4811 посетитель онлайн
25 760 171

США внесли свой проект резолюции ООН относительно Украины. За проект готова проголосовать Россия

США подали свой проект резолюции по Украине

Соединенные Штаты представили проект резолюции ООН к третьей годовщине полномасштабного вторжения России в Украину. Документ существенно отличается от варианта, подготовленного Украиной и европейскими союзниками.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишут Reuters, AFP.

Документ призывает "к скорейшему прекращению конфликта" и установлению "прочного мира". В новом проекте США не упоминаются оккупированные РФ территории Украины. В отличие от предыдущих резолюций, предложенных и поддержанных Вашингтоном, эта не содержит и критики в адрес Москвы.

В частности, короткий проект резолюции США, состоящий из трех абзацев, "оплакивает гибель людей во время российско-украинского конфликта" и подчеркивает роль ООН в поддержании международного мира.

Главная особенность американской версии - учет российских поправок. Москва предложила включить призыв к "скорейшему прекращению конфликта, включая устранение его первопричин", а также к "длительному миру между Украиной и Россией".

Постпред РФ при ООН Василий Небензя назвал американский проект "хорошим шагом" и на условиях анонимности рассказал агентству Reuters, что в случае принятия правки Генассамблеей ООН Москва проголосует за резолюцию США.

Документ США, с которым ознакомилось AFP, не содержит упоминаний о территориальной целостности Украины и не включает критики в адрес России.

Генеральная ассамблея ООН должна 24 февраля проголосовать за проект резолюции, подготовленный Украиной и ЕС, призывающий к деэскалации, скорейшему прекращению боевых действий и мирному урегулированию в соответствии с учредительным Уставом ООН и международным правом. Ожидается, что постпреды стран ЕС при ООН до этого обсудят предложение США.

Топ комментарии
+64
Дивлюсь Прямий. Там згадують події перед Вторгненням.
Зелені готували Україну до здачі.
показать весь комментарий
22.02.2025 07:52 Ответить
+61
Да уж после деяний Трампа Америке омываться придётся ни один десяток лет. Это просто позор -лечь под путина и выполнять все его требования. Все же Трамп на крючке у ФСБ это уже очевидно. Республиканцы из ястребов превратились в жалких кайотов.
показать весь комментарий
22.02.2025 07:56 Ответить
+41
показать весь комментарий
22.02.2025 08:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Думаю, коли трамп літав на мааааскву, йому гарно відсмоктала ну дуже молода і гарна шалава з ФСБ ! І зробила вона це на камеру. І щоб тепер це москалі не показали Меланьї, він виконає все, що накажуть москалі !!! Інакше не можна пояснити його сьогоднішні дії !
показать весь комментарий
22.02.2025 09:12 Ответить
Это сейчас не работает..Клинтону в кабинете отсрочили,на все Штаты раструбили и что? Семья крепче стала..
показать весь комментарий
22.02.2025 13:24 Ответить
Навіщо відео якщо є підпис агента краснова про згоду смоктати у кдб ?
показать весь комментарий
22.02.2025 16:10 Ответить
Вот что натворил Зеленский, далее Трумп ещё больше сделает против Украины
показать весь комментарий
22.02.2025 09:14 Ответить
Що трамп ,що зєля однаковісінькі!
показать весь комментарий
22.02.2025 09:14 Ответить
Фількіна грамота та резолюція, бо що до "норм міжнародного права" суверенітет складається з недоторканності території, а цього не має.
показать весь комментарий
22.02.2025 09:25 Ответить
Колись в історії вже таке було коли намагалися з агресором укласти угоду задля "справедливого і довготривалого" миру у Європі. Посередником, до речі, був такий собі Беніто Муссоліні. Шо з тих спроб умиротворити агресора вийшло - добре відомо. Здається мені історія пішла по колу.
показать весь комментарий
22.02.2025 09:30 Ответить
Для США, Украина это как уход из Афганистана или Вьетнама, и то уход из Вьетнама был сильный удар для США, вьетнамский синдром до сих пор в США
показать весь комментарий
22.02.2025 09:34 Ответить
Все так, за винятком того, що сша на НАШІЙ війні так з 2014 і не з'явилися.Чи дозовані партії допомоги - це їх така присутність?
показать весь комментарий
22.02.2025 13:45 Ответить
Україну здало її керівництво: камарілья продажних злодюжних брехливих аморалів.
показать весь комментарий
22.02.2025 09:33 Ответить
Главное,что не барыга Порошенко,тепер поржем...
показать весь комментарий
22.02.2025 10:28 Ответить
ржемо та маринуємо шашлик із українців. Зе!Зе!Зе!
показать весь комментарий
22.02.2025 16:53 Ответить
Чім твій порох кращий?
Треба мізки мати і не писати тобі свою ахінею.В України одна людина була яка була за Українців це Чорновола.Всі остальні що керують 30 років місце їм в буцегарнях.
І по поводу пороха не забувай хто засновник партії ригів.
показать весь комментарий
22.02.2025 19:05 Ответить
Ти-1ржавий бампер,якого т1льики сьогодн1 зкпепали в подоляцк1 ботярн1.Причому тут Чорнов1л,в1н що,-був президентом?В1н спочатаку виступав за конфедерац1ю з кацапами. Ти- зелена ригачка,спочатку узнай,коли Порошенко приймав участь у створенн1 п.р.,а також коли,чому в1н зв1дти вийшов.Цю,- дуже старару методичку,засуунь соб1 в дупу.
показать весь комментарий
23.02.2025 00:20 Ответить
Ті зекловани, хто має мізки рибки гупії не пам,ятають як термосгідрантянелохмне42годіка бикувало перед Президентом Америки Байденом, по тексту написаному тамбовським шакалом. "Чому ми до цього часу не в НАТО". Бикувало виставляючи себе і своїх виборців як кончених дебілів. Можливо під дією коксу у нього повна анамзія і він не пам,ятає про запрошення на конференцію на протязі двох років. Руйнував ЗСУ, відстороняв бойових Генералів, скорочував збройні сили, відшукуючи язиком мир в анальному проході кремлівського параноїка трупоїда падальщика....Ігнорував десятки попереджень від ЦРУ, особисто Байдена про плани нападу московських банд на Україну.
показать весь комментарий
22.02.2025 19:09 Ответить
Що ж... Тепер в історії Україна лишиться як агресор, а кацапи- як жертва і борці з фашизмом, нацизмом та чорною магією.
показать весь комментарий
22.02.2025 09:40 Ответить
Валерий Чалый сказал, что Зеленский и ко, не работали чтобы установить нормальные связи с Трампом
показать весь комментарий
22.02.2025 09:42 Ответить
Так і є. Шоумен і наркоман на посту Президента займалися не міжнародною політикою, а виключно скигленням ;ДАЙ; та Великим Крадівництвом.
Ну що, зробили себе разом?
І тепер у мене лише одне питання. За що я віддав своє здоров'я, а багато побратимів і життя?
показать весь комментарий
22.02.2025 09:47 Ответить
Дуже слушне питання. Я поховав двох побратимів, багато друзів загинули. Я інвалід. За що?
показать весь комментарий
22.02.2025 12:35 Ответить
За оце...
показать весь комментарий
22.02.2025 12:37 Ответить
Цих підарів треба по каштанах та смереках розвішувати!
показать весь комментарий
22.02.2025 12:38 Ответить
Янукович vs зЕ просто ангел, бл...
показать весь комментарий
22.02.2025 12:40 Ответить
пацани колупаємося там в нейронах, цетріфугімо - дві тварі ззвоні і одна зелена c внутрі!
це все потрібно робити дуже швидко!
показать весь комментарий
23.02.2025 07:55 Ответить
Україна програє зараз війну не Ерфе, а власній, всі майже 34 роки системно створюваній мегакорупції.
показать весь комментарий
22.02.2025 09:46 Ответить
"Проект резолюції не містить згадок про територіальну цілісність України та не включає критики на адресу Росії...", то це провал міжнародної політики Найвєлічайшого Лідора Всесвіту Боневтіка Бубочки Потужного - Нетряпки, чи то йому не дали зробити отой Порошенко та Сергій Наєв?
показать весь комментарий
22.02.2025 09:56 Ответить
Головна особливість американської версії - врахування російських поправок. Москва запропонувала включити заклик до "швидкого припинення конфлікту, включаючи усунення його першопричин", ПЕРШОПРИЧИНА -КУЙЛО.НЕВЖЕ США ЗБИРАЮТЬСЯ ЙОГО ПРИСПАТИ,,,?
показать весь комментарий
22.02.2025 10:03 Ответить
Для кремля першопричина не в путіні а в (агресивній) Україні яка збиралась вероломно
напасти на (миролюбний) Сколіновстан. У лукашенка доречі і карти є .
показать весь комментарий
22.02.2025 16:16 Ответить
Неголені,у піжамах кольору "олива" і кедах,під незламним керівництвом сонцесяйного зє - здобули!
показать весь комментарий
22.02.2025 10:19 Ответить
Навіщо ми зараз накинулися майже всі на Трампа? Він що наш президент? Ні, його вибрали в США для США? Не подобається нам? Звичайно ні, бо не став прислужувати Володі Боневтіку Потужному. А думаєте наш Боневтік всім подобався в США? Звичайно ні. Ми собі вибрали, точніше не ми, а 73% Боневитіка Потужного і він мав забезпечимти нам мир і безпеку, а не Байден чи Трамп, чи не так? Що обіцяв наріду 73% у 2019 році Боневтік? Я нагадаю, що в очах пуйла мир, а війну не закінчує Порошенко, бо він на ній наживається, чи не так? Так. Після цього всі возненавиділи Порошенка, і побігли захищати Бубочку Нетряпку. То чому такий вумний Бубочка за 6 років не закінчив війну, а здав наші терииторії і особливо Азовське море, Запорізьку АЕС та поховав під уламками ціле місто Маріуполь з людьми, які йому повірили? Сьогодні всі порозумнішали і кричите на Трампа, бо він хоче побачити мир в очах пуйла, так ви ж за це голосували у 2019 році, коли Боневтік вів всіх подивитися в те очко?
показать весь комментарий
22.02.2025 10:20 Ответить
👍👍
показать весь комментарий
22.02.2025 16:22 Ответить
Накинулися бо такі самі як і кацапи, в них усі винні крім себе, ну і зє-ботоферми потужно працюють.
показать весь комментарий
23.02.2025 00:34 Ответить
Аж Китай офігіває від перехопленої повістки дня. Треба піти всьому ООН-у перекурити опіуму, поправити реальність.
показать весь комментарий
22.02.2025 10:31 Ответить
У Швейцарії вони вже про все домовились...
показать весь комментарий
22.02.2025 10:36 Ответить
А піндоси взагалі згодні що тромб їх зробив посібниками міжнародного терориста і Гітлера 21 сторіччя??
показать весь комментарий
22.02.2025 10:47 Ответить
Напрям і стиль діяльності адміністрації Трампа цілком зрозумілий (власне цього і очікували ще перед виборами, хотіли себе заспокоїти, що все не так страшно і що то лише передвиборча риторика, але . . .).
Не треба намагатися запопадливо себе з ними вести. Треба на весь світ сказати, що "American administration is now in collaboration with russia. Ukraine has been betrayed. America may not be trusted any more." Один фіг зброї і фінансів більше не дадуть, то для чого принижуватися ? Краще одразу назвати речі своїми іменами і не розраховувати більше на Старлінк, розвіддані, **********, гроші . . . Це дозволить мобілізувати зусилля решти союзників (ЄС, Канада, Британія, Японія) і пришвидшить внутрішньополітичну кризу в США, в результаті якої ця адміністрація впаде спочатку на проміжних виборах в Конгрес, а потім на наступних загальних виборах. А може, чим чорт не жартує, і раніше.
Трамп вигріб за Україну і Зеленського минулої каденції (зараз мститься за то), вигребе і під час цієї.
Щоправда нам буде нереально важко наступні роки. Можливо доведеться відвойовувати територію не з межі Дніпропетровської області, а ще з більшої глибини. Але кінець-кінцем росіяни все одно програють, бо за ними правди немає . . .
показать весь комментарий
22.02.2025 10:52 Ответить
Ти ще б з Львівської написав 😄
показать весь комментарий
22.02.2025 11:50 Ответить
Та чорт його знає, яку писати, якщо американці остаточно зрадять . . .
Але все одно не вірю, що росіяни аж до Ужгорода дійдуть. Замахаються.
показать весь комментарий
22.02.2025 19:34 Ответить
Самі придумали, чи нова методичка з опи ?
показать весь комментарий
22.02.2025 18:53 Ответить
Сам
показать весь комментарий
22.02.2025 19:33 Ответить
Чого всі накинулися на Трампа? Я не схвалюю його дії, вони для нас неприємні і навіть ганебні. Де запитання до нашого, до найулюбленішого Боневтіка Всесвіту, за якого сьогодні знову вийшли в соцмережах агітувати вчителі, які колись повірили у 4 штуки баксів для себе, ставлячи його на один рядок з Україною,із ЗСУ? Яке Оце має відношеннчя до ЗСУ, коли і дня там не служило, а навпаки чотирижди відкосило? Коли воно їздило по всьому світу у військовій формі і проводило асаціацію у світі, що ЗСУ це він, це Зеленський. а само потихенько знищувало з знищує ЗСУ звередини - корупцією, деморалізацією, приниженням і навіть посадкою генералів? Що ми відвоювали за 6 років з цим Потужним? Нічого, тільки з кожним днем все гірше та гірше. То можливо прийшов час його змінити і відправити у підготовлені ним окопи і призначити мінометником у підрозділ, куди прийшли браковкані, зроблені ним міни?
показать весь комментарий
22.02.2025 10:59 Ответить
показать весь комментарий
22.02.2025 15:59 Ответить
Трампушко - ручний пудель Путіна? Десь так і є. Америка лиже задницю терористам. Такого позору ще не було. Куди там Афганістану...
показать весь комментарий
22.02.2025 11:01 Ответить
А ви писпішайте підписати угоду про передачу надр ,адже російський агент трамп ,буде критикувати "найвеличнішого" чого цей документ вартий без згадки про агресію ,геноцид і окуповані території ,щось раніше пропонувалось Китаєм ,але рудий вирішив не відставати в пітримці злочинців.
показать весь комментарий
22.02.2025 11:21 Ответить
.
показать весь комментарий
22.02.2025 11:54 Ответить
Сьогодні на форумі висадився цілий загін тролей. Основний меседж - ЗЕ поганий, треба робити що амери кажуть, бо без трампа України тринда. Без амерів так, тринда, а без амерів але з Китаєм і ЄС досить непогано. Що Китай зробив поганого Україні? Нічого. А Україна (на вимогу амерів) забрала Мотор Січ у Китаю, за яку вони до речі заплатили гроші. Саме час повернути, вибачитись, запросити китайській бізнес в Україну, забезпечити інвестиційними нянями і т.і. Далі. Тайвань - це частина Китаю. Про це всім відомо. Колись два китайські політики посварились. З ким не буває і коли це було? Треба офіційно про це сказати. Тайвань - це Китай, а Крим і Добасс - це Україна. До речі, можна Крим Китайцям в оренду здати. Так і сказати, ось вам офіційний договір про оренду на 99 років, ідіть і женіть тих сраних рейдерів з вашого-нашого Криму. Будуйте отелі, дороги, комунікації. Чи можна військовий флот поставити? А чому ні? Тільки сума оренди трохи зросте. І тоді вже China will be Great Again. Ох і пика буде у трампа
показать весь комментарий
22.02.2025 12:20 Ответить
Ну розкажи , шо хорошого по ітогу для України зробив твій зе ?
показать весь комментарий
22.02.2025 14:45 Ответить
Не погоджується віддати українські корисні копалини без гарантій безпеки. А Ви точно не "з сьогоднішнього десанту"? В Українській мові немає виразу "хорошого по ітогу", є "гарного за підсумком". І підхід до життя орківський - хтось щось має Вам зробити. Для мене особисто головне щоб орків не було в Україні і щоб нас не затягнули в оркостан. Тоді я сам зможу себе все заробити і ЗЕ поміняти, але тільки на виборах після війни.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:23 Ответить
Це підзід твого зе, шо йому всі винні.
показать весь комментарий
22.02.2025 16:44 Ответить
"Не погоджується віддати українські корисні копалини без гарантій безпеки", - вау!! оце потужно!! Гарант Конституціх.. спочатку ставить Конституцію на паузу.. (таким чином чинить кримінальний цинічний злочин проти Народу України), а потім.. не погоджується віддати "майно" Народу України якимось зовнішнім "партнерам"... таким чином виконавши свої прямі , по замовчуванню, обовязки як Президента, хоча сам вже давно Перестдент!!
я навіть не знаю як назвати цей абсурд!!
показать весь комментарий
22.02.2025 18:16 Ответить
Ви хоч самі читали, що написали? Чи теж "десантник"?
показать весь комментарий
22.02.2025 18:30 Ответить
На зло ворогам корову продам... От тому я категорично проти загального виборчого права, бо це дорога в нікуди.
показать весь комментарий
22.02.2025 19:00 Ответить
Краще "на зло ворогам зустріну їх квітами"? А про обмеження виборчих прав це взагалі "перл". Все вказує на те, що Ви бот.
показать весь комментарий
22.02.2025 21:59 Ответить
Займіться самоосвітою хоча б. Почніть з форм правління. І тоді не матимете часу розвішувати ярлики і можливо не писатимете з безапеляційністю ідіота нісенітнеці про братській китайський народ.
показать весь комментарий
23.02.2025 09:19 Ответить
Бути проти загального виборчого права в ХХІ сторіччі може тільки або бот, або корисний ідіот. Якщо я помилився з "ботом", прошу вибачення.
показать весь комментарий
23.02.2025 09:47 Ответить
Поцікавтесь формами державного правління. Чи ви не чітатєль, а пісатєль? Підказка: поняття виборчого цензу.
показать весь комментарий
23.02.2025 10:39 Ответить
У вас VPN зламався? Ви ж були під чеським прапором? Ну і по суті питання. Ви не проти щоб Вас позбавили виборчого права бо Ви не пройшли "виборчий ценз"? Не бачу більше сенсу в дискусії.
показать весь комментарий
23.02.2025 12:00 Ответить
...і на умовах анонімності розповів агентству Reuters Джерело: https://censor.net/ua/n3537281
- що це за анонімність така - коли одразу називають прізвище ?
показать весь комментарий
22.02.2025 12:39 Ответить
С Трампом США из демократической, независимой, могущественной страны превращается в шлюху москвы
показать весь комментарий
22.02.2025 13:18 Ответить
Зокрема, короткий проєкт резолюції США, що складається з трьох абзаців, "оплакує загибель людей під час російсько-українського конфлікту" і наголошує на ролі ООН у підтриманні міжнародного миру. Джерело: https://censor.net/ua/n3537281 По такій логіці потрібно потрібно "оплакувати" - хамазівців, які напали на Ізраїль і вбили не в чому не повинних дітей, доречі хамазівці досі спокійно розгулюють зі зброєю, до речі палестинські дітей, які теж ні в чому не винні загиноло теж бага, українські діти теж загинули і теж ні в чому не винні, а Трамп пропонує оплакувати невинних жертв і садистів разом, які вбили ціх дітей- тільки тому що у Путіна і Трампа є ядерна зброя і цім вони вдвох шантажуть весь Світ, а Україна ради цього світу і миру на Землі цю зброю знищила, але Зеленський про це мовчить. Щось Світ зійшов з ума тому що це вже-ж було в 30 роках, коли більшовики і нацисти обєдналися і розпочали Другу Світову де загинуло, як каже той-же Трамп 60 мільонів людей, але чомусь він каже що то були одні росяни, навіть амереканців не було - чистої води сталінско-гебельсовіцка пропаганда мета якої безкарне вбивство і грабувати людей. - Це просто садизм і живодерство по іншому не назвеш.
показать весь комментарий
22.02.2025 15:02 Ответить
Це вибір мудрого американського народу. Трамп дебіл, але він справді намагається зробити Америку знову великою. Виходить так собі. А українцям ще вчора треба було б позбутися свого дебіла-президента, який нічого путнього за 6 років не зробив. А по факту привів велику війну в Україну. Але український мудрий наріт продовжує тупити.
показать весь комментарий
22.02.2025 19:10 Ответить
Не виключено, що рідкоземельна угода підписуєтся в інтересах Кремля - порти,газ,титан,літій. І Ілодонні через пару місяців, коли все застовбить, перепише майно на х..... А всі ці виверти та декларації - шоб не п......ли. Ілодонні показали всьому світу що в нього немає друзів, крім Х.....
показать весь комментарий
22.02.2025 15:23 Ответить
Резолюція ООН... Та кого вона колише? Навіть ордер міжнародного суду на арешт х..ла нічого не вартий в реалі
показать весь комментарий
22.02.2025 16:21 Ответить
Вже давно Україні треба було виходити з того ООН,тим більше зараз, коли з 5 членів радбезу вже двоє стали союзниками рашонацистів.
показать весь комментарий
22.02.2025 19:14 Ответить
саме зараз ця пустопорожня балаканина в оон зайва

от просто неправильний момент

якщо це зєлєнскій замутив - то він працює проти США

дайте вже Трампу щось запропонувати, зараз він промацує грунт, і непублічно торгується, наводить тінь на тин, плутає всім карти, розхитує і союзників і опонентів, бо воювати він не хоче, в нього слабкий тил, ні республіканці ні демократи воювати не хочуть - зважайте на це, дайте йому відіграти його карти

от запропонує щось конкретне - тоді будете скликати оон, якщо захочеться протестувати
показать весь комментарий
22.02.2025 19:17 Ответить
в ідеологічному плані позиція Трампа не така вже й слабка, як вважають українці

русскіє завжди вважали українців унтерменшами і хотіли воювати з "піндосами", але тільки на словах, а не по справжньому

ну ось приходить Трамп і каже "ваші сили рівні, українці воюють не гірше за русскіх, ви русскіє маєте визнати їх за націю яка має власний шлях, а я хто ? а я суддя в октагоні ufc, американці у війні участь не брали, про обсяги американьскої військової допомоги смішно говорити - це ви, русскіє, сам на сам з українцями билися - і всьо, нічия від#біться від них, а то . . . "

мовляв, ми колись самі так з британцями тягалися, ну правда там Франція підіслала флот в найкритичний момент, але й ядерки тоді ні в кого не було, так що . . .

якось так

звичайно, США могли б поставити більше зброї, але я думаю що цей перший етап, на який розраховує Трамп як на останній, закінчиться нічим, тому буде другий етап (бажано з новим Президентом України), і тоді не виключено, що й допомога США буде більшою. Але цей перший етап прямує в нікуди, що вже зробиш.
показать весь комментарий
22.02.2025 20:13 Ответить
Піндоси, пнх!!!! Гарно зализали кацапам!!!
показать весь комментарий
22.02.2025 20:48 Ответить
Українські вчені, українська промисловість - всі на бімбу!
з тварями по іншому не можна як виявилось!
показать весь комментарий
23.02.2025 08:01 Ответить
Ганьба всій демократії..хкуйло нагнув накуй всіх..Маск і трамп допомогли нагнути раком..Всі на коліна перед військовим злочинцем... скоро Гаагський трибунал змиє кров українську з цього під..ра..