10766 посетителей онлайн
10 477 26

РФ атаковала теплоэлектростанции ДТЭК: есть серьезные повреждения

Удар по енергетиці

Войска РФ утром 25 декабря 2024 года нанесли удар по теплоэлектростанциям ДТЭК: серьезно повреждено оборудование.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр ДТЭК.

"Сегодня РФ осуществила очередную массированную террористическую атаку на энергетическую инфраструктуру Украины. Атакованы теплоэлектростанции ДТЭК. Вследствие массированной атаки было серьезно повреждено оборудование ТЭС. После окончания обстрелов энергетики оперативно начали устранение их последствий и восстановление работы оборудования", - говорится в сообщении.

Также отмечается, что в этом году это уже тринадцатая массированная атака на украинскую энергетику и десятая массированная атака на энергетические предприятия компании.

Всего с начала полномасштабного вторжения теплоэлектростанции ДТЭК были обстреляны более 200 раз.

Топ комментарии
+11
Бо наші "талановиті" можновладці здають всю інфу про стан системи. І розвідки не треба.
показать весь комментарий
25.12.2024 08:46 Ответить
+4
Мир давно уже никак не реагирует на варварство быдлостана, расплата за молчание не заставит себя долго ждать.
показать весь комментарий
25.12.2024 08:38 Ответить
+3
Це вже хтозна яка атака електростанцій ДТЕК . І кожен раз , після кожної з них русня бравурно заявляє про повне їх знищення .
Ну якщо вони вже цілковито знищені - навіщо знову туди запускати купу ракет ? Де логіка ?
показать весь комментарий
25.12.2024 08:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
25.12.2024 08:46 Ответить
ЗЕшпіони в Дії!
показать весь комментарий
25.12.2024 09:21 Ответить
Та вся ця система в більшості своїй створювалася ще за радянських часів. Так що вся документація про це знаходиться у Москві. І ніяких Штірліців та колаборантів при цьому не потрібно.
показать весь комментарий
25.12.2024 10:06 Ответить
Никогда не попадают рядом с об'ектами донецкой этэк,всегда в цель точно,это не может не быть подозрительным.
показать весь комментарий
25.12.2024 08:38 Ответить
а які розміри електростанції? як ви думаєте? а коли їх будували? як ви думаєте, ворог не знає де вони знаходяться ще з часів хрущова?
Ви взагалі думаєте?
показать весь комментарий
25.12.2024 08:52 Ответить
Тут і думати не потрібно. Як на мій погляд, крім знання координатів розміщення ТЕС чи іншого об'єкта потрібно знати розміщення наших систем ППО, щоб ракета не була збита та вразила об'єкт. Хто дає інформацію по чистому "полю"? Мабуть німці чи поляки?
показать весь комментарий
25.12.2024 09:32 Ответить
а ти точно в Україні живеш? що у нас кожного дня літає і в якій кількості? ану напиши, клоун
показать весь комментарий
25.12.2024 12:06 Ответить
Клоун поки що ти. Я живу в Миколаєві і працюю там, куди летять ракети з точністю і як облітають з різних сторін, в залежності від переміщення наших систем, що збивають ці ракети і шахеди, а тому знаю, про що пишу.
показать весь комментарий
25.12.2024 15:34 Ответить
тобто ти знаєш що шахеди літають, а те, що вони ж розвідку проводять - не знаєш? ну ти й клоун
показать весь комментарий
25.12.2024 15:49 Ответить
Ты сказочки не рассказывай,путинская ракета не может попадать так точно даже по заданым координатам,это невозможно.
показать весь комментарий
25.12.2024 11:59 Ответить
Мир давно уже никак не реагирует на варварство быдлостана, расплата за молчание не заставит себя долго ждать.
показать весь комментарий
25.12.2024 08:38 Ответить
Проблема в тому, що для того щоб напасти на Європу, Росія спочатку повинна знищити Україну.
показать весь комментарий
25.12.2024 12:44 Ответить
Треба кацапам на їхнє ''різдво'' влаштувати вибухове шоу
показать весь комментарий
25.12.2024 08:54 Ответить
Чим, асфальтом?
показать весь комментарий
25.12.2024 08:57 Ответить
Гундосиком від асфальтоукладчика.
Готуйтеся, сьогодні воно гундоситиме як ніколи..
показать весь комментарий
25.12.2024 09:23 Ответить
Зелені продажні злодюжні брехливі мерзотники досі не організували і не забезпечини належну ППО і ПРО країни! "Варварство бидлостану" робить свою справу, бо вони виплодки пекла (ісчадьє ада), - вони по-іншому не можуть, то їхня сатанинська психологія і спосіб існування. А де стоголосо оспівана "потужно-переможна" оборона країни???" Зелені курви і підараси у всіх смислах цих слів! У кварталах? У шоу? У просяклих брехнею марафонах і скавулінні генерального штабу? У відосіках? У позорних гастролях по світу курям на сміх? браття, треба гнати цю продажну камарілью, поки вони не угробили і не завели Україну у чергове вікове московське ярмо!
показать весь комментарий
25.12.2024 08:59 Ответить
за ці вже майже 3 роки ці станції, ахметка повинен був закрити блоками і залити бетоном, а він тільки тариф підіймає до 9 грн. Заберіть у олігархів всю енергетику і кошти з доріг перекиньте на саркофаги ел.станцій
показать весь комментарий
25.12.2024 09:25 Ответить
Ахметов підіймає тарифи? Ви брешете щіро чи за гроші?
показать весь комментарий
25.12.2024 09:33 Ответить
Негайно
показать весь комментарий
25.12.2024 09:28 Ответить
А як там почувається слуга "слуг" Боневтіка Потужного наєм? Всі гроші до 9 мільярдів "освоїв", всі об'єкти захистив?
показать весь комментарий
25.12.2024 09:33 Ответить
Ну і коли наша відповідь по аналогічним об'єктам свинособакії? Невже не зрозуміло , що це необхідно зробити ? Це буде що , тероризм ? Ні . Це називається адекватна дзеркальна відповідь ...
показать весь комментарий
25.12.2024 09:49 Ответить
Чого ми не б'ємо по рашиських електростанціях??? Це що за договорняк такий
показать весь комментарий
25.12.2024 10:57 Ответить
Це не договорняк, це війна, в якій неможливо перемогти. Ти або граєш по правилам і б'єш суто по військовим об'єктам тими краплями ракет, які тобі чайними ложками відвантажують із заходу, по яким тобі дозволили бити і отримуєш удари по своїй цивільній інфраструктурі. Або б'єш по цивільній інфраструктурі ворога, і стаєш в очах заходу таким же кровожерливим монстром, як і раша і втрачаєш будь-яку допомогу
показать весь комментарий
25.12.2024 12:56 Ответить
Бабла, богато с3.14здили на укриттях???
Радійте. А зебидло без електрики не виздихає.
показать весь комментарий
25.12.2024 11:48 Ответить