11301 посетитель онлайн
12 105 18

В ВСП рассказали, где и как ищут тех, кто совершил СОЧ: Мнение, что розыск не проводится, ошибочно - уже есть реальные судебные приговоры

Заступник начальника Головного управління Військової служби правопорядку полковник Олександр Гринчук

Правоохранители разыскивают тех, кто самовольно оставил часть во всех возможных местах пребывания военнослужащих, включая и по адресам родственников, местам жительства, работы или призыва.

Об этом в интервью АрмияInform рассказал заместитель начальника Главного управления Военной службы правопорядка полковник Александр Гринчук, передает Цензор.НЕТ.

"Розыск осуществляется во взаимодействии со многими органами. Работаем с ГБР, Национальной полицией, ТЦК и СП, СБУ, Пограничной службой. Изучается личное дело, и розыск ведется по всем возможным местам расположения или сокрытия военнослужащих. Например, по месту жительства родителей, семьи, близких родственников, любимого человека; по месту призыва или работы.

Кроме того, передаются данные в общие реестры, которые касаются розыска. Осуществляется оперативный обмен информацией. У нас постоянно совершенствуется система розыска. Разработана инструкция по взаимодействию, где определены процессы по направлению работы.

По результатам розыска военнослужащие доставляются или в резервные батальоны, если сведения не внесены в ЕРДР, или в ближайший орган досудебного расследования.

Не стоит думать, что никто никого не ищет. Есть уже немало примеров, когда военнослужащие получили реальные приговоры.

Но также мы понимаем и подчеркиваем, что нет единой основной проблемы осуществления СОЧ или дезертирства военнослужащих. Каждый случай нужно рассматривать только индивидуально и изучать условия совершения правонарушений. В отдельных случаях назначать дополнительные расследования и проверки. В частности, относительно деятельности или бездействия должностных лиц руководящего состава, что заставляет военнослужащего совершить указанные правонарушения", - сказал он.

Топ комментарии
+21
Ну зрозуміло -схватити та посадити. Замість того щоб зрозуміти - боєць пішов чому в СЗЧ? Як так вийшло? Умовні "содолі" як командували так і командують. Призивного віку мордовороти-синки мусорів,суддів,прокурорів,чинуш та тому подібної шелупоні як тиняються по кабаках в обнімку з шльондрами так і тиняються. А ти Микола гний в окопі. Бо рилом не вийшов. Ні,підараси біля корита-так не вийде.
показать весь комментарий
22.11.2024 19:02
+13
Чому дітей депутатів ніхто не розшукує та не відправляє воювати?
показать весь комментарий
22.11.2024 18:55
+10
Людолови,товаріщ Сталін отдихає
показать весь комментарий
22.11.2024 19:08
Комментировать
Сортировать:
Чому дітей депутатів ніхто не розшукує та не відправляє воювати?
показать весь комментарий
22.11.2024 18:55 Ответить
Тому що то якісні діти від якісних батьків. Їм ще демографію України відновлювати.
показать весь комментарий
22.11.2024 18:57 Ответить
Петрові сини наприклад то є цвіт нації ..завжди у вишиванках на фото
показать весь комментарий
22.11.2024 20:03 Ответить
Ну зрозуміло -схватити та посадити. Замість того щоб зрозуміти - боєць пішов чому в СЗЧ? Як так вийшло? Умовні "содолі" як командували так і командують. Призивного віку мордовороти-синки мусорів,суддів,прокурорів,чинуш та тому подібної шелупоні як тиняються по кабаках в обнімку з шльондрами так і тиняються. А ти Микола гний в окопі. Бо рилом не вийшов. Ні,підараси біля корита-так не вийде.
показать весь комментарий
22.11.2024 19:02 Ответить
Людолови,товаріщ Сталін отдихає
показать весь комментарий
22.11.2024 19:08 Ответить
Якщо він в СЗЧ то в нього вже собрана торба на тюрягу. Як ви не можете зрозуміти що людина не просто так втекла з війська, це зроблено осознано. Двери тюрми відкриваються, кришка труни ніколи! Будуйте тюрми.
показать весь комментарий
22.11.2024 19:20 Ответить
Інформацію наведено на правах реклами рекрутингових центрів? Особливо "вже є реальні судові вироки" мотивує.
показать весь комментарий
22.11.2024 19:33 Ответить
Бо ті хто в сзч, мабуть вибрали цілком твердо та усвідомлено,а часто і від безнадії такий шлях "хай краще двоє судить,чем четверо несе"
показать весь комментарий
22.11.2024 19:36 Ответить
""Розшук здійснюється ..... Наприклад, за місцем проживання батьків, родини, близьких родичів, коханої людини; за місцем призову або роботи. "

Вже потрібно шукати за кордоном хто сам вийшов, кого за руку вивели.
показать весь комментарий
22.11.2024 20:03 Ответить
Дебіли хто ж з СЗЧ буде повертатись на місце прживання батьків ,родичів і т.д і звідки ви знаєте хто в нього кохана людина ,він що офіційно одоружувався . Він так заховається ,що ви хрін його знайдете.
показать весь комментарий
22.11.2024 20:27 Ответить
Так людина хоч живою залишиться ,бо з фронту два шляхи - або мертвим вперед ногами ,або живим але без рук і без ніг.
показать весь комментарий
22.11.2024 20:21 Ответить
До здоху ніхто не заховається!Після війни всі повилазять.Ніхто нікому ,нічого не забуде і не подарує.
показать весь комментарий
22.11.2024 20:49 Ответить
Всім вироки і на відбудову України.
показать весь комментарий
22.11.2024 20:58 Ответить
В сраці я цю відбудову мав так як держава дбає про людей ніхто в цій багодєльні жити не хоче і відновлювати за копійки тим паче!
показать весь комментарий
23.11.2024 00:37 Ответить
Уявіть які ресурси витрачаються на цю "проблему". Слідчі, дбр, поліція, військові, судді, прокурори, адвокати, охоронники, утримування, транспорт, його обслуговування... І то все на одну людину !!!!!!! Яку або просто виловили, або яка вже просто не витримує 3 й рік спеки, холода, куль, і головне ставлення до себе. Країна з такою системою цінностей не може існувати просто математично, бо як з 2 відняв 5 , то не буде 7, а буде -3 !
І все чому? Тому що Україна лишається радянською, де людина для країни, а не навпаки. Досить змінити іменники місцями і все стане на свої місця, але то не можливо, бо деж буде харчуватися українська ЖЛОБОЕЛІТА?
показать весь комментарий
23.11.2024 00:37 Ответить
Хлопи та дівчата, то що пишуть в інтернеті така нісенітниця... Цензура, щоб нікого не образити. Ситуація на фронті зовсім інша, немає прав ніяких у солдата. Тебе послали на позиції вкопатися, скільки ти на собі потягнеш? Кг 50 максимум. І під обстрілами 120-к і фпв не доходять навіть половини шляху. І це все ти тягнеш на собі. Воду скидуєш по дорозі, бо вже немає сил тягнути то БК. І ви дивується? 200 го простіше списати чим бмп, це слова взводного.
А для Бутусова, хочеш окреме інтерв'ю розкажу дуже багато цікавого, волосся дибки стане. Розкажу без цензури
показать весь комментарий
23.11.2024 12:52 Ответить
Після того як Сирський навесні вигріб тилові частини, включно з ВСП, і кинув людей в м'ясорубки за відсутності позицій, хвиля СЗЧ тільки збільшилася. І вже у ВСП майже нема кому служити. А результати такого недолугого вигрібання, тотального лизоблюдства в штабах, тотальної брехні і казнокрадства на фортифікаціях видно на Донбасі...
показать весь комментарий
23.11.2024 13:47 Ответить
Про ВСП насмішив. Як були лобуряки відгодовані так і є.
показать весь комментарий
25.11.2024 10:25 Ответить