9963 посетителя онлайн
6 137 85

Для кандидатов в судьи отменили тест на IQ: Зеленский подписал закон

Зеленський підписав закон про скасування тесту на IQ для кандидатів у судді

Президент Владимир Зеленский подписал изменения в Закон "О судоустройстве и статусе судей", которым отменяют тест на IQ для кандидатов в судьи.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на сайт Рады.

Так, для претендентов на должности в апелляционных судах и ВАКС отменяется сложный тест на IQ.

Требование о 75% проходного балла для когнитивного тестирования убирают, ВККС будет определять проходной балл теста самостоятельно.

Согласно закону, после внесения изменений для квалификационного экзамена можно выбрать специализацию.

Также в конкурсах в апелляционные суды и ВАКС, которые продолжаются, не будет проводиться тестирование по истории украинской государственности.

Тестирование будет охватывать темы: история украинской государственности, общие правовые знания и специализации суда (административная, хозяйственная или общая). Практические задания будут связаны с выбранной специализацией суда.

Топ комментарии
+57
Готує почву для квартальних "спеціалістів"..... зараз понабирають суддів.
показать весь комментарий
10.12.2024 10:58 Ответить
+40
показать весь комментарий
10.12.2024 10:57 Ответить
+34
"в связи с его полним налічієм отсутствія" ))
показать весь комментарий
10.12.2024 10:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
10.12.2024 10:57 Ответить
"не будет ни книг, ни газет, а только одно телевидение"

.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:14 Ответить
Готує почву для квартальних "спеціалістів"..... зараз понабирають суддів.
показать весь комментарий
10.12.2024 10:58 Ответить
показать весь комментарий
10.12.2024 11:15 Ответить
"в связи с его полним налічієм отсутствія" ))
показать весь комментарий
10.12.2024 10:58 Ответить
Потужно
показать весь комментарий
10.12.2024 10:58 Ответить
Замісць цього розширюється тест на вміння давати та брати хабарі.
показать весь комментарий
10.12.2024 10:59 Ответить
саме ці тести і були одним із способів хабарі брати, щоб їх пройти, бо оспорити результат нереально. от ти вважаєш себе розумною людиною, спробуй пройти ті тести, ти ж не дурніший за суддів, правда, але ти будеш здивований результатом, повір. вони асолютно не відображають реальний інтелектуальний рівень судді, та навіть пересічної людини.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:54 Ответить
Потужна логіка. Треба просто відминити кримінальний кодекс і злочінність щезне. Нема закону, нема і порушень закону. Треба просто перестати стріляти і війна закінчиться. У перед.
показать весь комментарий
10.12.2024 12:24 Ответить
Ну, не дивно.
Для того, що би бути суддею у нас завжди розум був НЕ потрібен!
Якій і9іот взагалі вигадав ці IQ-тести?
показать весь комментарий
10.12.2024 10:59 Ответить
Кожне тупориле ніщо, має отримати владу.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:02 Ответить
А що ми хочемо, адже наш приЗЕдент сам зізнався, що не стратег, а конституція не на часі.
показать весь комментарий
10.12.2024 12:56 Ответить
тест, яркий визнаний у всьому світі...
показать весь комментарий
10.12.2024 11:15 Ответить
ким визнаний, для чого? ти пробував проходити ті тести? спробуй, і ти дізнаєшся про себе багато нового. насправді вони не відображають реальний інтелектуальний рівнеь.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:56 Ответить
якщо відсутня спроможність логічного мислення, IQ буде низьке.
показать весь комментарий
10.12.2024 12:21 Ответить
Пан мабуть суддя, який не пройшов тест, а грошей на хабар , ще не насудив?
Треба вводити електронне судочинство , хоча б в цивільному. ШІ вам у поміч.
показать весь комментарий
10.12.2024 12:24 Ответить
ні, просто було цікаво, ці тести у вільному доступі, правда тільки пробна версія, повна платна, тому спробуй. Друге, ШІ не зможе вирішити спори, якщо це будуть прості справи, там стягнення боргу чи розлчення чи аліменти, де інша сторона не заперечує, то так, а там де є спір, то не на ********* рівні. Я якось ради розваги просив ШІ написати позов про розірвання шлюбу - поржав.
показать весь комментарий
10.12.2024 13:36 Ответить
Вас юристів з початку вчать відкідаючи такі поняття, як етика, репутація . На мою думку треба вводити виборність суддів, але не радянського зразка, американського. Спочатку пороби помічником окружного судді, а потім обирися в окрузі і так по зростанню.
показать весь комментарий
10.12.2024 14:06 Ответить
про перше не правий, а друге, в тому є сенс.
показать весь комментарий
10.12.2024 14:17 Ответить
Злі люди не розуміють справедливості. Безбожники з ік не новина
показать весь комментарий
10.12.2024 14:03 Ответить
Вам видніше, а я споглядаю з свого боку, але коли стикався з нашим судочинством - складалося таке враження.
показать весь комментарий
10.12.2024 14:24 Ответить
тому шо IQ суддям нахєр не треба. Зараз у них головне - чуйка.
показать весь комментарий
10.12.2024 10:59 Ответить
Головне, щоб судді були ЗЕлуплені. Як до того вони були припецані. А ще до того чугуняївські домбасюрської породи свинособаки
показать весь комментарий
10.12.2024 11:22 Ответить
Вимогу про 75% прохідного балу для когнітивного тестування прибирають, ВККС визначатиме прохідний бал тесту самостійно.

А нащо? Це все одно будуть не судді, а виконавці височашєй волі государя, як у **********.

Також у конкурсах до апеляційних судів і ВАКС, що тривають, не проводитиметься тестування з історії української державності.

Бо це будуть судді неукраїнські. Нами вже правлять ... (обрані), кацапи, татари, грузини.

показать весь комментарий
10.12.2024 11:01 Ответить
Тобто підтвердив статус-кво офіційно - коден дебіл може бути суддею. Хоча чому може? У багатьох випадкає вже є.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:01 Ответить
Rostyslav Komarnytsky Не лише суддею,но і президентом.)
показать весь комментарий
10.12.2024 11:07 Ответить
от суддею, треба вчитись, працювати, знову вчитись, екзамени здавати, тести і тоді можливо станеш суддею, тобто всетаки іде відбір розумних людей, а до посади президента вимог немає, тому не порівнюй обрання ідіота, і відбір людей з досвідом і освітою.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:58 Ответить
Все правильно, якщо в президенти можна допускати відверте тупориле чмо, то чим судді гірші?
показать весь комментарий
10.12.2024 11:02 Ответить
Ще можна відмінити водійські права. Навіщо всі ці екзамени, навчання в автошколі?..
І хірургом може стати будь-хто. Навіщо роки навчання?
показать весь комментарий
10.12.2024 12:00 Ответить
На паржать па пріколу, а тепер ржуть на кутні, щож велком чи то в суд, чи то цирк. А какая разніца.
показать весь комментарий
10.12.2024 13:48 Ответить
Та нашо аоно їм треба, це IQ!
100 тис. дол. США від 100 тис. євро відрізняють, і достатньо...
показать весь комментарий
10.12.2024 11:04 Ответить
Це що, на виборах, кадидатам в депутати, тест IQ, теж проводити не будуть? Що і тести нарколога та психіатра, теж не на часі?
показать весь комментарий
10.12.2024 11:04 Ответить
Шизанутим в нас дорога
показать весь комментарий
10.12.2024 11:10 Ответить
Зашибись. Мусора-наркоманы не умеющие два слова связать у нас уже есть теперь еще судьи будут которые только пальцами будут показывать какой толщины пачку денег ему в карман сунуть
показать весь комментарий
10.12.2024 11:10 Ответить
Та що далеко ходить, у нас през два слова без суфлера не звʼязати не може
показать весь комментарий
10.12.2024 11:36 Ответить
Помилка: перше "не" зайве.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:38 Ответить
ехх-х-х! - не дожив дебіл-шизофренік Ківа до свого потенційного тріумфу, у країні мрії іншого, "тоже учОного - у нього три класи освіти, і вся - вища", папиного йуриста-заушника..
показать весь комментарий
10.12.2024 11:15 Ответить
Зєля готує собі місце судді? Він же там йурист за освітою...
показать весь комментарий
10.12.2024 11:18 Ответить
Все вірно! Нахіба зеленій владі судді з розумовими здібностями, їм потрібні кишенькові і недалекі люди, розум то зайве. Яка ганьба на весь світ. Будемо знімати кіно «Тупий і ще тупіший в суді».
показать весь комментарий
10.12.2024 11:18 Ответить
Не могли протягнути "своїх" суддів бо ай к'ю було маленьке?)
Файно мати моно більшість, можна таке чудити, що диктаторам навіть не снилось. І все законно, демократично.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:19 Ответить
гітрола теж обрали законно і демократично.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:29 Ответить
приЗЕдента айк'ю,аж вибирає😀
показать весь комментарий
10.12.2024 11:20 Ответить
в наших реаліях, то цей тест дійсно не потрібен. Кого нада призначати можна і без замилювання. Лікарі хірурги не проходять такий тест також, коли їм приймяють на роботу.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:20 Ответить
Тому що в нас лікарів не залишиться якщо почнуть тести здавати, деколи як попадеш до якогось коли нормальний в отпуску то думаєш нах... ти вчився 5 років потім ще інтернатура щоб таку х..ню нести, відсотків 30-40 можна спокійно ChatGpt замінити і щоб тільки медсестра пальпацію зробила фізично або тиск поміряла.
А нарахунок слухати хрипи то частина з них ітак глухі їх на узд можна поміняти щоб на рентген не посилати..
показать весь комментарий
10.12.2024 11:48 Ответить
Все логічно- IQ суддів має відповідати IQ безтолкового ішака.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:21 Ответить
Кузня кадрів для суддів
ім. В.О. Зеленського.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:22 Ответить
Та нахер їм думати.
У них два алгоритма дій:
1.Звінок татарова - рішення
2.Занесли долари - рішення.
Головне сидіти з розумною мордую до люксової пенсії
показать весь комментарий
10.12.2024 11:23 Ответить
Наливай та пий...
показать весь комментарий
10.12.2024 12:01 Ответить
По інвалідності
показать весь комментарий
10.12.2024 13:52 Ответить
Може преЗЕдент зібрався податися у судді?...
показать весь комментарий
10.12.2024 11:24 Ответить
На Верховний суд , бо ж юрист.
показать весь комментарий
10.12.2024 12:27 Ответить
Заради справедливості - а судовій системі, дуже допоміг тест на IQ, поки він був? Он знаю одну суддю (чи тепер судикиня?). Там реально мінус 50 балів IQ. І нічого, справи розглядаються, земля і автівки купуються, все ОК.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:24 Ответить
Раз Боневтік не володіє ознаками знання історії державності та iq то що ж вимагати від государєвих служивих. Там в кандидатах переважна більшість заочників та вільних слухачів, хоч історію правосуддя залиште.
показать весь комментарий
10.12.2024 11:26 Ответить
Не може бути якийсь там суддя умніший за президента, єрмака, або якогось там Слуги народу!
показать весь комментарий
10.12.2024 11:27 Ответить
Зелене лайно пропихує непотріб татарова .......
показать весь комментарий
10.12.2024 11:28 Ответить
Реформатор!
показать весь комментарий
10.12.2024 11:28 Ответить
кому потрібні судді, які вміють думати..., щоб брати хабарі, розум не потрібен..., потрібно бути жадібним та безпринципним...
показать весь комментарий
10.12.2024 11:30 Ответить
Ну правильно. Чим тупіше суддя тим краще для влади. Любої влади...
показать весь комментарий
10.12.2024 11:37 Ответить
Цей тест ітак всі здавали то було просто поле для корупції, аналог цьогорічних тестів в аспірантуру.

При ціні посади в 100т+ смішно говорити про якісь тести,
показать весь комментарий
10.12.2024 11:43 Ответить
бо тестів на IQ для президентів немає...
показать весь комментарий
10.12.2024 11:50 Ответить
А вони виявилося потрібні! Приклад зєзидента вимагає!
показать весь комментарий
10.12.2024 14:14 Ответить
ЗеQ
показать весь комментарий
10.12.2024 11:51 Ответить
https://****.com/view/2iolt6 Видео с теста
показать весь комментарий
10.12.2024 11:56 Ответить
Кандидат на посаду судді Конституційного суду (Любомир Андрейчук із Закарпатської області) не зміг назвати дату прийняття Конституції /березень, 2024/
"Оскільки ви готуєтесь до посади судді Конституційного суду, не могли б ви сказати, коли була прийнята Конституція України та з яких глав та статей вона складається?" - запитав один з експертів. Спершу Андрейчук відмовився відповідати на дане питання, а потім заявив, що її прийняли в 1991 році.
Варто зазначити, що Конституцію України прийняли 28 червня 1996 року."
показать весь комментарий
10.12.2024 12:05 Ответить
Судити будуть недорозвинуті дебіли...
показать весь комментарий
10.12.2024 12:15 Ответить
Їбанько с дєрєвні Їбаньки.
показать весь комментарий
10.12.2024 12:20 Ответить
Лояльність не залежить від АйКью. Важливий лише один атрибут цього нікчеми - довгий язик.
показать весь комментарий
10.12.2024 12:40 Ответить
Рівень IQ це не показник порядності та доброчесності.
показать весь комментарий
10.12.2024 12:48 Ответить
> ВККС визначатиме прохідний бал тесту самостійно.
Будут баксы вместо баллов. И дебилы вместо судей. Аминь.
показать весь комментарий
10.12.2024 12:51 Ответить
Я думаю мінцифри може легко замінити суддів Терміналами Привата.
У них фунціонал одинаковий:
- приймати купюри;
- не думати;
показать весь комментарий
10.12.2024 13:04 Ответить
"Кохана, що то за тест "10 з хвостиком"? - Тест на IQ... - Може мені пройти? - Та вже не треба!.."
показать весь комментарий
10.12.2024 13:08 Ответить
показать весь комментарий
10.12.2024 13:53 Ответить
В Раше тамошний писатель Ю.Мухин постоянно судился как по работе, так и просто с властями. Он заметил, что судьи были одни из самых тупых членов общества как во времена совка, так и в новое время, но в новое время к тупости ещё прибавилась откровенная подлость. Вряд ли в Украине по другому.
показать весь комментарий
10.12.2024 13:11 Ответить
Такою ж гнилью і відбросами яку притягнув у верховну зраду хоче наповнити судівський корпус лідор
показать весь комментарий
10.12.2024 13:27 Ответить
ЧОМУ НЕ СКОРОЧУВАТИ ДЕРЖАВНИЙ АПАРАТ,СУДИ,ПРОКУРАТУРИ,КІЛЬКІСТЬ ДЕПУТАТІВ???
ЧАСТИНА КРАЇНИ ОКУПОВАНА, БАГАТО ЛЮДЕЙ ВИЇХАЛИ ЗА КОРДОН,НАВІЩО НАМ СТІЛЬКИ ПАРА ЗИ ТІ В?МИ ЇХ ПРОКОРМИТИ ЗМОЖЕМО?
показать весь комментарий
10.12.2024 13:31 Ответить
Хіба для хабаря потрібен IQ?
показать весь комментарий
10.12.2024 13:34 Ответить
*****СЬ...
показать весь комментарий
10.12.2024 13:43 Ответить
От же ж попередники! Ще б придумали іспит з риторики для презЕдента.....
показать весь комментарий
10.12.2024 13:57 Ответить
Зєзиденту не потрібні розумні! Потрібні слухняні хомосовєтікус.
Його ОПа іх шукає і призначає на посади. І вони згодні на все.
Недолік таких кадрів - в разі небезпеки ім особисто - кинуть і с задоволеням "відтопчать" самого "найвеличнішого".
показать весь комментарий
10.12.2024 14:23 Ответить
Для інтелектуально слабких очільників зеленої зграї, включно з гундосом, не потрібні розумні і порядні судді, головний критерій, на їх думку, це можливість потенційного керування з банковоїї судівскою системою, для чого, особливий розум кандидатам на вакантні місця, не потрібен.
показать весь комментарий
10.12.2024 15:23 Ответить
Какой тест на IQ ? Главное чтоб лоялен был Татарову. Не зря же Ермак рядового Татарова который шил дела на активистов майдана при Яныке спас от решетки, перекинув его дело в подконтрольное СБУ, теперь Татаров покажет вам фокус с Крупой. Будет как и с судьей верховного суда Князевым с 118 млн снизили на 18 млн, или как с Микитасем с 260 млн на 18 млн, или как Насиров с 722 млн на 70 млн, или как с Резниченко и Хлантой вообще без залога. Так у нас у власти молодежка регианалов, глава администрации президента при Януковиче - Левочкин куча своих людей поза водил на ключевые должности через шлюхамию, вот видео от Ткача с УП где дружбан Левочкина он же завхоз Януковича Кравец раскидывает в покер в логове регианалов ресторане Ишак с Арахамией https://www.youtube.com/watch?v=d0Y-ss-qVT4 , это тот Кравец у которого и всей семьи аннулировали вид на жительство в Литве за связь и лояльность с русскими https://www.rbc.ua/ukr/news/litva-vignala-*******-kolishnogo-soratnika-1713879452.html а дружек Кравца регианал и глава Киевгорстроя побрил холдинг и инвесторов на миллиарды, при этом публично послав всех на х..й и на свободе прикупив виллу в Ницце за 20 млн евро https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/07/3/7409693/ , а тут Кушниры с Кравцем немного подвывели и вложились в бизнес центры в Европе ( https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-kravets-kushnir-vilnius/31119951.html ) а сын Кравца является депутатом и замом главы постоянной земельной комиссии в Киевсовете и распоряжается столичной землей, пока наши пацаны воюют за каждую посадку..., чем вам у власти не молодежка Регианалов их крыша и обслуга? А вот вам вишенка на торте вышеперечисленные любители русского мира вместе с Бакановым месяц назад на дне рождении регианала любителя УПЦ МП Суркиса https://www.youtube.com/watch?v=0kBrjyRvqio
показать весь комментарий
10.12.2024 20:45 Ответить
не судите судей по айку да не судимы будете.
показать весь комментарий
11.12.2024 03:31 Ответить