10382 відвідувача онлайн
1 420 12

Екіпаж БпЛА Нацгвардії просить допомогти із придбанням авто для виконання бойових завдань

Збір на авто для бригади "Рубіж"

Воїнам-нацгвардійцям потрібна допомога зі збором на авто для виконання бойових завдань.

Про це повідомив військовослужбовець бригади НГУ "Рубіж" Вадим Саввон, передає Цензор.НЕТ.

"На пікап для нашої групи маємо вже більше 68992 грн з необхідних 300 тисяч. Нагадую, що машина вже стоїть і чекає нас в Білій Церкві", - зазначив він.

Реквізити для допомоги

https://send.monobank.ua/jar/k5MPWaiXM

https://www.privat24.ua/send/22zag

Збір на авто для бригади "Рубіж"

Топ коментарі
+8
За 2024 рік в Україні придбана рекордна кількість нових авто! А військові просять донатити на старий пікап! Щось я нічого не розумію!
показати весь коментар
28.01.2025 16:31 Відповісти
+6
у членів ОПЗЖ в деклараціях тисячі свіженьких позашляховиків преміальних марок, пора вже наводити лад в країні
показати весь коментар
28.01.2025 16:29 Відповісти
+3
Для того свого часу були виборчі дільниці, але ж хотілось просто поржать.
показати весь коментар
28.01.2025 16:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
у членів ОПЗЖ в деклараціях тисячі свіженьких позашляховиків преміальних марок, пора вже наводити лад в країні
показати весь коментар
28.01.2025 16:29 Відповісти
Для того свого часу були виборчі дільниці, але ж хотілось просто поржать.
показати весь коментар
28.01.2025 16:32 Відповісти
Одна вечеря в кабах депутатів ВР від "слуг" разом коштує може й більше....
Але.... ржом.....
показати весь коментар
28.01.2025 17:09 Відповісти
За 2024 рік в Україні придбана рекордна кількість нових авто! А військові просять донатити на старий пікап! Щось я нічого не розумію!
показати весь коментар
28.01.2025 16:31 Відповісти
непотрібна нікому демократія
показати весь коментар
28.01.2025 16:40 Відповісти
Я придбав нове авто півтора роки тому. Що саме вам пояснити?
показати весь коментар
28.01.2025 16:46 Відповісти
Москалі вам пояснять, більш зрозуміло...
Хоча жодного засудження до вас я не маю, це вибір кожного з нас, які приорітети ми ставимо для себе в теперішній час...
А поки пікапи держава купує лише для мусорських дуп, я розумію що найбільшим її ворогом є український народ, а не орки...
показати весь коментар
28.01.2025 18:25 Відповісти
З початку війни, силами своїх рідних, придбали 2 пікапи для ЗСУ- це тільки моя сім'я. Доки мав можливість, їздив за кордон і привозив забите під верх авто медичної допомоги. Живу все життя і зараз в Запоріжжі. Рік тому дізнався про проект ДрукАрмія і купив 3дпринтер, який цей рік друкує без зупинки. На філамент в місяць витрачаю мінімум 12тис. Постійні відправки надрукованного новою поштою (як би вони там не ******* про підтримку проекту) теж за свій рахунок. По можливості щось доначу Стерненко.
15 останніх років їздив на Мазді 1994р. випуску. Розхід 13л, що навіть з ГБО боляче. Вважаючи можливість заряджатись від своєї розетки придбав хоч і китайський, але новий електромобіль.
Чи відчуваю я зараз якесь сумління совісті стосовно свого придбання - ні! Чи відчуваю я, що більшість місцевих "патріотів" ******* свою країну тільки ротом і витрачають більше грошей на півас і цигарки, ніж на ЗСУ - кожної хвилини.
показати весь коментар
28.01.2025 18:41 Відповісти
Гіпотетично, мабуть було б краще відновити виробництво ЛуАЗів, ніж кувати задорого імпорт.
показати весь коментар
28.01.2025 19:51 Відповісти
+