9875 посетителей онлайн

США предоставили Украине $67 млрд военной помощи и $31,5 млрд прямой бюджетной поддержки, - Трамп

Трамп рассказал, сколько помощи США предоставили Украине

США предоставили Украине 67 миллиардов долларов военной помощи и 31,5 миллиарда долларов прямой бюджетной поддержки с начала войны с Россией.

Такие цифры озвучил президент США Дональд Трамп, выступая на церемонии приведения к присяге нового министра торговли, передает NV, сообщает Цензор.НЕТ.

Ранее Трамп говорил, что США выделили Украине около $350 миллиардов помощи. Также он выражал обеспокоенность относительно отсутствия отчетности по использованию этих средств.

Топ комментарии
+45
вже не 350 млрд ? А шо такоє случілась?
показать весь комментарий
22.02.2025 01:52 Ответить
+32
А ще рижик забув уточнити, що :
1. Вони віддавали нам старі зразки зброї, а ті 67 мільярдів пішли на виробництво і постановку на склади армії США новітніх зразків натомість (що підвищує обороноздатність США)
2. Старі зразки зброї тепер не потрібно буде утилізовувати за кошти платників податків США
3. Оновлення зброї - це робочі місця для американців + підтримання / розвиток їх інженерної школи
4. Вони НА ШАРУ випробували в Україні всі можливі і неможливі свої розробки в реальних бойових умовах (що теж грошей коштує), ну хіба що крім зброї масового знищення + побачили в умовах реального бойового зіткнення плюси і мінуси своєї зброї порівняно з російською. В результаті удосконалили свою зброю і уникли її перевірки за допомогою життів своїх солдатів.
5. Вони суттєво зекономили на послабленні свого суперника чужими руками - витрати близько 100 млрд. дол. за 3 роки (тобто грубо 33 млрд. / рік) легко порівняти з бюджетом Пентагону річним в 700+ млрд. (а вони ж той бюджет виділяють, аби захищатися в першу чергу проти рф - Китай - Іран - КНДР)
6. Вони вигребли для нас всі запаси радянської зброї по всьому світу під приводом "українці обучені поводженню з цією зброєю, а західним зразкам треба ще вчити" і заміщають її своїми зразками передостаннього покоління - завдяки цьому вони тупо відібрали ринок зброї у рф. І це питання навіть не стільки вартості техніки при разовому продажу, скільки вартості потім техобслуговування і поставки запчастин на десятиліття вперед. Якби не вигребли цю техніку, країни би довго ще по інерції від неї відмовлялися, бо дорого міняти. А так одномоментно раз і її всю вимели під ноль з Європи, Азії, Африки і Латинської Америки. Причому частково це зробили росіяни за власний рахунок, бо їм теж зброя була потрібна.

ТАК ЩО ПРИ ВИТРАТАХ в 100 млрд. американцям ще би порахувати, СКІЛЬКИ ВОНИ ЗАРОБИЛИ І ЗЕКОНОМИЛИ !!! То були б тоді справедливіші цифри.
показать весь комментарий
22.02.2025 04:29 Ответить
+27
Це менше 100 млрд. А де ж ще 240 з голови Трампа випарилося? 😁
Невже рудому нарешті реальні цифри хтось дав?
показать весь комментарий
22.02.2025 01:52 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Друзі,дивіться яка картина: амерів не ******* там ,в тих країнах,де їх добре знають (Латинська Америка,Зах.Європа,більшість Азії),кацапню ненавидять там де їх знають (колишні СССР та Варшавський договір),явреїв ненавидять скрізь (крім Китаю,Японії,Кореї.де їх ніколи не було)...Я завжди думав,чому не******* амерів,вони ж цитадель демократії і справедливості? Тепер зрозумів....
показать весь комментарий
22.02.2025 10:45 Ответить
Украинцы сами мечтают об аудите ! До каждого пенни. И вся зелень должна быть наказана.
показать весь комментарий
22.02.2025 10:47 Ответить
Так, Трамп підтвердив цифри, які озвучував Зеленський, але всеодно прагне "компенсації" 400-500 мільярдів доларів. Нажаль, нашого президента зламали і ця кабальна угода про надра буде підписана без жодних гарантій подальшої допомоги від США. США та кацапи об'єднались в альянс проти України.
показать весь комментарий
22.02.2025 10:52 Ответить
Що? Невже Трамп сказав правду.
Біжіть в ліс подивіться, що там таке здоровенне здохло.
показать весь комментарий
22.02.2025 11:00 Ответить
Дід такий мстивий злопамʼятний! Не може простити Зеленському свою поразку у 2020-му! Зараз зганяє на нього злобу. Такий саме як і Зеленський. Той так само не може прости у Порошенку заборону «Сватів» в те що Порох назвав його наркоманом!
показать весь комментарий
22.02.2025 11:39 Ответить
трамп це зельц в 78 років. Таке ж тупе, мстиве, воровате, пихате, злопам'ятне та якому увесь світ винен
показать весь комментарий
23.02.2025 04:15 Ответить
19 лютого президент США Дональд Трамп заявив, що США нібито витратили на допомогу Україні 350 мільярдів доларів - на 200 мільярдів доларів більше, ніж Європа,

22 лютого - США предоставили Украине 67 миллиардов долларов военной помощи и 31,5 миллиарда долларов прямой бюджетной поддержки с начала войны с Россией.

350млрд - 200млрд = 150млрд надала Європа
67млрд + 31.5млрд = 98.5млрд, надали США - що менше ніж Європа

На справді на 10-15млрд більше, но хочаб порядок тепер збігається
Також 67млрд - там половина обіцянок надати в майбутньому

Це як з договором на рідкоземельні ресурси на 500млрд - якщо підпишуть,
можна заявляти Україна заплатила 500млрд
Тому нам повинні надати зброї та допомоги на 500-98.5=400+ млрд

"Ідея про те, що Зеленський збирається змінити думку президента [США] поливаючи його брудом в публічних ЗМІ, - це найгірший спосіб взаємодіяти з цією адміністрацією", - сказав Венс.

Думка змінилась...
Чи надовго
показать весь комментарий
22.02.2025 11:57 Ответить
X \ Twitter
показать весь комментарий
22.02.2025 12:11 Ответить
Маю чудову картинку, ніяк не виходить її поставити...
показать весь комментарий
22.02.2025 12:18 Ответить
Пардоньте, це ж тільки 100 млд. Трамп казав про 350 млд. Як невдобно. Чи то прибрехнув, чи хотів по-бистряку зрубити з Украни неіснуючий борг.
показать весь комментарий
22.02.2025 12:20 Ответить
Головні Республіканські Слони Конгресу трохи втихомирили псіханутого Дональда, але то не надовго - його ''хвороби'' не виліковні і мають серйозне фінансово-матеріальне підгрунтя, про яке знають лише три особи - *****, Віткофф і сам Дональд.
показать весь комментарий
22.02.2025 12:54 Ответить
Чтож ты, фраер, сдал назад? не по масти я тебе?
показать весь комментарий
22.02.2025 13:41 Ответить
Порахував, нарешті.
показать весь комментарий
22.02.2025 14:29 Ответить
А може правий був Задорнов?
показать весь комментарий
22.02.2025 17:10 Ответить
дякую дуже дякую і до побачення
показать весь комментарий
22.02.2025 19:07 Ответить
бізнесмен сраний - 100 млрд і 350!
показать весь комментарий
22.02.2025 20:02 Ответить
Щось у рудого покидька зовсім з математикою паганою.... Хоча з головою теж не все добре. За базар треба відповідати!!!! Де б зараз були кацапи, якщо б піндоси дали 350 лрд?
показать весь комментарий
22.02.2025 20:58 Ответить
Цензор атаковала зелёная ботоферма и насрала две сотни комментов??? Ну ладно редактор перепостил говновброс с nv.ua. Но из пары сотен комментаторов хоть какой-то процент задумался за пруф? Или таки расчёт, что лохи приведенных ссылок смотреть не будут оказался верен?
показать весь комментарий
22.02.2025 23:31 Ответить
В голові ***...го рудого дідугана 100 = 500, якщо йому так заманеться. Тому не дивно, що він кілька разів збанкрутував, але нічому не навчився. Краще хай йде займатися тим, що вміє: ім'я заток міняти та паперові трубочки на пластикові.
показать весь комментарий
23.02.2025 04:11 Ответить
Страница 3 из 3