11217 посетителей онлайн
1 744 27

Вместе с партнерами Украина изготовила 1,5 млн дронов в прошлом году, - Зеленский

Украина изготовила 1,5 миллиона дронов

В прошлом году благодаря совместным усилиям Украины и партнеров было произведено более 1,5 миллиона беспилотников различных типов. Сейчас Украина является мировым лидером в сфере беспилотной войны.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Укрінформ, об этом на Мюнхенской конференции по безопасности заявил президент Владимир Зеленский

"Мы развиваем совместное производство оружия, особенно беспилотников. Датская модель, например, совместного инвестирования в производство вооружений в нашей стране уже хорошо работает, очень-очень-очень успешно. Только в прошлом году благодаря украинским и партнерским усилиям мы произвели более 1,5 миллиона беспилотников различных типов. Украина сейчас является мировым лидером в области беспилотной войны. Это наш успех. Но это также и ваш успех", - сказал глава государства, обращаясь к присутствующим.

В этой связи Зеленский подчеркнул: все, что производится для обороны Украины, укрепляет и безопасность Европы. "Это касается и артиллерии, и противовоздушной обороны, и технологий, и бронетехники", - отметил он.

"Все, что нужно для защиты жизни в современной войне, должно производиться в Европе - полностью. Европа имеет все необходимое. Европа просто должна объединиться и начать действовать так, чтобы никто не мог сказать Европе - "нет", командовать ею или относиться к ней, как к слабаку. Речь идет не только о накоплении оружия. Речь идет о рабочих местах. Технологическом лидерстве. И экономической силе для Европы", - сказал президент.

Топ комментарии
+18
За це ти наклав на тих хто їх робив санкції...
показать весь комментарий
15.02.2025 14:38
+12
Спільне підприємство "Ваші дрони, наші відкати"
показать весь комментарий
15.02.2025 14:44
+11
Вмикаємо мізки, беремо калькулятор і рахуємо. Ці дрони, думаю, не припадають пилюкою десь на складах ? Якщо їх пустили "в діло", то мало б вистачити на кожного кацапа по дрону, і на усю їхню техніку !!! Або майже на усю. Питання -- то де взялися підари, з якими українці зараз воюють ?
показать весь комментарий
15.02.2025 14:52
Комментировать
Сортировать:
Ура ми план перевиконали, обіцяли тільки мільйон.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:36 Ответить
За це ти наклав на тих хто їх робив санкції...
показать весь комментарий
15.02.2025 14:38 Ответить
а вітчизняні виробники скаржаться на те що
МО профінансувало їх всього на 35% від їх потужностей.
тож якби бабло йшло не на марафон, ВР, ОПу, суддів, прокурорів, наглядовців, та різні,
наразі непотрібні витрати, БПЛА булоб в рази більше!!!
наших захисників загинулоб та стало інвалідами на багато меньше
підарів здохлоб набагато більше....
але.....
все те що написано,+ тротуари + дороги + ще хрензнащо, не дало цього зробити
показать весь комментарий
15.02.2025 15:55 Ответить
Принаджує Європу. Намьокує, щоб перестала бути цуциком біля ноги рижого. Але ж бабло Європі жаль. Це не високі словеса.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:38 Ответить
"Ми пахали"
А потім з'ясовується що більшість надано, "оподатковано" і видано як власне.
показать весь комментарий
15.02.2025 14:40 Ответить
Спільне підприємство "Ваші дрони, наші відкати"
показать весь комментарий
15.02.2025 14:44 Ответить
Ну, якщо волонтерів, які збирали по крихтам з населення на дрони, вважати партнерами, то так можна вважати, що десь тисяч 500 разом і назбирали, а ще мільйон - то так для "красного слівця", може піпл і схаває
показать весь комментарий
15.02.2025 14:40 Ответить
Вмикаємо мізки, беремо калькулятор і рахуємо. Ці дрони, думаю, не припадають пилюкою десь на складах ? Якщо їх пустили "в діло", то мало б вистачити на кожного кацапа по дрону, і на усю їхню техніку !!! Або майже на усю. Питання -- то де взялися підари, з якими українці зараз воюють ?
показать весь комментарий
15.02.2025 14:52 Ответить
"*******!? Цифри щось значать?"

Не робіть Зелеполеону боляче.
показать весь комментарий
15.02.2025 18:49 Ответить
Близький до паніки - рашистський аналіз ситуації під Покровськом:

показать весь комментарий
15.02.2025 14:53 Ответить
Супер!!!! Клас!!! 👍
показать весь комментарий
15.02.2025 14:57 Ответить
бальзам на душу
показать весь комментарий
15.02.2025 15:14 Ответить
От я ж і кажу , у майбутньому , класичні війни - з піхотними і механізованими штурмами , стануть неможливими . Саме через дрони .
Це тільки початок , дрони як вид зброї , можна сказати - лише недавно з'явились . З часом цей вид зброї удосконалиться настільки що в зоні їхньої дії і мухи не літатимуть . Спалюватиметься все абсолютно - що ворухнеться .
показать весь комментарий
15.02.2025 15:50 Ответить
Ось публікація місячної давності по цій тематиці:

@ "В Україні подешевшали оптоволоконні дрони

Вартість оптоволоконних дронів значно впала через збільшення обсягів виробництва та може стати ще нижчою для українських компаній.
Наразі головним постачальником котушок з оптоволоконним кабелем, що використовується у відповідних безпілотниках, є китайські виробники. Саме вони забезпечують поставки російським, а віднедавна й українським виробникам FPV-коптерів.
За словами співзасновника «Смарт Електронікс Груп» Владислава Олексієнка, два роки тому котушка з оптоволокном та мікросхемою для передачі сигналу в китайських виробників коштувала до 2500 доларів, тож невразливі до РЕБу дрони виходили дуже дорогими, і їх ніхто не хотів купувати.
«Тепер ситуація кардинально змінилася: звичайні FPV-дрони дедалі частіше глушать РЕБом, а ціна на бобіни з оптоволокном впала до 500 доларів за штуку, бо китайські фабрики отримали масштабне замовлення з Росії та розігнали потужності», - зазначив він.

Котушки з оптоволокном різних розмірів

Після успішного дебюту російських оптоволоконних дронів у серпні 2024 року українські розробники переосмислили перспективність напрямку та почали закуповувати необхідне обладнання в Китаї.

«Ціни на українському ринку падають. Якщо раніше найдешевші дрони на оптоволокні коштували 60-80 тисяч грн, то зараз - близько 30 тисяч грн», - розповідає виданню директор компанії Vyriy drone Олексій Бабенко. На його думку, вартість може бути ще меншою, якщо українські компанії самостійно вироблятимуть бобіни з оптоволокном.
«Ми робитимемо компоненти самі. Підрахували, що після масштабування виробництва наш серійний дрон на оптоволокні буде лише на 3-6 тисяч грн дорожчим за звичайний на радіоуправлінні. Технологія намотування оптоволокна та складання плат зв'язку - не найпростіша, але інженери з досвідом легко її опанують. Потрібно 25 людей, 20 намотувальних станків - і матимете 5 тисяч бобін на місяць. Вартість однієї котушки у нас виходить близько 150 доларів», - зазначив він.
В Україні вже є заводи, спроможні здійснювати намотування готового оптоволокна на котушку. Освоєння цього технологічного процесу важливе, оскільки від методу залежатиме легкість розмотування та ризик можливого обриву кабелю під час польоту безпілотника.

https://opticfiber.brave1.tech/ Каталог компаній-виробників оптоволоконних дронів оновлюється в реальному часі. В ньому для кожного продукту визначається країна-виробник котушок, де здійснюється їх намотування. 14 із 19 пропозицій використовують частково або виключно українську продукцію.
показать весь комментарий
15.02.2025 16:24 Ответить
Зведена таблиця українських виробників оптоволоконних фпв-дронів - https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1oIdHbnYtkpPgby-wlVswib8LgP12N13-gnOZoX8imPU/htmlview?pli=1 тут.
показать весь комментарий
15.02.2025 18:47 Ответить
Поки зєлупа зі своїєю камарильєю блокують дієву допомогу збройним силам України від Порошенка, то Порошенко відкрив нове виробництво .
https://youtu.be/fG8sTn-P7zE?si=SAs3WsPrnbk3LXZA
😱ПІСЛЯ САНКЦІЙ ВІДКРИВ НОВЕ ВИРОБНИЦТВО ,а я прямо зараз і задоначу!
показать весь комментарий
15.02.2025 14:55 Ответить
задля свого дешевого піару Зєля навіть Пороха записала собі у партньори..
показать весь комментарий
15.02.2025 15:10 Ответить
ми пахали, я і трактор!
показать весь комментарий
15.02.2025 15:12 Ответить
Якщо ворог ще досі на території України, значить цього замало
показать весь комментарий
15.02.2025 15:14 Ответить
А яку кількість дронів банда Зеленського приписала, а гроші вкрала.?
показать весь комментарий
15.02.2025 15:21 Ответить
Щось Осел намагається забити ефір своєю хуцпою.
Щоб бути в фокусі і день і ніч. Всі сили кинуті на годівлю гімном зедібілів. Бо вони почали про щось здогадуватись.
показать весь комментарий
15.02.2025 15:39 Ответить
Ми пахали-я і трактор.
показать весь комментарий
15.02.2025 16:05 Ответить
Миллион миллионов.зЕгигаватник.
показать весь комментарий
15.02.2025 16:30 Ответить
30% беспілотників зараз втрачаємо від роботи свого ж реб, тому що немає якогось управління всюди бардак та родичанство і кумоство...

Навіть Флеш, який завжди обходить цю тему стороною, вже зарепостив відео, де мавпи ламають антени старлінка і підписав що це наші ребівці так працюють
показать весь комментарий
15.02.2025 17:11 Ответить
Нахабна зелена брехня
показать весь комментарий
15.02.2025 17:31 Ответить
Щось дуже бадьоро найвеличніший то стверджує...на Фронті цієї кількості дронів явно не бачили...то скільки ж таки реально туди потрапило..?
показать весь комментарий
15.02.2025 23:05 Ответить