11085 посетителей онлайн
1 468 23

Западные системы ПВО в Польше будут защищать только воздушное пространство НАТО, - министр обороны Косиняк-Камыш

Косіняк-Камиш

Переданные Польше западные системы ПВО будут защищать воздушное пространство стран НАТО. Речь идет, в частности, о необходимости защиты логистического хаба, задействованного для поставок помощи Украине.

Об этом заявил министр обороны Польши Владислав Косиняк-Камыш в эфире TVN24, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

Министр прокомментировал размещение в Польше самолетов F-35 и зенитных систем NASAMS и Patriot. Их передадут Норвегия и Германия. Он также отметил, что другие союзники будут поддерживать Польшу в течение года. По его словам, есть готовый целый план безопасности Польши.

Косиняк-Камыш добавил, что западные системы будут защищать воздушное пространство стран НАТО.

"Польша - прифронтовая страна. Нарушения воздушного пространства были в Польше, Румынии и Латвии. Нам нужно усилить охрану воздушного пространства", - отметил министр.

При этом глава Минобороны назвал "драматической" ситуацию с авиаударами РФ по Украине.

Напомним, он также сообщил, что 26 тыс. украинских солдат прошли подготовку в Польше.

Топ комментарии
+12
Якщо Засрашка нападе на Польщу, то Польщу виключать з НАТО,щоб не було ескалації!
показать весь комментарий
04.12.2024 11:46 Ответить
+5
Давайте, тренуйтеся хоч на собі!
показать весь комментарий
04.12.2024 11:41 Ответить
+4
Рашка давно могла напасть на НАТО и Польшу если бы сильно хотела именно этого. Рашка спокойно себе граничит с НАТО и коллективным Западом в лице стран Балтии уже десятки лет. У которых то и армии нормальной почти нет. И тем не менее ***** не нападает на них. У имперской рашки пунктик в голове именно насчет Украины и боремся мы с ней именно за свое существование.
показать весь комментарий
04.12.2024 11:56 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Давайте, тренуйтеся хоч на собі!
показать весь комментарий
04.12.2024 11:41 Ответить
Якщо Засрашка нападе на Польщу, то Польщу виключать з НАТО,щоб не було ескалації!
показать весь комментарий
04.12.2024 11:46 Ответить
Рашка давно могла напасть на НАТО и Польшу если бы сильно хотела именно этого. Рашка спокойно себе граничит с НАТО и коллективным Западом в лице стран Балтии уже десятки лет. У которых то и армии нормальной почти нет. И тем не менее ***** не нападает на них. У имперской рашки пунктик в голове именно насчет Украины и боремся мы с ней именно за свое существование.
показать весь комментарий
04.12.2024 11:56 Ответить
Чілком з Вами згоден! Просто ***** в дитинстві хохол в сраку трахнув держаком від лопати,а ***** не сподобалось,ото він тепер і ненавидить всю Україну й українців.
показать весь комментарий
04.12.2024 12:00 Ответить
Довийожуються, що до них частіше залітати почнуть..й без розворотів...
показать весь комментарий
04.12.2024 11:46 Ответить
Навіщо нам ця інформація в 100500раз?
показать весь комментарий
04.12.2024 11:47 Ответить
Играя в прятки и спрятавшись во мху, маленький Пушкин кричал оттуда: "Во мху я!" (с)
показать весь комментарий
04.12.2024 11:55 Ответить
Без проблем. Давайте сначала им вернем сотни переданных нам танков, десятки самолётов, сотни бронемашин, десятки саушек, РСЗО и все остальное, переданное нам "пшецкими курвами" абсолютно бесплатно. А потом будем сидеть с голой жопой, гордиться собой и смачно плевать в сторону Польши. Зае@ал уже этот тупой подростковый снобизм.
показать весь комментарий
04.12.2024 12:12 Ответить
Незрозуміло що ти там мекаєш.
показать весь комментарий
04.12.2024 16:11 Ответить
На@ер - это туда 👉 . Счастливого пути и скатертью дорога.
показать весь комментарий
04.12.2024 22:20 Ответить
...і то не факт...
показать весь комментарий
04.12.2024 12:01 Ответить
а то путин нападе
показать весь комментарий
04.12.2024 12:04 Ответить
Нова сильна зброя ******** західних захисників демократії називається "ненавмисно". За допомогою кацапських ракет на території Польщі нова зброя вже успішно пройшла випробування та готується до масового застосування.
показать весь комментарий
04.12.2024 12:10 Ответить
Ага, ви вже назбивали..
показать весь комментарий
04.12.2024 12:13 Ответить
Сусід дивиться на пожежу у сусіда і поливає свою хату водою, а заодно рекомендує погорільцю заносити всі цінні речі до себе.
показать весь комментарий
04.12.2024 12:17 Ответить
Поляки - це дуже відомі "збивачі"
показать весь комментарий
04.12.2024 12:18 Ответить
Ось чому Україна ніколи в НАТО не буде. Тому що Захід робить усе можливе, аби ми не спровокували на них кацапів. Щось мені підказує, що якби ***** поставив заходу ультиматум не давати Україні жодного патрона, бо піде на НАТО, вони б і не дали. На щастя, ***** такий де сцикуни, як і НАТО.
показать весь комментарий
04.12.2024 12:32 Ответить
Мені цікаво - а який "рубіж" міністр оборони Польщі визначає, як "кордон НАТО"? Пропоную уявить: ракета чи дрон рухається в напрямку кородону з Польщею. Коли саме настає момент, який визначається, як "рубіж"? Лінія кордону? Так поки вони приведуть у бойову готовність зенітні комплекси чи піднімуть у повітря літаки - ракета пролетить сотні кілометрів... (Дрон трохи менше). Але вони ВЖЕ будуть здатні вразить об"єкти "на території країни НАТО"...
А якщо піднімать літки зарані, та розвертать так само комплекси ЗРК - кацапи їм просто будуть "довбать мізки" - розвертатимуть ракети чи дрони прямо над лінією кордону, вглиб української території... І назвуть це "ескалацией са стараны НАТО"...
показать весь комментарий
04.12.2024 12:53 Ответить
Відповідь є
Члени НАТО США має договір з Ізраїлем
та Англія і Франція, котрі не мають договору з Ізраїлем
не погоджуючи свої дії з блоком НАТО,
ризикуючи втягнути блок НАТО у війну

збивали ракети та беспілотники під час атаки ірану на Ізраїль
не тільки над територією Ізраїлю,
а також над Іорданіею, Іраком, Ліваном, та Сирією
публічно ніхто не давав дозволу це робити
виключення тільки Іорданія - котра допомагала збивати

Цікаво, якщо буде 100% інформація, що ціль на території НАТО
то буде НАТО питати дозволу України збивати ракети над Україною
чи буде чекати поки залетять на територію НАТО
показать весь комментарий
04.12.2024 13:49 Ответить
Ну так їдь до Косиняка і змусь його збивать ракети над Україною... Від мене ти ЧОГО хочеш?...
показать весь комментарий
04.12.2024 13:54 Ответить
Просто перестань писати, та й ще зі знаками питання
а потім запитувати "Від мене ти ЧОГО хочеш?"
коли в тебе ніхто та нічого ніколи не питав, не питає, те не буде питати
показать весь комментарий
04.12.2024 15:24 Ответить
А ти тут "шишку держиш"? Чи "бугром працюєш? Бо я взагалі до тебе не звертався... Ти для мене - "пусте місце"...