6344 посетителя онлайн
1 604 10

Участились случаи дезертирства среди оккупантов на Херсонском направлении, - ЦНС

Дезертири ФР на Херсонщині

На временно оккупированных территориях Херсонской области участились случаи дезертирства среди оккупантов.

Об этом рассказали в Центре национального сопротивления(ЦНС), передает Цензор.НЕТ.

Как рассказали в ЦНС, для поиска дезертиров в регион прибыли дополнительные силы Росгвардии, которые выполняют роль заградительных отрядов.

"Причиной побега и случаев самокалечения является нежелание оккупантов умирать из-за амбиций больного диктатора.

Заметим, что враг расселяет оккупантов вдоль линии берега Днепра в пустые помещения украинцев, а также захваченные общежития. Для этого местная оккупационная администрация составляет списки соответствующих помещений под заселение", - добавили в Центре нацпроива.

Топ комментарии
+8
Всі ці "Центри нацспротиву", "Інститути вивчення війни", "Центри вивчення окупації" живуть за грантові гроші і за принципом: не сказав зранку очевидну річ-день марно пройшов. Ці казочки ми чуємо ще з 2022 року: і на Херсонщині, і на Луганщині. Всі дезертирують, всі невмотивовані, і тікають, і документи вивозять...Тільки от щось щодня нові населені пункти захоплюють...
показать весь комментарий
28.12.2024 10:51 Ответить
+6
І що? Я вже сто перший раз чую таку муйню.
показать весь комментарий
28.12.2024 10:55 Ответить
+2
Их подлые шпионы, и наши доблестные разведчики. У нас нет жалких дезертиров. Есть случаи СОЧ. Но это другое дело
показать весь комментарий
28.12.2024 11:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"Розселення у гуртожитки" - це ж добре! Прекрасна "групова ціль" для "Хаймарсів"!!!
показать весь комментарий
28.12.2024 10:35 Ответить
Всі ці "Центри нацспротиву", "Інститути вивчення війни", "Центри вивчення окупації" живуть за грантові гроші і за принципом: не сказав зранку очевидну річ-день марно пройшов. Ці казочки ми чуємо ще з 2022 року: і на Херсонщині, і на Луганщині. Всі дезертирують, всі невмотивовані, і тікають, і документи вивозять...Тільки от щось щодня нові населені пункти захоплюють...
показать весь комментарий
28.12.2024 10:51 Ответить
Сто втекло, сто вбили, двісті поранили - тисячу привезли. І так щодня.
показать весь комментарий
28.12.2024 13:07 Ответить
Ви забули про "ракет на 1-2 рази"
показать весь комментарий
28.12.2024 14:26 Ответить
І що? Я вже сто перший раз чую таку муйню.
показать весь комментарий
28.12.2024 10:55 Ответить
Их подлые шпионы, и наши доблестные разведчики. У нас нет жалких дезертиров. Есть случаи СОЧ. Но это другое дело
показать весь комментарий
28.12.2024 11:03 Ответить
Не потрібно рівняти своїх з українською армією. Наші захищають Україну, ваші рашисти, убивці, насильники і мародери
показать весь комментарий
28.12.2024 11:16 Ответить
Може вже досить цієї примітивної пропагади що в кацапів є дезертири( це наслідки тєлємарафонівської пропаганди 2022 року про "мобіків " і "чмонь") ,а в нас немає , тільки чомусь в кацапів немає бусифікації а є контрактники ( а контрактник ніколи не дизертирує ,на відміну від мобілізованого) , а в нас є бусифікація і є мобілізовані .
показать весь комментарий
28.12.2024 16:39 Ответить
До речі ,ще один приклад пропаганди від цього так званого "ЦНС", про яке він розповідав навесні цього року ,що в Маріуполі кацапи мобілізують 16 річних і відправляють на фронт ,а виявилось що 16 річних просто ставлять на облік у військоматах і видають їм приписні свідоцтва ( так само ,як за часів СССР, тоді теж в 16 років всі ставали на військовий облік , це я добре пам"ятаю ,бо і сам мав це приписне свідоцтво ) і це ніяк не мобілізація, як кричить наш агітпроп. До речі у 18 років замість нього видавали військовий квиток ,але строкову служили далеко не всі ,наприклад в мене "годєн нє к строєвой і зачіслєн в запас".
показать весь комментарий
28.12.2024 16:55 Ответить
На окупованих теріторіях мобілізують громадян України, котрі через швидке захоплення півдня росіянами, які пройшли за одну нічь через розмінований нашею владою Чонгар, не встигли виїхати.
На Півдні ніколи масово ніхто не чекав руский мир, добровільно у російську армію ніхто не піде, але що цім чоловікам робити?Якщо здадуться у полон, то їх родини будуть репресовані окупаційною владою. Краще б про це писали, а не про російських дезертирів.
показать весь комментарий
28.12.2024 18:11 Ответить