9412 посетителей онлайн
6 216 69

Сенат США утвердил в должности директора ФБР Патела, обещавшего чистки в Бюро

Трамп и новый директор ФБР Пател

Сенат США утвердил на должности директора Федерального бюро расследований кандидатуру Кеша Патела, которого назначил президент Дональд Трамп. За Патела проголосовал 51 сенатор, против - 49 (все демократы и двое республиканцев).

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Укрінформ.

44-летний Пател - бывший прокурор Министерства юстиции - стал ярым критиком правоохранительных органов. Он написал книгу, в которой пообещал уничтожить Минюст и ФБР, проведя чистку и уволив высших должностных лиц. А также заявил, что хочет рассекретить большое количество правительственных тайн и отобрать допуск к секретной информации у лиц, расследовавших дела Трампа.

Считалось, что Пател возглавит ФБР при первой каденции Трампа, но тогдашний генеральный прокурор Билл Барр, среди прочих, выступил категорически против этого, заявив, что Пател не имеет соответствующей квалификации.

Отношение Трампа к ФБР в значительной степени связано с расследованиями в отношении него, в частности - по двум уголовным делам, которые были закрыты после выборов: одно из них касалось обращения президента с секретными документами, другое - его попыток отменить результаты голосования в 2020 году.

Топ комментарии
+20
Тепер лубянка почне свій рейд по США
показать весь комментарий
20.02.2025 23:11 Ответить
+8
Лише два республіканці примаються проти рижого.
показать весь комментарий
20.02.2025 23:16 Ответить
+7
показать весь комментарий
20.02.2025 23:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тепер лубянка почне свій рейд по США
показать весь комментарий
20.02.2025 23:11 Ответить
Не потрібно міфи про лубянку вигадувати - це вже давно не КДБ. Рівень луб'янки - це ******** типу Петрова і Баширова
показать весь комментарий
20.02.2025 23:25 Ответить
Ти такий переконливий, що пішов в жопу- відбілювач кацапів
показать весь комментарий
20.02.2025 23:27 Ответить
Тебе коли хтось ********* називає, то теж думаєш, що відбілюють?
показать весь комментарий
20.02.2025 23:30 Ответить
Ти вирішив, що можна прикритись обісьцяними тряпками і не буде кацапського сморіду? Ну ти і лох
показать весь комментарий
20.02.2025 23:34 Ответить
Тепер вся база агентів ЦРУ попаде у ФСБ))) У нас так було за часів Януковича. Янукович-Трамп мтавить людей путіна на посади в США
показать весь комментарий
20.02.2025 23:38 Ответить
Барига Трамп напевно продасть все
показать весь комментарий
20.02.2025 23:42 Ответить
США летить в тартарари небаченими темпами. Трампон вже не отдасть владу і сполучені штати луснуть як оріх по штатах
показать весь комментарий
20.02.2025 23:47 Ответить
показать весь комментарий
20.02.2025 23:43 Ответить
показать весь комментарий
20.02.2025 23:38 Ответить
Це яким макаром у період перебудови змогли завербувати американського мільярдера? Довічний абонемент на Щелкунчика і відпочинок в Артеку запропонували?
показать весь комментарий
20.02.2025 23:52 Ответить
Якщо Ви ознайомитись із бізнес-біографією Трампа, то зауважите, що його злети і падіння дивним чином збігаються із фінансовим становищем спочатку совка, згодом єльцинської расєї, а потім з *********** рашистською пітьмою.
Як, втім, і його "спонсора" Маски.
показать весь комментарий
21.02.2025 00:02 Ответить
Це називається сову на глобус натягнути. Теоретично можна і своє загострення геморою прив'язати до волатильності індексу NASDAQ
показать весь комментарий
21.02.2025 00:09 Ответить
Ти не забувай що Трамп чотирижди банкрот.Це раз,а два-це те що син Трампа говорив що РФ помогла фінансово бізнесу сім'ї Трампа.
показать весь комментарий
21.02.2025 00:03 Ответить
У період 1986-1990 років Дональд заробив 375,2 мільйона доларів, здебільшого від угод з нерухомістю.

Фінансові проблеми (1989-1997)

В 1989 роцi через фінансову кризу Трамп не зміг погашати взяті позики (с)
--------

Виходячи з коментаря вище, то проблеми з фінансами у Трампа почалися якраз після вербування КДБ...
показать весь комментарий
21.02.2025 00:11 Ответить
Після того.як совок сипатись почав
показать весь комментарий
21.02.2025 00:46 Ответить
Бабу, скоріш всього, підклали... Називалося - "Медовая ловушка"...
показать весь комментарий
21.02.2025 05:39 Ответить
Збентежений Ілон Маск неспішно повторно наймає звільнених ядерних працівників після жахливої помилки DOGE

Департамент ефективності уряду Ілона Маска (DOGE) щасливо відійшов після того, як відкинув провідних ядерних експертів, промах, який став очевидним, коли https://www.irishstar.com/news/us-news/elon-musk-strategic-reason-taking-34685019 Національному управлінню https://www.irishstar.com/news/us-news/elon-musk-strategic-reason-taking-34685019 ядерної безпеки довелося терміново їх повторно найняти. Звільнення було скасовано в п'ятницю після того, як DOGE не https://www.irishstar.com/news/us-news/influencer-mom-musks-baby-wants-34684142 реалізував роль агентства в управлінні ядерною зброєю Америки, перш ніж відпустити співробітників у четвер
Національна адміністрація з ядерної безпеки зараз має справу з наслідками цієї "величезної помилки", яка викликала занепокоєння щодо безпеки, згідно з повідомленнями. Інсайдери зізналися CNN, що робітників відпустили, тому що https://www.irishstar.com/news/us-news/elon-musks-dad-makes-surprisingly-34683268 «ніхто не витратив часу, щоб зрозуміти, що ми робимо, і важливість нашої роботи для національної безпеки нації».
Близько 400 співробітників NNSA в Департаменті енергетики, як повідомляється, були відіняті в рамках урядових ініціатив Маска щодо скорочення витрат за президентськими наказами. Інше джерело розкрило CNN, що Конгрес "злякається" через те, що DOGE, здавалося, не знає, що NNSA відповідає за ядерні запасиСпівробітники NNSA відіграють вирішальну роль у розробці та обслуговуванні ядерної зброї США, виробництві та демонтажі озброєння, забезпеченні ВМС ядерними реакторами для підводних човнів та вирішенні ядерних надзвичайних ситуацій, згідно з Mirror US reports, повідомляє https://www.the-express.com/news/us-news/163767/elon-musk-fires-hundreds-nuclear-employees-before-realizing-massive-mistake Express US.
показать весь комментарий
21.02.2025 00:18 Ответить
Кажуть рашистокосульства відновлюють - дипломатам з погонами під смокінгом .
навіщо їм баширови у них в США є Маск.
показать весь комментарий
21.02.2025 00:20 Ответить
О, знову політична доцільність, як це знайомо....
показать весь комментарий
20.02.2025 23:11 Ответить
Лише два республіканці примаються проти рижого.
показать весь комментарий
20.02.2025 23:16 Ответить
перефарбувався
показать весь комментарий
21.02.2025 00:42 Ответить
Ой розсекречені таємниці це цікаво. Що там зоні 51, чи був контакт з НЛО? Хто вбив Кеннеді? Чи вмер Гітлер свою смертю?
показать весь комментарий
20.02.2025 23:12 Ответить
І про реальний стан небесної тверді, коли вже стільки ракет там дірок наробили
показать весь комментарий
20.02.2025 23:20 Ответить
вся агентура ЦРУ стане відома ФСБ. Посольства і консульстві РФ скоро запроцюють. Про це вже домовились. Буде куди нести інфу і про технології і про агентуру. Америка при трампоні дійсно стане великою тільки буде потім вже пізно
показать весь комментарий
20.02.2025 23:40 Ответить
Десь далеко в Китаї мрійливо посміхається дядько Сі.
показать весь комментарий
21.02.2025 00:05 Ответить
зламаємо систему.... десь я вже це чув...
показать весь комментарий
20.02.2025 23:14 Ответить
Весь мир насилья мы разрушим
До основанья, а затем
Мы наш, мы новый мир построим,
Кто был никем - тот станет всем!
показать весь комментарий
20.02.2025 23:32 Ответить
"Так це ж було вже!" (с) )))

показать весь комментарий
20.02.2025 23:37 Ответить
Гувер у труні перевернеться.
показать весь комментарий
20.02.2025 23:15 Ответить
Гувер співпрацював з Італійською мафією, ви про це?)))
показать весь комментарий
20.02.2025 23:36 Ответить
"Співпрацювать" можна по-різному... Головне - знать, хто ким командує... Мафіозі немало допомогли армії США, при захопленні Сицилії... Самі військові це визнали...
показать весь комментарий
21.02.2025 05:45 Ответить
Я читав мемуари одного посадженого мафіозі, він там писав багато чого і про кенеді також, що вони співпрацювали з батьком Кенеді та Гувером... Якісь афери з профспілками і пенсіями схеми не зрозумів до кінця але суть в тому, що якщо захочеш вийти з правильної профспілки, то тебе дуже попросить мафія, щоб ти цього не робив і Гувер то покривав....

Але Кенеді по приходу одразу почав ламати систему і той мафіозі писав, що багато хто з великих людей були сильно недовольні тим, що їх прокинули за підтримку на виборах...
показать весь комментарий
21.02.2025 11:24 Ответить
Тиб ще послався на мемуари Жукова - при обговоренні ролі СРСР у ІІ Світовій війні...
показать весь комментарий
21.02.2025 12:08 Ответить
Про афери тих часів з пенсіями і участь мафії у них та покривання ФБР, писав не тільки він а і багато біржевих маклерів тих часів...
До того те що батько Кенеді співпрацював з італійцями загальновідомий факт, тому його розповіді виглядають більш чим реалістично...
показать весь комментарий
21.02.2025 12:21 Ответить
А "біржеві маклери" - "білі та пухнасті"... Ці люди, здебільшого, такі самі злочинці... Тільки "білокомірцеві". Їх, просто, "не піймали"... То чому я повинен їм БЕЗУМОВНО вірить?
показать весь комментарий
21.02.2025 13:10 Ответить
Корупція та звязки з мафією були в фбр і після Гувера, є такий фільм Вовк щ Волстріт, там в основі реальний герой та реальні факти, він кинув інвесторів на 100 млн. долларів якщо перевести на тепершні кошти з врахуванням інфляції пару міліардів... Гроші так нікому і не віддав..

Але що розповідав агент фбр який вів цю справу, що його кабінет під час розслідування хтось обшукав з його колег і пропали докази, потім знайшов прослушку, але хто це зробив так і не знайшли... повязує що в того біржового спекулянта були звязки з мафією а ті мали контакти в ФБР
Гуманний суд дав йому тільки декілька років та і на всьому...
показать весь комментарий
21.02.2025 14:54 Ответить
Ти ще пошлися на мультфільм "Колобок"...
показать весь комментарий
21.02.2025 15:01 Ответить
Б...ть ти читаєш хоть трохи це реальна була справа на основі якої зняли фільм і реальний агент фбр давав інтервю у тій справі
показать весь комментарий
21.02.2025 16:18 Ответить
Молода гвардія" була реальною. На основі її діяльності був знятий фільм... І що далі? Я в Криму служив з чоловіком з Краснодону. Його мати знала багатьох "молодогвардійців" і зовсім інше розказувала...
показать весь комментарий
21.02.2025 16:58 Ответить
Ти чуєш мене чи ні агент ФБР який вів реальну справу ще до фільма розповідав жургалістам під час суда що його кабінет обшукували а потім пізніше встановили прослушку і винних так і не знайшли
В фільмі взагалі цього немає
показать весь комментарий
21.02.2025 23:59 Ответить
Казав шо камінь на камені не залишить від Мін"юста і ФБР
показать весь комментарий
20.02.2025 23:16 Ответить
Глубина держава зара знищуються. путін-трамп другий раз помилку не зроблять як у першій каденції. Єдине що пуйло думало що трампон буде другий термін і готувало напад під його другий срок там прийшов Байден і щось піщло не так та і Українці задержали війська і дали змогу Западу змобілізуватис. Зараж прийшов трампон. НАТО буде руйнуватися шаленими темпами мабуть рудий з НАТО виведе США і буде дружити з РФ і Китаєм
показать весь комментарий
20.02.2025 23:43 Ответить
На кого напад на Європу звідки йому поставляють авіоніку до всіх його винищувачів, та вони перекриють поставки і орки уже не будуть літати на су34 чи су35 а на міг29, те саме з їх с400...

Лише ракети можуть з китайських компонентів клепати, тому що там мікросхем таких складних немає...
показать весь комментарий
20.02.2025 23:47 Ответить
Ну в принципе не нам это обсуждать/осуждать... "Новые лица" (какистократия) по-американски.
показать весь комментарий
20.02.2025 23:24 Ответить
дуже цікаво, але вийде пшик!
показать весь комментарий
20.02.2025 23:25 Ответить
От і черговий Мумбай на посаді , це дружина Ді Венса розпихує на урядові стільці своїх знайомих індусів ? ))
показать весь комментарий
20.02.2025 23:25 Ответить
Найближчі особи біля трампа самі жополізи, всі заглядають цьому придурку в писок!!! З таким набором ідіотів в США скоро щось буде відбуватися, хоча вже почались протести, що Трамп не король!!!далі буде.
показать весь комментарий
20.02.2025 23:27 Ответить
Трамп другий раз не віддасть владу-с
показать весь комментарий
20.02.2025 23:49 Ответить
"Він написав книжку, у якій пообіцяв знищити Мін'юст і ФБР" я сподіваюсь що він і заповіт написав...
показать весь комментарий
20.02.2025 23:30 Ответить
Что там, по-Булгакову??? Не один дом тогда "пропал"...
показать весь комментарий
20.02.2025 23:35 Ответить
Його швидше грохнуть. чим він там реформу проведе, хтось з наркокартелей або з будівельної мафії... Це все популітичні казки, останнім хто міг і хотів там щось зробити то був Роберт Кенеді і чим він заверши всі вкурсі
показать весь комментарий
20.02.2025 23:40 Ответить
Так Венс відразу ж стане на місце Трампа. А Венс ще більше упоротий, ніж сам Донні.
Трамп, - просто старий долбойоб. А от Венс - ярий українофоб.
показать весь комментарий
20.02.2025 23:50 Ответить
Тоді вбили обох Кенеді, і президента та його брата який був генпрокурором та фактично і вів реформи в юстиції та фбр... Другого Кенеді вбили коли той спробував піти потім на президента і міг виграти вибори...
показать весь комментарий
20.02.2025 23:57 Ответить
А ще вбили Мурлін Мурло. Вона була коханкою Кеннеді, і занадто багато знала.
До речі, пишуть, що з братом президента Кеннеді вона теж спала. Якась Мата Харі прям...

показать весь комментарий
21.02.2025 00:07 Ответить
У мене складається враженя, шо вони мають наробити за 5 років стільки, шо наступні офуйовати будуть як ніколи!
показать весь комментарий
20.02.2025 23:41 Ответить
Это Болливуд, детка(((
Может зря Обаме разрешили в подъездах на рашке сцать????
показать весь комментарий
20.02.2025 23:42 Ответить
******* сюр, США перетворилось на країну клоунів з гранатою, Китай на фоні рашастів і США вже не виглядає неадекватним
показать весь комментарий
20.02.2025 23:54 Ответить
Трампушко робить все точнісінько так, як наш блазень Зельцман, тільки в значно більших масштабах! Популісти криворукі...
показать весь комментарий
21.02.2025 00:01 Ответить
Ви подивіться уважно на їхні обличчя на фото,вони багато чого вам скажуть.Трамп всього пару місяців як президент але вже виглядає як наш Зеленський на пятий рік каденції.А цей деректор ФБР виглядає перестрашено як російський військовополонений який попав в полон до Азова,що говорить про те,що він не буде самостійною фігурою і ним будуть керувати.А Трамп виявився таким же мстивим як наш Зеленський.Не розумію за що?За те що хлопці з ФБР знайшли за тобою багато мутних справ?Так не треба було мутні справи робити.
показать весь комментарий
21.02.2025 00:36 Ответить
А "нарциси" завжди "мстиві"... Тому що звикли вважать себе "непогрішимими" та поважать лише свою власну думку, не рахуючись з оточуючими...
показать весь комментарий
21.02.2025 05:50 Ответить
Ще Марджери Тейлор Грин не пристроєна - якесь прикре недопрацювання зі сторони адміністрації пана Трампа.
показать весь комментарий
21.02.2025 00:40 Ответить
Ну, як, як трумп не міг не прилаштувати на якусь посаду чувака з іменем Кеш??
показать весь комментарий
21.02.2025 00:49 Ответить
Трамп-бите вухо, почав за здравіє Америки, а закінчить, за її упокой!
Прутін з китайцем, цьому посприяли добряче, вони і задоволені, такою ганьбою Трампа-бите вухо!
Час, кидати каміння, прийшов у США, але буде час, і його збирати!
Слава Україні!
показать весь комментарий
21.02.2025 01:51 Ответить
схему "КЕРОВАНОГО ХАОСУ" вже відпрацювали в Україні два рази в 2010 і 2019.
РЕЖИСЕР оди і той же - МАНАФОРД (читай резидент кадебе).
ключові фрази супровідної пропаганди:
у всьому винні попередники;
нових ліва;
роzzія надійний партнер;
демократія може почекати;
вибори більше не потрібні
і так далі.
показать весь комментарий
21.02.2025 08:36 Ответить
п*здєц якийсь..... індус начальник ФБР