4809 посетителей онлайн
3 219 28

Глава МИД Дании Расмуссен – Рубио: Гренландия не продается

МЗС Данії відповіло на заяву Рубіо про продаж Гренландії

В пятницу, 31 января, глава МИД Дании Ларс Люкке Расмуссен ответил на заявления госсекретаря США Марко Рубио, подчеркнув, что Гренландия "не продается".

Об этом сообщает Reuters, передает Цензор.НЕТ.

Ранее Рубио заявил в эфире шоу Мегин Келли на радио Sirius XM, что приобретение Гренландии "отвечает американским национальным интересам", а президент США Дональд Трамп не исключает применения военной силы для ее приобретения, отметив, что "это не шутка".

В то же время Расмуссен подчеркнул серьезность своих слов о том, что остров не подлежит "продаже".

Речь идет не о приобретении земли с целью приобретения земли. Это в наших национальных интересах, и этот вопрос должен быть решен... Я был бы больше удивлен, если бы он сказал, что это была шутка. Мы серьезно имеем в виду - и это также касается Гренландии - что Гренландия не продается", - сказал глава МИД Дании в ответ Рубио.

Он отметил, что суть этой амбиции Трампа заключается в том, что "если бы США просто владели всем миром, то все было бы под контролем".

"Но этого не произойдет, поэтому мы должны найти другую форму, где мы совместно будем выполнять эти задачи", - добавил Расмуссен.

Топ комментарии
+8
Третя світова вже йде 11 років. Якщо вона перейде в наступну фазу, то буде перерозподіл світу, якщо буде щось ділити ...
показать весь комментарий
31.01.2025 17:07 Ответить
+8
трумпакс подивився, що ******* можна Крим забрати і такий: "А я що тут самий рижий штолє" і захотів Гренландію. А лососне тунця.
показать весь комментарий
31.01.2025 17:07 Ответить
+5
Опять харкнули в рыло Рубероиду и рыжему "собирателю земель".
показать весь комментарий
31.01.2025 17:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Третя світова вже йде 11 років. Якщо вона перейде в наступну фазу, то буде перерозподіл світу, якщо буде щось ділити ...
показать весь комментарий
31.01.2025 17:07 Ответить
У 2010 почали, у 2019 продовжили...
показать весь комментарий
31.01.2025 17:18 Ответить
У Гітлера була тотальна "монобільшість", а Штати зараз поляризовані, як ніколи і якби вибори пройшли зараз, то Трамп навряд чи переміг би, бо його теперішні, дебільні ініціативи мало кому подобаються в Америці.
показать весь комментарий
31.01.2025 17:37 Ответить
Нехай відзивають. Там повинна бути процедура.
показать весь комментарий
31.01.2025 18:29 Ответить
Нема ніякої світової війни. Годі цю ***** писати.
показать весь комментарий
31.01.2025 17:51 Ответить
Це моя думка. А ти йди за кораблем ...
показать весь комментарий
31.01.2025 17:57 Ответить
Не буде ніякого "перерозподілу". За часи з WWII технології дуже вперед кроків зробили. Тому по ітогу WWIII багаті стануть ще богатішими, а бідні ще біднішими. Але багатим країнам ще бідніші бідні не потрібні! Вони мають навпаки богатіти, щоб мати не тільки бажання а й спроможність покупати в багатих дорогі речі та послуги з великою добавленою вартістю. А за це задешево продавати банани і бочки нафти. Тому персів в північних чучше ніхто і не займає. Бо вони як той Невловимий Джо нікому не шкодять. А якщо будуть шкодити - повернуть до кам'яного століття, навіть не починаючи війни. Як малого асада і старого каддафі.
показать весь комментарий
31.01.2025 18:02 Ответить
В моїй фразі є слово "якщо", значить це може статись, а може і не статись. Тобто якщо перейде до наступної фази, коли глобальні країни, такі як рашка, США, Китай тощо, а вони вже озвучують і втілюють територіальні претензії до інших країн, то цей прецедент потягне глобальні зміни на карті світу, бо претензії є не тільки у них, а і у менших країн типу Турції, Ірану, Індії, Пакістану, угорщини тощо.
показать весь комментарий
01.02.2025 08:25 Ответить
трумпакс подивився, що ******* можна Крим забрати і такий: "А я що тут самий рижий штолє" і захотів Гренландію. А лососне тунця.
показать весь комментарий
31.01.2025 17:07 Ответить
Звісно, це ж не фуйло, не нападе морськими котиками на морських пінгвінів.
показать весь комментарий
31.01.2025 17:26 Ответить
Да вони вже більше 100 років Гренландію хочуть.
Трамп це не придума
показать весь комментарий
31.01.2025 17:34 Ответить
Опять харкнули в рыло Рубероиду и рыжему "собирателю земель".
показать весь комментарий
31.01.2025 17:10 Ответить
А якщо на обмін? До прикладу, на Каліфорнію обміняти?
Не пропонувати трампону угоду? Він угоди дуже ********.
І всі у виграшу.
показать весь комментарий
31.01.2025 17:30 Ответить
Трамп пропонував купити.
показать весь комментарий
31.01.2025 17:52 Ответить
Зустрічна пропозиція. Добра угода.
Тут потрібен компроміс. Якщо дуже хочеться аж свербить - погодиться.
показать весь комментарий
31.01.2025 19:22 Ответить
Сподобалося новій владі Штатів, як їх дружно нахєр посилають.
показать весь комментарий
31.01.2025 17:35 Ответить
Трампу намагаються підрізати крала на злеті.
показать весь комментарий
31.01.2025 17:36 Ответить
Єрьмак може намалювати План незламного продажу. Недорого...
показать весь комментарий
31.01.2025 17:37 Ответить
Трампудель хочет исполнить мечтy ***** о разделе сфер влияния. Вот только ждёт его обломинго, как и пyтлера.
показать весь комментарий
31.01.2025 17:37 Ответить
А чому Рубіо не хоче приєднати до США свою Кубу ???
показать весь комментарий
31.01.2025 17:45 Ответить
Данці, да влупить вже йому таку ціну щоб обі.рався, та стидоба за те що не в змозі заплатити зруйнувало його мрії)))
показать весь комментарий
31.01.2025 18:03 Ответить
Вибачте за цинізм але все має свою ціну Гренландія не виключення і Україна також .
показать весь комментарий
31.01.2025 18:46 Ответить
Україна теж не продається !

достатньо було купити коломойського з зєлєнскім - так дешевше !
показать весь комментарий
31.01.2025 18:50 Ответить
У Дании вооружение на 80% из США, к тому же в Гренландии давным давно есть американские военные базы. Что сможет сделать Дания? Взволнованности с озабоченностями уже никому не интересны.
показать весь комментарий
31.01.2025 19:39 Ответить
Даремно він так ляпнув. Цю всю Гренландію захопе один батальон морпіхів.
показать весь комментарий
31.01.2025 20:31 Ответить