10087 посетителей онлайн
6 366 16

В результате сброса с дрона в Херсоне погибла волонтер Римма Бараненко

Волонтерка Римма Бараненко

1 декабря в Херсоне погибла волонтер Римма Бараненко. Она была среди пассажиров автобуса, на который утром российские террористы сбросили взрывчатку с дрона.

Об этом написал начальник Херсонской ОВА Александр Прокудин, передает Цензор.НЕТ.

"Я лично знал Римму более 10 лет, мы сотрудничали в различных проектах. Она была очень светлым человеком с активной жизненной позицией, всегда готовой помочь. Выражаю искренние соболезнования семье и близким. Светлая память о ней навсегда останется в наших сердцах!" - написал он.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что войска РФ атаковали дронами общественный транспорт в Херсоне: 3 человека погибли, 7 - ранены.

Топ комментарии
+23
Боже! Якщо ти є, то прошу: надішли всі кари свої на московію! Не для себе прошу - світу легше жити стане!
показать весь комментарий
01.12.2024 19:53 Ответить
+14
Ми ніколи не били по "мирняку". Ну і що це нам дало? Кацапи вважають нас лохами, себе наділяють правом знищувати українців всюди і за будь яких обставин і навіть думки не пускають що ми можемо відповідати дзеркально. Ми так війну не виграємо. Потрібно знищувати жінок, дітей матерів, батьків, дідів тієї окупантської мразоти яка вдерлася в Україну.
показать весь комментарий
01.12.2024 20:10 Ответить
+9
Що ж гинуть кращі ,а всяка мерзота "какая разница" бикує.
показать весь комментарий
01.12.2024 19:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Боже! Якщо ти є, то прошу: надішли всі кари свої на московію! Не для себе прошу - світу легше жити стане!
показать весь комментарий
01.12.2024 19:53 Ответить
Досить муйню нести, ще до гундяя зверніться
показать весь комментарий
01.12.2024 20:25 Ответить
Яке відношення гундяй має до Бога?
показать весь комментарий
01.12.2024 20:29 Ответить
Він намісник Бога по вашому
показать весь комментарий
01.12.2024 20:31 Ответить
То скоріше по вашому,а по нашому -він ніякого відношення до Бога не має,бо на іншому боці перебуває.
показать весь комментарий
01.12.2024 21:19 Ответить
Що ж гинуть кращі ,а всяка мерзота "какая разница" бикує.
показать весь комментарий
01.12.2024 19:57 Ответить
Ми ніколи не били по "мирняку". Ну і що це нам дало? Кацапи вважають нас лохами, себе наділяють правом знищувати українців всюди і за будь яких обставин і навіть думки не пускають що ми можемо відповідати дзеркально. Ми так війну не виграємо. Потрібно знищувати жінок, дітей матерів, батьків, дідів тієї окупантської мразоти яка вдерлася в Україну.
показать весь комментарий
01.12.2024 20:10 Ответить
Мова не про Зєлю, мова про те, ЯК її закінчити? Тупнути ногою, клацнути пальчиками і наказати: війна, закінчуйся?
показать весь комментарий
01.12.2024 20:15 Ответить
До останнього кацапа
показать весь комментарий
01.12.2024 20:18 Ответить
Вічна Пам'ять та Царство Небесне...
показать весь комментарий
01.12.2024 20:30 Ответить
Відселяти людей треба, на яких кацапи тренуються як у тирі, а не кару небесну закликати.
показать весь комментарий
01.12.2024 20:59 Ответить
Світла людина,
Вічна Пам'ять, щирі співчуття рідним ...
показать весь комментарий
01.12.2024 21:47 Ответить
Вічна пам'ять і подяка Волонтерці
показать весь комментарий
02.12.2024 01:24 Ответить
Світла пам'ять.
показать весь комментарий
02.12.2024 07:51 Ответить