12316 посетителей онлайн

В Торецке ухудшается оперативная обстановка, - DeepState

Зруйновані багатоповерхівки в Торецьку

Россияне постепенно просачиваются в Торецк и забирают его под свой контроль.

Об этом пишут DeepState, передает Цензор.НЕТ.

Отмечается, что, в частности, продолжаются активные бои в центаральной части города, которая характерна наличием многоэтажек, и которые к сожалению, буквально все, перешли под контроль врага.

Кроме того, происходит частая фиксация кацапской пехоты между терриконами в северной части Торецка и западных окраинах населенного пункта. Эти два района застроены частным сектором, в котором пехота противника постоянно пытается укрыться, выжить и закрепиться с целью дальнейшего продвижения и занятия города.

"Не будет новостью, если в ближайшем времени северная часть города перейдет под полный контроль врага, ведь бесконечное применение пехоты, которую трудно находить среди застроек дается в знаки. Поражение по кацапне в большинстве случаев осуществляется fpv-дронами и сбросами с Mavic, что демонстрирует эти средства как основные по уничтожению врага и это очередное доказательство того, насколько эти средства необходимы нашим военным и каким важным является приобщение общества в закрытии этой потребности", - отмечают осинтеры.

Также продолжаются бои в микрорайоне "Забалка", который кацапы практически весь оккупировали. Не прекращаются попытки штурма в направлении Щербиновки и Леонидовки, но подразделения, которые держат оборону в данной зоне ответственности умножают все попытки врага на ноль.

"Эффективное использование средств, людей и тактической обстановки дает свои результаты и увеличивает количество дохлой русни. В частности, стоит выделить работу бойцов 12 БрСпП "Азов". Битва за город продолжается..." - резюмируют осинтеры.

Ранее сообщалось, что по данным британской разведки, по состоянию на сейчас, российские войска, вероятно, контролируют не менее 70% Торецка.

Топ комментарии
+9
Уявив оце як залужний там бідний в Британії тій мучиться.... Не спить мабуть бідний..про Україну та народ думає
показать весь комментарий
13.01.2025 21:10 Ответить
+6
Коли до вас, юродивих дійде, що справа ге в Залужному. Разом з ним з армії вигнали генералітет, який успішно протистояв кацапам з 2014-го року, який облаштовував лінії оборони, що подекуди тримаються дотепер, який протистояв і у перші місяці повномасштабного вторгнення (генерал Марченко у Миколаєві наприклад). Ваше фсьо позбавило ЗСУ ствнового генеральського хребта. А ви лижіть далі і готуйтпся до виборів.
показать весь комментарий
13.01.2025 21:37 Ответить
+5
показать весь комментарий
13.01.2025 21:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
13.01.2025 21:05 Ответить
Уявив оце як залужний там бідний в Британії тій мучиться.... Не спить мабуть бідний..про Україну та народ думає
показать весь комментарий
13.01.2025 21:10 Ответить
І що це ти таке бовкнуло? Хотіло згострити? Так, Залужний у Лондоні справді не бідує, і не з власної до речі ініціативи- бідують бійці на фронті і сиплеться оборона. А ти і далі умнічай і язик гостри, щоб брити зелені дупи.
показать весь комментарий
13.01.2025 21:24 Ответить
Та бачили як він не хотів... Аж цілував гада в знак подяки
показать весь комментарий
13.01.2025 21:31 Ответить
Коли до вас, юродивих дійде, що справа ге в Залужному. Разом з ним з армії вигнали генералітет, який успішно протистояв кацапам з 2014-го року, який облаштовував лінії оборони, що подекуди тримаються дотепер, який протистояв і у перші місяці повномасштабного вторгнення (генерал Марченко у Миколаєві наприклад). Ваше фсьо позбавило ЗСУ ствнового генеральського хребта. А ви лижіть далі і готуйтпся до виборів.
показать весь комментарий
13.01.2025 21:37 Ответить
Ну і де твої хенерали?? Чого мовчать?? Чого язики в жопи повтикали??
Генерал Марченко як офіцер повинен був застрелитись ще весною 2019 коли закупав не якісні бронежилети форму палатки.....і тд..,а так прийшлось пороху викуповувати шоб лишнього не ляпнув
показать весь комментарий
13.01.2025 21:55 Ответить
А де мають бути відставлені з армії генерали? На Майдані? Майданити під час воєнного стану законно? Чого ти так закликчюш до порушенн, закону? В тебе Залужний не мав виконувати команду Зєлєнского генерали мали опиратися звільненню і будувати барикади... Ти диверсант? Провокатор? 🤔
показать весь комментарий
13.01.2025 22:48 Ответить
🤣🤣🤣🤣крім сміху твій потяг до виявлення диверсантів не викликає...🤣🤣🤣🤣
показать весь комментарий
13.01.2025 23:00 Ответить
О! Саюпалився! То явно істеричний сміх. Від ого у тебе істерика? Від того, шо спалився, чи від того що на тво' опуси ніхто не ведеться? 🤔
показать весь комментарий
13.01.2025 23:13 Ответить
Я тобі скажу..🤣🤣🤣... По секрету ..🤣🤣🤣..як шпигун і диверсант....🤣🤣🤣завжди сміюсь коли маю справу з ДУРНЯМИ🤣🤣🤣
показать весь комментарий
13.01.2025 23:22 Ответить
Так розумію, розумні з тобою справи мати не хочуть? 😊 Це напевне важко так - весь час сміятися. Нічого, не переживай, скоро і дурні тебе розкусять. 😊
показать весь комментарий
13.01.2025 23:34 Ответить
гнида казала - я в місяц роблю 20 САУ Богдана - це вже повинно бути більше 200 штук. Та поставь їх, якшо ти в черговий раз не спи....ів, та гахни та змети рашисьів з погіршуючих напрямках. Просто збрехав у черговий раз. Ні САУ, ні б/к - нічого воно не робить для збереження диттів військових та Українських земель. Кончена гнида.
показать весь комментарий
13.01.2025 21:15 Ответить
Та щось він наплутав. 20 таких стовбурів на місяць - можуть свердлити хіба що в Дюсельдорфі.
показать весь комментарий
13.01.2025 22:12 Ответить
Нічого воно не переплутало - воно в черговий раз збрехало - https://epravda.com.ua/news/2024/10/30/721235/
показать весь комментарий
13.01.2025 22:47 Ответить
до жителів торецька прийшов час поржать
показать весь комментарий
13.01.2025 21:16 Ответить
. Який же ти ДЕБІЛ
показать весь комментарий
13.01.2025 21:20 Ответить
біжи мобілізуйся і синів з собою прихопи бо порошенко прийде і все вкраде я тобі точно кажу
показать весь комментарий
13.01.2025 21:26 Ответить
Ти реальний дегенерат чи прикидаєшся ???
показать весь комментарий
13.01.2025 21:27 Ответить
контрольований відступ…, сили ворога переважають… десь так…
показать весь комментарий
13.01.2025 21:17 Ответить
Нарешті в новинах почали кацапню називати кацапнею.
показать весь комментарий
13.01.2025 21:18 Ответить
А бурятів як правильно називати?
показать весь комментарий
13.01.2025 22:02 Ответить
Зеленський заслухав військових про стан справ на фронті. Фотки такі потужні були. І Єрмак такий супер-потужний сидів. І морди у Зеленського з Єрмаком були героїчно небриті.
От "оперативна обстановка" і погіршилася - Зеленський з Єрмаком отримали інформацію від військових і змогли підказати рашистам, як краще "посувати кордони України". Все логічно.
Хто забув: https://www.youtube.com/watch?v=Q4_B5Oe5Mrs
показать весь комментарий
13.01.2025 21:39 Ответить
"погіршення ситуації ,має, згідно оманського задуму на меті ,майбутню окупацію української території.Коли робиться доклад про "погіршення ситуації" певної території, варто чекати її окупації рашистом.
показать весь комментарий
13.01.2025 21:49 Ответить
Ну нащо витрачати 5 млрд на мавіки, якщо їх можна пообіцяти вкроїнчикам?
А над тією зброєю , що привозить ПОРОХ пАтужно ірже придула із супутником-невидимкою((
показать весь комментарий
13.01.2025 21:57 Ответить