11119 посетителей онлайн
888 19

Канцелярия Нетаньяху подтвердила его встречу с Трампом на следующей неделе

Прем’єр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху

Премьер Израиля Беньямин Нетаньяху и президент США Дональд Трамп встретятся в Белом доме 4 февраля.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом со ссылкой на канцелярию премьера пишет The Times of Israel.

Отмечается, что премьер-министр Израиля стал первым иностранным лидером, который получил приглашение в Белый дом во время второго президентского срока Трампа.

Топ комментарии
+4
А що, Нетаньяху більше не злочинець, ордер на арешт вже скасували?
показать весь комментарий
28.01.2025 21:14 Ответить
+3
Ну вони палестинці перші почали, коли вторглися і почали палити всіх євреїв живцем.
показать весь комментарий
28.01.2025 22:01 Ответить
+3
Отвечать геноцидом народа на террор организации7 Вы это оправдываете? Вы только доказываете мне, что в этом мире правит сила и нет справедливости.
показать весь комментарий
28.01.2025 22:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В нашем мире можно уничтожать народы, если у тебя есть власть и сила. Доказано нацистом Нетаньяху.
показать весь комментарий
28.01.2025 20:52 Ответить
Ну вони палестинці перші почали, коли вторглися і почали палити всіх євреїв живцем.
показать весь комментарий
28.01.2025 22:01 Ответить
Отвечать геноцидом народа на террор организации7 Вы это оправдываете? Вы только доказываете мне, что в этом мире правит сила и нет справедливости.
показать весь комментарий
28.01.2025 22:34 Ответить
что же это получается, первым будет не путен?
показать весь комментарий
28.01.2025 21:07 Ответить
першими євреї. На то вони і євреї
показать весь комментарий
28.01.2025 22:50 Ответить
А що, Нетаньяху більше не злочинець, ордер на арешт вже скасували?
показать весь комментарий
28.01.2025 21:14 Ответить
США ніби не визнає ці ордери у себе в країні щоб не засудити своїх політиків.
показать весь комментарий
28.01.2025 21:57 Ответить
А в чому злочини Нетаньяху? В тому що його жінка хліб не брала коли вони в Україну приїжджали? Цікаво просто всі говорять про якісь злочини єврейської влади, а факти не приводять.
показать весь комментарий
28.01.2025 22:00 Ответить
злочини не України виписала, а МКС. Не клейте дурочку
показать весь комментарий
28.01.2025 22:51 Ответить
Що найцікавіше, за знищення "під нуль" десятків міст і сіл України, за вбивство сотень тисяч українців і примусове переміщення мільйонів, "міжнародна космічна станція" ордер на арешт хйулу не виписала.
показать весь комментарий
28.01.2025 23:05 Ответить
Виписала, прокурор МКС Керим Хан виписав орден на арешт Путіна і російську омбудсменшу за викрадення українських дітей. Втім, очевидно, що ніхто це рішення виконувати не збирається. Бо Монголія проігнорувала рішення МКС, хоч наче і ратифікувала Римський статус, а слідом був В'єтнам, Китай, Саудівська Аравія та Емірати, Казахстан і куди там ще він літав після цього. Так що частина країн ігнорує рішення МКС, прикриваючись, що не ратифікували Римський статут, а деякі не покриваються нічим, просто напросто його ігноруючи, в частину він і сам не літає, щоб не підставляти себе та інших - треба ж зберігати одне одному лице...А так ордени були виписані і на лідерів ХАМАЗ, і на Путлера, і на Натаньяхо - але толку, якщо очевидно, що вся система міжнародного права накрилась мідним тазом...
показать весь комментарий
29.01.2025 13:01 Ответить
Ви не прочитали мій коментар.

Я чітко зазначив, за які злочини МКС хйулу ордер на арешт НЕ виписала.
показать весь комментарий
29.01.2025 19:28 Ответить
Сара кинула хліб на землю, показавши своє ставленя до українців і до голодоморів!
показать весь комментарий
28.01.2025 23:25 Ответить
ну як кинула.. швирнула спеціально, показово..
показать весь комментарий
29.01.2025 09:26 Ответить
Представник Ізраїлю планує бути на параді 9 травня у мацкві! Робіть висновки! До речі , так звана війна у Палестині дуже допомогла Пукіну розпорошити увагу і кошти від України!
показать весь комментарий
28.01.2025 23:29 Ответить