10005 посетителей онлайн
8 709 138

Мужчина с ножом напал на военного и нанес ему ранения на территории ТЦК в Харькове

Чоловік поранив військового

Сегодня, 12 февраля 2025 года в Харькове на территории РТЦК и СП совершено нападение на военнослужащего Вооруженных Сил Украины.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Харьковского ОТЦК и СП.

"Обращаем внимание украинского общества на то, что это преступление произошло на фоне позорной информационной кампании, целью которой является дискредитация военнослужащих территориальных центров комплектования и социальной поддержки и сил обороны Украины".

Во время нападения преступник использовал газовый баллончик и нанес военнослужащему Вооруженных сил Украины ножевое ранение. На место происшествия были направлены дополнительные экипажи полиции и кареты скорой помощи. Нападающий задержан сотрудниками Национальной полиции", - говорится в сообщении.

Как отмечается, военнослужащему оказана необходимая помощь, угрозы его жизни нет. Продолжаются оперативно-следственные действия. Командование и личный состав областного и районного ТЦК и СП оказывают максимальное содействие следствию.

"Нападение на военнослужащего при исполнении служебного долга является тяжким преступлением, которое должно быть расследовано в кратчайшие сроки. Уверены, что по результатам расследования и соответствующего судебного решения злоумышленник понесет неотвратимое наказание в соответствии с требованиями действующего законодательства", - добавляют в ТЦК.

Также отмечается, что в соответствии с Уголовным Кодексом Украины граждане Украины за совершение правонарушений несут уголовную ответственность.

Да, в соответствии с требованиями статьи 114-1. препятствование законной деятельности Вооруженных Сил Украины и других военных формирований карается лишением свободы сроком от пяти до восьми лет.

Следовательно, нападение, оскорбление, сопротивление или препятствование деятельности военнослужащих будут иметь последствия, а нарушители будут нести уголовную ответственность.

Топ комментарии
+31
Ось буде сміху,
коли гарний адвокат перекваліфікує справу у
самозахист від невідомої озброєної групи осіб
а шанси на це великі...
але на цензорів про це не напишуть.
показать весь комментарий
12.02.2025 13:47 Ответить
+28
Проникнув на територію тцк, чи його привезли в кайданках, то може це самозахист?
показать весь комментарий
12.02.2025 13:38 Ответить
+24
І хто вам лікар? Згадайте коли журнашлюхи, заради підписників, обсирали працівників ТЦК всі або мовчали, або з радістю підхоплюва хвилю. Кацапи свого добилися.
показать весь комментарий
12.02.2025 13:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Олександр САТ РАМ #601301 Чому в твоїй відповіді нема слова ,,росгвардія" , чому ти замінив на ,,це" ? Невже так загнали під плінтус, що ти навіть в коментах боїшся цієї структури? Ти як вугор на пательні вивертаєшся. З тобою виходить чудовий контент. Браво.
показать весь комментарий
12.02.2025 17:25 Ответить
Ніколай Шаріков - ти дійсно ідіот чи прикидаєшся? Любий агєнт впливу ,того самого ФСБ - буде перший кричати Путін -***** ,русня - ідари . Тобто прикидатися , щирим патріотом ,лизать ,жопу Зеленському Приблизно як ти себе ведеш . І тихенько робити свою роботу .
Але проблема в тому ,що ФСБ не сильно потрібно мати тут свою агєнтуру - бо такі корисні ідіоти -Як ніколаї пісарєви зроблять для розвалу ЗСУ більше чим будь яке фсб
показать весь комментарий
12.02.2025 17:40 Ответить
Олександр САТ РАМ #601301 Третя спроба про росгвардію. Починаємо?
показать весь комментарий
12.02.2025 17:48 Ответить
Ніколи не сперечайтеся з дурнями - ви спустетеся на їх рівень , де він вас задавить досвідом . Марк Твен
показать весь комментарий
12.02.2025 18:37 Ответить
Олександр САТ РАМ #601301 Завтра продовжимо кацапчик.
показать весь комментарий
12.02.2025 21:33 Ответить
Давай ,мені цікаво досліджувати стадії олігофренії на конкретній людині
показать весь комментарий
12.02.2025 22:23 Ответить
Як цей чоловік із ножом попав на територію ТЦК? Якщо він прийшов сам і вирішив напасти на ТЦК, то чому його не перевірили на вході? Якщо його в межах «оповіщення» доставили в бусі для «добровільного» проходження ВЛК, при цьому зовсім ненароком скрутивши десь на вулиці, то це взагалі може трактувати як самозахист. Бо, якщо вірити речнику Полтавського ТЦК там працюють цивільні люди, які не можуть воювати, а відповідно від нападу групи цивільних людей на бусі теоретично можна захищатись.
показать весь комментарий
12.02.2025 14:11 Ответить
не теоретично, напад двох і більше осіб дає право захищатись у будь який спосіб аж до застосування зброї, тим більше, що нападають озброєні люди, статус яких дуже сумнівний з точки зору законодавства
показать весь комментарий
12.02.2025 15:16 Ответить
в тюрму його на десять год
показать весь комментарий
12.02.2025 14:17 Ответить
не переживай им хоть пожизненный давай ,они ВСЕ знают что обменяют ,а вот когда на нем его шкура начне рыпить и трискатысь ,то набаго дієвеше !!!(((
показать весь комментарий
12.02.2025 15:23 Ответить
А як він попав на територію ТЦК скромно умовчали
показать весь комментарий
12.02.2025 14:24 Ответить
нам наша гуманность и водичка минеральная орку с женевскими конвенциями и обменными фондами нам же выходит БОКОМ !!!!((( они нас просто не бояться !!!! отсюда и шпионы которых ловит Малюк !!! не можете справиться позовите меня ,я вас НАУЧУ !!! покажу как надо и они все ИСЧЕЗНУТ когда увидят ,что с ними сделаю Я !!! это никогда не закончится и вас ,,гуманистов,, я причесляю к таким же врагам Украины !!! зовите , я вас научу и покажу как надо с ними разбираться !!!((
показать весь комментарий
12.02.2025 14:39 Ответить
"Діктатура пролітаріата". колись Українці проходили вже таке. Так що йдіть ви лісом а краще в кацапстан и кндр з вашими "ученіями"
показать весь комментарий
12.02.2025 15:22 Ответить
ну тогда на НЕТ и суда НЕТ !!!
показать весь комментарий
12.02.2025 15:26 Ответить
васька ,видиш какой у меня жесткий комент , даже ЛАЙКИ убрали !!! и псевдоним у тебя опасный , я б с тебя поди и НАЧАЛ !!!)))
показать весь комментарий
12.02.2025 15:44 Ответить
чому військові під час нападів не захищаються. чому вони не застосовують зброю? в країні точно війна? точно військовий час?
показать весь комментарий
12.02.2025 14:39 Ответить
Федір Сидоренко Кацапе, тут новини про ТЦК , а не про вашу росгвардію. Твої фсбешні вуха дуже добре видно.
показать весь комментарий
12.02.2025 15:02 Ответить
виконай ст 65 Конституції України.
показать весь комментарий
12.02.2025 16:16 Ответить
а что у каждого военного оружие с собой ??? не тупи !!!(((
показать весь комментарий
12.02.2025 15:31 Ответить
банда дермаків-татарових ставить лайк черговому зєлєнсько-підєрмачному пдру..
жлоби Вироку-2019, ви - чемпіони по-дебілізму..
показать весь комментарий
12.02.2025 14:46 Ответить
ну і звісно - замість владнати проблему з ТЦК - будуть закручувати гайки, бо мол які бідаки
показать весь комментарий
12.02.2025 14:47 Ответить
Вони й так вже закручені надміру. Але різьба вже тримає погано. Десь під осінь її зірве остаточно.
показать весь комментарий
12.02.2025 15:24 Ответить
Херувимо-подібні тцкисти витягли на ношах чувака з лікарні, представника Лубінця який приїхав взнати де той чоловік був відправлений на три літери цими цивільними/військовими, де чоловік не відомо і це лише одна історія з багатьох, мабуть, теж знята кацапапи на тот.
показать весь комментарий
12.02.2025 14:49 Ответить
Це насліки того цо хтось перстае працювати в правовому полі по відношенню до грамадян. Вимогае від грамодян викоувати іх обов'язки в той же час нехтують своіми обов'зками і правами грамодян.
показать весь комментарий
12.02.2025 14:53 Ответить
Дуже стисле і не зрозуміле повідомлення Харківського обласного тцк. І знову без доказів. Все ж дуже просто, якщо це територія тцк, там є відеонагляд. Достатньо викласти відео подій і все стане на свої місця. Не буде поля для маніпуляцій інформацією.
показать весь комментарий
12.02.2025 15:02 Ответить
військові на фронті, а в тцк цткуни - перефарбовані мєнти, що ховаються від фронту в тцк, треба називати речі своїми іменами і не пересмикувати інформацію
показать весь комментарий
12.02.2025 15:09 Ответить
потрібні публічні РОЗСТРІЛИ
показать весь комментарий
12.02.2025 15:19 Ответить
за такой призыв могут тебя за жопу взять и будут правы !!!(((
показать весь комментарий
12.02.2025 15:28 Ответить
Смотри сам у стенки не окажись, расстрелун
показать весь комментарий
12.02.2025 18:11 Ответить
Пристрельте погань. Кров швидко ставить неокрєпшиє мізки на місце.
показать весь комментарий
12.02.2025 15:38 Ответить
За порушення закону викрадення людей ТЦКунів будуть судити як військових чи як цивільних?
показать весь комментарий
12.02.2025 15:42 Ответить
"Бусифікація" - це такий же ворожий вкид як перед виборами було "ліпєцкаяфабріка", "бариганакраві" тощо...