9402 посетителя онлайн
2 711 62

Любое соглашение, заключенное без ЕС и Украины, провалится, - Каллас

ЕС предостерегает от сделки за спиной у Украины

Верховный представитель ЕС по иностранным делам Кая Каллас считает, что любое мирное соглашение, заключенное за спиной Украины и Европы, обречено на провал.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП.

"Как я сказала, любое соглашение, (заключенное. - Ред.) без нас, провалится, потому что Европа и Украина необходимы для того, чтобы также имплементировать это соглашение. Без нас за столом переговоров вы можете договориться о чем угодно, но все это провалится из-за отсутствия имплементации", - пояснила дипломат.

По словам Каллас, любое быстрое решение будет плохим и не сработает.

"Это нечестная сделка, что мы уже видели ранее, например в Минске, и она просто не будет работать. Она не остановит убийства. Она не остановит войну", - убеждена высокий представитель ЕС.

Она также отметила, что нынешнюю ситуацию можно сравнить с 1938 годом.

"Мы находимся в ситуации, когда Чехия решила дать отпор, и единственное, чего от нас ждут - поддержать их оружием или чем-либо, в чем они нуждаются, чтобы избежать Второй мировой войны. И сейчас мы должны помочь Украине обороняться от агрессии, чтобы не произошло более широкого конфликта", - добавила Каллас.

Ранее издание Bloomberg заявило, что условия мирного соглашения обсуждают за спиной президента Украины Владимира Зеленского.

Трамп поговорил с Путиным и Зеленским

Президент США Дональд Трамп провел телефонный разговор с Путиным утром 12 февраля 2025 года.

Впоследствии Зеленский и Трамп провели разговор.

По словам Трампа, разговор с Зеленским "прошел очень хорошо".

В Белом доме заявили, что США стремятся достичь мирного соглашения между Россией и Украиной и положить конец войне.

По данным The Telegraph, США больше не заинтересованы в обеспечении украинской и европейской безопасности.

Топ комментарии
+9
Європа підтримає Україну, якщо Київ не погодиться на умови мирної угоди, укладеної між США та росією, - Кая Каллас
показать весь комментарий
13.02.2025 16:17 Ответить
+7
Чим підтримає? Двома десятками заяв і двома танками?
показать весь комментарий
13.02.2025 16:22 Ответить
+7
Тобто, війну треба затягнути якнайдовше? Так, для Європи це ідеальний варіант, їм бажано, щоб українці взагалі воювали вічно. Бо поки українці воюють, Європа в безпеці. Тому впевнений, що Європа буде робити все можливе і неможливе, щоб ця війна ніколи не закінчилась.
показать весь комментарий
13.02.2025 16:25 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Європа підтримає Україну, якщо Київ не погодиться на умови мирної угоди, укладеної між США та росією, - Кая Каллас
показать весь комментарий
13.02.2025 16:17 Ответить
Чим підтримає? Двома десятками заяв і двома танками?
показать весь комментарий
13.02.2025 16:22 Ответить
двох танків не буде, але каски дадуть
показать весь комментарий
13.02.2025 16:28 Ответить
А до цього що заважає? Віра? Зате потім як дадуть потужним занепокоєнням, при тому будуть " давати" стільки часу скільки потрібно. (Це не стосується бритів та вікінгів, там ще не протухло те що на великдень фарбують).
показать весь комментарий
13.02.2025 16:24 Ответить
Хочеться вірити...
показать весь комментарий
13.02.2025 19:55 Ответить
Діло говорить...
показать весь комментарий
13.02.2025 16:17 Ответить
Та й з ЄС не плекає надії.😿
показать весь комментарий
13.02.2025 16:18 Ответить
Куди поспішати, спочатку рижому потібно приєднати Гренландію, Канаду, забрати Панамський канал, купити сектор Газа....
показать весь комментарий
13.02.2025 16:18 Ответить
За словами Каллас, будь-яке швидке вирішення буде поганим і не спрацює. Джерело: https://censor.net/ua/n3535626
Я сподіваюся це щиро, а не за спиною України круасани їсти, та меншинства далі плекати в теплій ванні 🤬🤬
показать весь комментарий
13.02.2025 16:20 Ответить
Тобто, війну треба затягнути якнайдовше? Так, для Європи це ідеальний варіант, їм бажано, щоб українці взагалі воювали вічно. Бо поки українці воюють, Європа в безпеці. Тому впевнений, що Європа буде робити все можливе і неможливе, щоб ця війна ніколи не закінчилась.
показать весь комментарий
13.02.2025 16:25 Ответить
Я мав на увазі, що справді вона щиро вірить що швидке закінчення то погано, а не лицемірить. Політики ЄС сцють у вуха завжди медом. Наприклад де попередній генсек НАТО??? При якому двері вже " відчинилися". Вже мабуть і забув про Україну
показать весь комментарий
13.02.2025 16:34 Ответить
Швидке закінчення війни це завжди краще. Це тисячі і тисячі збережених життів. А Каллас звісно лицемірить. Мета майже всіх європейських політиків - убезпечити себе за рахунок України. Тому і завили в унісон, як тільки стало більш-менш реальним завершення війни в Україні.
показать весь комментарий
13.02.2025 16:39 Ответить
Ви наче голос кричащого в пустелі 🐱🇺🇦. У нас чомусь звикли війну ділити на чорне і біле, а сіреньку сторону ЄС намагається не помічати, котрі теж тишком мишком своє мають бачення. Ще раз кажу за 3 роки вже б дали 300-400 літаків і питань би не було, вже б в Донецьку стадіон відновлювали.
показать весь комментарий
13.02.2025 16:45 Ответить
Так. Але тут є і ще дещо. Сильна Україна Європі абсолютно не потрібна. Бо вона їм потужний конкурент і за умови розвитку може легко загнати під плінтус і європейську промисловість, і ІТ-сектор, і, особливо, європейське сільське господарство. Тому Європа також буде робити все можливе, щоб Україна і надалі залишалась лише ринком збуту їхніх товарів, поставщиком дешевої кваліфікованої робочої сили та щитом від росії.
показать весь комментарий
13.02.2025 16:55 Ответить
Я це теж розумію, не дарма Польща вже піднімала питання, щодо захисту Європи від наших воїнів, у котрих типу прям в усіх птср. Це був пробний закид я вважаю.
показать весь комментарий
13.02.2025 16:58 Ответить
А тобі яке на *** діло сидячі в Англії? Завали хайло і сиди там мовчки. Чи кацапській підораст під проксі?
показать весь комментарий
13.02.2025 17:04 Ответить
Я в Україні, ідіот. І бути придатком Європи та їхнім щитом, на відміну від тебе, не бажаю.
показать весь комментарий
13.02.2025 17:11 Ответить
Бажаєш бути колонію московії ?
показать весь комментарий
13.02.2025 17:20 Ответить
Бажаю бути господарем. А чому ви весь час шукаєте, чиєю б колонією стати?
показать весь комментарий
13.02.2025 17:46 Ответить
Але пропонуєте стати колонію москалії .
показать весь комментарий
13.02.2025 17:55 Ответить
Де я це пропонував? Ще раз: я пропоную стати господарями своєї землі, а не чиєюсь колонією.
показать весь комментарий
13.02.2025 18:05 Ответить
Ну саме швидке закінчення війни це капітуляція .
показать весь комментарий
13.02.2025 18:13 Ответить
А не швидке? Те ж саме, лише більше загиблих українців та більше захоплених ворогом територій.
показать весь комментарий
13.02.2025 18:27 Ответить
Ну тобто ви за капітуляцію зрозуміло .
показать весь комментарий
13.02.2025 18:33 Ответить
Чому обов"язково за капітуляцію? Фінляндія ж не капітулювала.
показать весь комментарий
13.02.2025 18:37 Ответить
показать весь комментарий
13.02.2025 16:22 Ответить
дякуємо, пані Кая, бо головного ковбоя Америки цікавить тільки обмін мінералів на скляні буси, цілком ймовірно що Україна з Європою будуть протистояти рашистам, ризик для менших країн суттєво зростає.
показать весь комментарий
13.02.2025 16:24 Ответить
Трамп рішив сам порішати
показать весь комментарий
13.02.2025 16:24 Ответить
Слова гарні . Подивимось на дії. Ну і головне що б українські керманичі не бігли підписувати "договорнячок" .
показать весь комментарий
13.02.2025 16:26 Ответить
Якщо європейські папуги такі важливі, чому Зеленський не пошле на*уй Трампа і не звернеться за допомогою до вас.
показать весь комментарий
13.02.2025 16:26 Ответить
Знаєте, це нечесно з боку Трампа. У відношення до Європи. Разом допомагали. А рішати буде тільки США ? Європа залишається надійним партнером України. І Україна повинна вимагати від Трампа присутності Європи у перемовинах. Чи Трамп відчув себе президентом обох Світів: Нового й Старого ? А не самовпевнено ? Доведи що ти у всьому великий у всьому світі спочатку ! Посади кацапа на унітаз ! Щоб всі побачили могутність США.
показать весь комментарий
13.02.2025 16:27 Ответить
Це добре що ЄС перетворюється на незалежного гравця, раніше у них завжди вітер дув в сторону штатів...
показать весь комментарий
13.02.2025 16:28 Ответить
Я ось читаю деякі коментарі, люди вас справді заспокоюють пусті балачки, пофік що жопа, зате як гарно мовлять, сильно, потужно...
P.S. і не потрібно в мене шукати зради, в самого серце кров'ю обливається, не за таке майбутнє України боряться.
Просто " рожеві поні" сиділи сиділи, а тепер, як то кажуть, " з понеділка" як візьмуться, як дадуть . Цей цинізм та лицемірство вже виживає блювотний рефлекс. З 2022 року, вже не кажу 2014, можна було поховати і за бути. Чекали, позсосеться, тепер Мюнхен 1938 згадують, хтось може і форму діда дістав зі скриньки 🐱😸
показать весь комментарий
13.02.2025 16:30 Ответить
Так Европа була імпотентна та не субєктна в очах "сильних світу" яка самоусунулася від всіх політико-дипломатичних процессів. От і результат. А тут опа і загроза різко з'явилася у лиці московії-бо якось хотіли щоб Україна самотужки своїми тілами боронила райську Европу безкінечно на вісковій крапельниці,тягнули резину з кластерами ес та міфічними мостами та дверями до нато як морковку пред кролем.
показать весь комментарий
13.02.2025 16:34 Ответить
Все вірно сказано. Але зепідори ,як і патлатий американський ******** вже здали ***** Україну.
показать весь комментарий
13.02.2025 16:34 Ответить
Поляки підтримають перекривши нам кордон...
показать весь комментарий
13.02.2025 16:34 Ответить
Трамп натякнув що зеля усунутий з переговорного процесу.
Тобто нас поділять уже без нас.
А зеля хоче вкрасти гроші Порошенка, щоб виграти вибори. Має чим зайнятись
показать весь комментарий
13.02.2025 16:38 Ответить
Думки адекватних європейців .
---------------------------------
.
показать весь комментарий
13.02.2025 17:01 Ответить
Це думки домогосподарки. Який внесок може зробити в НАТО Україна зі своїм убитим і розваленим, існуючим на закордонні подачки, ВПК? Хіба що живою силою, тобто воювати замість європейців, як це і зараз відбувається. Звісно, європейці абсолютно не проти цього.
показать весь комментарий
13.02.2025 17:09 Ответить
Та й що , якщо домогосподарки ? Хіба вона не права ?
Нах США потрібні в НАТО якщо вони НАТО ігнорують . А в деяких країн союзників по НАТО ще й планують відбирати території?? Союзникам по НАТО вводять мита , а з ворогами НАТО ледве не цілуються в засос . !
У домогосподарок , як виявляється - розуму більше ніж у деяких президентів .
показать весь комментарий
13.02.2025 17:19 Ответить
США роблять в НАТО найбільший внесок. Чи не правильно те, що Трамп вимагає, щоб і Європа теж робила відповідний, а не просто відсиджувалась у США за спиною? Але хитрожопа Європа цього, як бачимо, не хоче, хоче тепер відсидітись за спиною України.
показать весь комментарий
13.02.2025 17:51 Ответить
Куди США роблять найбільший внесок , в армію НАТО .? А хіба така існує ?
Кожна крана НАТО виділяє кошти ( 2% ВВП ) на свою армію ,, тобто - внесок США залишається в США ,, і витрачається на озброєння їх власної армії .
Європа в даний момент відсиджується за спиною України , а не США . То ж домогосподарка права 100% ,, Україна в НАТО більш потрібніша ніж США . Україна реально захищає , а США тільки балачками .
З іншого боку Трамп правильно вимагає щоб кожна країна НАТО витрачала на власну армію більше грошей , з цим я згодний , бо рожеві європейські поні вже і дійсно обнагліли і поплутали берега . Їх треба привести до тями .
Але судячи з його риторики - США взагалі забили на захист Європи ,, хоч будуть її країни виділяти на свою безпеку 3 чи навіть 5% ВВП , хоч ні .
Схоже у США тепер девіз - спасєніє утопающіх , дєло рук саміх употающіх . То навіщо Європі такий союзник ??
показать весь комментарий
13.02.2025 18:37 Ответить
Європейські армії зараз переозброюються в основному саме за рахунок США.
показать весь комментарий
13.02.2025 18:43 Ответить
Закупляючи там зброю , за власний кошт .
показать весь комментарий
13.02.2025 18:46 Ответить
Цитата: " https://suspilne.media/tag/ssa/ США виділили https://suspilne.media/tag/polsa/ Польщі кредит у розмірі $2 млрд для закупівлі американських озброєнь, включаючи винищувачі F-35, зенітно-ракетні комплекси Patriot і танки Abrams. Це вже друга угода з Польщею про надання прямого кредиту у розмірі 2 мільярди доларів у рамках фінансової допомоги іншим країнам на військові потреби".

Де тут власний кошт?
показать весь комментарий
13.02.2025 18:52 Ответить
https://suspilne.media/tag/ssa/ США виділили https://suspilne.media/tag/polsa/ Польщі - кредит !
показать весь комментарий
13.02.2025 18:53 Ответить
Саме так. Кредит - це не власні кошти. І невже ти справді віриш, що нам щось давали задарма? В такому разі вже пора дорослішати.
показать весь комментарий
13.02.2025 18:57 Ответить
Як це - не власні ?? А хто ж той кредит віддаватиме , Санта Клаус ??
Тобі і дійсно пора подорослішати , і хоч почитати в гуглі - що таке кредит , депозит і все інше .
показать весь комментарий
13.02.2025 19:01 Ответить
Ще раз: цей кредит - це не власні кошти. Це кошти американців, дані в користування європейцям на деякий час. Звісно, колись європейці їх повернуть.
показать весь комментарий
13.02.2025 19:09 Ответить
.. - Звісно, колись європейці їх повернуть. )) Отож бо й воно ,, повернуть власні кошти .
показать весь комментарий
13.02.2025 19:14 Ответить
Саме так. І тоді надане озброєння стане власністю європейців. А поки що воно позичене Європі Америкою, не більше того.
показать весь комментарий
13.02.2025 19:19 Ответить
Як не крути , а кредит це не благодійна допомога . Коли там їх віддадуть ніякої ролі не грає , зараз , через рік чи через 10 , всеодно це будуть - власні кошти .
Саме про це й була мова коли я писав - Закупляючи там зброю , за власний кошт .))
показать весь комментарий
13.02.2025 19:42 Ответить
Ключове тут" "це будуть - власні кошти ". Точно так же і нам все дають. Сподіваюсь, ти не такий наївний, що віриш в те, що нам все дають задарма.
показать весь комментарий
13.02.2025 19:50 Ответить
Ключове слово - власні кошти .
Все , мені набридло товкти воду в ступі . Ауф Відерзейн ..
показать весь комментарий
13.02.2025 19:58 Ответить
але
1. есклалація - чарівне слово і европа не відсвічує
2. не буде консенсусу для умовного ком"ніке, декларації...
показать весь комментарий
13.02.2025 17:06 Ответить
Без України - так, ми вибороли право сидіти за столом переговорів, а ЄС сцикливе - ******** за русським корабльом і там "турбуйтеся про ескалацію", куколди обісрані!
показать весь комментарий
13.02.2025 17:55 Ответить
Не моє але думки десь поряд того процитую:

Далі. А чи не здається вам шо кацапам мир потрібен більше, ніж нам? Ми можемо сміятися над ними скільки завгодно, але вони вміють чекати роками. Якшо умовно вибори восени, то де гарантія того, що до влади не прийде російська консерва, яка за мир і т д?

Кацапам не потрібні нові санкції - простіше поставити на чолі держави умовного Януковича 2.0 і не воювати. Та і воювати самі кацапи не дуже хочуть без грошей, бо саме фінансова складова є тим, шо найбільше мотивує цих «людей» приймати участь в геноциді, а не ідеологія.
показать весь комментарий
13.02.2025 18:35 Ответить
Хабадник Трамп має завдання принизити Америку і полоскотати путінське его.
показать весь комментарий
13.02.2025 19:17 Ответить
Україна, як потенційний член ЄС, повинна вирішувати долю агресора разом з усіма країнами ЄС, а саме:

- продовжувати чинити збройний опір і почати відвойовувати втрачені території у повністю знесиленого агресора або

- дозволити агресору і його союзникам заморозити бойові дії для відновлення свого втраченого воєнного потенціалу та подальшого продовження масового вбивства українського населення і захоплення українських територій.

Вирішувати це можуть лише самі українці, але не зрадницька і корумпована псевдоукраїнська влада в особі агентів кремля в ОПі чи ВР.
показать весь комментарий
14.02.2025 14:13 Ответить