9984 посетителя онлайн
5 823 45

Смерть мужчины во время прохождения ВВК в Черновцах: представитель Лубинца направила письма в полицию

Умер мужчина в ТЦК Черновцов. Полиция проводит расследование

Утром 7 февраля в Черновицком областном ТЦК и СП умер 32-летний мужчина. Он потерял сознание во время прохождения военно-врачебной комиссии. На инцидент отреагировало представительство омбудсмена.

Об этом сообщил уполномоченный ВР по правам человека Дмитрий Лубинец, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, информацию обнаружили во время мониторинга социальных сетей. Трагический инцидент произошел утром 7 февраля 2025 года.

"Предварительно известно, что правоохранительные органы обнаружили местного жителя, который находился в розыске за уклонение от мобилизации. Мужчину пригласили для уточнения военно-учетной информации, на что он согласился. Однако во время прохождения ВВК его состояние резко ухудшилось, и он потерял сознание", - сообщил Лубинец.

По информации от гендиректора областного центра экстренной медицинской помощи, врачи застали мужчину в состоянии клинической смерти. Реанимационные действия не помогли. Тело направили на судмедэкспертизу для выяснения причины смерти.

"Следственные органы начали досудебное расследование, квалифицируя событие как "естественную смерть", - добавил омбудсмен.

Ранее сообщалось, что 32-летний мужчина умер в Черновицком областном ТЦК и СП.

Лубінець
Лубінець

Топ комментарии
+37
Смерть тецекашника - всіх під варту, до ухилянтів застосувати більш жорсткі методи, посилити роти охорони тецека.
Смерть цивільного в тецека - представниця Лубінця направить лист.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:13
+29
Знепритомнів і помер. В 32 роки. Нас вже зовсім за баранів рахують.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:16
+26
От мені цікаво, як можна ''уточнити дані'' затягнувши людину в тцк де на ту людину немає жодних даних? Не в поліцію де можна пробити по базі даних, не до дому де людина може надати якісь додаткові документи, а в тцк де є лиш ті документи що на руках чоловіка.
На кого розраховане отаке формулювання?
показать весь комментарий
07.02.2025 20:29
Комментировать
Сортировать:
Під особистий контроль?
показать весь комментарий
07.02.2025 20:09 Ответить
Епілепсія - до бабці не ходи
показать весь комментарий
07.02.2025 20:11 Ответить
Смерть тецекашника - всіх під варту, до ухилянтів застосувати більш жорсткі методи, посилити роти охорони тецека.
Смерть цивільного в тецека - представниця Лубінця направить лист.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:13 Ответить
Особливо показово ось це: Цю інформацію виявили під час моніторингу соціальних мереж.
Зі вбитого вертухая що і дня не був на нулі зробили героя усіх фронтів, а ту випадково натрапили на інфу у соцмережах.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:46 Ответить
Запросили і він погодився...
Запросили для "уточнення даних", але помер на ВЛК.
Все сходиться - це кацапи його завербували і дистанційно вбили!
показать весь комментарий
07.02.2025 20:15 Ответить
Знепритомнів і помер. В 32 роки. Нас вже зовсім за баранів рахують.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:16 Ответить
И правильно делают.😎
показать весь комментарий
07.02.2025 20:42 Ответить
А для чого вони баранів рахують?
показать весь комментарий
07.02.2025 20:43 Ответить
бо "баранів рахують", а "людей за баранів тримають"

кацапи ніколи не вивчать слово "паляниця", а тут йдеться про цілі фразеологізми

.
показать весь комментарий
08.02.2025 06:18 Ответить
ооо....
оце, вже, нормальна тєма!
любінець представницями обзавівся.
нормальна така представниця?
показать весь комментарий
07.02.2025 20:18 Ответить
впав із дерева на сокиру. чорний дембель
показать весь комментарий
07.02.2025 20:19 Ответить
його запросили ..він погодився..стан різко погіршився - сценарій якогось трешового фільму

ногами били ?
показать весь комментарий
07.02.2025 20:20 Ответить
Ні. Перенєрвнічав...
показать весь комментарий
07.02.2025 20:44 Ответить
"накладуть на близьких родичів небіжчика штраф, за укриття інформації про можливість настання у нього раптової смерті серця. заплатять рахунки за транспортування та зберігання тіла, й тоді можуть робити з ним все на свій розсуд"- так омбудсмен.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:22 Ответить
Тцк підпорядковане єрмаку, а значить напряму гру мо рф.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:23 Ответить
От мені цікаво, як можна ''уточнити дані'' затягнувши людину в тцк де на ту людину немає жодних даних? Не в поліцію де можна пробити по базі даних, не до дому де людина може надати якісь додаткові документи, а в тцк де є лиш ті документи що на руках чоловіка.
На кого розраховане отаке формулювання?
показать весь комментарий
07.02.2025 20:29 Ответить
На тих, за кого тримає нас наша влада.
показать весь комментарий
07.02.2025 20:40 Ответить
А викрадення людей серед білого дня, яке в нас називається "оповіщення"?
показать весь комментарий
07.02.2025 21:36 Ответить
Так він нарешті виявився придатним, чи ні?
показать весь комментарий
07.02.2025 20:42 Ответить
Жаль хлопца, каким он бы не был. Больше не хочется на ночь ругаться. Спросите у гундосого четырежды уклониста бородатого в трениках почему это происходит...
показать весь комментарий
07.02.2025 20:45 Ответить
Скоріше всього отмудохали до смерті!
показать весь комментарий
07.02.2025 20:47 Ответить
32 роки природня смерть... 75 років якогось члена уряду - передчасно помер
показать весь комментарий
07.02.2025 21:15 Ответить
Тобто поки не потрапив до ТЦК все було добре в чоловіка. Природна смерть вважається після 70 років а ніяк не в 32!!!!
показать весь комментарий
07.02.2025 21:20 Ответить
Звідки інформація про те,що у померлого не було якихось хвороб, з методички?
показать весь комментарий
07.02.2025 21:29 Ответить
А откуда информация были болезни? Из зеленой методички?
показать весь комментарий
07.02.2025 22:03 Ответить
Альоша, так твоя колега з сусіднього стійла в ботостайні, стверджує що він був абсолютно здоровий, я й питаю?
показать весь комментарий
07.02.2025 22:47 Ответить
А Нестор Петрович на службе у Зеленского.
показать весь комментарий
07.02.2025 23:42 Ответить
Чому редакція цензор.нет не пише кожного дня, скільки українців вмерли поточного дня від вживання денатуратів - метилового спирту, омивача скла для авто?
Чому така вибірковість - ТЦК, ВЛК?

Дітки, ви в курсі, скільки потенційних захисників Ненькі вмирає кожного дня від вживання денатуратів?
показать весь комментарий
07.02.2025 21:30 Ответить
майже за путіном
показать весь комментарий
07.02.2025 23:25 Ответить
тому що про алкашей цензору не заплатять
показать весь комментарий
08.02.2025 00:54 Ответить
Ласкаві вгодовані ґевали поранені воїни на реабілітації з "айнзац "груп оповіщення" люб'язно запросили нещасного в територіальний Центр найпотужнішої підтримки з метою уточнення даних. Там на нього вже чакали документи про заочне проходження ВЛК із висновком "придатний бути десантником". Після ввічливого запихання пальців ухилянта в двері з "законною вимогою" підписати заднім числом згоду на проходження ВЛК в майбутнього штурмовика розвинулася гостра форма слабкості в нижніх кінцівках. З метою самокаліцтва він п'ять разів впав з висоти власного зросту, і , о трагічна випадковість, у нього розвинувся спонтанний перелом основи черепа і розрив селезінки. Ласкаві людолови працівники надали всю необхідну соціальну підтримку покаліченому. Завіса. Спектакль для імбецилів закінчився
показать весь комментарий
07.02.2025 21:40 Ответить
Ханс Хрістіан Андерсен нірвово палить,коли з'являються офіційні заяви від мусорів чи тцк!
показать весь комментарий
07.02.2025 22:35 Ответить
черговий прояв озабоченості