11023 посетителя онлайн
8 944 22

Президентские выборы в Хорватии: больше всего голосов набрал Миланович

Міланович лідирує на виборах у Хорватії

Действующий президент Хорватии, кандидат от социал-демократов Зоран Миланович получает 51,4% голосов избирателей в первом туре президентских выборов, которые состоялись в стране в воскресенье, 29 декабря.

Об этом свидетельствуют данные экзитпола, проведенного социологической компанией Ipsos, передает DW, сообщает Цензор.НЕТ.

Отмечается, что сейчас Миланович опережает кандидата от правящего Хорватского демократического содружества (ХДС) Драгана Примораца, который получает около 19,3% голосов.

Среди восьми кандидатов еще два депутата - правоцентристка Мария Селак Распудич и представительница левой зеленой "Можем!" Ивана Кекин получают около 8% поддержки избирателей каждая. Они делят между собой третье место.

Если Милановичу удастся получить более 50% по результатам подсчета всех голосов, он станет президентом уже по итогам первого тура.

Топ комментарии
+6
А чому у нас голосують за їду, ПР, Бойка та інших? Тому що вони говорять правильні речі хоч і не виконують їх.
ПС. "Тяжело стало работать. Появилось много дураков говорящих правильніе слова"(с)
показать весь комментарий
29.12.2024 23:38 Ответить
+6
Проголосувати за рашку все дно що за серба, ось у чому парадокс...
показать весь комментарий
29.12.2024 23:48 Ответить
+4
***** не даремно пропихує перемир'я. Через пару років всїєю Європою будуть правити кацапські гниди і популісти. Тоді не те що Україні не будуть допомагати, вони і НАТО розвалять
показать весь комментарий
29.12.2024 23:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
цікаво, чому хорвати голосують за кацапську істоту? це типу тренд пішов в європі, проголосуваи за кацапське г*но?
показать весь комментарий
29.12.2024 23:22 Ответить
показать весь комментарий
29.12.2024 23:48 Ответить
Так. Тим більше хорвати воювали. У них стени домов досі у пулях.
показать весь комментарий
30.12.2024 00:33 Ответить
Все куплено. Хорвати не голосують за парашу. Голова виборчої комісій-- черговий підрахуй.
показать весь комментарий
29.12.2024 23:45 Ответить
Тому, що дуже сруться кацапів. Перелякані дебіли. Тому і голосують за раша ферштейн. Також, як і в 2019 так звані українці проголосували за «какая разница».
показать весь комментарий
30.12.2024 01:58 Ответить
Це цеи дядько критикував віиськову допомогу Украіні?
показать весь комментарий
29.12.2024 23:23 Ответить
так. Друг кацапів
показать весь комментарий
29.12.2024 23:52 Ответить
А чому він повинен бути другом України? Хорвати добре пам'ятають, як "святий" Володимир, випер їх з Карпат
показать весь комментарий
30.12.2024 08:10 Ответить
Фото орбана 1в1
показать весь комментарий
29.12.2024 23:32 Ответить
***** не даремно пропихує перемир'я. Через пару років всїєю Європою будуть правити кацапські гниди і популісти. Тоді не те що Україні не будуть допомагати, вони і НАТО розвалять
показать весь комментарий
29.12.2024 23:38 Ответить
Шо нам до Хорватії, типу в Україні українців вибирають у владу! На себе дивіться краще!
показать весь комментарий
29.12.2024 23:49 Ответить
Може в них теж російські ТИК ТОКЕРИ як у Румунії попрацювали ? Не складно - 4 млн граждан - менше Києва.
Але кацапи борються за виходи до моря якого у хорватів до фіга .
показать весь комментарий
30.12.2024 00:31 Ответить
През там як в Німеччині. Попереднік теж сопіа за х.....але його ніхто не сприймав усерйоз.
показать весь комментарий
30.12.2024 00:47 Ответить
руская тройка аформілась У Європі. Тєпєрь с бубєнцамі у 2025-й рік.
показать весь комментарий
30.12.2024 01:48 Ответить
Морда-то! Комуністично-путінсько-протиєвропейська.
Председатель сельсовета и колхоза...
*****, одним словом.
Скаро буде співати разом із фіцею і орбаном.
Гандон, корочє...
показать весь комментарий
30.12.2024 07:24 Ответить
Мабуть немає такої країни в світі де у ***** не було би своїх проплачених партій в парламентах. Ці партії можуть казати і робити навіть правильні речі для свого народа аби тільки пройти до керування державою і потім виконувати всі забаганки кремля. Нажаль зомбування народу через соц мережі, Тік ток роблять свою брудну роботу...В Європі все більше стає прокремлівських посіпак. Куди тільки Євросоюз дивиться?
показать весь комментарий
30.12.2024 08:11 Ответить
Без москалоти гебнявої схоже не обійшлося? Хватило мудрості румунам розкусити їхні підступні технології підривної діяльності. Нужники москалятам і газифікацію зробити вони не здатні, я от витрачати мільярди доларів на підривну діяльність по цілому світу це запросто. Гидотна московія має бути знищена і розібрана на десятки національних держав окупованих і геноцидних в різні часи народів.
показать весь комментарий
30.12.2024 09:06 Ответить
***** рулить майже на усіх виборах по Європі. Набирає собі команду для Третьої світової, чи для гібридної світової.
показать весь комментарий
30.12.2024 09:20 Ответить
В 2024 році тільки офіціально зарегістрованих туристів побувало в Хорватії, більше як 20млн. (середній темін перебування склав 7 ночей).

Населення Хорватії:
1990 - 4 778 000
2011 - 4 281 000
2022 - 3 856 000
Скоро небуде кому обслуговувати туристів.
показать весь комментарий
30.12.2024 10:47 Ответить
Дивно. Хорвати за кацапів.
показать весь комментарий
30.12.2024 14:19 Ответить