6316 посетителей онлайн
5 473 37

Общие боевые потери РФ с начала войны - около 853 030 человек (+1150 за сутки), 10 023 танка, 22 976 артсистем, 20 871 боевая бронированная машина. ИНФОГРАФИКА

морпехи уничтожили штурмовую группу

Силы обороны Украины с начала полномасштабного вторжения ликвидировали 853 030 российских захватчиков.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Генштаба.

Как отмечается, общие боевые потери противника с 24.02.22 по 12.02.25 ориентировочно составляют:

личного состава / personnel - около 853030 (+1150) человек,

танков - 10023 (+9) ед,

боевых бронированных машин - 20871 (+27) ед,

артиллерийских систем - 22976 (+53) ед,

РСЗО -1276 (+1) ед,

средства ППО - 1061 (+1) ед,

самолетов - 370 (+0) ед,

вертолетов - 331 (+0) ед,

БПЛА оперативно-тактического уровня - 24919 (+164),

крылатые ракеты - 3057 (+1),

корабли /катера - 28 (+0) ед,

подводные лодки - 1 (+0) ед,

автомобильной техники и автоцистерн 36928 (+121) ед,

специальная техника - 3742 (+1)

втрати військ рф в Україні

"Данные уточняются", - добавляют в Генштабе.

Топ комментарии
+21
Минув 4011 день москальсько-української війни.
213!!! одиниць знищеної техніки та 1150! чумардосів за день.
Арта та логістика файно, весь спектр наземки присутній.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 853 000!!! це більше, ніж такий регіон, як Республіка Мордовія.
показать весь комментарий
12.02.2025 08:37
+12
Свіженька свинособака...
показать весь комментарий
12.02.2025 07:46
+10
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показать весь комментарий
12.02.2025 08:41
Комментировать
Сортировать:
Свіженька свинособака...
показать весь комментарий
12.02.2025 07:46 Ответить
Абсолютно реалістичні дані для війни такого масштабу. Однак треба розуміти що ми людей також втрачаємо((
показать весь комментарий
12.02.2025 07:47 Ответить
Любезній,пройдіть нах за хрюськім кораблем мац ква
показать весь комментарий
12.02.2025 07:57 Ответить
В яку маячню, моня.
показать весь комментарий
12.02.2025 07:44 Ответить
то ізя представляється не по фасону.
треба так " разрешитє представіцца мойсей петровіч галазвастов собственнай персонай"

ато мужичье яке необразованное
показать весь комментарий
12.02.2025 07:52 Ответить
Останнім часом гарно йде артилерія та ппо 👍
показать весь комментарий
12.02.2025 08:23 Ответить
А м'ясо, чи то скінчилося, чи то берегти стали.
показать весь комментарий
12.02.2025 08:27 Ответить
Кацапи ніколи м'ясо не берегли та й поповнення у них йде стабільно.
показать весь комментарий
12.02.2025 08:39 Ответить
Ага, настільки стабільно йде поповнення з самої засрашки, що "просто так" і "чому б і ні" - купляють північних корейців дивізіями, відчайдушно вербують негрів з Африки, а також гонять на штурми калік на милицях. От прям стабільна стабільність!
показать весь комментарий
12.02.2025 09:32 Ответить
А не важливо звідки поповнення, хоч з Оріону, головне, що вони це поповнення отримують і не важливо на милицях чи повзком рухаються в штурми, головне те, що у них кожен день нові просування на фронті.
показать весь комментарий
12.02.2025 10:05 Ответить
Так-так, кожен провокатор волає "не важливо, що там в засрашці коїться, не важливо що бази зберігання танків, ббм, сау, арти - пусті, не важливо що половина чорноморського флоту розтрощена, не важливо, що удари УПМК зменшились в 5 разів, не важливо, що замість навчених ваньок на штурми тепер ходять папуаси з Судану, ВАЖЛИВО, ЩО ПРОСУВАННЯ НА 2 км2 Є - НЕ ПРОПУСТИ, НЕ ЗВЕРТАЙ НІ НА ЩО УВАГИ, ОКРІМ ЦЬОГО ПРОСУВАННЯ!!!!!!!"

Тож я тобі скажу так: вали в дупу, провокатор. Вцмоктав?
показать весь комментарий
12.02.2025 10:08 Ответить
Піну з рота витри, дебіл.
показать весь комментарий
12.02.2025 10:10 Ответить
Бачу, вцмоктав. Вали далі. Тут не подають.
показать весь комментарий
12.02.2025 10:11 Ответить
* на штурми
показать весь комментарий
12.02.2025 10:09 Ответить
Якби поповнення йшло стабільно, на милицях в атаку не йшли б.
показать весь комментарий
12.02.2025 09:56 Ответить
Головне не як вони йдуть в атаку, головне те, що є кому та окуповують все нові території.
показать весь комментарий
12.02.2025 10:07 Ответить
Питания ціни. Скільки кацапів коштує 1м2 ?
показать весь комментарий
12.02.2025 10:31 Ответить
Очевидно їх влаштовує. А що? Самки нових личинок понароджують, а от землю не народиш.
показать весь комментарий
12.02.2025 10:34 Ответить
Ні, не головне. у війні на виснаження це третьорядне питання.
показать весь комментарий
12.02.2025 10:36 Ответить
Нехай не головне, а що тоді важливе?
показать весь комментарий
12.02.2025 10:40 Ответить
Зараз головне - тримати оборону та нищити кацапів
показать весь комментарий
12.02.2025 12:06 Ответить
Вивчай- https://spadok.org.ua/skify/pokhid-dariya-i-na-skifiv-abo-istoriya-skifo-perskoyi-viyny#google_vignette !
показать весь комментарий
12.02.2025 18:41 Ответить
Ти це не мені, а Сирському з братвою покажи, я й сам можу різні історичні битви та способи ведення війни навести, і що у війні на виснаження голоне скільки маєш ресурсів та скільки втрат являються критичними, тому не треба мені розповідати, що війська та їхнє поповнення не головне, бо якби це було не так, то у нас не нили, що нікому воювати, а кацапів як сарани.
показать весь комментарий
12.02.2025 20:02 Ответить
Ти військовозобов'язаний?
показать весь комментарий
13.02.2025 09:08 Ответить
виснаження армії супротивника до стану коли вона не зможе наступати а потім в оборонятись.
показать весь комментарий
19.02.2025 23:34 Ответить
Минув 4011 день москальсько-української війни.
показать весь комментарий
12.02.2025 08:37 Ответить
показать весь комментарий
12.02.2025 08:43 Ответить
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показать весь комментарий
12.02.2025 08:41 Ответить
🙏🙏🙏❤️