4401 посетитель онлайн

Во время мирных переговоров могут быть "неприятные решения" по территориям, - глава МИД Турции Фидан

Мирные переговоры. Что говорят в Турции

В Турции не исключают "неприятных решений" по территориям во время мирных переговоров.

Об этом сказал министр иностранных дел Турции Хакан Фидан, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укрінформ.

"Турция желает и готова играть любую роль, чтобы способствовать миру в Украине и восстановлению Украины. Но, прежде всего, нам нужно прекратить огонь и иметь действенный и долгосрочный мирный план", - сказал глава МИД.

По словам Фидана, сейчас продолжается работа над мирным планом.

"Сейчас администрация США, европейцы и мы все работаем над различными аспектами возможного прекращения огня и мирного плана... Однако сочетание краткосрочной срочной потребности в прекращении огня с долгосрочными стратегическими вопросами сейчас является самым важным. Именно над этим мы сейчас работаем", - рассказал он.

В то же время глава МИД Турции добавил, что не исключает принятия "неприятных решений" в контексте территорий.

"В идеальном мире мы хотели бы видеть сохранение территориальной целостности Украины. Но сейчас идет война, и, к сожалению, в результате этой войны нам приходится принимать некоторые неприятные решения. Это то, что пытаются решить сейчас: что могут удержать, что оставить, что отложить. Думаю, что это некоторые из приоритетных сфер, на которых сейчас очень сосредоточены все: американцы, европейцы, мы, россияне, украинцы", - пояснил министр.

"Обе стороны (Украина и Россия. - Ред.) имеют разные цели и беспокойства. И вопрос в том, будет ли достаточно американского посредничества, чтобы достичь компромисса. Будет ли (США. - Ред.) способствовать одной стороне, оставив другую. Это очень серьезные вопросы", - добавил Фидан.

Топ комментарии
+23
Неприємні для Туреччини? Повернуть Кіпр грекам?
показать весь комментарий
17.02.2025 13:06 Ответить
+23
Всі ділять наши територіх у нас за спиною. Наслідки розвалу міжнародної політики під час правління клоунів.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:07 Ответить
+22
Невже Туреччина хоче поступитися своїми територіями?
показать весь комментарий
17.02.2025 13:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Неприємні для України,звичайно(
показать весь комментарий
17.02.2025 13:04 Ответить
Тоді Україна не прийме такі переговори.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:31 Ответить
Невже Туреччина хоче поступитися своїми територіями?
показать весь комментарий
17.02.2025 13:04 Ответить
Хай ще віддасть окупований Кіпр, не кажучи вже про Константинополь
показать весь комментарий
20.02.2025 18:02 Ответить
Ви вже все знаєте крім Українців.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:05 Ответить
О а я думав де турки поділися)))) піся перемовин Греція приготуватися...
показать весь комментарий
17.02.2025 13:06 Ответить
Неприємні для Туреччини? Повернуть Кіпр грекам?
показать весь комментарий
17.02.2025 13:06 Ответить
Неприємні рішення.
Не дуже приємні...
Кароч, гуйня, можна не звертати уваги?
показать весь комментарий
17.02.2025 13:06 Ответить
Лом в сраку тобі
показать весь комментарий
17.02.2025 13:07 Ответить
Неприємних для кацапстану, так як Україна вийде на свої загальновизнані кордони і виб'є звідти кацапстанців!
показать весь комментарий
17.02.2025 13:07 Ответить
Всі ділять наши територіх у нас за спиною. Наслідки розвалу міжнародної політики під час правління клоунів.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:07 Ответить
Якщо Україна поступається своїми теріторіями, то то вже капітуляція. А чим має поступитися рашка?
показать весь комментарий
17.02.2025 13:08 Ответить
Раша вже програла, бо не змогла умертвити Україну. А території то таке - повернемо раніше чи пізніше.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:28 Ответить
Ну , взагалі то ніхто не знає що в них там на думці ... що кремль ще приготував
показать весь комментарий
17.02.2025 13:37 Ответить
А кто сейчас в более тяжелой ситуации? Я так понимаю что наши войска уже подходят к Туле и две-три недели и Москва падет? И дипстейт каждый день выдает с утра новость "ЗСУ продвинулись еще в районе нескольких населенных пунктов в Московской области".
показать весь комментарий
17.02.2025 14:14 Ответить
Це він про Кіпр?
показать весь комментарий
17.02.2025 13:08 Ответить
мам.ку свою отдай на трас.с.у пусть для тебя будет это неприятным решением
показать весь комментарий
17.02.2025 13:08 Ответить
Всі поспішають Украіну поділити і забути
показать весь комментарий
17.02.2025 13:13 Ответить
Скільки божевільних людей в коментах . При існуючих реаліях стану України та рівня підтримки союзників - територіальні втрати неминучі.
Першочергово потрібні реформи країни Конецнтруватися потрібно не на територіях - а на людях . Території можна повернути . А людей не повернеш .
Люди не ресурс , люди - це чиїсь -батьки , брати-сестри ,діти ,яких ніколи не повернеш і вони не повинні гинути за чиїсь бездумні авантюри та фантазії
показать весь комментарий
17.02.2025 13:15 Ответить
Свинособака, те саме ви верещали після окупації Криму і частини Донбасу.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:22 Ответить
Неуй було вибирати дебілів в президенти та парламент
показать весь комментарий
17.02.2025 13:44 Ответить
Дебілів у парламент вибрали нац-деми, коли голосували за 5% бар'єр на користь масонської олігархо-охлократії і усунення самих себе від влади.
показать весь комментарий
17.02.2025 14:26 Ответить
Вони називали себе демократами, а по факту усунули демос від присутності в органах влади.
показать весь комментарий
17.02.2025 14:28 Ответить
И до 19 года власть делала все чтобы не допустить еще большей потери территорий, и людей. И в принципе ей это более менее удавалось. Но в 19 году вдруг что то произошло и все стало хуже и хуже.
показать весь комментарий
17.02.2025 14:16 Ответить
якщо запропонують Україну в межах однієї області , треба погоджуватись ?
показать весь комментарий
17.02.2025 13:26 Ответить
Україна буде рівно в тих межах , в яких буде здатна себе захистити !
показать весь комментарий
17.02.2025 13:38 Ответить
ні, в яких путін дозволить.
показать весь комментарий
18.02.2025 00:26 Ответить
Саме так. Мудро пишите. Путін вже програв, бо не зумів умертвити Україну. Йому свої цього не пробачать.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:31 Ответить
Так на нових ТОТ залишилось 3 млн. наших людей. Чи то не люди?
показать весь комментарий
17.02.2025 13:42 Ответить
У країни є РАЛЬНО а не у фантазіях СИЛИ ТА МОЖЛИВОСТІ ЇХ ПОВЕРНУТИ?. Чи давайте ще 3 мільйони положимо в безсенсових штурмах на мінних полях лінії суровікіна - а потім скажемо - Ля ,**** не вийшло .
показать весь комментарий
17.02.2025 13:46 Ответить
Есть еще нюанс - даже если предположить что у нас есть люди, которых можно направить на штурмы укреплений и есть техника для таких штурмов - то в результате таких боевых действий мы получаем то же самое что сейчас происходит с городами и селами на Донбассе, которые мы вынуждены оставлять когда там камня на камне не остается. И что толку от тех территорий когда там один руины и крупнее крысы ничего не живет? Нужно восстанавливать экономику, создавать мотивированную подготовленную армию, строить оборону - и ждать. Азербайджанцы свой Нагорный Карабах 30 лет ждали.
показать весь комментарий
17.02.2025 14:20 Ответить
А якщо без пафосу - я бачу ,як ставляться більшість людей - до переселенеців зі Сходу - як до зрадників та не своїх . Публічно це вам ніхто не скаже - але в приватних розмовах та при сварках - по іншомі ніж сепаратистами і не називають.
Чого сто тисяч повернулося в окупацію ? Втекли від любові - заіпали їх вніманієм та подарками ?
Тому залиште цей пафос про "наших людей " медіаповіям та Тєлємарафону .
показать весь комментарий
17.02.2025 13:51 Ответить
їх кацапи тепер будуть любити)
показать весь комментарий
18.02.2025 00:27 Ответить
а чому Туреччина не проводить свої перемовини з рф щодо нашої теріторії?
показать весь комментарий
17.02.2025 13:15 Ответить
Око на Крим поклало..
показать весь комментарий
17.02.2025 13:15 Ответить
Путін багато років на своїх інаугураціях сльозу пускав, бо не міг зачепитись щоб захопити Україну.

Але в 2014 році все змінилось. Захоплення українських територій в 2014 році було сильним трампліном і для повномасштабної війни 2022.

Якщо хтось своїми діями зробив зручності московитам для дій 2014 необхідно розібратись. Бо дехто з них і на наступні вибори напевне активно налаштований. Шлях їм необхідно перекрити. Напевно там не тільки регіонали.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:22 Ответить
вовочка по саунах скакав якраз московських!
а тепер не хоче йти, узурпувавши владу
треба його ще тоді було громадянства позбавити, як людину, яка паплюжить ім'я України
показать весь комментарий
17.02.2025 15:05 Ответить
для Турції все буде приємно і далі буде рубити бабки допомогаючі русня як тільки можна?
показать весь комментарий
17.02.2025 13:28 Ответить
Новохозарія це виокремлення території від москви і Києва у самостійний (автономний) статус.
показать весь комментарий
17.02.2025 13:40 Ответить
"нам доводиться приймати деякі неприємні рішення" - кому ***** нам?
Іди приймай рішення на Кіпрі!
показать весь комментарий
17.02.2025 13:57 Ответить
Ти збираєшся побудувати паркан навколо будинку - щоб ніякі алкоголіки та бомжі не загидили територію.
Ти рахуєш свої гроші і складаєш план та смєту :

Тобі потрібно 100 тисяч доларів : тонна заліза , дві тони цементу та піску - три майстра і десять підсобників . Термін виготовлення при всіх наявних ресурсах - 2 місяці .

В тебе виявляється тільки 20 тисяч доларів , один нормальний майстер ,один - напівдебіл , 4 підсобники . Два з них постійно бухають разом з напівдебілом . Головний прораб - постійно намагається щось ******** ....

Ти розумієш ,що будівництво потрібно морозити - щоб зібрати грошей ,розігнати алкашів і набрати адекватних - АЛЕ ТУТ ПРИБІГАЄ ПРОРАБ -з алкашами і розпинається - що ПАРКАН ми побудуємо в найближчі роки , а хто не вірить в побудову паркана - то й СЄПАРАТІСТ, АГЄНТ ФСБ ТА КРЄМЛЯ . Тому ,щ о ПАРКАН неодмінно буде побудований в скорому майбутньому , настоящий патріот може побудУвати залізно -бетонний паркан- навіть з гамна і вєток . А головна проблєма не в тому, що прораб краде ,а майстер бухає , а втому ,що мало наловлено підсобників ....
показать весь комментарий
17.02.2025 14:13 Ответить
Ремарка : За завєрєніями прораба - план та схема побудови паркану можна міняти кожен тиждень - залежно від того скільки коксу нюхне прораб і з якої ноги встане . Головне - в дєлі побудови паркану - нагнать побільше роботяг - щоб вони копали глибше та кідали дальше . А якщо чере рік паркана не буде - то це все винні - рабатяги - уйово кидали . А також ті "ухилянти " які замість того ,щоб копать зранку і до ночі сіпались в сусіднє село , де їм більше платять і обещали пєнсію
показать весь комментарий
17.02.2025 14:26 Ответить
Ідіть нахер торгаші срані
показать весь комментарий
17.02.2025 14:20 Ответить
Нема територій, нема перемовин.
показать весь комментарий
17.02.2025 15:37 Ответить