9285 посетителей онлайн

Я за возвращение украинских мужчин, находящихся за границей, но без принуждения, - Зеленский

Зеленський прокоментував повернення чоловіків з-за кордону

Президент Украины Владимир Зеленский прокомментировал возможность принудительного возвращения граждан Украины из-за границы.

Об этом он заявил на форуме "Украина 2024. Независимость", передает Цензор.НЕТ.

По его словам, нашей стране важно не потерять 7,5 млн человек, которые выехали за границу.

Зеленский подчеркнул, что Украине нужно вернуть взрослое население, студентов и детей в Украину без принуждения.

Также президент отметил, что хотел бы, что все украинцы были в своей стране при условии их решения.

Топ комментарии
+15
та ти і за мобілізацію "без примусу", і за кордони "без примусу". результат всі бачать. треба бути повним йолопом, щоб повернутися поки при владу укурений кокаїнщик і агенти фсб
показать весь комментарий
27.08.2024 15:09 Ответить
+14
Дебілко!
показать весь комментарий
27.08.2024 15:03 Ответить
+14
Я так розумію Дмитрука, Шарія, Резнікова та інших також без примусу повертатимо?
показать весь комментарий
27.08.2024 15:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дебілко!
показать весь комментарий
27.08.2024 15:03 Ответить
Я так розумію Дмитрука, Шарія, Резнікова та інших також без примусу повертатимо?
показать весь комментарий
27.08.2024 15:05 Ответить
Я за проведення виборів президента,клован дістав !!!
показать весь комментарий
27.08.2024 15:07 Ответить
А навіщо тоді умоляв Молдову і Угорщину повернути їх примусово?))
показать весь комментарий
27.08.2024 15:07 Ответить
то було раніше, тепер він проти. уй9б9к угашений
показать весь комментарий
27.08.2024 15:11 Ответить
Зелений підор , ухилянт.
Ти ніякого права не маєш шось *******. Тварюка зелена
показать весь комментарий
27.08.2024 15:09 Ответить
та ти і за мобілізацію "без примусу", і за кордони "без примусу". результат всі бачать. треба бути повним йолопом, щоб повернутися поки при владу укурений кокаїнщик і агенти фсб
показать весь комментарий
27.08.2024 15:09 Ответить
Зробіть тут умови, кращі ніж в Європі, - все дуже просто.
показать весь комментарий
27.08.2024 15:13 Ответить
показать весь комментарий
27.08.2024 15:17 Ответить
Хоч би назвав, що зроблено, щоб у них з'явилась думка повернутись
та що зроблено, щоб коли буде працювати Конституція, котра дозволяє виїзд за кордон - не виїхала решта
Конституція ст.33 каже що виізд може бути обмежений законом, тобто прийнятим законом ВРУ, а на томість обмежений 10-15 людьми, котрі за 5 хвилин приймають постанови КМУ

а то буде як в серіалі, "просипається президент, а в країні нікого немає"...
показать весь комментарий
27.08.2024 15:21 Ответить
От ідіот! Мля, ну невже воно не розуміє яким дибілом він зараз виглядає? Ви зробили все, що було в ваших силах, щоб дрібʼязково напакостити тим, хто виїхав (на великі пакості просто нема змоги). Ви порвали єдиний офіційний звʼязок з Україною, заборонивши людям отримувати консульську підтримку. Зробили все як завжди робилось всередині самої України, коли чиновник може тупо в односторонньому порядку покласти йух на громадян і їх проблеми. І після цього хочете, щоб хтось добровільно повертався? Без примусу? Шоби шо?
показать весь комментарий
27.08.2024 15:31 Ответить
Я за возвращение украинских мужчин, находящихся за границей, но без принуждения, - Зеленский Источник:
Просто принудить не получилось)))
Студенты уже точно не вернуться.
показать весь комментарий
27.08.2024 15:38 Ответить
Це з серії у нас рабства нема ,у нас концтабір для усіх, крім шобли.
показать весь комментарий
27.08.2024 15:58 Ответить
Донесіть хтось до Зеленського, що не видача ГОТОВИХ паспортів ДП Документ(ДМСУ) закордоном не вяжеться з його словами ніяк. Нехай дасть родпорядження почати видачу, а доти його слова пустий звук і брехня.
показать весь комментарий
27.08.2024 16:21 Ответить
ми їх туди не посилали ))
показать весь комментарий
27.08.2024 16:25 Ответить
А за тих хто в Україні вони вже самі прийняли рішення