8270 посетителей онлайн
2 313 40

Путину безразлично, кто будет президентом Украины. Главное - с антизападной позицией, - Зеленский

Президент Украины Владимир Зеленский

Президент Украины Владимир Зеленский считает, что российскому диктатору Владимиру Путину безразлично, кто будет лидером украинского государства, главное, чтобы этот человек имел антиевропейскую и антинатовскую позиции.

Об этом Владимир Зеленский заявил в интервью британскому журналисту Пирсу Моргану, информирует Цензор.НЕТ.

Путину все равно, кто будет президентом Украины, главное, чтобы это был кто-то с антизападной, антиевропейской, антинатовской позицией. Кто-то, кто считает НАТО врагом, - именно так, как Кремль изображает Альянс для россиян", - заявил он.

Зеленский подчеркнул, что НАТО - это оборонный альянс.

"Он (Альянс - ред.) ни на кого не нападает. Кремль просто манипулирует своим народом, заставляя его верить в обратное", - отметил он.

Украинский президент убежден, что России нужна марионетка в Киеве - человек, которого они смогут контролировать.

"Очевидно, почему я не вписываюсь в планы россиян. России нужна марионетка в Киеве - человек, которого они контролируют. До войны они уже имели влияние в нашем парламенте. Они контролировали одну из крупнейших политических партий и делали все, чтобы Украина не могла окончательно выбрать европейский путь", - добавил Зеленский.

В то же время глава государства подчеркнул, что российские оккупанты в Украине хотят сделать то же, что они сделали в Чечне, - полностью уничтожить и превратить в абсолютно подконтрольную и подвластную им территорию.

"То же самое они сделали в Грузии: сначала - замороженный конфликт, потом - подвластное правительство. Эту же тактику они применили и в Беларуси", - резюмировал президент.

Топ комментарии
+17
показать весь комментарий
05.02.2025 11:56 Ответить
+15
Росії потрібна маріонетка в Києві - людина, яку вони контролюють. До війни вони вже мали вплив у нашому парламенті. Вони контролювали одну з найбільших політичних партій і робили все, щоб Україна не могла остаточно обрати європейський шлях", - додав Зеленський. Джерело: https://censor.net/ua/n3534094

Це він про себе?
показать весь комментарий
05.02.2025 12:03 Ответить
+11
Ага, так байдуже, что с каждого кацапского утюга в 2019м кричали "кто угодно, только не Порошенко".
показать весь комментарий
05.02.2025 12:01 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Українцям небайдуже.
показать весь комментарий
05.02.2025 11:53 Ответить
НАМ НЕ БАЙДУЖЕ, КЛОВАН ТИ АНАЛЬНИЙ
показать весь комментарий
05.02.2025 11:53 Ответить
показать весь комментарий
05.02.2025 11:56 Ответить
ЗЕ-дебілам:"Якщо ви прокинулись, вранці, із страшним похміллям, у обісраних трусах, не думайте, що це - диверсія Порошенка та «порохоботів»... Може, ви просто по-п»яні всралися?"
показать весь комментарий
05.02.2025 14:29 Ответить
з днем народження, гнидка
показать весь комментарий
05.02.2025 12:00 Ответить
кацап, підстав рота
тупа одноднєвка
цікаво - хто тобі платить і як ти будеш дригати ногами, коли повісять
показать весь комментарий
05.02.2025 12:07 Ответить
Зараз таких на близькому сході вішають на кранах. це в них мало дерев. і стовпів.
У нас вистачить.
І вони теж думали, що не знайдуть
показать весь комментарий
05.02.2025 12:18 Ответить
І наснився Ваві сон. Баба Ванга(чи Буданга?) йому каже " а теб повісять"!
Вава питає а що?!!!
"За твої яйця!" відповідає баба.
І тут Вава прокинувся....
показать весь комментарий
05.02.2025 15:04 Ответить
Не виправдав вава очікувань пу, але пу не байдуже, Порох для нього ворог, як і для вави
показать весь комментарий
05.02.2025 12:01 Ответить
Ага, так байдуже, что с каждого кацапского утюга в 2019м кричали "кто угодно, только не Порошенко".
показать весь комментарий
05.02.2025 12:01 Ответить
Росії потрібна маріонетка в Києві - людина, яку вони контролюють. До війни вони вже мали вплив у нашому парламенті. Вони контролювали одну з найбільших політичних партій і робили все, щоб Україна не могла остаточно обрати європейський шлях", - додав Зеленський. Джерело: https://censor.net/ua/n3534094

Це він про себе?
показать весь комментарий
05.02.2025 12:03 Ответить
мабуть тому й проти виборів

.
показать весь комментарий
05.02.2025 12:25 Ответить
та він не проти. він тільки ЗА вибори.
показать весь комментарий
05.02.2025 13:16 Ответить
Фуйла влаштовує гнусавий підфуйловник
показать весь комментарий
05.02.2025 12:04 Ответить
"Очевидно, чому я не вписуюся в плани росіян"...Знову "Я"...
показать весь комментарий
05.02.2025 12:04 Ответить
Щось зе! про вибори аж пре..готує лохторат..
показать весь комментарий
05.02.2025 12:06 Ответить
Тепер треба пояснити, чому для преЗЕдента ЖОПОблок і Бойко - друзі, а Порох - ворог?...
показать весь комментарий
05.02.2025 12:08 Ответить
показать весь комментарий
05.02.2025 12:10 Ответить
Набивається, щоб Кацапія знову на нього поставила. "Тепєрячє, я точно виправдаю возложеную на мєня надєжду!"
показать весь комментарий
05.02.2025 12:18 Ответить
Позицию президента определяют избиратели, он сам себе не позиционист,а разминирователь Чонгара свою миссию для ботокса выполнил и теперь ему не нужен.
показать весь комментарий
05.02.2025 12:20 Ответить
Отут Зе помиляється глибоко. Бо Путін не бачить іншого президента України, крім Медведчука (О. Марченко фактично, що ростить, можливо, пуйла рідну доцю - інакше його фанатизм в цьому питанні пояснити неможливо). Навіть якщо виберуть проросійського Бойка чи Арестовича, то путін зажадає знову як і з Зелею, щоб він уступив місце Медведчуку (читай О. Марченко). І який дурний президент таке зробить? І знову все піде по тому ж колу... Це наступання пуйла на ті ж граблі... Як можна бути таким дурним фанатиком?
показать весь комментарий
05.02.2025 12:24 Ответить
Навіщо йому подставляти кума,як що він вже зробив свою справу.А почав він це не у 2019,а ще раніїше,коли кучмі навязали з кремля цього урода в якості голови адміністраціі.
показать весь комментарий
05.02.2025 17:07 Ответить
Ну не дарма ж тебе фсбешний д'єрмак стільки років охороняє.
показать весь комментарий
05.02.2025 12:29 Ответить
Путіну байдуже, хто буде лідером українського держави, головне, щоб ця людина мала антиєвропейську та антинатовську позиції. Джерело: https://censor.net/ua/n3534094

Ну він знайшов свою людину ще в 2019 році! І, як бонус, ця людина має ще й антиукраїнську позицію!
показать весь комментарий
05.02.2025 12:39 Ответить
"Очевидно, чому я не вписуюся в плани росіян".- Вже забув, що завдяки тим планам і став президентом.
Якщо він себе вважає не маріонеткою, тоді чому у Верховній Раді України вже не таючись,працює кремлівська коаліція - "опзж+слуги",і чому йому Порошенко заважає, а Портнов ні.
показать весь комментарий
05.02.2025 12:42 Ответить
Та не,с таким как зЕ путину комфортно.
показать весь комментарий
05.02.2025 13:04 Ответить
Курва... Та він путіна за себе агітує!
показать весь комментарий
05.02.2025 13:33 Ответить
вірно, їм був потрібен будь хто - аби не Порох
показать весь комментарий
05.02.2025 13:43 Ответить
Це що ? Я не я, і шашлики не обіцяв, дороги не будував за бюджет ? Я весь у бойових ранах ? Стерво, хто потрібен ***** весь світ знає. А ось він чи потрібен УКРАЇНЦЯМ ? Хоча 70 % українців вже готові сказати "Будь-хто аби тільки не це зєлєнське бидло!"
показать весь комментарий
05.02.2025 13:56 Ответить
ЗЄ повністю влаштовує *****.
Статус "нелегітимності" навіть додає родзинку цьому засланому козачку.
показать весь комментарий
05.02.2025 14:41 Ответить
А ще не виконані обіцянки по швидкій здачі України.
Не пробачить кремль введеня військового стану за добу після початку повномасштабного вторгненя!
Хоча зрозуміти зє можна. Гостомельський десант расєян його не врятував,втекти через Жуляни завадив Кривоніс,і зє довелося вже рятувати власну дупу,підписуючи встановленя навіть не стан війни,а просто військовий.
показать весь комментарий
05.02.2025 14:57 Ответить
Тут же є ще один цікавий момент. Припустимо США змусять Україну провести президентські вибори у цьому році, але ***** їх все одно гарантовано не визнає, так як наврядчи до цих виборів ЦВК допустить кандидатів лояльних до Росії, таких як приміром Мураєв, Арестовіч, Бойко, Дубінський, Шуфріч - адже майже усі вони перебувають під слідством за державну зраду, тобто у будь-якому випадку, хто б не переміг, а Я впревнений на 80 відсотків що це знову буде Зеленський, кандидат буде прозахідним........ Порошенко, Разумков, Клічко - усі вони прозахідні кандидати.........
показать весь комментарий
05.02.2025 14:46 Ответить
А в США вважають, що п'ятому реально стати сьомим

https://uk.tgstat.com/channel/KPS1bN3PWXFjYmUy/101111 Ведучий заходу у Hudson Institute, представляючи Петра Порошенка, вирішив про всяк випадок перестрахуватись (дивись відео).
показать весь комментарий
06.02.2025 01:12 Ответить