10038 посетителей онлайн

Россия запрещает пленным ВСУ писать письма на украинском языке, - ГУР

Россияне не позволяют украинским военнопленным писать на родном языке.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Новости.LIVE, такое заявление представитель Главного управления разведки Украины Андрей Юсов сделал в пятницу, 22 ноября.

Он назвал это геноцидом, а также указал на нарушение Женевских конвенций.

Представник розвідки Юсов повідомив, що росіяни забороняють полоненим писати листи українською мовою

Давление на пленных украинцев

На форуме, посвященном годовщине российско-украинской войны и накануне Дня памяти жертв Голодоморов, Юсов отметил, что в отношении пленных украинцев не признается право на защиту, гарантированное международными конвенциями.

"Если это не геноцид, то что? Когда кто-то в мире на уровне государственных экспертов сегодня говорит: "Давайте будем нейтральными и прекратим стрелять", - это сознательное оправдание геноцида и военных преступлений РФ", - подчеркнул Юсов.

Он также отметил, что такая позиция ставит защитников Украины и агрессоров на один уровень.

Топ комментарии
+6
То хай ці дятли тут українською пишуть😄
показать весь комментарий
22.11.2024 19:23 Ответить
+5
Та ти шо? Уявляєш,Юсов-кацапи ще й розстрілюють українських полонених
показать весь комментарий
22.11.2024 19:20 Ответить
+5
Тю, так то вже років зо 300 забороняють...
показать весь комментарий
22.11.2024 19:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та ти шо? Уявляєш,Юсов-кацапи ще й розстрілюють українських полонених
показать весь комментарий
22.11.2024 19:20 Ответить
То хай ці дятли тут українською пишуть😄
показать весь комментарий
22.11.2024 19:23 Ответить
Можна і російською. Але головна вимога - без помилок. І, якщо є хоч одна помилка, лист не відправляється. Здається, що з цими вимогами, тема листів буде закрита назавжди
показать весь комментарий
22.11.2024 23:15 Ответить
Тю, так то вже років зо 300 забороняють...
показать весь комментарий
22.11.2024 19:25 Ответить
Та цеж, блд, скажена русофобія !
показать весь комментарий
22.11.2024 19:36 Ответить
А тут 73% переконують, що Українська Армія російськомовна.
показать весь комментарий
22.11.2024 19:37 Ответить
Половина як мінімум
показать весь комментарий
22.11.2024 19:57 Ответить
Не потрібно займатись москальською пропагандою.
З 2014року їжджу волонтерю, багато де бував, спілкувався з тисячами Українських військових - від добровольців, нацгвардії, тероборони, ЗСУ, СБУ, єгерів і до менших структурних підрозділів сил оборони, від звичайних хлопців та дівчат стрільців, також капеланів, кухарів, водіїв і до генералів.
З власного величезного досвіду (цифри приблизні):
- українською мовою спілкуються 50-60% воїнів
- москальською 15-20%
А решта 20-35% декілька десятків різноманітних варіантів суржика.

Так що не потрібно тут спекулювати і захищати москальську мову - в кацапських окупантів майже всі спілкуються москальською (правда в мене тут майже не має власного досвіду - хіба декілька полонених, але то таке).
показать весь комментарий
22.11.2024 22:19 Ответить
300 років московія ,російська імперія ,ссср забороняли українську мову ,що вже говорити за фашиську путінську тюрму народів ,тому українці позбувайтесь всього що повязує з цими варварами ,а саме язик,церква і так звана "великая русская культура".
показать весь комментарий
22.11.2024 19:47 Ответить
Шо в нього з мордою ???
показать весь комментарий
22.11.2024 19:55 Ответить
Це спроба зображувати, що у нього є звивина і він думає, що не від кашкета
показать весь комментарий
22.11.2024 21:10 Ответить
юсов, привет гогиашвилли с будановым
показать весь комментарий
22.11.2024 20:48 Ответить
Вони своєю мовою не володіють, а тут ще українська. Було би там населення, а не бидло, тоді були інші мови, населення ху... лостану
показать весь комментарий
22.11.2024 21:06 Ответить
А що кацапи нашим полоненним взагалі дозволяють писати листи?
показать весь комментарий
22.11.2024 21:34 Ответить