8965 посетителей онлайн
3 668 48

Украина должна быть частью мирных переговоров, - Мерц

мерц

Лидер блока ХДС/ХСС Фридрих Мерц, партия которого победила на парламентских выборах в Германии, заявил, что Украина должна принимать непосредственное участие в мирных переговорах для достижения справедливого мира.

Об этом Мерц написал 24 февраля в соцсети X (Twitter), информирует Цензор.НЕТ.

"Сейчас, как никогда, мы должны поставить Украину в сильную позицию. Для достижения справедливого мира страна, подвергшаяся нападению, должна быть частью мирных переговоров", - заявил Мерц.

По его словам, после трех лет захватнической войны России Европа остается твердо на стороне Украины.

Топ комментарии
+2
Не "учасником", а "стороною" переговорів.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:46 Ответить
+2
Вони збивативуть Су-35, які закидують Кабами позиції і наші міста, а літак коштує 30 млн і робить його треба 2 роки, тепер зрозуміло.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:59 Ответить
+1
Метеори дуже допоможуть наближення миру і Германії і всім буде спокійніше.
показать весь комментарий
24.02.2025 11:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Метеори дуже допоможуть наближення миру і Германії і всім буде спокійніше.
показать весь комментарий
24.02.2025 11:43 Ответить
А причем тут ракеты класса "Воздух-Воздух"?
показать весь комментарий
24.02.2025 12:12 Ответить
Вони збивативуть Су-35, які закидують Кабами позиції і наші міста, а літак коштує 30 млн і робить його треба 2 роки, тепер зрозуміло.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:59 Ответить
Інтеграція європейської ракети середньої дальності Meteor дозволить підняти на вищий рівень можливості українських F-16, які отримають більш далекобійну зброю, а ніж американські AIM-120 останніх модифікацій та дозволять проводити пуски під час польоту з низьких висот. Крім того, використання ракети цього типу потенційно може стати тією зброєю, яка дозволить ефективно знищувати носії корегованих бомб УМПК на великих дальностях.

Не дивлячись на можливий спільний дозвіл на продаж цих ракет Україні, наразі найголовнішою проблемою насправді є Сполучені Штати, які у випадку передачі ракет цього типу Україні, мають провести роботи з інтеграції ракети у програмне забезпечення літака, яке заблоковане для усіх користувачів винищувачів F-16 у світі. Для проведення інтеграції, дозвіл мають дати як представники компанії, так і відповідні органи у Департаменті оборони США.
показать весь комментарий
24.02.2025 15:29 Ответить
Статья была о новом Канцлере Германии, при чем тут он?
показать весь комментарий
24.02.2025 19:01 Ответить
Гусаченко, ти кацап?
показать весь комментарий
24.02.2025 19:45 Ответить
Я украинец, а ты необразованный Ноунейм. И прости, Вася, ты еще и туповат...
показать весь комментарий
24.02.2025 19:49 Ответить
Кацап ти тупорий,іди нафуй і соси мовчки ,не розбризгуй.!!!!😡
показать весь комментарий
24.02.2025 21:20 Ответить
Гусаченко - Миколаївець ! А ти , чмоня патріотичний , звідкіль пердиш ?
показать весь комментарий
24.02.2025 20:47 Ответить
Мій рід старий йомутбільше 400 років, а ти хто з якого ти села, чи його ти роду
показать весь комментарий
24.02.2025 21:21 Ответить
Родовитий "патріоте " , то ти так і не сказав звідки ти . А щодо роду , телепню , то спочатку розберися що означає слово "старий" , бо ти , недородок , навіть не в курсі що є слово "древній" ((
показать весь комментарий
24.02.2025 21:34 Ответить
Про що можно балакати з дурнем, малолітнім))))))(((
показать весь комментарий
24.02.2025 21:48 Ответить
Хвалю , самокритично .
показать весь комментарий
24.02.2025 21:54 Ответить
Начітане задрочєне очкасте чмо, що ти мені ще скажешь, кончіта
показать весь комментарий
24.02.2025 21:53 Ответить
Що ти поц Поц , сюди : 8==> і смокчи !
показать весь комментарий
24.02.2025 21:55 Ответить
Кончіта драсті
показать весь комментарий
24.02.2025 21:54 Ответить
8===>
показать весь комментарий
24.02.2025 21:56 Ответить
Оце уровєнь, )) скільки тобі років, що ти так спускаєшься різко
показать весь комментарий
24.02.2025 22:08 Ответить
Так ти кацап провокатор, скільки платять?)
показать весь комментарий
24.02.2025 22:15 Ответить
Адміністратор Добрий вечір, це провокатор, будь ласка відслідкуйте Айпі і забаньте , дякую
показать весь комментарий
24.02.2025 22:18 Ответить
Я вже злякався До речі , ти довипенрюєшся зі своїми матюками , що тебе першого у бан модератор пошле
показать весь комментарий
24.02.2025 22:21 Ответить
Так ти тут працюєшь тут, у бутусіка ,задр.чка, по тобі ж відчутно що ти задро..ч якого в школі пи..дили я нікчему, ха ха ха
показать весь комментарий
24.02.2025 22:36 Ответить
8====>
показать весь комментарий
24.02.2025 22:40 Ответить
Чуча ти спалилось, якось було якась, віра, може помилось, а нє тут спрямована кацапська атака, кацап чік
показать весь комментарий
24.02.2025 22:44 Ответить
"Жгі" , старородний
показать весь комментарий
24.02.2025 22:46 Ответить
СБУ будь ласка займіться цим тролєм
показать весь комментарий
24.02.2025 23:00 Ответить
, старородний , напиши свій телефон , я тобі Малюковий скину , пожалієшся на мене
показать весь комментарий
24.02.2025 23:11 Ответить
Тоді пі.дуй на.уй уе.ан, садроч
показать весь комментарий
24.02.2025 23:31 Ответить
8=====>
показать весь комментарий
24.02.2025 23:36 Ответить
0(0(1
показать весь комментарий
24.02.2025 23:45 Ответить
От(0(1
показать весь комментарий
24.02.2025 23:51 Ответить
8======>
показать весь комментарий
25.02.2025 00:21 Ответить
На)(уй
показать весь комментарий
25.02.2025 00:29 Ответить
8=======>
показать весь комментарий
25.02.2025 11:34 Ответить
Я тебе прощаю, мабуть я щось сказав не так
показать весь комментарий
27.02.2025 11:09 Ответить
А ти зможешь, щось добре мені сказати)))
показать весь комментарий
27.02.2025 11:14 Ответить
Ти цього заслужив ? )))))
показать весь комментарий
27.02.2025 11:29 Ответить
))))))))) ну ти мощь
показать весь комментарий
27.02.2025 16:41 Ответить
А як ти думав , у одного тебе рід має історію ? ))))))))))))))))
показать весь комментарий
27.02.2025 19:17 Ответить
цікаво, Мерц же в курсі що Україна сама собі заборонила вести переговори? Чи він для України це і говорить
Україна могла почати переговори в грудні 2022 (коли наші позиції були найсильшими), в серпні 2023 (коли стало зрозуміло що кави в Криму не буде і війна стала патовою), в листопаді 2024 (коли виграв Трамп і треба було не чекати його приходу, а узгодити реалістичну позицію з Європою і іти з нею), ну і т.д. То хто ж винен, що Україна профукала всі можливості і досі талдичить про повернення до якихось міфічних кордонів і ставить ультиматуми? країна мрій...
показать весь комментарий
24.02.2025 12:29 Ответить
Ванько , не поширюй на Цензорі кацапські наративи ! Заборонено проводити переговори з ****** як персоною , а не з парашею , є ньюанс - хтось на переговори погоджувався у грудні 2022 ?
показать весь комментарий
24.02.2025 23:39 Ответить
Якою "частиною"? Учасником!
І Єворопа теж!
показать весь комментарий
24.02.2025 12:46 Ответить
Не "учасником", а "стороною" переговорів.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:46 Ответить
Каже представник країни, де Меркель повністю була за Путіним. Шоу маст гоу он.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:02 Ответить
Идиот. Война в Украине. Какие переговоры без нее.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:47 Ответить
"Оскільки більше не можна покладатися на ядерну парасольку США, необхідно провести переговори з Британією та Францією щодо розширення їхньої ядерної підтримки для інших європейських країн", - заявив Мерц.
показать весь комментарий
24.02.2025 17:08 Ответить
Не реалізувати ядерну програму в таких умовах може тільки ворожий агент.
показать весь комментарий
24.02.2025 17:10 Ответить
Пане Мерц, ятак розумію що Цензор дивляться всі військові аташе, я так думаю, але пропозиція, запровадьте будь ласка, ! Трєбованіє, щоб була жосткі теоретичні обоснованія, про що , щоб камери на дронах були з високою розподільною якістю, бо якщо поставити якесь не якісне гівно, йде дуже велика втрата, ефективність падає з БМВ до Чері