3601 посетитель онлайн
16 253 45

Россияне оккупировали Великую Новоселку, - DeepState. КАРТЫ

Российские войска захватили Великую Новоселку в Донецкой области и продвинулись возле еще четырех населенных пунктов.

Об этом пишут DeepState, передает Цензор.НЕТ.

"Враг оккупировал Великую Новоселку, а также продвинулся возле Песчаного, Надиевки, Андреевки и Барановки", - говорится в сообщении.

Просування росіян на північ від Курахового
Просування росіян біля Покровська

Топ комментарии
+16
Бубочка хароший.
Дайте йому ще один Маріуполь
- він научіццца.
показать весь комментарий
29.01.2025 05:38 Ответить
+16
Оман, Оман , усе за планом...
показать весь комментарий
29.01.2025 06:09 Ответить
+13
Місце, куди Зеленський літав отримувати вказівки від Патрушева.
показать весь комментарий
29.01.2025 07:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вже другий місяць чую що забрали цю новосілку, день сурка якись🥴
показать весь комментарий
29.01.2025 02:38 Ответить
Бубочка хароший.
Дайте йому ще один Маріуполь
- він научіццца.
показать весь комментарий
29.01.2025 05:38 Ответить
Доречі маскалі марік взяли!
показать весь комментарий
29.01.2025 07:42 Ответить
Немає кому стояти в окопах, окопи пусті
показать весь комментарий
29.01.2025 13:02 Ответить
Були б пусті там би вже кацапи були. А те що солдат не хватає, то в нас таке суспільство і керівництво.
показать весь комментарий
29.01.2025 13:20 Ответить
Так і відбувається, ворог заходить на пусті позиції
показать весь комментарий
29.01.2025 15:35 Ответить
Нажаль більшіть наріта глупи і трусливі, вірять в будь яку чуш.
показать весь комментарий
30.01.2025 00:31 Ответить
Питання: чому маскалі не дійшли до Дніпра чи Харькова, може їх хтось зупиняє?🤣
показать весь комментарий
30.01.2025 00:37 Ответить
не вистачає
показать весь комментарий
29.01.2025 23:29 Ответить
Не все так критично...
https://deepstat.xyz/table

показать весь комментарий
29.01.2025 03:15 Ответить
Оман, Оман , усе за планом...
показать весь комментарий
29.01.2025 06:09 Ответить
що за Оман, може хоч ви поясните?
показать весь комментарий
29.01.2025 07:12 Ответить
Місце, куди Зеленський літав отримувати вказівки від Патрушева.
показать весь комментарий
29.01.2025 07:46 Ответить
+++
Браво. Дразните попугаев.
показать весь комментарий
29.01.2025 12:01 Ответить
А як знову та сама новина "влада збирається саджати Порошенка " як індикатор чергової змови і примирення з кацапами, як перший крок до "миру", жест доброї волі хутіну.
показать весь комментарий
29.01.2025 09:41 Ответить
Та невже наші ЗСУ не спроможня зупинити орду ? таке враження що комусь вигідно дискридитація армії ,а самим ні за що не відповідати.
показать весь комментарий
29.01.2025 06:41 Ответить
Як зупинити, коли на одного нашого бійця йде п'ять ?
До того: у тебе автомат, а у них кулемет, у них гармата, а у тебе міномет з бракованими мінами, у тебе весільний дрон, а у них КАБ...
Як ?????????????
показать весь комментарий
29.01.2025 08:03 Ответить
Це по іспанським "Вєстям" розповідають таке !?
показать весь комментарий
29.01.2025 08:21 Ответить
"Наші ЗСУ" - це не якась суперкоманда профі. Зараз, це здебільшого звичайні хлопці - вчорашні роботяги, чоловіки з різними болячками, люди з алкогольною залежністю і т. д. І мотивації там з кожним днем війни все менше. Ще й додайте сюди повну некомпетентність серед командування...
Результат - що маємо, те маємо.
показать весь комментарий
29.01.2025 08:29 Ответить
Мобілізовані на м'ясо батальони не в змозі втримати фронт, з суцільних не навчених мобіків і таких же не навчених офіцерів, що позакінчували сто років тому військові кафедри. Поматюкали комбати пару тижнів бусіфікованих солдатів, і відразу на Донбасс (не на Суми, а зразу в бій). Пісюаніст та Просирський розводять руками. Мало піхоти, дайте ще!
показать весь комментарий
29.01.2025 07:39 Ответить
Андрюха, ти зранку зареєструвався, щоб розносити зраду!?
показать весь комментарий
29.01.2025 08:07 Ответить
Його, цього кацапа, праця прекрасна - вкідувати гівно до інформпростіру та накідувати на вентілятор.
показать весь комментарий
29.01.2025 08:57 Ответить
З кола моїх знайомих, що воюють,випливає, що жоден з них не пройшов нормальної бойової підготовки, суцільна профанація, бардак і байдужість командирів...
показать весь комментарий
29.01.2025 08:28 Ответить
Вас, кацапов, тут як блох у кацапа в матраці.
показать весь комментарий
29.01.2025 08:59 Ответить
І це мені буде казати оркодовбень який вживає грьобане "ы"?))) Ти не з говнуфрія секти московського сатанату???
показать весь комментарий
29.01.2025 10:27 Ответить
показать весь комментарий
29.01.2025 19:38 Ответить
На мапі не відображена Новосіловка
показать весь комментарий
29.01.2025 07:56 Ответить
Велика Новоселівка
показать весь комментарий
29.01.2025 23:48 Ответить
Так, у нас більш як сто бригад ВСУ і у кожній штат
десь плюс - мінус 50 %..Наприклад 110-та бригада яка знаходилась на напрямку бойових дій Великої Новосілки
криком кричить, що їм дуже не вистачає особового
складу, зброя тобто є, є чим воювати, є чим знищувати супротивника, але катастрофічно нема особового складу. Приклад 6 січня 2025 року стало відомо, що командир батальйону 110 ОМБр відмовився 14 грудня 2024 року
вести батальйон у бій за лісосмуги, пояснюючи своє
рішення тим що в батальйоні є лише
41 % від необхідного особового складу, а велика частина військовослужбовців навіть не проходила базової військової підготовки. Суд виправдав дії командира, відмовивши
у задоволенні позову командування бригади. З такою
вибірковою мобілізацією Україна точно програє свою
визвольну войну і стане кацапской колонією Кремля.
показать весь комментарий
29.01.2025 08:18 Ответить
Роботяги помудрішали і не бажають вмирати за розкішне життя феодалів. Тим паче за світле майбутнє завезених гастарбайтерів з Бангладешу. Перемога все ближче. Над здоровим глуздом.
показать весь комментарий
29.01.2025 12:49 Ответить
Слава найвелечнішому кремлівському сирку!!!! Де відосік!!!
показать весь комментарий
29.01.2025 13:27 Ответить
Chasiv Yar kaput... de novyny??
показать весь комментарий
29.01.2025 15:48 Ответить
Все понимают территория на всегда уходит от Украины. Правительство какие выводы делает отстоять Украину?
показать весь комментарий
29.01.2025 18:56 Ответить