7505 відвідувачів онлайн
8 944 22

Президентські вибори в Хорватії: найбільше голосів набрав Міланович

Міланович лідирує на виборах у Хорватії

Чинний президент Хорватії, кандидат від соціал-демократів Зоран Міланович отримує 51,4% голосів виборців в першому турі президентських виборів, які відбулися у країні у неділю, 29 грудня.

Про це свідчать дані екзитполу, проведеного соціологічною компанією Ipsos, передає DW, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зазначається, що наразі Міланович випереджає кандидата від правлячої Хорватської демократичної співдружності (ХДС) Драгана Прімораца, який здобуває близько 19,3% голосів.

Серед восьми кандидатів ще дві депутатки - правоцентристка Марія Селак Распудіч та представниця лівої зеленої "Можемо!" Івана Кекін здобувають близько 8% підтримки виборців кожна. Вони ділять між собою третє місце.

Якщо Мілановичу вдасться здобути понад 50% за результатами підрахунку всіх голосів, він стане президентом вже за підсумками першого туру.

Топ коментарі
+6
А чому у нас голосують за їду, ПР, Бойка та інших? Тому що вони говорять правильні речі хоч і не виконують їх.
ПС. "Тяжело стало работать. Появилось много дураков говорящих правильніе слова"(с)
показати весь коментар
29.12.2024 23:38 Відповісти
+6
Проголосувати за рашку все дно що за серба, ось у чому парадокс...
показати весь коментар
29.12.2024 23:48 Відповісти
+4
***** не даремно пропихує перемир'я. Через пару років всїєю Європою будуть правити кацапські гниди і популісти. Тоді не те що Україні не будуть допомагати, вони і НАТО розвалять
показати весь коментар
29.12.2024 23:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
цікаво, чому хорвати голосують за кацапську істоту? це типу тренд пішов в європі, проголосуваи за кацапське г*но?
показати весь коментар
29.12.2024 23:22 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2024 23:48 Відповісти
Так. Тим більше хорвати воювали. У них стени домов досі у пулях.
показати весь коментар
30.12.2024 00:33 Відповісти
Все куплено. Хорвати не голосують за парашу. Голова виборчої комісій-- черговий підрахуй.
показати весь коментар
29.12.2024 23:45 Відповісти
Тому, що дуже сруться кацапів. Перелякані дебіли. Тому і голосують за раша ферштейн. Також, як і в 2019 так звані українці проголосували за «какая разница».
показати весь коментар
30.12.2024 01:58 Відповісти
Це цеи дядько критикував віиськову допомогу Украіні?
показати весь коментар
29.12.2024 23:23 Відповісти
так. Друг кацапів
показати весь коментар
29.12.2024 23:52 Відповісти
А чому він повинен бути другом України? Хорвати добре пам'ятають, як "святий" Володимир, випер їх з Карпат
показати весь коментар
30.12.2024 08:10 Відповісти
Фото орбана 1в1
показати весь коментар
29.12.2024 23:32 Відповісти
***** не даремно пропихує перемир'я. Через пару років всїєю Європою будуть правити кацапські гниди і популісти. Тоді не те що Україні не будуть допомагати, вони і НАТО розвалять
показати весь коментар
29.12.2024 23:38 Відповісти
Шо нам до Хорватії, типу в Україні українців вибирають у владу! На себе дивіться краще!
показати весь коментар
29.12.2024 23:49 Відповісти
Може в них теж російські ТИК ТОКЕРИ як у Румунії попрацювали ? Не складно - 4 млн граждан - менше Києва.
Але кацапи борються за виходи до моря якого у хорватів до фіга .
показати весь коментар
30.12.2024 00:31 Відповісти
През там як в Німеччині. Попереднік теж сопіа за х.....але його ніхто не сприймав усерйоз.
показати весь коментар
30.12.2024 00:47 Відповісти
руская тройка аформілась У Європі. Тєпєрь с бубєнцамі у 2025-й рік.
показати весь коментар
30.12.2024 01:48 Відповісти
Морда-то! Комуністично-путінсько-протиєвропейська.
Председатель сельсовета и колхоза...
*****, одним словом.
Скаро буде співати разом із фіцею і орбаном.
Гандон, корочє...
показати весь коментар
30.12.2024 07:24 Відповісти
Мабуть немає такої країни в світі де у ***** не було би своїх проплачених партій в парламентах. Ці партії можуть казати і робити навіть правильні речі для свого народа аби тільки пройти до керування державою і потім виконувати всі забаганки кремля. Нажаль зомбування народу через соц мережі, Тік ток роблять свою брудну роботу...В Європі все більше стає прокремлівських посіпак. Куди тільки Євросоюз дивиться?
показати весь коментар
30.12.2024 08:11 Відповісти
Без москалоти гебнявої схоже не обійшлося? Хватило мудрості румунам розкусити їхні підступні технології підривної діяльності. Нужники москалятам і газифікацію зробити вони не здатні, я от витрачати мільярди доларів на підривну діяльність по цілому світу це запросто. Гидотна московія має бути знищена і розібрана на десятки національних держав окупованих і геноцидних в різні часи народів.
показати весь коментар
30.12.2024 09:06 Відповісти
***** рулить майже на усіх виборах по Європі. Набирає собі команду для Третьої світової, чи для гібридної світової.
показати весь коментар
30.12.2024 09:20 Відповісти
В 2024 році тільки офіціально зарегістрованих туристів побувало в Хорватії, більше як 20млн. (середній темін перебування склав 7 ночей).

Населення Хорватії:
1990 - 4 778 000
2011 - 4 281 000
2022 - 3 856 000
Скоро небуде кому обслуговувати туристів.
показати весь коментар
30.12.2024 10:47 Відповісти
Дивно. Хорвати за кацапів.
показати весь коментар
30.12.2024 14:19 Відповісти