14737 посетителей онлайн
9 271 35

В Госдепе США объяснили почему РФ еще не признали спонсором терроризма

речник Державного департаменту США Метью Міллер

В Государственном департаменте Соединенных Штатов считают, что признание России государством-спонсором терроризма не является самым эффективным способом для достижения имеющихся политических целей.

Об этом заявил представитель Государственного департамента США Мэтью Миллер, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Укрінформ".

"Мы не считаем это (признание РФ государством - спонсором терроризма - Ред.) самым эффективным способом для достижения имеющихся политических целей, когда говорим о России", - отметил он.

Он выразил убеждение, что количество санкций, которые США уже ввели против России, включая последние пакеты на прошлой и этой неделе, имеют практические последствия.

В этом контексте спикер сослался на сообщения СМИ, что после введения ограничений для энергетического сектора РФ по всему миру начали останавливаться танкеры с российской нефтью, в том числе - у берегов Китая.

Топ комментарии
+20
Ага. Після них приходять ще кращі які вважають террористів і диктаторів своїми друзями
показать весь комментарий
16.01.2025 02:29
+16
Політика подвійних стандартів. Воно біле, але насправді таки чорне, а війна це мир...
показать весь комментарий
16.01.2025 01:22
+10
І цей склад Держдепу, і цей речник "доживають" свої останні дні, тому всі їхні політичні цілі ідуть в небуття разом із ними...
показать весь комментарий
16.01.2025 01:10
Комментировать
Сортировать:
І цей склад Держдепу, і цей речник "доживають" свої останні дні, тому всі їхні політичні цілі ідуть в небуття разом із ними...
показать весь комментарий
16.01.2025 01:10 Ответить
Ага. Після них приходять ще кращі які вважають террористів і диктаторів своїми друзями
показать весь комментарий
16.01.2025 02:29 Ответить
і ведуть з ними перемовини
показать весь комментарий
16.01.2025 23:51 Ответить
могли б і ядерною бомбою кинути, але у тих підарів теж є, тому вимушені.
показать весь комментарий
17.01.2025 08:05 Ответить
Повіяло махровим куколдізмом.
показать весь комментарий
16.01.2025 01:13 Ответить
Політика подвійних стандартів. Воно біле, але насправді таки чорне, а війна це мир...
показать весь комментарий
16.01.2025 01:22 Ответить
А може пояснення простіше - Захід виступав в ролі вчителя який вчив шо треба жити по законам, а коли настав час показати як це колективний Захід тойво трішки - інші варіанти також можливі але мій не такий образливий і подібне .
показать весь комментарий
16.01.2025 01:28 Ответить
Західну Європу привчили боятися росію. От так і виросли декілька поколінь які звикли покладались на "дядю Сема". Дядько Сем постарів і послав всіх до біса. Ой лишенько що ж тепер робити? - війська нема, мужчини якісь жінкоподібні слимаки, зброї теж не вистачає, а жити заможно і затишно хочеться. От і купують тимчасовий спокій як можуть...
показать весь комментарий
16.01.2025 01:40 Ответить
Може й так а може бояться вони бімбу ядренну - бо якшо кацапи і американці мають велику територію де можна заникатисьб то , то європейцям не так пощастило ( Монако в цьому плані навіть звичайна бімба може завдати непоправної шкоди - а такі бімби в кацапів є ).
показать весь комментарий
16.01.2025 01:50 Ответить
В океані зупиняються російські танкери, тому ми не визнаємо Росію спонсором тероризму. Л-логіка. На городі бузина, а Києві дядько!
показать весь комментарий
16.01.2025 08:56 Ответить
Визнати рашку спонсором тероризму - эта ескалація!
показать весь комментарий
16.01.2025 01:32 Ответить
А хто у цьому контексті китайці?
показать весь комментарий
16.01.2025 01:42 Ответить
Мене більше цікавить, хто в цьому контексті США.
показать весь комментарий
16.01.2025 07:07 Ответить
покидьки
показать весь комментарий
16.01.2025 23:52 Ответить
Рідкісний ****** долетить до середини Днiпра. 🤪
показать весь комментарий
16.01.2025 01:49 Ответить
Як може бути сам собі спонсор?
показать весь комментарий
16.01.2025 01:58 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=OUdjvKG-p2c ГЛАВНАЯ ОШИБКА БАЙДЕНА. Почему война до сих пор идет?
показать весь комментарий
16.01.2025 02:01 Ответить
о я вже майже перестав його дивитися а тут такий відос
показать весь комментарий
16.01.2025 14:24 Ответить
Навіть не читав!
Дайте вгадаю - це якось пов'язано з толерантним відношенням до геїв?
показать весь комментарий
16.01.2025 02:20 Ответить
Тобто ДВІЙНА МОРАЛЬ ?
показать весь комментарий
16.01.2025 03:33 Ответить
ПОДВІЙНА
показать весь комментарий
16.01.2025 07:08 Ответить
То може визнати державою-терористом?
показать весь комментарий
16.01.2025 03:48 Ответить
Факт !
+
Держава - агресор .
Держава - окупант .
показать весь комментарий
16.01.2025 04:24 Ответить
Ге ж!
Раша - то ж черговий "ваш сукин син"!
показать весь комментарий
16.01.2025 05:17 Ответить
Бздять!...
показать весь комментарий
16.01.2025 06:15 Ответить
Тема "наявних політичних цілей" не розкрита. Тому обсмоктування ефективністі способів не має сенсу.
показать весь комментарий
16.01.2025 07:16 Ответить
Ніколи ще америка не була такою слабкою країною як зараз. Ніколи ще не був президент Америки таким ліверним як байден.
показать весь комментарий
16.01.2025 07:22 Ответить
Ось у цьому вся срана політика ******** ліберальних демократій: "Насрати на факти, бо головне - досягнення політичних цілей!" Або їхня Реал політік - буду обніматися хоч з дияволом, тільки утриматися у владі і задовольнити свій лохторат.
показать весь комментарий
16.01.2025 07:44 Ответить
Байден це лише бліда тінь улубленого президента товстожопих нащадків рабів - Обами!
показать весь комментарий
16.01.2025 07:46 Ответить
Цинічні потвори брехливі
показать весь комментарий
16.01.2025 07:53 Ответить
І що спонсору тероризму не можна влаштовувати ті самі санкції що запровадили зараз?!). Якась маячня.
показать весь комментарий
16.01.2025 08:14 Ответить
Український народ, говорячи вустами політтехнологів офісу президента - Подоляка і Єрмака, навчився поливати брудом всі заходи, які роблять США і не помічають, що слугориги продовжили контракти по транспортуваннчя нафти і самий свіжий приклад - закупівля російського обладнання на добудову Хмельницької АЕС, нехтуючи всім на світі, особливо безпекою своїх громадян.
показать весь комментарий
16.01.2025 08:29 Ответить
Ніхто за останні роки так не відчиняв очі на реальну політику і інтереси понад усе як зробила ця війна.
показать весь комментарий
16.01.2025 09:14 Ответить
тому що ссикуни