10506 посетителей онлайн
1 914 43

Большинство украинцев воспринимают новое президентство Трампа как позитив для Украины, - опрос

трамп

Более половины украинцев (54%) считают избрание Дональда Трампа президентом США положительным развитием событий для Украины,

Об этом свидетельствуют результаты исследования КМИС, информирует Цензор.НЕТ.

Как отмечается, самым распространенным был ответ "более хорошо, чем плохо", который выбрали 37,5% опрошенных. Еще 11,3% оценивают это как "достаточно хорошо", а 5,5% - "очень хорошо".

Зато 3,2% украинцев воспринимают возвращение Трампа как "достаточно плохо", а 2,9% - "очень плохо". Значительная часть респондентов (23,2%) не смогла определиться, а 2% отказались отвечать.

Согласно данным КМИС, оптимизм относительно нового президентства Трампа больше всего выражен среди молодежи в возрасте до 29 лет, где положительно настроены 64% респондентов.

В региональном разрезе лучшее отношение к Трампу зафиксировано на западе Украины, где 54,6% ответили, что считают его избрание положительным. На востоке страны, наоборот, уровень оптимизма ниже: только 35,6% дали положительную оценку, а 42,8% респондентов отметили, что им сложно ответить.

Топ комментарии
+20
Ага, ось так саме оця більшисть у травні 2019 року сприймала і президентство Зеленського. То шо зараз маємо?
показать весь комментарий
23.01.2025 15:47 Ответить
+15
73% не виліковні
показать весь комментарий
23.01.2025 15:50 Ответить
+12
не важко здогадатися хто вони.
показать весь комментарий
23.01.2025 15:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
23.01.2025 15:46 Ответить
Хоч поржем-2
показать весь комментарий
23.01.2025 15:46 Ответить
Ага, ось так саме оця більшисть у травні 2019 року сприймала і президентство Зеленського. То шо зараз маємо?
показать весь комментарий
23.01.2025 15:47 Ответить
Нічого дивного: мудрий нарід залишається мудрим. Лише одне змінилось - американці до його компанії приєднались.
показать весь комментарий
23.01.2025 15:52 Ответить
не важко здогадатися хто вони.
показать весь комментарий
23.01.2025 15:48 Ответить
Слава Богу, шо Бідон - Саліван програли! Гірше не буде це 100%!
показать весь комментарий
23.01.2025 15:49 Ответить
Тікобнебідонники - це американська версія тількищобнепорошенко?
показать весь комментарий
23.01.2025 15:51 Ответить
Пошив вже кокошнік, "бандєравєц"?
показать весь комментарий
23.01.2025 15:53 Ответить
Краще не кажіть таких слів, як в домі повішеного про мотузку.
показать весь комментарий
23.01.2025 15:54 Ответить
Американці так вирішили
показать весь комментарий
23.01.2025 15:49 Ответить
Хороші люди гинуть - какаразніца банкує...
показать весь комментарий
23.01.2025 15:49 Ответить
73% не виліковні
показать весь комментарий
23.01.2025 15:50 Ответить
Трамп в перший же день заблокувавши допомогу Україні для мудрог онаріду то виявився позитив...
показать весь комментарий
23.01.2025 15:51 Ответить
більшості українців, насрати, взагалі, на всіх президентів, разом взятих!
більшості українців треба вижити сьогодні, бо планів на майбутнє, вже ніхто не будує.
показать весь комментарий
23.01.2025 15:52 Ответить
Ой, какая разница завітала! "Привіт" зелененький
показать весь комментарий
23.01.2025 15:54 Ответить
давайте станемо разом, та ще подрочимо на мудрій наріт!
воно ж, як би, знімає напругу та дає надію?
показать весь комментарий
23.01.2025 15:59 Ответить
Збочинець! Пропаганда не традеційних орієнтацій, прям як гундяйщина!
показать весь комментарий
23.01.2025 16:07 Ответить
з яких пір, дрочити стало нетрадиційною орієнтацією?
я ж кажу, писати на цензорі хочеться, а мізків не вистачає.
показать весь комментарий
23.01.2025 16:13 Ответить
Нейхай для зелених це буде традиційним. Напевно так!
показать весь комментарий
23.01.2025 16:48 Ответить
а для тебе, нє? ніколи, в житті не ганяв лисого?
показать весь комментарий
23.01.2025 16:50 Ответить
ой, а хто ж це наобирав разом? не більшість українців? Тепер вижити? Поржати вже перехотілось?
показать весь комментарий
23.01.2025 15:54 Ответить
і що це змінює? не треба вижити?
показать весь комментарий
23.01.2025 15:57 Ответить
Це змініє все з 2019
показать весь комментарий
23.01.2025 15:59 Ответить
а ти де зараз? все застряг у 2019? чи нічого іншого ніж дрочити на 2019 не вмієш, а писати на цензорі хочеться?
показать весь комментарий
23.01.2025 16:00 Ответить
Я застряг у твоїх вологих фантазіях зеленого збочинця
показать весь комментарий
23.01.2025 16:02 Ответить
Чого 64% а не 73%?
показать весь комментарий
23.01.2025 15:53 Ответить
Американцям просто набридло жити нормальним життям, як колись українцям. От вони і обрали популіста на радість собі та тим українцям.
показать весь комментарий
23.01.2025 15:53 Ответить
Та хтозна.. Це треба там жити, аби розуміти мотиви, та й то, не завжди.
показать весь комментарий
23.01.2025 15:56 Ответить
У 2019 українці теж думали, що погано живуть
показать весь комментарий
23.01.2025 16:36 Ответить
Більшість українців вітає обіцяне зменшення допомоги та погрози оточення Трампа про перевірку влади України на предмет розкрадання американської допомоги? Неочікуваний результат.
показать весь комментарий
23.01.2025 15:55 Ответить
Просто думати не дуже хочеться, щоб скласти 2+2. Вища математика для 73%
показать весь комментарий
23.01.2025 16:37 Ответить
Звідки висмоктують ці опитування?
В чому позитив? В тому, що пересреться з усіма союзниками? Перекрив допомогу і за кожен цент буде шантажувати, вимагаючи здавати территорії, відмовлятись від НАТО та ************ до *****?
Всі "втомлені від війни" так хочуть вірити в краще, що навіть не намагаються вмикати критичне мислення.
показать весь комментарий
23.01.2025 15:56 Ответить
Знайдіть відповідь у чому позитив вибору 2019 у тому й буде відповідь на ваше за питання
показать весь комментарий
23.01.2025 16:38 Ответить
більшість завжди помиляється. нажаль.
показать весь комментарий
23.01.2025 15:57 Ответить
зедятли
показать весь комментарий
23.01.2025 16:20 Ответить
почему 54%, а не 73%? За зеленского голосовать призывали русские и коллаборанты, а Трамп сам заявлял, что ***** у него кореш, как и Ким Чен Ын. Зигующего Маска мы уже видели. Помощь для Украины Трамп остановил в первый день.
показать весь комментарий
23.01.2025 16:21 Ответить
Дуже хочеться, щоб Трамп згадав досвід усунення Сулеймані - агресивного іранського генерала, і щось на кшталт зробив у рашці, бажано з самим пуйлом...
показать весь комментарий
23.01.2025 16:31 Ответить
Тоб то не мають свого... А де ділись ті 73? лайна, що обрали, цю тупорилу і юрехливу жабу?
показать весь комментарий
23.01.2025 16:32 Ответить
Я сприймаю його, як шанс на закінчення цієї й*баної війни, яка знищила моє майбутнє і забрала життя родичів. От і весь позитив.
показать весь комментарий
23.01.2025 16:39 Ответить
Усім антитрампістам до психіатра!
показать весь комментарий
23.01.2025 16:41 Ответить
Ага звичайно, він фактично сказав що спонсорувати Україну безплатно більше не буде, тобто війна тепер проблема України і Європи.
А щодо, за 100 днів закінчу війну, то це смішно 🤬🤦🤦
показать весь комментарий
23.01.2025 16:44 Ответить
Люди, що добровільно споживають лайно "бо воно заспокоює", сприйматимуть позитивно і палю у сраку, якщо дати час їм "правильно" це розтлумачити.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:22 Ответить