4359 посетителей онлайн
4 542 17

Реформа ВВК будет проходить в три этапа и заработает в конце февраля, - Минобороны

Реформа ВЛК в Україні: Міноборони розповіло про три етапи

Реформа военно-врачебных комиссий (ВВК) будет проходить в три этапа. Первый из них начнется 28 февраля 2025 года.

Об этом заявила заместитель министра обороны Украины Екатерина Черногоренко, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

По ее словам, первый этап реформы предусматривает полную реализацию на стороне Минобороны и включает два важных цифровых преимущества.

Первая - возможность сформировать электронное направление на ВВК через "Резерв+". Почему это важно? Потому что сейчас, чтобы получить направление надо физически пойти в ТЦК и стоять в очереди, чтобы получить бумажку. С 28 февраля это уйдет в историю, потому что можно будет сделать это через "Резерв+", - пояснила она.

Возможность получить направление в бумажном виде будет сохранена.

Второй важной частью первого этапа является переход на электронную форму постановлений ВЛК.

Черногоренко объяснила, что после обновления все постановления будут фиксироваться в электронном виде и направляться в реестр "Оберег", что значительно упростит процесс.

"Следующий этап реформы мы делаем с Минздравом. Это когда человек сможет проходить ВВК в любом удобном для него медицинском учреждении. Эта информация будет направляться автоматически в Минобороны и не будет очередей и коллапсов на ВВК", - объясняет заместитель министра.

Реформа будет реализована в течение первого полугодия 2025 года, добавила Черногоренко,

Топ комментарии
+19
А навіщо та реформа, якщо й так вже всі старі,хворі та бідні придатні, а багаті,впливові та можновладні непридатні!
показать весь комментарий
02.01.2025 21:16
+13
"бо зараз, щоб отримати направлення треба фізично піти в тцк і стояти в черзі, щоб рідні отримали папірець про смерть в тцк"
показать весь комментарий
02.01.2025 21:16
+12
Після реформи не тільки в ТЦК вбивати будуть, а й на ВЛК!
показать весь комментарий
02.01.2025 21:21
Комментировать
Сортировать:
А навіщо та реформа, якщо й так вже всі старі,хворі та бідні придатні, а багаті,впливові та можновладні непридатні!
показать весь комментарий
02.01.2025 21:16 Ответить
Так і бачу, як всі 49 хмельницьких прокурорів "інвалідів" підуть на війну🤣
показать весь комментарий
02.01.2025 21:53 Ответить
"бо зараз, щоб отримати направлення треба фізично піти в тцк і стояти в черзі, щоб рідні отримали папірець про смерть в тцк"
показать весь комментарий
02.01.2025 21:16 Ответить
Реформа, ге ж...
Льохкім двіженієм рукі брюки прєвратятся в елєгантниє шорти?
показать весь комментарий
02.01.2025 21:16 Ответить
розпочнеться..буде ..почнемо ..запланували..

зельоний майбутній час
показать весь комментарий
02.01.2025 21:16 Ответить
Після реформи не тільки в ТЦК вбивати будуть, а й на ВЛК!
показать весь комментарий
02.01.2025 21:21 Ответить
знайомий 59.5 років - з сахарним діабетом, гіпертонією, проблемами з хребтом - здоровий, в минулому місяці комісію проходив.
показать весь комментарий
02.01.2025 21:27 Ответить
А нафіга це? Може треба не про е-ВЛК вже думати, а про те, як закінчувати цю криваву вакханалію?
Ясно, що Банковій потрібне "м'ясо" і продовження війни. Бо це дорівнює продовженню влади і дерибану. Звідси - несподіване "обрубування" усіх бронювань з 28 лютого й переведення даного питання в цифровий формат (в криву і недосконалу Дію)... Звідси ж - цифрові повістки на ВЛК і як не дивно - теж з цієї ж дати...
От же ж хитрі коршуни... доб'ють таки свій народ.
показать весь комментарий
02.01.2025 21:28 Ответить
ще не на часі,як і Конституція на паузі,піндоси ще 20 лярдів накинули,так що поки є чим займатися
показать весь комментарий
02.01.2025 22:54 Ответить
думаю, зупиняться на першій частині першого етапу
показать весь комментарий
02.01.2025 21:32 Ответить
В Україні вже була реформа медицини. Зараз залишається лише одне, лікарів ВЛК ставити до стінки та розстрілювати на хрін. Навіть вороги не зробили скільки шкоди, скільки ці лікарі-корупціонери.
показать весь комментарий
02.01.2025 21:48 Ответить
Трясця, слово "перезавантаження" НОНЧЄ не у моді. Сьогодні попит на реформи. Звісно, нічого не зміниться не у лютому, і не наприкінці 2025 року. Протягнуть якісь косметичні укази, і на цьому край. Сволоти, ця зєлєнська гнидяча партія !
показать весь комментарий
02.01.2025 21:52 Ответить
правільніше опг
показать весь комментарий
02.01.2025 22:57 Ответить
Влк це продажні брехливі ліцеміри на службі тцк. ТЧК. Влк у тцк працюють на слух по команді з заплющеними очима Треба тільки зебелкою вміти користуватись щоб забілити "склонен к суіциду" чи інше там де вкаже тцк. Тварі!
показать весь комментарий
02.01.2025 23:05 Ответить
Це вже план перемоги діє, чи ще ні ?
показать весь комментарий
03.01.2025 09:54 Ответить