9159 посетителей онлайн
1 659 19

Уничтожено 58 из 132 "Шахедов", еще более 70 дронов локационно потеряны, - Воздушные силы

ППО знищує Шахеди

В ночь на 14 декабря 2024 года войска РФ атаковали Украину ударными БпЛА типа "Shahed" и беспилотниками других типов.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр командования Воздушных сил.

Сколько дронов запустил враг?

По данным Воздушных сил, всего в ударе было применено 132 вражеских БпЛА.

Воздушное нападение отражали зенитные ракетные войска, авиация, подразделения РЭБ, мобильные огневые группы Воздушных Сил и Сил обороны Украины.

Сколько дронов удалось уничтожить нашей ПВО?

Как отмечается, по состоянию на 09.00 подтверждено сбивание 58 ударных БпЛА типа "Shahed" и беспилотников других типов в Черниговской, Сумской, Киевской, Полтавской, Черкасской, Винницкой, Одесской, Николаевской, Харьковской, Днепропетровской и Кировоградской областях. Кроме того, из-за активного противодействия Сил обороны 72 вражеских беспилотника не достигли своих целей (локально потеряны), два - вернулось в Россию.

Ранее Цензор.НЕТ информировал, что под вечер пятницы, 13 декабря, российские захватчики снова запустили ударные БпЛА "шахед" для атаки по Украине. Также сообщалось, что утром на Киевщине раздавались взрывы: работали силы ПВО.

Кроме того, отмечалось, что над Черкасской областью уничтожено 25 "Шахедов": повреждены ЛЭП.

Топ комментарии
+5
Просто БІСИТЬ це тупе "локаційно втрачено"!!!
Що таке "локаційно втрачено"?!
Це може бути ЩО ЗАВГОДНО:
Від "дві години літав кругами-фотаграфував та повернувся на Рашку"
до "вдарив куди й збирався"!
показать весь комментарий
14.12.2024 09:49 Ответить
+2
Дві третини долетіли? Сумніваюсь, що доповіді ВПС чимось відрізняються від доповідей сухопутки, а остання ще досі "проводить заходи по відновленню позицій" десь під Авдіївкою.
показать весь комментарий
14.12.2024 09:53 Ответить
+1
Засмічують мову локаціями, логістиками, різною новомодною дурнею. Вихованці тік-току... їм простіше видумити своє, ніж вивчити те, що вже є.
показать весь комментарий
14.12.2024 10:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
тобто ефективність шахідів близько нуля - це відповідь смердючим на питання "а де наші шахіди?"
показать весь комментарий
14.12.2024 09:21 Ответить
А в чого краща ефективність?
показать весь комментарий
14.12.2024 10:15 Ответить
схоже, що в балістики
показать весь комментарий
15.12.2024 02:42 Ответить
Ні. жертва зомбофону, тут є моменти які тобі у методичці не врахували
1. Уламки
2. Є купа оманок. І якщо шахеди - дешеві , то оманки - копієчні
3 4 з більш ніж сотні достятньо щоб окупити вкид 100+ штук (шахедів + обманок)
4 Найефективніше у вашого ЗеШапіто виходить марадерити і марафон фінансувати
Але навіть тут ефективність така-собі
Підтримка гундявого підкацапника на рівні 16% (а колись була 72%)
показать весь комментарий
14.12.2024 14:30 Ответить
Істериш , фанаточка підкацапних клоунів, отже я - правий
показать весь комментарий
16.12.2024 11:04 Ответить
Просто БІСИТЬ це тупе "локаційно втрачено"!!!
Що таке "локаційно втрачено"?!
Це може бути ЩО ЗАВГОДНО:
Від "дві години літав кругами-фотаграфував та повернувся на Рашку"
до "вдарив куди й збирався"!
показать весь комментарий
14.12.2024 09:49 Ответить
Засмічують мову локаціями, логістиками, різною новомодною дурнею. Вихованці тік-току... їм простіше видумити своє, ніж вивчити те, що вже є.
показать весь комментарий
14.12.2024 10:27 Ответить
Щоб не порушувать авторські права Р.Ф. на висловлювання (повреждено обломками)
ввели "локаційно втрачено"
показать весь комментарий
14.12.2024 12:16 Ответить
Напевно йьо.....нув десь в іншому місці ніж було закладено в локації атаки.
показать весь комментарий
14.12.2024 13:37 Ответить
"Локаційно втрачені - тобто зникли з радарів, імовірно внаслідок активної протидії РЕБ, або через інші причини.
показать весь комментарий
14.12.2024 14:32 Ответить
"тобто зникли з радарів, імовірно внаслідок"... того, що кудись ПОПАЛИ та ВИБУХНУЛИ!
Бо це КАМІКАДЗЕ дрони.
А якщо би РЕБом задавили, то так би і НАПИСАЛИ!
показать весь комментарий
14.12.2024 14:37 Ответить
А если "задавили РЭБом" - шахед мгновенно дезинтегрируется?
показать весь комментарий
14.12.2024 18:06 Ответить
баране, локатори не покривають всього повітряного простору, ну вибухнув десь в лісі чи в полі бо пальне скінчилося, що тобі до того. а як сильно бісить то товчи лобом об стіну
показать весь комментарий
15.12.2024 02:47 Ответить
"ну вибухнув десь в лісі чи в полі"... чи у когось в БУДИНКУ!
показать весь комментарий
15.12.2024 12:42 Ответить
про будинки пишуть "пошкодив житлові будинки", а не "локаційно втрачений"
показать весь комментарий
15.12.2024 15:43 Ответить
Дві третини долетіли? Сумніваюсь, що доповіді ВПС чимось відрізняються від доповідей сухопутки, а остання ще досі "проводить заходи по відновленню позицій" десь під Авдіївкою.
показать весь комментарий
14.12.2024 09:53 Ответить
Вони ж застосовуються за визначеним маршрутом, не керуються оператором Як можлива активна протидія крім ураження?Снігом,вітром,дощем,лазерами з бластерів, рибацькими сітками, бравурними доповідями?
показать весь комментарий
14.12.2024 11:44 Ответить
і як же вони по Вашому розуміють, що не збилися з маршруту ?
вірно - піддивляються в GNSS. а тут і є можливості для нашого РЕБа
показать весь комментарий
15.12.2024 02:49 Ответить