5967 посетителей онлайн
10 816 33

Трамп одним шагом может спасти Украину и ударить по РФ и Китаю, - The Hill

Роль Украины в противостоянии между США и Китаем

Украина является центром событий в войне РФ и Китая против Запада. Победой Украины США могут решить сразу две проблемы.

Об этом говорится в материале The Hill, информирует Цензор.НЕТ.

Китай сегодня представляет новую угрозу в Тихом океане, но Европа, особенно Восточная, уже не может быть отделена от Азии. Спецпредставитель Трампа по вопросам Украины Кит Келлог в интервью заявил, что эти регионы стратегически, военно и экономически взаимосвязаны.

Авторы отмечают, что Украина является центром событий в войне РФ и Китая против Запада, по крайней мере сейчас, до тех пор, пока Пекин не нацелится на Тайвань. Привлечение военных КНДР к войне против Украины уже свидетельствует, что агрессия РФ уже стала глобальной по масштабам.

"Стратегические экономические манипуляции Китая в Украине часто затмеваются политической тактикой вторжения Путина. Однако как Пекин, так и Москва стремятся к тому же: стратегическому расположению Украины и ее богатствам в виде редкоземельных минералов и энергетических ресурсов, в частности угля в Донбассе и газовых месторождений в Крыму", - пишет издание.

Итак, для США, которые считают Китай угрозой для своей национальной безопасности, победа в Украине может решить сразу две проблемы.

"Трамп стремится прекратить амбиции Си по инициативе "Пояс и путь" в Западном полушарии, в частности в Гренландии, Панамском канале и в проливе Дрейка. Сделать это в Украине было бы еще одним ударом по этой стратегии, как и сотрудничество с Польшей для прекращения важной железнодорожной связи "Пояса и пути" от Чэнду до Лодзя. Это не только серьезно ограничило бы китайскую торговлю с Европейским Союзом, но и лишило бы его возможности эксплуатировать огромные минеральные богатства Украины", - добавили авторы.

Топ комментарии
+12
Зверніть увагу, де нема слова ТЦК, повністю відсутні фсбешні боти. Совпаденіе?
показать весь комментарий
07.02.2025 15:31
+8
Очевидно у Трампа є та сама чарівна паличка
Ну очікуємо на її помах... смішно , чесно ...ще один рішатєль
показать весь комментарий
07.02.2025 15:05
+8
И именно поэтому он распускает группу по рашенским олигархам? Это чтобы посильнее ударить?
показать весь комментарий
07.02.2025 15:08
Комментировать
Сортировать:
Очевидно у Трампа є та сама чарівна паличка
Ну очікуємо на її помах... смішно , чесно ...ще один рішатєль
показать весь комментарий
07.02.2025 15:05 Ответить
У рижого є паталогічна любоффь до пуйла.
показать весь комментарий
07.02.2025 15:09 Ответить
А може і навпаки - одним кроком знищити Україну і врятувати росію з Китаєм.
Зробити цей крок набагато простіше, ніж у зворотному напрямку.
показать весь комментарий
07.02.2025 15:07 Ответить
якщо врятувати рашку з комуняками, то це означає поставити під удар усю Європу, а потім і себе, тобто Штати. прогинатися перед комуняками і кацапами ні Європа, ні, тим більше, США навряд чи будуть.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:27 Ответить
Може. Але для цього треба мати ''сталеві коки''
показать весь комментарий
07.02.2025 15:07 Ответить
перемога в Україні може вирішити одразу дві проблеми. Джерело: https://censor.net/ua/n3534545

Ось тільки хто вирішить як перемогти?
показать весь комментарий
07.02.2025 15:07 Ответить
И именно поэтому он распускает группу по рашенским олигархам? Это чтобы посильнее ударить?
показать весь комментарий
07.02.2025 15:08 Ответить
Ога-ога, зараз трумп всьо порєшаєт.
показать весь комментарий
07.02.2025 15:09 Ответить
Як Мендель...одним твітом...
показать весь комментарий
07.02.2025 15:10 Ответить
Вот сєчас вот абідна била
показать весь комментарий
07.02.2025 15:12 Ответить
аху...ть..
показать весь комментарий
07.02.2025 15:16 Ответить
А ще він вміє літати і лікує дотиком калік.
показать весь комментарий
07.02.2025 15:20 Ответить
Довбані психи. Їм скрізь чудиться що Китай щось намагається у них вкрасти або захопити.
показать весь комментарий
07.02.2025 15:22 Ответить
а що китай намагається, не розкриєте всім очі?
показать весь комментарий
07.02.2025 15:32 Ответить
ні, китайськи комуняки це альтруїсти і друзі всіх піонерів планети ))) сподіваюсь тобі не дадуть громадянство - в сша і своїх дебільних реднеків вистачає.
показать весь комментарий
07.02.2025 15:34 Ответить
Ви це серйозно без підтримки Китаю, орки б ніколи не розвязали цю війну..

І взагалі моя думка що раша, вже фактично колонія і самостійних рішень не примають, постійно перед якимось кроками є новини що Патрушев літав в Пекін....
показать весь комментарий
07.02.2025 17:06 Ответить
А на самом деле же Китай всем предлагает дружескую помощь и бескорыстное участие.
показать весь комментарий
07.02.2025 18:37 Ответить
Хай не тратить сили. Досить аби влупив по Кацапії.
показать весь комментарий
07.02.2025 15:22 Ответить
The Hill такі фантазери.
показать весь комментарий
07.02.2025 15:26 Ответить
Зверніть увагу, де нема слова ТЦК, повністю відсутні фсбешні боти. Совпаденіе?
показать весь комментарий
07.02.2025 15:31 Ответить
Як нема? Ти ж тут.
показать весь комментарий
07.02.2025 15:48 Ответить
Степан Степанов #601090 Як тебе сюди занесло? Тут нічого нема про ТЦК. Реєстрацію 01.02.2025 я бачу, то до чого твій висер?
показать весь комментарий
07.02.2025 15:58 Ответить
Подивися на мою реєстрацію , вона на твою схожа , але твій комент на висер більше схожий аніж у твого опонента .
показать весь комментарий
07.02.2025 17:41 Ответить
Сімох одним ударом - десь це вже було
показать весь комментарий
07.02.2025 15:49 Ответить
Може це і не так, але ніякої віри Трампу немає. Вважаю що ні стратегії, ні бачення що робити з рашею та Сі у нього в голові не існує. Ривки, пусті заяви, інформаційний шум, спекуляція на своїй непередбачуванності - все! Далі буде...
показать весь комментарий
07.02.2025 15:49 Ответить
Поживемо,побачимо,скащав сліпий
показать весь комментарий
07.02.2025 16:12 Ответить
Якщо хоче , та не може- то він звичайний імпотент. А якщо може, та не хоче -то він сволота, сволота...
показать весь комментарий
07.02.2025 16:13 Ответить
я про це завжди кажу. Якщо б Сша хотіло - ця війна ніколи б не сталася. Якщо б Сша хотіло - ця війна була б давно закінчена. І це можна було б зробити зовсім не військовими методами
показать весь комментарий
07.02.2025 16:27 Ответить
А хто сказав що війна їм не вигідна була, сотні міліардів збройних контрактів, ринок для скрапленого газу без початку війни навіть 20% б цього не досягли...
Та 3 роки їх компанії які мають виробництво в Китаї та Індії отримують орківські ресурси із дисконтом 20-30%
показать весь комментарий
07.02.2025 17:09 Ответить
Штатам не завадив би плацдарм в Європі. Але не за рахунок українців. Українці не повинні гинути за інтереси США. Хай воюють американці. Інакше росія і китай посилять свій вплив на Європу, а європейські країни зрозуміють, що США неспроможне впливати на ситуацію
показать весь комментарий
07.02.2025 16:40 Ответить
показать весь комментарий
07.02.2025 16:41 Ответить
ага, Байден міг, тепер Трамп може.
показать весь комментарий
07.02.2025 18:44 Ответить