9890 посетителей онлайн
7 462 12

Враг продвинулся в Торецке, Песчаном и еще около 7 населенных пунктов, - DeepState. КАРТА

Российские войска продолжают продвигаться в Торецке.

Об этом пишут DeepState, передает Цензор.НЕТ.

"Враг продвинулся в Торецке, Песчаном, возле Воздвиженки, Барановки, Соленого, Славянки, Петропавловки, Новоелизаветовки и Курахово. Уточняется линия соприкосновения на Курщине", - сообщают осинтеры.

Просування росіян в районі Баранівки

Просування росіян в районі Баранівки
Просування росіян в районі Шевченка

Топ комментарии
+21
Договорняк Зеленського та пуйла по здачі Донецької області, виконується Сирським та Генштабом чітко і у відведені терміни.
показать весь комментарий
09.01.2025 02:32 Ответить
+21
Так було все погано за Залужного і так все добре зараз. Немає слів. Розхитали ситуацію в ЗСУ і досягли мети.
показать весь комментарий
09.01.2025 02:43 Ответить
+11
Було б диво якщо б каzап не просунувся. Моzкаль Сирський здає Україну, а Найвеличніший лідор та 73% zебілів спостерігають.
показать весь комментарий
09.01.2025 03:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Договорняк Зеленського та пуйла по здачі Донецької області, виконується Сирським та Генштабом чітко і у відведені терміни.
показать весь комментарий
09.01.2025 02:32 Ответить
хіба тільки області? (риторичне)
показать весь комментарий
09.01.2025 04:39 Ответить
Не брешить та не поливайте брудом якимось там договорняками Верховного Головнокомандуючого та найвеличнійшого сонцесяйного потужно-непереможного титанояйцевого і незламного бо то не договорняк а План. План перемого від Зеленського. І зверніть увагу шо навіть у назві того плану відсутне слово "України". От План перемоги і все, а чія то перемога запланована у тому плані Зеленського от у чому питання!
показать весь комментарий
09.01.2025 07:01 Ответить
Так було все погано за Залужного і так все добре зараз. Немає слів. Розхитали ситуацію в ЗСУ і досягли мети.
показать весь комментарий
09.01.2025 02:43 Ответить
При Залужному було страшне...Рейтінг лідура падав..хле там той торецк-данецк..
показать весь комментарий
09.01.2025 21:37 Ответить
Походу Торецку "женский половой орган" 👿
показать весь комментарий
09.01.2025 03:42 Ответить
Було б диво якщо б каzап не просунувся. Моzкаль Сирський здає Україну, а Найвеличніший лідор та 73% zебілів спостерігають.
показать весь комментарий
09.01.2025 03:42 Ответить
Що Ви всі пристали до того Сирського, така ж дупа була і при Залужному, його просто вчасно вивели, для запасного варіанту....
Все ********, яке зараз відбувається у війську, розквітло ще при ньому....
Ми втратили свій шанс, запакованими людьми війну не виграти, а ті що малиб воювати, клеять дурника в тилу, і ловлять останніх алкашів по селах, лиш би самим нейти на війну...
показать весь комментарий
09.01.2025 04:55 Ответить
рейтинги збиваемо..боротьба безперервна...аж вспотелі все..фронт жиж тоже..
показать весь комментарий
09.01.2025 21:38 Ответить
Есть и хорошие новости. Муженек Маргариты Симоньян ПРОПАГАНДОН Тигран Кеосаян пережил клиническую смерть и находится в коме. Пропустим без билета на концерт Кобзона Тиграшу?
показать весь комментарий
09.01.2025 05:19 Ответить
Скоро в пеклі буде пити зі своїм кумиром- Геббельсом.
показать весь комментарий
09.01.2025 06:29 Ответить
Кремлівсько-просирський сирок застрелься поки не пізно!!!
показать весь комментарий
09.01.2025 15:42 Ответить