8326 посетителей онлайн

Любые новые тарифы со стороны Трампа будут встречены ответными мерами, - Шольц

Канцлер Германии Олаф Шольц

Канцленр Германии Олаф Шольц заявил, что его страна имеет чем ответить на анонсированное президентом США Дональдом Трампом повышение тарифов.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Радио Свобода.

Отмечается, что Шольц рассказал об этом после того, как Трамп заявил, что планирует ввести 25% тарифы на весь импорт стали и алюминия в Соединенные Штаты.

На предвыборном мероприятии на севере Германии Шольц отметил, что "любые новые тарифы со стороны Трампа будут встречены ответными мерами".

"Сейчас, учитывая, что ничего еще не является официальным, мы можем говорить только с большой осторожностью, но с большой ясностью: тот, кто вводит тарифы, должен ожидать тарифов в ответ", - сказал Канцлер.

Ранее сообщалось, что Трамп рассматривает планы ввести 10%-ные пошлины на товары из Европейского Союза.

Топ комментарии
+10
Це ж треба, якими смiливими усi цi захiднi сцикунцi становляться коли йдуть з посади, або розумiють що незабаром пiдуть. Раптово знаходять хребет та яйця, яких не мали усю каденцiю.
показать весь комментарий
11.02.2025 02:07 Ответить
+5
У царині тарифів колишній міністр фінансів Шольц опустить гопника-балабола Трампа, не встаючи зі стільця.
показать весь комментарий
11.02.2025 02:05 Ответить
+3
Чому,наприклад,Шольц тарган?
Тому,що передав зброї більше,ніж ОПК України?
Ои і днями Рейн-метал передав 5 десанто-штурмових бронемашин.
А гепарди,які найефективніше збивають БПЛА?
От запаз на Україну масована повітряна атака.Що б ми робили без цих,як висловився старий зольдат,«тарганів»?
показать весь комментарий
11.02.2025 07:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
У царині тарифів колишній міністр фінансів Шольц опустить гопника-балабола Трампа, не встаючи зі стільця.
показать весь комментарий
11.02.2025 02:05 Ответить
Це ж треба, якими смiливими усi цi захiднi сцикунцi становляться коли йдуть з посади, або розумiють що незабаром пiдуть. Раптово знаходять хребет та яйця, яких не мали усю каденцiю.
показать весь комментарий
11.02.2025 02:07 Ответить
Швепс обиделся
показать весь комментарий
11.02.2025 02:17 Ответить
Подібний крок у перший президентський термін Трампа призвів до гострого торговельного конфлікту між США і Брюсселем. Тоді ЄС запровадив свої особливі мита на низку американських товарів, включно з віскі, мотоциклами Harley-Davidson і одягом бренду Levi Strauss.
показать весь комментарий
11.02.2025 02:55 Ответить
Одна з причин, чому Канада, можливо, не диверсифікувалася після перших тарифів Трампа, полягала в тому, що вони тривали лише рік. США скасували їх у 2019 році, коли країни домовилися про переговори щодо нової торговельної угоди.
показать весь комментарий
11.02.2025 03:08 Ответить
У нещодавньому звіті Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS) йдеться, що США виробляють менше двох відсотків первинного алюмінію у світі, імпортують більше алюмінію з Канади, ніж будь-яка інша країна, і залежать від плавильних потужностей Квебеку.

У відповідь на тарифні погрози Трампа прем'єр-міністр Квебеку Франсуа Лего заявив, що провінції необхідно диверсифікувати свої експортні ринки, щоб вона не так сильно залежала від США.
показать весь комментарий
11.02.2025 03:12 Ответить
60% всього імпорту алюмінію в США з Канади. Як і в Сибірі, з дешевої електричної енергії північних рік, виплавляють дешевий алюміній.
показать весь комментарий
11.02.2025 06:33 Ответить
Зате більшість європейського алюмінію з рашки....попри всі санкції....
показать весь комментарий
11.02.2025 07:45 Ответить
Трампон беззареречно ще той Додік, но сонливій вальяжній Европі сала під шкуринку залив тупими тарифами на мито. Бач як таргани зашуршали.
показать весь комментарий
11.02.2025 06:08 Ответить
Вибори попереду... А для них потрібнІ ГРОШІ. "Великі" гроші... А їх може дать лише "великий" бізнес. А навіщо вкладать гроші в того, хто не захищає інтереси ВЕЛИКОГО БІЗНЕСУ? От вони і "зашуршали"...
показать весь комментарий
11.02.2025 06:28 Ответить
Чому,наприклад,Шольц тарган?
Тому,що передав зброї більше,ніж ОПК України?
Ои і днями Рейн-метал передав 5 десанто-штурмових бронемашин.
А гепарди,які найефективніше збивають БПЛА?
От запаз на Україну масована повітряна атака.Що б ми робили без цих,як висловився старий зольдат,«тарганів»?
показать весь комментарий
11.02.2025 07:06 Ответить