4306 посетителей онлайн
2 033 12

Нанес более 200 тыс. грн ущерба предприятию оборонной сферы - в Конотопе сообщено о подозрении директору ООО

Завдав збитків оборонному підприємтсву

В Конотопе директор ООО нанес более 200 тыс. грн убытков предприятию, действовавшему в рамках государственного оборонного заказа, предоставив некачественное оборудование. Ему сообщено о подозрении.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщили в прокуратуре Сумщины.

При процессуальном руководстве Конотопской окружной прокуратуры сообщено о подозрении директору Общества с ограниченной ответственностью.

Как действовал злоумышленник?

По данным следствия, по заказу Государственного предприятия оборонной сферы директор ООО вызвался поставить необходимое им оборудование, поэтому с ним был заключен договор и перечислен аванс в размере 208 тыс. грн.

После получения оборудования на государственном предприятии проведен обязательный входной контроль, во время которого выяснилось, что поставленное оборудование не соответствует нормативно-техническим требованиям и не может быть использовано.

Злоупотребляя служебным положением, директор ООО присвоил 208 тысяч гривен бюджетных средств.

В дальнейшем он провел несколько финансовых операций с указанными средствами и легализовал их.

Топ комментарии
+7
потужний кейс, десь яйка Резнікова підскакували від сміху...
показать весь комментарий
16.01.2025 09:10 Ответить
+6
Такої туфталогії зі сторони правоохоронних органів, давно не слухав. Він обладнання поставив- поставив, йому перерахували аванс- перерахували. Чому він привласнив аванс, ви що прокурори- заочники? Ви перевіряєте заказ, вас не влаштовує, повертаєте, він вам повертає аванс+ %за невиконання і усе. Скажіть простіше, з вами не поділилися? Як міни на мільйони доларів- то це дрібниці, а тут аж 5.000$.
показать весь комментарий
16.01.2025 09:15 Ответить
+3
А коли вже повидомлять підозру громадянину ЗЕ за сотні міліардів гривень збиткив завданих їм та його 5 - 6 менеджерами оборонної сфері всій України?
показать весь комментарий
16.01.2025 09:21 Ответить
Комментировать
Сортировать:
потужний кейс, десь яйка Резнікова підскакували від сміху...
показать весь комментарий
16.01.2025 09:10 Ответить
200 000!?
Він тільки навчався.
Дайте йому ще час та шанс.
показать весь комментарий
16.01.2025 09:22 Ответить
Об"явити виговор - з занесенням в грудак а далі по накатаніи
показать весь комментарий
16.01.2025 09:12 Ответить
Такої туфталогії зі сторони правоохоронних органів, давно не слухав. Він обладнання поставив- поставив, йому перерахували аванс- перерахували. Чому він привласнив аванс, ви що прокурори- заочники? Ви перевіряєте заказ, вас не влаштовує, повертаєте, він вам повертає аванс+ %за невиконання і усе. Скажіть простіше, з вами не поділилися? Як міни на мільйони доларів- то це дрібниці, а тут аж 5.000$.
показать весь комментарий
16.01.2025 09:15 Ответить
А коли вже повидомлять підозру громадянину ЗЕ за сотні міліардів гривень збиткив завданих їм та його 5 - 6 менеджерами оборонної сфері всій України?
показать весь комментарий
16.01.2025 09:21 Ответить
Зе справедливість. Велики вкрадені гроші -мала відповідальність. Малі вкрадені гроші -велика відповідальність.
показать весь комментарий
16.01.2025 11:42 Ответить
Потужно, дуже потужно, правду кажуть, що за відро зерна сяде, а за вагонні норми - ні. Запорізькі представники слугориг вкрали сотні вагонів і контейнерів гуманітарки для ЗСУ - нуль. Резніков накрався яєць про 17 грн. на мільярди - мододець, отримав грамоту і орден. Наєм просто 9 мільярдів списав на укріплення підприємств - велика подяка і живе собі на ці гроші..., а реального, хто щось робив для армії - в тюрягу. Що таке сьогодні 200 тисяч гривень?
показать весь комментарий
16.01.2025 09:26 Ответить
Господи ! Та хіба це можно порівняти з тими збитками , які слуги зробили, з ОПою та 🤡 в Україні ?! Ну до чого ця іммітація , скаженної діяльності ?!
показать весь комментарий
16.01.2025 09:28 Ответить
від такої "патужної" новини від заброньованих органів оборони Зєлєнскага з ОПи дермака почувся істеричний (іншого натепер там і немає) кварталівський регіт..
показать весь комментарий
16.01.2025 09:33 Ответить
На.уй такий піар писати. Знайшли козла відбувайла.
показать весь комментарий
16.01.2025 10:05 Ответить
Все як у совку: вкрав на 10 копійок - злочинець, а крадеш мільярдами - поважна та шанована людина.
Дерьмак, під заспокійливе хрипіння найвеличнішого диктора, будує в країні таку саму рашку, з якою б'ються наші воїни: вибіркове правосуддя, закони на знищення прав і свобод, знищення економіки, телефонне право і ручне керування "вузьким колом обмежених осіб"...
Такого подарунку від "мудрого наріду" кремляді у 2019-му не очикували, але не скористатися таким шансом не змогли і полізли у 2022-му.
показать весь комментарий
16.01.2025 10:54 Ответить