8164 посетителя онлайн
1 417 12

Экипаж БПЛА Нацгвардии просит помочь с приобретением авто для выполнения боевых задач

Збір на авто для бригади

Воинам-нацгвардейцам нужна помощь со сбором на авто для выполнения боевых задач.

Об этом сообщил военнослужащий бригады НГУ "Рубеж" Вадим Саввон, передает Цензор.НЕТ.

"На пикап для нашей группы имеем уже более 68992 грн из необходимых 300 тысяч. Напоминаю, что машина уже стоит и ждет нас в Белой Церкви", - отметил он.

Реквизиты для помощи

https://send.monobank.ua/jar/k5MPWaiXM

https://www.privat24.ua/send/22zag

Збір на авто для бригади "Рубіж"

Топ комментарии
+8
За 2024 рік в Україні придбана рекордна кількість нових авто! А військові просять донатити на старий пікап! Щось я нічого не розумію!
показать весь комментарий
28.01.2025 16:31 Ответить
+6
у членів ОПЗЖ в деклараціях тисячі свіженьких позашляховиків преміальних марок, пора вже наводити лад в країні
показать весь комментарий
28.01.2025 16:29 Ответить
+3
Для того свого часу були виборчі дільниці, але ж хотілось просто поржать.
показать весь комментарий
28.01.2025 16:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
у членів ОПЗЖ в деклараціях тисячі свіженьких позашляховиків преміальних марок, пора вже наводити лад в країні
показать весь комментарий
28.01.2025 16:29 Ответить
Для того свого часу були виборчі дільниці, але ж хотілось просто поржать.
показать весь комментарий
28.01.2025 16:32 Ответить
Одна вечеря в кабах депутатів ВР від "слуг" разом коштує може й більше....
Але.... ржом.....
показать весь комментарий
28.01.2025 17:09 Ответить
За 2024 рік в Україні придбана рекордна кількість нових авто! А військові просять донатити на старий пікап! Щось я нічого не розумію!
показать весь комментарий
28.01.2025 16:31 Ответить
непотрібна нікому демократія
показать весь комментарий
28.01.2025 16:40 Ответить
Я придбав нове авто півтора роки тому. Що саме вам пояснити?
показать весь комментарий
28.01.2025 16:46 Ответить
Москалі вам пояснять, більш зрозуміло...
Хоча жодного засудження до вас я не маю, це вибір кожного з нас, які приорітети ми ставимо для себе в теперішній час...
А поки пікапи держава купує лише для мусорських дуп, я розумію що найбільшим її ворогом є український народ, а не орки...
показать весь комментарий
28.01.2025 18:25 Ответить
З початку війни, силами своїх рідних, придбали 2 пікапи для ЗСУ- це тільки моя сім'я. Доки мав можливість, їздив за кордон і привозив забите під верх авто медичної допомоги. Живу все життя і зараз в Запоріжжі. Рік тому дізнався про проект ДрукАрмія і купив 3дпринтер, який цей рік друкує без зупинки. На філамент в місяць витрачаю мінімум 12тис. Постійні відправки надрукованного новою поштою (як би вони там не ******* про підтримку проекту) теж за свій рахунок. По можливості щось доначу Стерненко.
15 останніх років їздив на Мазді 1994р. випуску. Розхід 13л, що навіть з ГБО боляче. Вважаючи можливість заряджатись від своєї розетки придбав хоч і китайський, але новий електромобіль.
Чи відчуваю я зараз якесь сумління совісті стосовно свого придбання - ні! Чи відчуваю я, що більшість місцевих "патріотів" ******* свою країну тільки ротом і витрачають більше грошей на півас і цигарки, ніж на ЗСУ - кожної хвилини.
показать весь комментарий
28.01.2025 18:41 Ответить
Гіпотетично, мабуть було б краще відновити виробництво ЛуАЗів, ніж кувати задорого імпорт.
показать весь комментарий
28.01.2025 19:51 Ответить
+