10600 посетителей онлайн

2,7 млрд грн выделено на экспериментальный проект восстановления населенных пунктов, - Шмыгаль

Кабмін виділив 2,7 млрд грн на відновлення населених пунктів

Кабинет Министров выделил 2,7 млрд грн на экспериментальный проект восстановления населенных пунктов.

Об этом сообщил премьер-министр Денис Шмыгаль, передает Цензор.НЕТ.

По словам главы правительства, речь идет, в частности, о Ягодном на Черниговщине, Посад-Покровском на Херсонщине, Циркунах на Харьковщине, Тростянце на Сумщине.

"На прошлом заседании в Черниговской области Министерству инфраструктуры было поручено безотлагательно проработать вопрос выделения этих средств. Сегодня уже принимаем соответствующее решение. Это ускорит комплексное восстановление этих громад для скорейшего возвращения людей и развития локальной экономики", - добавил Шмыгаль.

Топ комментарии
+16
Гроші зникнуть. Експеремент оголосять невдалим. І спробують другий.
показать весь комментарий
13.08.2024 12:53 Ответить
+15
Експериментальний - це як?
Придумали як вкрасти по новому, але до кінця не впевнені, що проконає?
показать весь комментарий
13.08.2024 12:54 Ответить
+5
На оборонні споруди теж виділили, "експериментатори"...
Ні споруд, ні грошей.
показать весь комментарий
13.08.2024 12:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Гроші зникнуть. Експеремент оголосять невдалим. І спробують другий.
показать весь комментарий
13.08.2024 12:53 Ответить
ЗЄкурви !
Замість того щоб збудувати у безпечних місцях бодай якесь житло для біженців з Покровська та інших міст та сіл Донбасу, вони бавляться з відновленням Ціркунів під обстрілами 👿
Побіжать люди в Європу назавжди...
показать весь комментарий
13.08.2024 13:28 Ответить
Експериментальний - це як?
Придумали як вкрасти по новому, але до кінця не впевнені, що проконає?
показать весь комментарий
13.08.2024 12:54 Ответить
Думаю що це значить необліковане витрачання.
показать весь комментарий
13.08.2024 13:14 Ответить
це эксперимент на людях - повернуть їх знову в зону обстрілів рашистів

ці ЗЄльоні - злодії та ідіоти разом 👿
показать весь комментарий
13.08.2024 13:22 Ответить
На оборонні споруди теж виділили, "експериментатори"...
Ні споруд, ні грошей.
показать весь комментарий
13.08.2024 12:58 Ответить
Шо, опять??? "...в ту зиму на Херсонщине ковался главный принцип послевоенного восстановления: если не будут возвращаться жители, не будет и ремонтов. Поэтому 23 марта 2023 г. президента Владимира Зеленского в Посад-Покровском встречали уже почти 400 человек. "Попытаемся отстроить к зиме", - пообещал Зеленский, а пока рекомендовал селиться в модульные домики, которые в те же дни передали в село из Швеции...
https://www.dw.com/ru/ballada-o-vojne-i-vozrozdenii-kak-vosstanavlivaut-sela-na-hersonsine/a-66422493
показать весь комментарий
13.08.2024 13:01 Ответить
войну никто никогда не окончит, пока оружие не повернем- это же бизнес
показать весь комментарий
13.08.2024 13:01 Ответить
То в бюджеті купа коштів !!
всього в досталь !
- Не знаемо що з ними робити !!
експерементатори можуть експерементувати і ні в чому себе не обмежувати
!!
показать весь комментарий
13.08.2024 13:03 Ответить
Вже на носі зима 2024, а Посад-Покровськє досі живе в модульних будинках та на руїнах.
показать весь комментарий
13.08.2024 13:09 Ответить
Фарбування, асфальт, тратуарна плитка у Куп'янську - бачив. Красиво. Але іншого нічого не робиться, тільки з міської адміністрації міста телефонують комбригу с запитанням: сьогодні тікати чи завтра зателефонувати?
показать весь комментарий
13.08.2024 13:13 Ответить
Пропоную всьому КабМину "експериментально" видалити апендикс за допомогою СОКИРИ!!!!
Уеви "експериментатори"...
показать весь комментарий
13.08.2024 13:26 Ответить
Тільки виготовлення застосування далекобійної зброї здатне гарантувати повернення людей. Там де немає безпеки ніхто жити не буде, але красти там можна неміряно і списувати на "***** розбомбило" мільярди... Це ж відверто і очевидно. Всі про це знають і продовжують пасивно глузувати з "гнилої зелені", а "зелені" тільки цього і треба - глузуйте лохи...
показать весь комментарий
13.08.2024 13:46 Ответить
показать весь комментарий
13.08.2024 13:51 Ответить
український мудрий нарід вже має свій експеримент

показать весь комментарий
13.08.2024 14:48 Ответить
Одні говорять, що восени, можливо, не буде чим платити військовим, а інші (з тієї ж шобли) кажуть про якісь експерименти з відновлення, програми-гранти для молоді і т.ін. з виділенням мільярдів на це.
Як же я хочу почути відповідь найвеличнішого на його ж питання: "скільки вам ще треба вкрасти, щоб ви нажерлися?". Воно ж тепер при владі і знає відповідь. І не лише на це своє стадіонне питання...
показать весь комментарий
13.08.2024 13:57 Ответить
іншими словами - s 3.14здили
показать весь комментарий
13.08.2024 14:01 Ответить
икспиримєнтально
показать весь комментарий
13.08.2024 14:49 Ответить
От же ж зелені паскуди!!!
показать весь комментарий
13.08.2024 16:58 Ответить