9820 посетителей онлайн
25 504 131

Скандал с несовершеннолетними мажорами в Киеве: полицейские установили еще четырех участников, топтавших флаг Украины на видео

мажористі підлітки у центрі Києва

Полицейские Киева установили еще четырех участников скандального инцидента с участием несовершеннолетних.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Нацполиции.

Правоохранители отмечают, что речь идет о фото, использованном в видео, где, вероятно, один из участников компании несовершеннолетних стал ногами на государственный флаг Украины.

Кроме того, в отношении всех несовершеннолетних полицейские направили в органы опеки и попечительства, учебные заведения, службы по делам детей обращения относительно проверки условий воспитания подростков.

На родителей четырех из них полицейские составили админпротоколы по 184 КУоАП (невыполнение родителями или лицами, их заменяющими, обязанностей по воспитанию детей). Также продолжается досудебное расследование по ст. 263 Уголовного кодекса Украины.

Напомним, ранее в сети была опубликована видеозапись, на которой несколько малолетних мажоров катаются на элитных автомобилях по Киеву, поют российские песни, умышленно устраивают пробки.

Топ комментарии
+60
Чому нічого не повідомляють про поліцейських, які супроводжували чи охороняли цих золотих діточок?
показать весь комментарий
14.01.2025 19:41 Ответить
+41
І батьки і діти срали на ваші і наші адмінпротоколи та обурення.
показать весь комментарий
14.01.2025 19:36 Ответить
+31
Какие родители, такие и дети. Этим и определяется количество ждунов... А папы все без исключения - бронированные.
показать весь комментарий
14.01.2025 19:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ну то значить людям нічого не вартий час їх життя і вони готові строчити коментарі, щоб попусту коментувати те, на що їх коментарі нічого не впливають. Ну значить так деяким зручно, написати гнівних коментарів, які НІЧОГО НЕ ЗМІНЯТЬ і їх писанина. То це сферичний кінь у вакуумі і пуста трата часу. Якщо нічого не писати, то результат буде аналогічний. Так тут багато ботів, але бо то роблять за гроші.

Певно багато пенсіонерів, яким нема куди визвіритися, але їх ніхто не слухає тут, це як кричати в нікуди, трата сил без результату. Ну значить людям так зручно, бо якщо почують, то відповідальність може наступити, а так покричали в пустоту і на тому все.
показать весь комментарий
15.01.2025 14:53 Ответить
Ну ось, нарешті ми з вами наблизилися до розуміння змісту терміну "випустити пару"
Ви на правильному шляху! Люди тут саме для цього. А також просто для того щоб поспілкуватися і обмінятися думками.
показать весь комментарий
15.01.2025 14:58 Ответить
Я тут не часто, нема часу, але дивлячись на тексти, то тут дуже багато ботів москальських та інших, для який робота підпалювати інших. І замість випустити пару, то навпаки ще можна погіршити свій стан, а боту це і треба. Тут багато навіть не люди, а роботи з методичками.
показать весь комментарий
15.01.2025 16:24 Ответить
Явно , у сім"ях цих дебілів спілкуються кацапським язиком . Вони очікують визволення від України. У Києві , нажаль , багато подібного лайна : Під час нагородження премією Національної спілки кінематографістів України імені Сергія Параджанова у Будинку Кіно спалахнув скандал. Акторка і зірка фільму Тіні забутих предків https://nv.ua/ukr/znamenitosti/larisa-kadochnikova-z-tiney-zabutih-predkiv-vidmovilasya-govoriti-ukrajinskoyu-nicoy-zasudila-aktorku-50480912.html Лариса Кадочникова відмовилася виступати зі сцени українською. Мало того , вона за свою "промову" отримала оплески ...
показать весь комментарий
14.01.2025 20:55 Ответить
Так, покотився скандал, а потім посніть Заходу, що не "один нарот", язик один, хлопають - нормально ж... Мрак, третій рік повномаштабки війни, ТРЕТІЙ закінчується.
показать весь комментарий
14.01.2025 21:19 Ответить
А чому без прізвищ та фото?((Країна має знати таких.
показать весь комментарий
14.01.2025 21:01 Ответить
До папіків потрібно ТЦК-шників направити, ось де резерв для мобілізації. На передку їх швидко батьківщину любити навчать.
показать весь комментарий
14.01.2025 21:03 Ответить
Ви на приколі, там папіки з відміткою "БРОНЯ до закінчення воєнного стану", вони про себе подбали на 100500%. Якби вони чогось боялися, бо діти б такого не творили б.
показать весь комментарий
14.01.2025 21:20 Ответить
Так чиї це дітки, чому не афішуються прізвища батьків
показать весь комментарий
14.01.2025 21:03 Ответить
В червні поверталися бусом з АТО, то при вʼїзді в Київ потрапили на подібного мажора, підрізав, заважав їхати. Шикарний майбах, за кермом довбойоб років 30. Вийшли , дали 3,14зди, розбили лобовуху прикладами і поїхали далі. В той час були на такому куражі, що як би була з ним охорона, постріляли б усіх на..уй. Це ті вилупки ще не попадали на хлопців з фронту . А то були б побиті ї..льники, а елітні авто через добу катались би в районі Покровська. Усі подібних вилупки та їх мажорні папані поважають тільки силу, як у тваринному світі.
показать весь комментарий
14.01.2025 21:11 Ответить
Дякую за захист. А з паскудами тільки так і треба поступати
показать весь комментарий
14.01.2025 22:32 Ответить
Маю на увазі червень 2014
показать весь комментарий
14.01.2025 21:12 Ответить
Красива історія… зробив гидкий вчинок - одразу отримав…, мені подобається, але зараз все треба по закону- протокол, штрафи, виховуючі бесіди…, але будемо сподіватись, що для деяких борзих та прудких все закінчиться саме так як у вашій розповіді…
показать весь комментарий
14.01.2025 21:29 Ответить
дети-отображение родителей.поэтому надо взять за яйца предков невзирая на чины.
показать весь комментарий
14.01.2025 21:24 Ответить
золотий генофонд *****, як сказав корнієка.
показать весь комментарий
14.01.2025 21:52 Ответить
Вони скажуть, що вони дальтоніки і топтали аквафреш. Ну так вони бачили, а виявилося.... І вибачаться. І їх вибачать.
показать весь комментарий
14.01.2025 22:11 Ответить
І до трьох рахувати вони ще не вміють 😂
(дві чи три "полоски" - не змогли порахувати)
показать весь комментарий
15.01.2025 08:49 Ответить
Чому не конфіскували автомобілі на користь ЗСУ, і не треба було нашім військовим просити зібрати кошти на автомобіль
показать весь комментарий
14.01.2025 22:29 Ответить
Військові просять допомогти із придбанням автомобіля для виконання завдань на фронті Джерело: https://censor.net/ua/n3530236
показать весь комментарий
14.01.2025 22:49 Ответить
Хто конфіскує, ви? По відео видно, що при обшуку поліція (здорові дядьки) нервує більше за елітних підлітків. Враження що у поліції вдома обшук, а не у елітних діток. Система працює і ніхто не хоче нариватися і отримати наслідки, а які наслідки, ну можуть звільнити по статті і тоді мобіком ... от і бояться всі.

Вже там було нове відео, де елітні дітки слали всіх і їм плювати, також вже їх почали відмазувати, що це не вони і відео постановка і все взагалі не правда.
показать весь комментарий
15.01.2025 13:53 Ответить
які протоколи, які штрафи на 1000 гривень!!!??? РОЗСТРІЛИ і конфіскація всього майна у ворогів України!!!
показать весь комментарий
14.01.2025 22:59 Ответить
І знову - жодного прізвища ...Якісь "мажори",якісь батьки.якісь протоколи на незна мо кого...Якісь правоохоронці супроводжували .. Якійсь кореспондент,не виходячи з туалетної кімнати, переслав "новину" по телефону...Дуже докладно та інформативно....на заборі ясніше пишуть та не за гроші.
показать весь комментарий
14.01.2025 23:11 Ответить
Тому що це члени зеленої мафії.
показать весь комментарий
15.01.2025 10:03 Ответить
На кожний закон є свій закон.
показать весь комментарий
14.01.2025 23:31 Ответить
А може просто вломити *****? Ломом поперек хребта здоров'я лишити.
показать весь комментарий
15.01.2025 09:12 Ответить
Крім вас це ніхто не зробить... да і ви також. Вже вони записали нове відео, навіть прямий ефір, слали всіх на х... і казали, що їм нічого. Система
показать весь комментарий
15.01.2025 13:55 Ответить
"Прастой мальчік, прастьіх радітєлєй", - заява підлеглих міністра Клименка.

Реальність - прастой мальчік поручіч із мільярдером, який навіть після окупації Криму роZією в 2014 році продовжував барижити на крові з роZією своїми трубами.

показать весь комментарий
15.01.2025 09:53 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2025 18:20 Ответить
О, Буданов напевно ж такі самі маляви видавав деяким мерзотникам, які змогли легко виїхати за межі України і не повернутись, під час повномасштабної війни. На відміну від пересічних, які і горами блукають , і в Тисі топляться.
показать весь комментарий
15.01.2025 20:38 Ответить
Онучок Кучми співає, я русский? їми повинна зацікавитись СБУ, може вони вдома всією родиною таке співають