11423 посетителя онлайн
9 005 111

Зеленский согласился на 3-часовое интервью с американским подкастером Лексом Фридманом: тот приедет в Украину

Зеленський дасть 3-годинне інтерв’ю Лексу Фрідману

Президент Украины Владимир Зеленский согласился записать в Киеве подкаст с известным американским интервьюером Лексом Фридманом.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Известный американский интервьюер Лекс Фридман в соцсети Х выразил желание провести интервью с президентом Украины Владимиром Зеленским.

"Я хотел бы сделать 3-часовой подкаст с Владимиром Зеленским. Ради этого я приеду в Киев. Давайте сделаем это", - написал Фридман на платформе Х.

В ответ на это президент Украины написал:

"Договорились. Увидимся в Украине".

розмова в Х

Что известно о Лексе Фридмане?

Лекс Фридман - американский подкастер украинского происхождения, рожденный как Алексей Александрович Фридман. Он специалист по информатике, ведущий подкаста и исследователь искусственного интеллекта.

Семья Фридмана переехала в США в 1994 году, когда ему было около 11 лет. Фридман начал вести свой подкаст в 2018 году, в рамках курса по общему искусственному интеллекту. Первым названием подкаста было Artificial Intelligence Podcast, которое позже было изменено на Lex Fridman Podcast. Подкаст создается по модели развернутого интервью. Все интервью проводятся лично и длятся от двух до четырех часов.

Он брал интервью у бизнесмена Илона Маска, избранного президента США Дональда Трампа и президента Аргентины Хавьера Милейя и других.

Топ комментарии
+52
Цей Фрідман в курсі, що питання потрібно подати заздалегідь, щоб Литвин написав ЗЄ відповіді?

Не можна питати:
- Хто злив операцію з вагнерівцями?
- Хто розмінував Чонгар?
- Чому ЗЄ приховував небезпеку прчатку вторгнення РФ?
- Чому ЗЄ не готував країну до вторгнення?
- Чому головні корупціонери працюють в ОП Зеленського?
- Чому на свободі Рєзніков та Баканов?

І ще декілька сторінок заборонених питань.
показать весь комментарий
01.12.2024 02:35 Ответить
+27
А як там щодо годинного інтервʼю з Юрієм Бутусовим?
показать весь комментарий
01.12.2024 03:13 Ответить
+26
Там три години знадобиться тільки на задання ,,незручних" запитань, не очикуючи відповідей..... Бо іх накопичилось вже дуже багато......
показать весь комментарий
01.12.2024 02:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Коли єврей "бере інтерв'ю" у єврея питання тільки в тому за що заплатили інтерв'юеру. Середнього в таких випадках не буває - проголошують генієм або змішують з гівном. Є підстави вважати що "замовлення єрмака" Фрідман має "відпрацювати", але якщо це замовлення від адміністрації Трампа, то зуйлу "пісєць".
показать весь комментарий
01.12.2024 11:58 Ответить
не варто примазувати до євреїв тих, від кого євреї відгородилися залізобетонним плотом ...
показать весь комментарий
01.12.2024 13:53 Ответить
Мої друзі дитинства, які зараз живуть в Ізраїлі, не вважають його євреєм. Принаймні так кажуть мені. Друзі в Україні не вважають його українцем. Це представник "особой общности" - "совєцкого народа". Він навіть не космополіт. Це просто корумпований блазень. "Випадковий прєзідєнт" і дегенерат. Про таких кажуть "good for nothing".
показать весь комментарий
01.12.2024 14:15 Ответить
Та ми ж тепер "адін народ".Так хто ж "ми"?І чому Ваші друзі євреєї, його не вважають євреєм?
показать весь комментарий
01.12.2024 16:22 Ответить
Згідно галахи якщо єврейський хлопець одружувався на неєврейці його оголошували померлим і в будинку завішували дзеркала. З цього моменту він більше не вважався євреєм.
показать весь комментарий
01.12.2024 19:24 Ответить
В мене таке відчуття, що десь за світовими кулісами прийняте рішення мочити Гундоса та розвіяти міф про лідора Вільного Світу. Ви уявляєте, яким наркоманським приходом буде це інтерв'ю?
показать весь комментарий
01.12.2024 12:32 Ответить
Та бляха,це ж замовне інтерв"ю,оПА ніколи не піде на приниження л(п)ідора
показать весь комментарий
01.12.2024 12:54 Ответить
ОПівці на чолі з дЄрмаком ніяк не можуть відбілити ту чорну масляну пляму, в яку перетворилось це величне та нахабне чЮдо сцени. Надії покладають на іноземців як завжди. Але В. Спартц - американка з України. Вона вирахувала наступні кроки дЄрмака. Тому ВІДСТАВКА після інтерв'ю для збереження обличчя брехливому артисту.
показать весь комментарий
01.12.2024 13:29 Ответить
Якщо погодились - то скоріш за все це буде зрежесорована постанова, з заздалегідь підготовленими запитаннями та відповідями. О,як би це було б його інтервью з Бутусовим, навіть і на одну годину- то повірьте це було б набагато цікавішще навіть за бій Усика з Фьюрі (не хочу ні в якомі разі образити Олександра) І там би вже ніякий рефері не врятував би найвеличнішого від публічноі та ганебноі поразки,......
показать весь комментарий
01.12.2024 15:03 Ответить
А шо таке " подкастер", це взагалі не ругатєльство якесь?
А " подкастер збирається робити із Зеленьським подкаст" якось загрозливо звучить..
показать весь комментарий
01.12.2024 20:41 Ответить
Страница 2 из 2