10435 відвідувачів онлайн
2 371 17

Роботизовані системи допоможуть скоротити вдвічі кількість людей на лінії фронту, - Мінцифри

Роботизовані системи допоможуть вдвічі скоротити кількість людей на фронті

Наразі в Україні тестують концепт, який дозволить замінити людей на лінії фронту роботизованими пристроями.

Про це заявив заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми вже тестуємо на полігонах концепт, який дозволить замінити людей роботизованими пристроями на лінії бойового зіткнення. За підрахунками аналітиків, сьогодні в середньому на 1-2 км потрібно приблизно 70 людей в окопах. За рахунок безпілотних систем, роботизованих систем замінування, розмінування, РЕБ та інших приладів ми можемо скоротити цю цифру до 30", - пояснив він.

За словами Борнякова, сектор defense tech в Україні з початком повномасштабного вторгнення почав стрімкий розвиток, переважно завдяки приватному бізнесу.

На початку 2022 року в Україні було лише три виробники дронів, на сьогодні ця цифра складає близько 700. Два роки тому засоби РЕБ виготовляли 7 виробників, сьогодні їх понад 120. Вже є десятки розробок на базі штучного інтелекту у сфері розмінування.

Топ коментарі
+2
І де ми стільки деталей для роботів візьмемо? Та грошей, враховуючи крадівництво.
А інженерів та майстрів для їх виготовлення?
І русня теж на місці не сидить, і Китай у них під боком.
показати весь коментар
13.09.2024 11:28 Відповісти
+2
Ага - "війна у смартфоні" ?

Зелені недоумки судомно намагаються відсутність мізків замаскувати смартфонами.
Дарма.
показати весь коментар
13.09.2024 11:31 Відповісти
+2
Було б добре - потрібно мільиони роботів
показати весь коментар
13.09.2024 11:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І де ми стільки деталей для роботів візьмемо? Та грошей, враховуючи крадівництво.
А інженерів та майстрів для їх виготовлення?
І русня теж на місці не сидить, і Китай у них під боком.
показати весь коментар
13.09.2024 11:28 Відповісти
Скажи краще де ти візьмеш нових солдатів?
показати весь коментар
13.09.2024 13:36 Відповісти
Віина роботів? - світ іде до цього
показати весь коментар
13.09.2024 11:30 Відповісти
Ну от нехай собі роботи і воюють
показати весь коментар
13.09.2024 11:44 Відповісти
Було б добре - потрібно мільиони роботів
показати весь коментар
13.09.2024 11:47 Відповісти
Ага - "війна у смартфоні" ?

Зелені недоумки судомно намагаються відсутність мізків замаскувати смартфонами.
Дарма.
показати весь коментар
13.09.2024 11:31 Відповісти
показати весь коментар
13.09.2024 11:32 Відповісти
а самому на передок не? тіпа супер підготовлений чувак
показати весь коментар
13.09.2024 12:07 Відповісти
Може, хто підкаже, де тут на Цензорі стаття періоду раннього зєлі, де нас переконували, що звільнення Донбасу - це справа наших дітей та керованих ними роботів, а нам треба розслабитись.
показати весь коментар
13.09.2024 11:32 Відповісти
Кількість людей в окопах треба не зменшувати а збільшувати. Тому лінії оборони і рвуться.
показати весь коментар
13.09.2024 11:40 Відповісти
показати весь коментар
13.09.2024 11:51 Відповісти
який потужний стротєх.
одразу видно що з Європки пише - звідти все краще видно
показати весь коментар
13.09.2024 13:37 Відповісти
Дебіли у всій красі - наладьте гандоні виробництво протипехотних мін, від яких мабуть процентів 30 втрат у нас! І, *****, хоч найміть у консультанті за великі гроші того ж Суровікіна - може хоч віе навчить вас будувати стратегічну оборону!
показати весь коментар
13.09.2024 11:45 Відповісти
К суровікіну на додаток треба заводи, що невпинно і у фантастичній кількості штампують міни всіх типів.
показати весь коментар
13.09.2024 16:09 Відповісти
А хФедоров? Це його ''парафія'' піарити такі речі, ну і заодно і себе коханого
показати весь коментар
13.09.2024 11:51 Відповісти
Це мільон дронів від лідора?
показати весь коментар
13.09.2024 11:55 Відповісти
Ви реально дебіли, чи прикидаєтесь?
показати весь коментар
13.09.2024 12:59 Відповісти