6072 посетителя онлайн

Роботизированные системы помогут сократить вдвое количество людей на линии фронта, - Минцифры

Роботизовані системи допоможуть вдвічі скоротити кількість людей на фронті

Сейчас в Украине тестируют концепт, который позволит заменить людей на линии фронта роботизированными устройствами.

Об этом заявил заместитель министра цифровой трансформации по вопросам развития IT Александр Борняков, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Мы уже тестируем на полигонах концепт, который позволит заменить людей роботизированными устройствами на линии боевого соприкосновения. По подсчетам аналитиков, сегодня в среднем на 1-2 км нужно примерно 70 человек в окопах. За счет беспилотных систем, роботизированных систем минирования, разминирования, РЭБ и других приборов мы можем сократить эту цифру до 30", - объяснил он.

По словам Борнякова, сектор defense tech в Украине с началом полномасштабного вторжения начал стремительное развитие, преимущественно благодаря частному бизнесу.

В начале 2022 года в Украине было всего три производителя дронов, на сегодня эта цифра составляет около 700. Два года назад средства РЭБ изготавливали 7 производителей, сегодня их более 120. Уже есть десятки разработок на базе искусственного интеллекта в сфере разминирования.

Топ комментарии
+2
І де ми стільки деталей для роботів візьмемо? Та грошей, враховуючи крадівництво.
А інженерів та майстрів для їх виготовлення?
І русня теж на місці не сидить, і Китай у них під боком.
показать весь комментарий
13.09.2024 11:28
+2
Ага - "війна у смартфоні" ?

Зелені недоумки судомно намагаються відсутність мізків замаскувати смартфонами.
Дарма.
показать весь комментарий
13.09.2024 11:31
+2
Було б добре - потрібно мільиони роботів
показать весь комментарий
13.09.2024 11:47
Комментировать
Сортировать:
І де ми стільки деталей для роботів візьмемо? Та грошей, враховуючи крадівництво.
А інженерів та майстрів для їх виготовлення?
І русня теж на місці не сидить, і Китай у них під боком.
показать весь комментарий
13.09.2024 11:28 Ответить
Скажи краще де ти візьмеш нових солдатів?
показать весь комментарий
13.09.2024 13:36 Ответить
Віина роботів? - світ іде до цього
показать весь комментарий
13.09.2024 11:30 Ответить
Ну от нехай собі роботи і воюють
показать весь комментарий
13.09.2024 11:44 Ответить
Було б добре - потрібно мільиони роботів
показать весь комментарий
13.09.2024 11:47 Ответить
Ага - "війна у смартфоні" ?

Зелені недоумки судомно намагаються відсутність мізків замаскувати смартфонами.
Дарма.
показать весь комментарий
13.09.2024 11:31 Ответить
показать весь комментарий
13.09.2024 11:32 Ответить
а самому на передок не? тіпа супер підготовлений чувак
показать весь комментарий
13.09.2024 12:07 Ответить
Може, хто підкаже, де тут на Цензорі стаття періоду раннього зєлі, де нас переконували, що звільнення Донбасу - це справа наших дітей та керованих ними роботів, а нам треба розслабитись.
показать весь комментарий
13.09.2024 11:32 Ответить
Кількість людей в окопах треба не зменшувати а збільшувати. Тому лінії оборони і рвуться.
показать весь комментарий
13.09.2024 11:40 Ответить
показать весь комментарий
13.09.2024 11:51 Ответить
який потужний стротєх.
одразу видно що з Європки пише - звідти все краще видно
показать весь комментарий
13.09.2024 13:37 Ответить
Дебіли у всій красі - наладьте гандоні виробництво протипехотних мін, від яких мабуть процентів 30 втрат у нас! І, *****, хоч найміть у консультанті за великі гроші того ж Суровікіна - може хоч віе навчить вас будувати стратегічну оборону!
показать весь комментарий
13.09.2024 11:45 Ответить
К суровікіну на додаток треба заводи, що невпинно і у фантастичній кількості штампують міни всіх типів.
показать весь комментарий
13.09.2024 16:09 Ответить
А хФедоров? Це його ''парафія'' піарити такі речі, ну і заодно і себе коханого
показать весь комментарий
13.09.2024 11:51 Ответить
Це мільон дронів від лідора?
показать весь комментарий
13.09.2024 11:55 Ответить
Ви реально дебіли, чи прикидаєтесь?
показать весь комментарий
13.09.2024 12:59 Ответить