10712 посетителей онлайн

В РПЦ назвали войну против Украины "лечением", а Россию - "хирургом"

У РПЦ назвали війну проти України лікуванням

Представитель РПЦ, митрополит Екатеринбургский и Верхотурский Евгений заявил, что полномасштабная война РФ против Украины является процессом "лечения", а Россия в ней выступает в роли "хирурга", который проводит операцию, чтобы удалить "что-то, что несет в себе смерть"

Об этом сообщает The Moscow Times, передает Цензор.НЕТ.

"Любая война - это всегда трагедия, это невероятная трагедия. Но когда врач берет в руки нож и начинает резать брюшину человеку, это может восприниматься как убийство, как кровопролитие, но с одной оговоркой мы понимаем, что это врач. И такое действо не называется убийством, издевательством, а называется лечением, хоть и больно, хоть и кровь", - сказал представитель РПЦ.

По его словам, после того, как "врач" извлечет из брюшной полости "что-то, что несет в себе смерть", он должен "бережно зашить пациента".

Заявления главы РПЦ Кирилла о войне

Издание отмечает, что ранее глава РПЦ Кирилл неоднократно высказывался в поддержку войны против Украины и оправдывал ее в своих проповедях.

В частности, во время видеоконференции с Папой Римским Франциском он отстаивал необходимость войны, утверждая, что Россию привели к этому планы НАТО в отношении Украины.

В сентябре 2022 года Кирилл в своей проповеди сказал, что смерть на войне "смывает все грехи", а военным заявлял, что у них "не должно быть никаких сомнений относительно правильности выбранного пути".

В одной из своих последних проповедей он призвал "бороться за мир" и заверил, что единая для России, Беларуси и Украины православная церковь не перестает молиться за то, чтобы "прошло лихолетье, которое толкает братьев к разделению междоусобной брани".

Топ комментарии
+19
о.. то чикотіло себе теж мав за хірурга...
показать весь комментарий
15.10.2024 09:16
+17
Повторюю-у рпц святості стільки скільки у старої шльондри цноти...
показать весь комментарий
15.10.2024 09:22
+15
Кацапи всі й@бнуті.
показать весь комментарий
15.10.2024 09:22
Комментировать
Сортировать:
дблблдь
показать весь комментарий
15.10.2024 09:15 Ответить
Для чого нам "проповіді" рядженого фсбешника?
показать весь комментарий
15.10.2024 09:29 Ответить
Типова маячня шизофреніка !!))
показать весь комментарий
15.10.2024 10:14 Ответить
о.. то чикотіло себе теж мав за хірурга...
показать весь комментарий
15.10.2024 09:16 Ответить
Бухий патологоанатом зі збоченнями некрофілії
показать весь комментарий
15.10.2024 09:18 Ответить
Бей кацапа
показать весь комментарий
15.10.2024 09:20 Ответить
Повторюю-у рпц святості стільки скільки у старої шльондри цноти...
показать весь комментарий
15.10.2024 09:22 Ответить
Яскравий приклад того, що називають сектою.
показать весь комментарий
15.10.2024 09:29 Ответить
саме так-бо рпц є сатанинською сектою...
показать весь комментарий
15.10.2024 09:34 Ответить
Кацапи всі й@бнуті.
показать весь комментарий
15.10.2024 09:22 Ответить
Для них незалежні українці завжди будуть сепаратистами, які зрадили єдність трьох братніх слов'янських православних народів.
показать весь комментарий
15.10.2024 09:35 Ответить
Тому що Україна ,є наріжним каменем "Русского мира" та Російської імперії !!))
показать весь комментарий
15.10.2024 10:17 Ответить
Не. Це міф.
показать весь комментарий
15.10.2024 10:48 Ответить
Ні!! Росія з'явилася лише після анексії України,а т.зв. "Русский мир",це параноїдальна мрія Моськовських великодержавних шовіністів,єдність Велико-,Мало- та белорусів !!))
показать весь комментарий
15.10.2024 10:59 Ответить
1. Російська імперія виникла за результатами Північної війни. Київ вже 70 років був під москалями. 2. Англія стала Великою Британією після приєднання Шотландії. Це не означає, Що Шотландія є наріжним каменем для англійців.
показать весь комментарий
15.10.2024 12:23 Ответить
Єдність трьох братніх слов'янських православних народів це кремлівський міф.
Так звані россіяни не славяни і не православні, а білоруси взагалі католіки.
показать весь комментарий
15.10.2024 11:45 Ответить
Иого вже вилічили?
показать весь комментарий
15.10.2024 09:24 Ответить
"Я хірург. Нє дьоргайся!"

показать весь комментарий
15.10.2024 11:46 Ответить
Пластічєський хірург. Ровняє лєвую щоку по правій. Як у Біблії...
показать весь комментарий
15.10.2024 12:01 Ответить
рпц -лжецерква
москва - вавилон великий і блудниця що сидить на семи холмах
вона впивалася (і продовжує) кров*ю святих, з нею блудили (і продовжують) земні царі
москва буде спалена під час першого явлення антихриста, задовго до того як він виявить себе в храмі
показать весь комментарий
15.10.2024 09:26 Ответить
- Куме! Ви чули? Москалі стверджують, що вони в Україні не ведуть війну, а проводять «спецоперацію»!

- Та чув! От тільки це мабуть, буде перша в історії людства операція, коли пацієнт встав з хірургічного столу та відмудохав свого хірурга-вівісектора!...
показать весь комментарий
15.10.2024 09:26 Ответить
Щоб кацапів пранці зїли
показать весь комментарий
15.10.2024 09:26 Ответить
Почему до сих пор ети убийцы и насильники в рясах которые считают себя хирургами ходят по Украине? Папе римскому покажите кого Оно прославляет. Или папа такой же насильник, педофил и убийца
показать весь комментарий
15.10.2024 09:26 Ответить
Підар з боліт, ти краще полікуй здохлих і недобитих в Україні своїх *********, яких уже налічується більше 670 тисяч.
показать весь комментарий
15.10.2024 09:27 Ответить
Гітлер теж саме говорив. Він же не називав це все геноцидом або масовими вбивствами. Він теж із точністю хірурга очищав планету від небажаних для нього елементів
показать весь комментарий
15.10.2024 09:29 Ответить
показать весь комментарий
15.10.2024 09:30 Ответить
я знову ж переконуюсь:

яка ЦЕ лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти руSSке гундяєвське кривослав`я!
руZZкому міру повірити - себе обманути!
показать весь комментарий
15.10.2024 09:30 Ответить
РПЦ ім. йосі сталіна назвала війну лікуванням. Мабуть лікують кацапстан утілізуючи ваняток. Кірюха, незабаром в твій Сергій посад заселиться головний муфтій расееї, а тебе переселять у якісь онежський скіт.
показать весь комментарий
15.10.2024 09:33 Ответить
Черговим кроком буде "війна - це мир". Все по Оруеллу...
показать весь комментарий
15.10.2024 10:23 Ответить
хтось ще ходить до цієї антихристиянської тупої гундяєвської секти без Томосу та її філії "упц мп" ???

показать весь комментарий
15.10.2024 09:35 Ответить
Там панує ідеологія класичного шовінізму-фашизму, але нам від констатації цього факту геть не легше. І протидіяти цьому сил і можливостей все менше...
показать весь комментарий
15.10.2024 09:39 Ответить
Хто протидіяти буде ? Наш естрадний президень раніше дуже любив фотатися з командним складом рпц,
показать весь комментарий
15.10.2024 12:12 Ответить
Якщо кацапський батьюшка лікує хворого не молитвою і фразою «встань і іди», а ракетами то це фейковий батьюшка.
показать весь комментарий
15.10.2024 09:41 Ответить
...гундяєв яка ти ****.Та придайте йього анафеме.
показать весь комментарий
15.10.2024 09:44 Ответить
Пів ляма дохлих свинособак це хороше лікування!
показать весь комментарий
15.10.2024 09:45 Ответить
Шось ви злі всі й недобрі. Співчуття християнське ваше де? А може, його парєнь бросіл і тепер у цього попа неголублена попа???
показать весь комментарий
15.10.2024 09:46 Ответить
Треба йому щось вирізати,починати потрібно з язика.
показать весь комментарий
15.10.2024 09:46 Ответить
Им пора лечиться электричеством.
показать весь комментарий
15.10.2024 09:48 Ответить
******* ....
показать весь комментарий
15.10.2024 09:51 Ответить
Українцям пора брати ножі і вирізати отой кацапський сатанат з тіла України! Бо зелені жуюють соплі.
показать весь комментарий
15.10.2024 09:51 Ответить
Ост тому цю рашиську заразу якою керує фсбешний виродок Кірил треба викорінювати з України.
показать весь комментарий
15.10.2024 10:04 Ответить
Цей чорт перекрутив заповіді: "не вбий, не забажай майна сусіда", на "вбий і грабуй". Для таких є окреме місце в пеклі.
показать весь комментарий
15.10.2024 10:06 Ответить
Гітлер, Пол-пот, Хусейн - вони навіть газами людей труїли. Отже - вони праведні хірурги.
показать весь комментарий
15.10.2024 10:16 Ответить
А Почаївську лавру вже перевели до Української церкви чи ще досі там агресивні рпцшні «віруючі» хороводять стадом
показать весь комментарий
15.10.2024 10:17 Ответить
Це треба цитувати на білдбордах. Може хоч тоді до украінцев дійде?
показать весь комментарий
15.10.2024 10:25 Ответить
Треба виловити гундяя, зашити йому сраку і дбайливо годувати поки його не розірве.
показать весь комментарий
15.10.2024 10:26 Ответить
Походу раша сплошь из маньяков состоит..Маньяками там походу и церкви населены...или бесами??Разбираться конкретно невдомек
показать весь комментарий
15.10.2024 10:33 Ответить
Сатанинська секта. Нічого спільного з вірою не мають. Сатана платить, вони йому служать.
показать весь комментарий
15.10.2024 10:38 Ответить
Значит "хірургу" гітлеру не дали закінчити операцію ,повномасштабна війна Німечини проти совкового союзу був процесом "лікування", а Німечина у ній виступала в ролі "хірурга", який не завершив операцію, щоб видалити "щось, що несе в собі смерть" .Ось і сьогоднішній результат
показать весь комментарий
15.10.2024 10:38 Ответить
Єдине лікування для кацапів-це повне знищення!
показать весь комментарий
15.10.2024 10:40 Ответить
Філія КГБ-ФСБ в своєму репертуарі.
показать весь комментарий
15.10.2024 11:34 Ответить
показать весь комментарий
15.10.2024 12:24 Ответить
показать весь комментарий
15.10.2024 17:23 Ответить
показать весь комментарий
15.10.2024 17:27 Ответить
ВСУ - это ветеринары, котрые кастрируют вонючий недорейх!
показать весь комментарий
15.10.2024 12:39 Ответить