8183 посетителя онлайн
15 507 44

Новейшие радиолокационные комплексы "Валдай" уничтожены возле Москвы, - ГУР. ВИДЕО

В ночь на 7 февраля в городе Долгопрудный под Москвой прогремел сильный взрыв на территории в/ч 52116.

Об этом сообщила пресс-служба ГУР МО, информирует Цензор.НЕТ.

"Взрывчатка уничтожила два российских радиолокационных комплекса "Валдай", предназначенных для круглосуточного автоматического обнаружения и противодействия БПЛА. Это новейшая разработка российского военно-промышленного комплекса - первый образец в своем классе, принятый на вооружение армии государства-агрессора России", - говорится в сообщении.

В ГУР отметили, что воинская часть, где прогремели взрывы, отвечает за безопасность воздушного пространства над Москвой.

Топ комментарии
+32
оце вже справжня диверсійна робота у тилу ворога
показать весь комментарий
13.02.2025 13:08
+22
показать весь комментарий
13.02.2025 13:09
+21
рижий звіздить про мир,а ГУР наближає мир,
показать весь комментарий
13.02.2025 13:14
Комментировать
Сортировать:
оце вже справжня диверсійна робота у тилу ворога
показать весь комментарий
13.02.2025 13:08 Ответить
рижий звіздить про мир,а ГУР наближає мир,
показать весь комментарий
13.02.2025 13:14 Ответить
показать весь комментарий
13.02.2025 13:09 Ответить
Останні інерційні атаки перед саудівською капітуляцією(((
показать весь комментарий
13.02.2025 13:10 Ответить
А що таке "саудівська капітуляція", впереше чую такий вислів і не розумію його сенсу, бо країни де переважно живуть саудіти та й сама Сайдівська Аравія ніби себе добре почувають!
показать весь комментарий
13.02.2025 16:36 Ответить
Назва від можливої "стрєлки"
показать весь комментарий
13.02.2025 19:28 Ответить
Трози не так. Капітулювати може Зєлєнскій. Наврчд, чи капітулює Україна і її військові. Капітуляція - це не перемир'я навіть нехай на дуже невигідних умовах. Капітуляція - це втрата здатності захищатися. Тобто повна відсутність армії. Я не вірю, що Україна погодиться залилиись без армії. Що стосується кацапії, то навіть тимчасова аннексія українських територій не вирішує головноги щавдання - отримання всього українського рескрск, в сершу чергу людського. Тому у цьому випадку кацарія розпадеться швидше, нвж можна уявити. Хоча до 2100 року кацапії, як цілісної імперії не залишиться у будь-якому випадку.
показать весь комментарий
13.02.2025 16:44 Ответить
А я не уявляю,як військо може не підкоритися наказу головнокомандувача.
показать весь комментарий
13.02.2025 19:31 Ответить
Ви не цікавились історією? Почитайте давньоримську, чи візантійську, де військо знімало і призначало імператорів. 😊
показать весь комментарий
13.02.2025 19:33 Ответить
Огого аж коли.
показать весь комментарий
14.02.2025 06:56 Ответить
не буде цього !!! війна завершиться приблизно так:
1. мають бути повернуті усі міжнародно визнані території України включаючи Крим і Донбас !!!
2. для забезпечення безпеки України в українських Севастополі, Феодосії, Керчі має бути база 6 Флоту ВМС США, а десь в центрі України, так приблизно між Черніговом, Полтавою, Черкасами база ВПС США з екскадлію Ф22, Ф35, В52 !!!
показать весь комментарий
15.02.2025 13:18 Ответить
Хочу так.
показать весь комментарий
15.02.2025 23:30 Ответить
Сподіваюся не просто підірвали, а що це перший етап якоїсь масштабної операції.
показать весь комментарий
13.02.2025 13:10 Ответить
Капля в морі....
Орки качають нафту територією України, баблішка у них море, зроблять нові.
показать весь комментарий
13.02.2025 13:11 Ответить
Зупинення транзиту нафти буде порушенням угоди про асоціацію з ЄС та загрожує міжнародним арбітражем.
Транзит нафти територією України здійснюється відповідно до положень договору Енергетичної хартії та Угоди про асоціацію з ЄС щодо забезпечення свободи транзиту, а також відповідає умовам шостого пакету санкцій ЄС, зважаючи на те, що хтось їх підписав у 2016 роціііііііііііііі.......
показать весь комментарий
13.02.2025 15:45 Ответить
Можна підірвати на території немитої, і ніяких порушень.
показать весь комментарий
14.02.2025 01:27 Ответить
Можна, ви вже готові ?
і ніяких порушень.
показать весь комментарий
14.02.2025 10:02 Ответить
В вас когнітивний дисонанс чи просто по інерції машинально клавіатуру довбите? ))
показать весь комментарий
15.02.2025 02:27 Ответить
ви вже готові підірвати на території немитої ?
і ніяких порушень.
Якщо я не виправдовую Ваші очікування, не ображайтеся, адже це Ваші очікування, а не мої обіцянки.
показать весь комментарий
15.02.2025 10:25 Ответить
З чого б це мені чогось очікувати від людини, яка ні на що не впливає і навіть боїться власних думок. )) Мені до вас байдуже, не лестьте собі. Вас просто заплішило на комплексах вашої підсвідомості. А реально, якщо ви не в курсі, у нас іде війна з москалями, і ЗСУ щодня багато чого підривають на кацапії, як би сильно вас це не лякало.
показать весь комментарий
15.02.2025 10:50 Ответить
Почитав коментарі зверху і зрозумів, що в запасі найкращі стратеги сидять.
показать весь комментарий
15.02.2025 11:11 Ответить
Було помітно, що досі ви писали, не читаючи. )) І визначтеся, нарешті, зі своєю статтю. ))
показать весь комментарий
15.02.2025 11:22 Ответить
А Ви що споріднену душу шукаєте?
показать весь комментарий
15.02.2025 11:51 Ответить
коли зроблять, скажеш, щоб знову знищили, ок?
показать весь комментарий
14.02.2025 09:44 Ответить
навесной замочек, шо б иликтронику не раззвиздили)))
показать весь комментарий
13.02.2025 13:12 Ответить
🤣
показать весь комментарий
13.02.2025 15:19 Ответить
Так , а ще шоб не насрали ))) , бо скрєпо-глубінний ,любе залізти , обікрасти та обісрать ...
показать весь комментарий
13.02.2025 16:43 Ответить
Після капітуляції України яку готує для нас Трамп, участь цих диверсантів не завидна. Даже якщо вони сховаються в Україні ***** потребує їх видачі як і видачі всіх тих хто воював за Україну
показать весь комментарий
13.02.2025 13:12 Ответить
когда тебя уже ***** выдадут ,доведешь его в кремле своей зрадой до капитуляции перед буркина фасо,такое ж нытье просто нереально выдержать
показать весь комментарий
13.02.2025 13:18 Ответить
Тепер можна кинути на мАцкву трохи відносно недорогої "фанери", цілком вчасно.
показать весь комментарий
13.02.2025 13:13 Ответить
... і увірватися у кремль на плечах тікаючего москаля
показать весь комментарий
13.02.2025 13:22 Ответить
Що, страшно?
показать весь комментарий
13.02.2025 13:25 Ответить
Дуже!
показать весь комментарий
13.02.2025 17:55 Ответить
Це добре.
показать весь комментарий
13.02.2025 17:59 Ответить
Невже, це Трамп, із новими признеченцями, двіжуху прутіну-мізуліну робить?
От старий, учудив!!
показать весь комментарий
13.02.2025 13:21 Ответить
Слава партизанам 🤙
показать весь комментарий
13.02.2025 13:21 Ответить
Сподіваюся телеграмні бінладени не розводять Буданова.
показать весь комментарий
13.02.2025 13:24 Ответить
В Долгопе находится корпус ПВО Масквы...
показать весь комментарий
13.02.2025 15:29 Ответить
Геніально !!!!!
показать весь комментарий
13.02.2025 15:46 Ответить
ТАК ОБЫЧНО СРАЗУ И БОМБЯТ !!!
показать весь комментарий
13.02.2025 16:07 Ответить
Черговий відео-фейк імітації роботи ГУР від російських кураторів Буданова. Подібний на всі попередні фейкові відео з однаковим сюжетом, де камера спеціально сильно труситься, щоби нічого видно не було.
показать весь комментарий
13.02.2025 17:32 Ответить
легко, буданову фэйконуть, как зеленскому по роялю брынькнуть