10397 посетителей онлайн

МИД об ударе РФ по Киеву: Путин подтвердил присвоенное ему Зеленским "почетное звание"

МЗС прокоментувало ракетний удар по Києву

Удар РФ по Киеву является подтверждением "звания", которое накануне присвоил российскому диктатору Путину президент Владимир Зеленский.

Об этом во время брифинга заявил спикер МИД Георгий Тихий, информирует Цензор.НЕТ.

"Сегодняшний день начался с громких взрывов в столице. Очередной подлый удар пятью баллистическими ракетами по Киеву. Можно сказать, что Путин подтвердил предоставленное ему вчера президентом Украины почетное звание", - сказал он.

Тихий напомнил, что Россия нанесла удары не только по Киеву, но и по Кривому Рогу, Херсону и другим городам.

"В Киеве обстрел, в частности, повредил одну из самых выдающихся достопримечательностей - костел Святого Николая. Мы уже проинформировали международных партнеров об этих ударах и их последствиях.

Кроме того, сегодня в результате обстрела Киева поврежден ряд посольств. Все эти посольства расположены в одном здании, которое получило существенные повреждения. Это посольства Албании, Аргентины, Палестины, Северной Македонии, Португалии и Черногории. В помещениях выбиты окна, двери, фрагменты потолков. Это абсолютно варварский удар России по дипломатическим учреждениям. Везде в мире это пересечение всех возможных красных линий и международных правил. Россия подтверждает свой статус абсолютного варвара", - подытожил спикер.

Удар РФ по Киеву 20 декабря

Напомним, утром 20 декабря российские захватчики нанесли комбинированный ракетный удар по Киеву.

Последствия атаки фиксируются в разных районах столицы. По последним данным, известно об одном погибшем человеке и 12 пострадавших.

Топ комментарии
+5
Dumb fuck
показать весь комментарий
20.12.2024 17:01 Ответить
+4
dumbass
показать весь комментарий
20.12.2024 16:58 Ответить
+3
показать весь комментарий
20.12.2024 17:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Він вже злетів з котушок - иому пох
показать весь комментарий
20.12.2024 16:56 Ответить
Почесне??? Може принизливе?
показать весь комментарий
20.12.2024 16:56 Ответить
dumbass
показать весь комментарий
20.12.2024 16:58 Ответить
Dumb fuck
показать весь комментарий
20.12.2024 17:01 Ответить
Домбасс.

показать весь комментарий
20.12.2024 18:54 Ответить
Translator

долбо.....***
показать весь комментарий
20.12.2024 16:58 Ответить
показать весь комментарий
20.12.2024 17:03 Ответить
показать весь комментарий
20.12.2024 17:04 Ответить
знову с Немитой фото тащишь
показать весь комментарий
20.12.2024 17:05 Ответить
Так він там живе, звідти і сайти.
показать весь комментарий
20.12.2024 17:30 Ответить
https://hostingkartinok.com в Україні цей сайт блокують
показать весь комментарий
20.12.2024 17:09 Ответить
Перевірив у реєстрі заблокованих сайтів. Інформація не відповідає дійсності.
Скріншот виклав на цей самий фотохостінг. Якщо картинку видно на Цензорі, значить все гаразд.
Адже Цензор не може порушувати українське законодавство?

показать весь комментарий
20.12.2024 18:49 Ответить
Хутин всея Джихадляндии!!!
показать весь комментарий
20.12.2024 17:05 Ответить
Почесний "***** dоvbоьоbоvич" всєя планети...
показать весь комментарий
20.12.2024 17:07 Ответить
Та скажіть вже: путін - х..ло, шо ви шифруєтесь
показать весь комментарий
20.12.2024 17:09 Ответить
Там весь тот гадюшник - толпоепы!
показать весь комментарий
20.12.2024 17:23 Ответить
Можна безпрограшно поставити на те, що відповіддю стане: "Анєнадабиласбівать!"
показать весь комментарий
20.12.2024 17:29 Ответить
Класно технологи Вові Зельоного наріт " здєлалі".
Вовка такой хєрой, такой хєрой, карло-пу посмжл назвать ругатєльним словом! шо дєтєй єго имєнєм назівать будєм.
А в цей час Вовік із подєльніками, до кінця грудня 1.7 ярда бабла із бюджета розпиляє , " строчно понадобілося на обновлєніє дорог, строчно"
показать весь комментарий
20.12.2024 17:35 Ответить
Прифронтові рокадні дороги потрібні терміново - якщо не знаєш - то мовчи.
показать весь комментарий
20.12.2024 17:51 Ответить
Ахахаха-ха-ха-ха, так і бачу по тексту їх переживання за прифронтові дороги
"Якщо ми не робитимемо доріг, то втратимо галузь. Під час війни! Згадайте 2010-2012 роки, коли ми не могли проїхати з Києва до Львова, зі Львова на Закарпаття. ...Ми насамперед зробимо евакуаційні маршрути, а далі просто дивитимемося, на що в нас залишиться, й розставлятимемо пріоритети""(с)
показать весь комментарий
20.12.2024 18:00 Ответить
Ти цю муйньову ахінею , що тобі всунув друкати подляк-єнакієаський тулиш вже третій рік .
Які ще " рокадні дороги", подляківський? Скажи подляку нехай методички тщатєльней готкє.
Ось що сказав вор-Кулєба на прескоференції.

"...Згадайте 2010-2012 роки, коли ми не могли проїхати з Києва до Львова, зі Львова на Закарпаття. А ми з таким підходом до..."
" Ми повинні в першу чергу утримати магістральну інфраструктуру.."
Ваші вори-чмоні ведуть про " утримання у належному стані магістральних шляхів".
У перекладі на людську-" вкрадемо все, " розмажемо" кошторис нс всю Україну, жодне стьобане НАБУ нічого не доведе
показать весь комментарий
20.12.2024 18:09 Ответить
Ба, більше: вважаю вчорашні висловлювання зеленського про путіна - цинічною провокацією. Цей придурок чудово знав, що путін відповість на цю образу. Але вовану пофігу в своєму бункері - не йому ж за це страждати. Крім того, думаю при цьому він ще й переслідував свою особисту мету - будь що зірвати можливі перемовини. Адже кінець війни, це кінець правління зеленої шобли, й він це прекрасно розуміє.
показать весь комментарий
20.12.2024 18:16 Ответить
От троль російський як ти сюди ненавітсть до Зеленьського приліпив .
Росіянин, нє надо-ля-ля. Кінець війни залежить тільки від вашого російського карліка-пу. Жожна людина у світі, включно із Трумпом, чи Сінь,дзі Піном нічого запропонувати вашому гомосексуалісту не можуть.
Тим більше, НІЧОГО незалежить від українької влади, хоч там буде сидіти артист-імітатор, чи Вацлав Гавел
показать весь комментарий
20.12.2024 18:40 Ответить
Троль, тебе уже декілька разів вмащували у твоє ведмедчуківське лайно, ти відмовалося і знову гадило
показать весь комментарий
20.12.2024 21:50 Ответить
Почесне звання у нього *****.
показать весь комментарий
20.12.2024 17:41 Ответить
Це більше аніж просто звання. ***** - його кредо!
показать весь комментарий
20.12.2024 18:10 Ответить
Йому підходить тільки народне звання - скорочено ху...ло, а так ху...ло з ху.... лостану. А все остальное це погоняло