5180 посетителей онлайн
15 840 274

В Белом доме назвали "недальновидным" отказ Зеленского подписывать соглашение о недрах, - AP

В Белом доме прокомментировали отказ Зеленского подписать соглашение

Представитель Совета национальной безопасности Белого дома Брайан Хьюз считает "недальновидным" решение президента Украины Владимира Зеленского не подписывать предложенное соглашение о предоставлении США доступа к редкоземельным полезным ископаемым в Украине.

Его заявление цитирует агентство АР, сообщает Цензор.НЕТ.

"Президент Зеленский недальновидно отнесся к замечательной возможности, которую администрация Трампа предоставила Украине", - говорит представитель Совета нацбезопасности Белого дома.

Хьюз также сказал, что вышеупомянутое соглашение позволит американским налогоплательщикам "вернуть" деньги, присланные Киеву, и одновременно будет развивать экономику Украины.

Он добавил, что Белый дом считает, что "обязательные экономические связи с США будут лучшей гарантией против будущей агрессии РФ и неотъемлемой частью длительного мира".

"США признают это, россияне признают это, и украинцы должны признать это",- заявил Хьюз.

По словам источника агентства, Зеленский и вице-президент США Джей Ди Вэнс не обсуждали детали американского документа во время встречи в пятницу, 14 февраля, на Мюнхенской конференции по вопросам безопасности.

Чиновник, которого цитирует AP, говорит, что эта встреча была "очень хорошей" и "содержательной", и Вэнс четко дал понять, что их с Трампом главной целью является достижение прочного, длительного мира.

В свою очередь Зеленский сказал Вэнсу, что настоящий мир требует от Украины "сильной позиции" в начале переговоров, подчеркнул, что американские переговорщики должны приехать в Украину, и что США, Украина и Европа должны быть за столом переговоров с Россией.

Напомним, что ранее президент Зеленский заявил, что соглашение с США о полезных ископаемых будет подписано на уровне министров при готовности и при условиях гарантий. Сейчас этот документ не готов, чтобы защитить интерес Украины.

Ранее издание Washington Post писало, что украинский лидер Владимир Зеленский на Мюнхенской конференции по безопасности заявил, что не будет подписывать соглашение об украинских редкоземельных металлах, поскольку оно не содержит гарантий безопасности для нашего государства.

Топ комментарии
+56
Коли одна сторона носиться з угодою, постійно нагадуючи всім що вона "чудова" / "встигни скористатись" / "останній шанс" , то ******* скамом і аферистами, а ніяк не справедливістю.
показать весь комментарий
16.02.2025 17:43 Ответить
+32
Офігєвші америкашки!
Спочатку будапештський меморандум виконайте хоча б !
показать весь комментарий
16.02.2025 17:43 Ответить
+28
Головне формулювання : розплатитись за поставлену зброю. Ніічого собі загнули. А суми мелькають як в рекітіра - 170 лярдів, через тиждень 300 лярдів, через три дні -350 лярдів. Віддати таким всю територію, ще й винні будемо.
показать весь комментарий
16.02.2025 17:50 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Тоді треба було сказати НІ всій військовій допомозі, яку надсилали США з самого початку, чи не так? 😁
показать весь комментарий
16.02.2025 19:23 Ответить
Вони самі давали якийсь мотлох старий, що непотрібен був, до тогож безоплатно, лендліз не задіювали.
показать весь комментарий
16.02.2025 23:11 Ответить
Трамп імбіцил як і його команда
показать весь комментарий
16.02.2025 18:11 Ответить
Маскі скинуто, вірити немає кому...
показать весь комментарий
16.02.2025 18:11 Ответить
забирайте гроші з кацапських рахунків ! чи не можно обдирати хорошего друга ?
показать весь комментарий
16.02.2025 18:12 Ответить
Ці гроші в європейців. Запитайте їх, чому не віддають. Вчора Зеленський знову зажадав віддати їх.
показать весь комментарий
16.02.2025 19:07 Ответить
7 мільярдів в США .
показать весь комментарий
16.02.2025 19:23 Ответить
Далекоглядні обізвалися))Лиш останній Афганістан згадати)
показать весь комментарий
16.02.2025 18:12 Ответить
В Байдена ганьба Афганістан, в Трампа ганьбою буде Україна!

США суцільна ганьба!
показать весь комментарий
16.02.2025 18:19 Ответить
Рішення знайдено!
Терміново на переговорах запропонувати американським партнерам допомогу в постачанні в США дефіцитного для США продукту стратегічного значення "ЯЙЦЕ УКРАЇНСЬКЕ КУРЯЧЕ"!
Вчора яйця брав по 5 грн за 1 штуку ( на фото ціни невідповідні)! Яйця в Україні подешевшали!

показать весь комментарий
16.02.2025 18:16 Ответить
15 гривен кубометр, треба наших уйо6бків з Міністерства Оборони послати на переговори, вони розбираються в ціних на метр квадратний яєць
показать весь комментарий
16.02.2025 18:18 Ответить
яке ж ти кончене, дифіцит яєць в штатах відбувається через курячий грип.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:32 Ответить
Завжди приємно чути чистий голос розуму👍
показать весь комментарий
16.02.2025 19:27 Ответить
Щось зависока ціна . Дружина вчора купувала по 45 за десяток .
показать весь комментарий
16.02.2025 19:21 Ответить
Та він по життю недалекий
показать весь комментарий
16.02.2025 18:18 Ответить
Всеодно підпише пізніше і вони про це знають.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:23 Ответить
Трамп- це грабіжник, який знімає останню одежину з лежачого старця.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:24 Ответить
"угода дозволить американським платникам податків "повернути" гроші, надіслані Києву" - ? А чи не можна за це розрахуватися 3-ім (ТРЕТІМ-!!!) у світі атомним потенціалом??? Повертати - так повертати...
показать весь комментарий
16.02.2025 18:26 Ответить
Від Трампа та його опричників тільки і чутно: чудово, прелесно, найкраще.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:32 Ответить
Недальновидным было подписание туалетной бумаги в Будапеште.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:34 Ответить
Янкі,аферюги і сцикуни,гоу хоум!
показать весь комментарий
16.02.2025 18:36 Ответить
Саме цим вони і займатимуться зовсім скоро. Після цього, я впевнений, все буде добре. А ще краще, НАТО має вигнати США якомога швидше.
показать весь комментарий
16.02.2025 19:35 Ответить
Тобто, росія може дійти хоч до Львова - Америці плювати - аби були цілі розробки літію ...
А нам яка з цього користь - ні літію, ні захисту ...
Трамп так і сказав: все рівно, чия буде влада - аби родовища були під захистом США.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:36 Ответить
наш ко ка їновий союзничок з купою приватного відео з бо рделів мо скви, яке лежить в архівах лу бянки
показать весь комментарий
16.02.2025 18:41 Ответить
радник нацбезпеки

Трамп постарався зібрати всі помиї в Америці, щоб створити свою команду - прямо зплагіатив "Слугу урода"

яких тільки ма-ндавошок не побачиш зараз у Білому домі
показать весь комментарий
16.02.2025 18:39 Ответить
Эти все отбросы собирали по рекомендации фсб.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:46 Ответить
За штатами должок в 100 млрд. бакситов за ЯО в ценах 90- годов. Это надо умножить как минимум в 2.5 раза.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:40 Ответить
це було б чудесно, файно

можна було сказати, що в цю гру можна грати удвох
показать весь комментарий
16.02.2025 18:45 Ответить
Даже зеле дошло что пахнет очередным меморандумом 🤣
показать весь комментарий
16.02.2025 18:43 Ответить
так що наш Нап оле он?
порахує Тра мп у вартість ядерної зброї, подарованої Кра вчу ком Клі нто ну?

показать весь комментарий
16.02.2025 18:44 Ответить
Кучмой.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:47 Ответить
Перепрошую , уточнення не Клінтону, а расейськой ********* єльцін тоді був богом президентів Кравчука і Кучми.
показать весь комментарий
16.02.2025 19:08 Ответить
ви помиляєтесь
показать весь комментарий
16.02.2025 19:16 Ответить
Кравчук пообіцяв, а Кучма виконав поставивши свій підпис під угодою,саме уряд Кучми почав реально знищувати стратегічні засоби стримування, тому вони обидва винні у тому, що позбавили Україну захисту перед скаженим оркостаном!
показать весь комментарий
16.02.2025 19:29 Ответить
А зброю куди вивезли?
В США? Ні ! В рф!!!
показать весь комментарий
16.02.2025 19:45 Ответить
Вам буде цікаво це почути саме США і тодішній їх очільник Клінтон просили Б.Єльцина натиснути "енергетичною зброєю" на Україну для того, що б Кучма не зволікав . І це спрацювало. Отже тоді діяв тандем США-РФ саме проти України і треба це визнати американцям вони завинили перед українцями, вони так само повелися і на байки кремля про те, що Україна продала системи "кольчуга" Саддаму Хусейну як виявилося після взяття під контроль території Іраку розвідка США не виявила жодних натяків на ті "кольчуги".Але справа була зроблена у адміністрацію президента Кучми москва посадила медведчука який готував законодавчі зміни по азов.морю,кер.протокам,та інше яке істотно полегшило майбутню окупацію території України з боку північного сусіда.
показать весь комментарий
16.02.2025 21:30 Ответить
Так у всьому винні американці? Не комуняка Кравчук, не червоний директор Кучма, не Єльцин з рф?
Для американців головне було виконання договору про нерозповсюдження ядерної зброї.
показать весь комментарий
16.02.2025 21:54 Ответить
Саме тоді з'явився такий інструмент енергетичного тиску та шантажу звідти все розпочалося і агресія проти України була вже просто питанням часу так як москву вже нічого не стримувало...Кожен сам зробить висновки, що ми отримали натомість, яка була роль наших керманичів , а яка західних "Аннатарів" дароносців.
показать весь комментарий
16.02.2025 22:04 Ответить
Шо мля, хотіли нашару проїхати? Лохів шукайте де інде. Як завжди, третя пропозиція буде реальною.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:46 Ответить
сша, за непідписані цієї угоди, відмовляє Україні постачання зброї, ****** знімає санкції, зате зелений молодець, що відказав трампу. всі зеідіоти радіють, але є нюанс- через півроку цими літіями володіють ********, причому не платять Україні ні копійки. дуже хочу помилитись, але є логіка у цьому варіанті.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:52 Ответить
-Гарантії вранці - копалини ввечері .
-А можна навпаки ?
-Можна , але гарантії вперед . !! ... !!
.
показать весь комментарий
16.02.2025 18:52 Ответить
В обмен на пару тысяч ядерных ракет можно было подписать. Но ракеты вперед
показать весь комментарий
16.02.2025 18:58 Ответить
Теж придумали, забрати у Ігаря Валєрічя і віддати в обмін на допомогу
показать весь комментарий
16.02.2025 18:59 Ответить
не бомбитимуть Україну разом з путлером- і то добре
показать весь комментарий
16.02.2025 19:02 Ответить
А накуя було вносити цей пункт (про рідкоземельні), у "потужній план перемоги) ?!.
Ось тепер тримай... Стратеххрєнов.
показать весь комментарий
16.02.2025 19:07 Ответить
Хозяї українських копалин , ви дійсно ібануті , як ваш пересідент зеленман
показать весь комментарий
16.02.2025 19:11 Ответить
Б***н! прочитав коменти і розумію, чому вибрали Зеленського. І чому знову виберуть його, або ще когось і гіршого.
Дві сторінки прокльонів на америкосів і жоден не сказав, які ж воні ті америкоси наівні! Памятаєто Задорнова - "нуу тууупие".
Миіністру фінанчів треба за копалинами не в Київ їхати, а в Монако - там генштаб батальону "Монако" і там усі хазяєва корисних і не дуже копалин Україні. Питати дозволу треба не в Зеленського, а у Злочевського, Фірташа, а в деяких випадках може і в їхніх коханок і шоферів-охоронників. Все вкрадено і в пустому амбарі з корисними копалинами України вже й миша повісилась!
показать весь комментарий
16.02.2025 19:19 Ответить
У белого дома белая горячка ... гренландию дай , панамский канал дай , канаду дай , ресурсы Украины дай . ГОРЯЧКА БЕЛОГОЛОВОГО ОРЛА (((
показать весь комментарий
16.02.2025 19:19 Ответить
Трампон і Маск вирішили що вони схопили Бога за бороду , і стали вже мало не повелителями Галактики . І тому - фсе належить їм .!!
показать весь комментарий
16.02.2025 19:33 Ответить
Не далекоглядна угода це сумновідомий "Будапештський меморандум" який позбавив Україну реальних гарантій безпеки. За відмову від тактичної та стратегічної ядерної зброї країна мала отримати: 1-місце постійного члена РБ ООН. 2-Реальне членство у НАТО, а не примарна обіцянка відкритих дверей у майбутньому. Колись Туреччина отримала місце у НАТО просто через важливе географічне розташування країни і на це ніяк не впливав рівень розвитку демократії чи відсутність корупції просто так тоді вирішили у США. Треба визнати українців безсоромно ошукали!!!
показать весь комментарий
16.02.2025 19:23 Ответить
Банда трампона специально предложила заведомо абсурдную и кабальную сделку, на которую мог согласиться только полный идиот. Теперь они могут говорить американцам: "Понимаете теперь почему мы отказываем им в помощи?"
показать весь комментарий
16.02.2025 19:31 Ответить
Зеленський до виборів готується, навіщо йому думати про підтримку України з боку США? Політична тварина.
показать весь комментарий
16.02.2025 19:32 Ответить
недалекоглядним було рішення довіритися гарантам Будапештських папірців і передачу усієї ядерної зброї Московії, на чому наполягали США у тому числі... "дякуємо дуже" за такий урок далекоглядної багатостандартності від багатоликих "друзів"-мародерів...
показать весь комментарий
16.02.2025 19:36 Ответить
вы что бухали последние 20 лет ))))) или боты повылазили распереживались сердечные как воровать если Америка получит контроль )))) откатики аферы и тк далее
показать весь комментарий
16.02.2025 19:45 Ответить
Як казав О.Бендер: " Спешка хороша при ловле блох", а також що "Быстро только кошки родятся". Так що не треба нас швиденько розводити на надра України. Нормальний договір на мільярди доларів - це довга та ретельна справа.
показать весь комментарий
16.02.2025 20:00 Ответить
показать весь комментарий
16.02.2025 21:09 Ответить
ну якщо ми маємо оплачувати заднім числом, то почнемо із угоди про буд. меморнадум. Якось так вийшло, що у нас безкоштовно забрали 3ій потенціал зброї в світі. Тому давайте пропишемо борг всім 3 гарантам за цю зброю, а з цього боргу ми спокійно заплатимо за допомогу надану з 2022 року.
Я думаю, це справедливо і американці мають бути щасливі від цієї пропозиції.
показать весь комментарий
16.02.2025 20:21 Ответить
Дійсно, хай компенсують нам вартість переданої кацапстану ядерної зброї, а також збитки, завдані Україні внаслідок невиконання умов Будапештського меморандуму.
показать весь комментарий
16.02.2025 21:09 Ответить
Дуже "чудова" угода, але спочатку запропонуйте щось подібне кремлю...
показать весь комментарий
16.02.2025 21:07 Ответить
Недалекоглядно сношаться з ******- це порада і тармпу з маском і зеленському
показать весь комментарий
16.02.2025 22:11 Ответить
От цікаво, в чому така "чудова можливість" полягає ? Все віддати, разом з територією і не отримати взамін НІЧОГО ?! Не пропонують же натомість негайний вступ до НАТО і захист НАТО на всю територію України, принаймні, яку зараз контролює Україна! Знову хочу "пропихнути" на..во, як з ЯЗ ? Дуже надіюся що в Зеленського вистачить ума не погоджуватися на таку фількіну грамоту!!!!
показать весь комментарий
16.02.2025 22:59 Ответить
Вони нас за індіанців вважають?
Надра тільки після поразки кацапів і України в НАТО.
показать весь комментарий
16.02.2025 23:38 Ответить
Цікаво спостерігати, як дехто прикидається благодійником. Хоча його пропозиції схожі на пропозиції вовка у овечій шкурі. Цікаво відзначати, з ким у деяких лідерів склалися "дуже добрі стосунки", а з ким не дуже добрі. Цікаво спостерігати, що люди, які приміряють на себе одяг Шарікова та Голохвастова, розповідають, як усім потрібно правильно жити. Все це дуже цікаво.
показать весь комментарий
17.02.2025 00:33 Ответить
Во первых, Зебил сам первым предложил украинские недра американцам. Ну а теперь сказав А нельзя не сказать нет. Во вторых, Украина все равно не добывает редкоземельные металы, уран и графит. Так что лучше американцем, чем москалям, как например, было с титаном. Ну и в-третьих, если не воровать не выходит, то надо как то разплачиваться. На все хотелки, как например с Хмельницкой АЭС, да еще запрещая Пороху закупать для ВСУ, не хватит. Давая штатам ресурсы есть хоть какой то шанс не проиграть войну со всеми последствиями, как ГУЛАГ, голодомор и концлагеря. Может хоть американцы заставят таки провести судебную реформу, а может быть и ввидут внешнее управлени. Ведь система сама себя не повалит. В сложившнйся ситуации невижу ничего плохого. Думать надо было в 2019м.
показать весь комментарий
17.02.2025 01:01 Ответить
Бо розраховує мати цей бізнес із лисим тезкою-хуйлом.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:13 Ответить
Згідний, Зє- здун теж...недалекоглядний,...
показать весь комментарий
17.02.2025 11:04 Ответить
Чи є там ті копалини чи немає. У нас і технолокій можливо немає щоб їх звідти добути, бо за 35 років незалежності вони там так і закопані. А як навчимось добувати то їх копалини розберуть свої олігархи. Не діліть шкуру не вбитого медведя. А то як в тій казці вийде коли так розхвалював свою корову що сам повірив що вона в нього дійсно хороша: «Корову свою не продам нікому, така скотина потрібна самом».
показать весь комментарий
17.02.2025 11:34 Ответить
Якби азовсталь належала не Ахметову, а якійсь американській компанії, можливо Шахтар не так добре грав лізі чемпіонів, але б її б азовсталь захищали б ф35 і томагавками.
показать весь комментарий
17.02.2025 11:39 Ответить
Нічого поганого не буде, якщо прийдуть американські компанії. Але, вибачте, те як вони це позиціонують і саме у такий час, більше схоже на шантаж та мародерство.
показать весь комментарий
17.02.2025 12:45 Ответить
Страница 3 из 3