4053 посетителя онлайн
11 378 96

Хегсет и Уолтц отказались назвать Россию агрессором в интервью

Волтц и Хэгсет отказались назвать РФ агрессором

Глава Пентагона Пит Хегсет и советник по нацбезопасности Трампа Майк Уолтц в интервью отказались назвать Россию агрессором.

Об этом пишет Bloomberg, информирует Цензор.НЕТ.

Они изобразили этот вопрос как отвлекающий от дипломатии Трампа.

"Мой вопрос заключается в том, все ли эти поиски виновных и притворство, что их это волнует, делают мир более вероятным?" - сказал Хегсет.

Он отвечал на вопрос, справедливо ли утверждать, что РФ неспровоцированно напала на Украину в 2022 году, и сказал: "Справедливо утверждать, что это очень сложная ситуация".

Однако он признал, что "вторжение в Украину" было, но не назвал Россию.

В то же время Уолтц уклонился от ответа, когда его попросили признать Россию агрессором. Вместо этого он начал сравнивать Трампа и Байдена.

Он назвал Трампа "главным заключателем сделок".

"Он - главнокомандующий. И только благодаря его силе мы находимся в таком положении", - добавил советник Трампа.

Топ комментарии
+42
Та ми не здивовані. Ми знаємо, що вони путіноїди.
показать весь комментарий
24.02.2025 12:53 Ответить
+35
Для них пуйло - дружбан навєкі.Або поки їх не вижинуть як обісцяних котів.
показать весь комментарий
24.02.2025 12:54 Ответить
+26
Удобкі кончені.
показать весь комментарий
24.02.2025 12:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та ми не здивовані. Ми знаємо, що вони путіноїди.
показать весь комментарий
24.02.2025 12:53 Ответить
Для них пуйло - дружбан навєкі.Або поки їх не вижинуть як обісцяних котів.
показать весь комментарий
24.02.2025 12:54 Ответить
Ці два крендєля є трампоїдами. Ну а лідер трампосекти в свою чергу є розумовим дегенератом.
показать весь комментарий
24.02.2025 13:49 Ответить
То все Бідон винен! Це він заздалегідь про все домовився з ******!
показать весь комментарий
24.02.2025 14:45 Ответить
Після таких заяв, варто через пресу порекомендувати Трампу найняти Лаврова і Нєбєнзю представляти США в переговорному процесі - вони точно за 24 год з ****** домовляться.
показать весь комментарий
24.02.2025 22:57 Ответить
посіпаки путінськи
показать весь комментарий
24.02.2025 12:54 Ответить
Бо це ескалація.)
показать весь комментарий
24.02.2025 12:55 Ответить
А Путин назвал Трампа земляным червяком.
показать весь комментарий
24.02.2025 12:55 Ответить
Удобкі кончені.
показать весь комментарий
24.02.2025 12:57 Ответить
Ні, то щирі християни. З молитовними сніданками, недільними проповідями і іншими зовеішніси атрибутами християнства, поборювачі трансгендерів, жінок-єпископів і т.п. Але Бога у серці і совісті у душі у них схоже нема - одна мішура.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:05 Ответить
Ще такий самий, щирий самаритянин - християнин, майк джонсон, який пів року затримував голосування по допомозі Україні, скільки через те було втрачено, та забезпечено наступ рашистської потолочі, який досі триває. Побажаю їм усім горіти в пеклі
показать весь комментарий
24.02.2025 14:38 Ответить
і бог їм все дає. А ось у нас всі такі правильні християне, і нас ******** 3ій рік і ще і надра забирають. То їх Бог мабуть якийсь більш правильний
показать весь комментарий
25.02.2025 01:12 Ответить
Де усі ті людиська що топілі тут за трампа????падло
показать весь комментарий
24.02.2025 12:58 Ответить
В пині очко вилизане, аж блищить.
показать весь комментарий
24.02.2025 12:58 Ответить
Та мабуть вже зализали. Потрібне хірургічне втручання. щоб зміг на свою валізку сходити.
показать весь комментарий
24.02.2025 13:18 Ответить
Я так розумію, що наших хакерів, які будуть красти гроші американських платників податків, СБУ тепер чіпати не буде?
показать весь комментарий
24.02.2025 12:58 Ответить
у США вибрали своїм президентом "спеціаліста" з банкрутства, бо США знаходяться на межі банкрутства. Розплющіть очі. Подивіться на те, що відбувається в штатах.
показать весь комментарий
24.02.2025 12:58 Ответить
Долар скоро впаде, а найкраща валюта карбованець...(с)...
показать весь комментарий
24.02.2025 13:01 Ответить
До Трампа я б теж посміявся.
показать весь комментарий
24.02.2025 13:04 Ответить
І проїзд в маршруткє падєшевєєт
показать весь комментарий
24.02.2025 13:04 Ответить
під час світової війни найкращої валюти не існує, можливо скоро у цьому переконаються навіть найдурніші, які ще не побачили як значна інфляція охопила весь світ за останні 3 роки, і невідомо, що буде далі
показать весь комментарий
24.02.2025 13:05 Ответить
Якщо долару буде хана, то що буде з гривнею ?
показать весь комментарий
24.02.2025 13:06 Ответить
люди, які в школі не лише протирали штани, а й трохи вчили світову історію, не збирали ці роки під матрацом долари, євро, гривні чи ще якісь "валюти", ну а тупаки завжди приходять до тями по факту
показать весь комментарий
24.02.2025 13:11 Ответить
не даремно ж золото в ціні б'є рекорди вже 3 роки і це ще інвестори довіряли сша, а тепер невідомо, що буде з приходом трампонів
показать весь комментарий
24.02.2025 13:14 Ответить
це просто факт, а не заклик купувати золото, бо його ціна вже занадто завищена
показать весь комментарий
24.02.2025 13:16 Ответить
Якщо є гроші і впевнений, шо орки туда де ти живеш не дійдуть доречно вкладати гроші в нерухомість, придбати омріяне авто, якщо в приватному секторі, то можна встановити електростанцію (колись окупиться), або по старінке скупляти золоті та срібні монети
показать весь комментарий
24.02.2025 13:15 Ответить
кожен вирішує сам для себе, але під час світової війни будь-яка валюта знецінюється, а деякі валюти можуть перетворитися на папірці
показать весь комментарий
24.02.2025 13:18 Ответить
"у США вибрали своїм президентом "спеціаліста" з банкрутства"

Так. Бо сам Трамп був шість разів на грані банкрутства. Але ж росісся та особисто "друг володимир" дали грошей, щоб того не сталося, щоб в майбутньому він став ************ Америки і використав свої здібності.
показать весь комментарий
24.02.2025 13:42 Ответить
Розплющити очі громадяни мають на свого президента і головнокомандувача.
До нього хіба питань немає?
Чи їх задавати все ще "не на часі"?
Він от-от підпише угоди, за якими 20% території країни опинитись в руках кацапів, а надра, хоч і частково, в руках американців.
Плюс, ми винні американцям і європейцям купу грошей, десятки тисяч громадян загинуло, а 6 мільйонів виїхало з країни.
А ви про Трампа говорите?! Доля Трампа в руках громадян його країни!
показать весь комментарий
24.02.2025 13:49 Ответить
Ці чорти є тупими лакеями агента Краснова, іншого від них очікувати було не варто
показать весь комментарий
24.02.2025 12:59 Ответить
Дивно, що агресором не назвали Україну... Проте - це тимчасово, почекайте пару місяців і агресоом буде Україна.
показать весь комментарий
24.02.2025 13:00 Ответить
И вот этим надёжным ребятам наш обрезаный гетьман сейчас отдаст полезные ископаемые.
показать весь комментарий
24.02.2025 13:01 Ответить
Там буде фонд, як пишуть, яким будуть користуватися Україна і США, а керувати США, щоб ніхто не вкрав гроші з допомогою махінацій...
показать весь комментарий
24.02.2025 13:04 Ответить
Так это ж рэкет. Навязывание крыши.
Мы вас грабить никому не дадим. Сами будем.. (с)
показать весь комментарий
24.02.2025 13:15 Ответить
Наперсточник пропонує вгадати (сказати) за дуже, ДУЖЕ великі кошти, де знаходиться кулька.
показать весь комментарий
24.02.2025 13:25 Ответить
Зробимо перекличку?
От цікаво - скільки тутешніх коментаторів вже в перші дні повномасштабної вдягнули піксель з мультикамом та взяли до рук зброю? Ставте +
Хто ветеран АТО, хто приєднався пізніше в 22-му, теж ставте плюсик - ми причетні.
*********
Підозрюю, нас тут буде зовсім мало. Переважна кількість форумчан (чи як вас?) - ці три роки не злазили з дивану, а зараз бояться зайвий раз вийти з хати
показать весь комментарий
24.02.2025 13:04 Ответить
Ага, тільки вийдеш, а там ТЦК чатує, хоче бусифікувати і на війну відправити. А я народжений не для війни, і взагалі, хай син Порошенка воює.
показать весь комментарий
24.02.2025 13:10 Ответить
а чому він до речі не воює
шо то за гетьман що сина сховав у англії
показать весь комментарий
24.02.2025 13:18 Ответить
Ну, будемо відверті- ти теж не воюєш, але сумно що твій батько не є найпродуктивнішим волонтером для ЗСУ...
показать весь комментарий
24.02.2025 13:25 Ответить
а ти воюеш? киздунів розвелось як гівна...

а бітька мого не чипай, він вже не з нами
відпахав на совок все життя нафту та газ на кацапію викачували з України
показать весь комментарий
24.02.2025 14:38 Ответить
В даний час не воюю. В госпіталі я.
показать весь комментарий
24.02.2025 15:57 Ответить
Ну ти й знайшов де про таке запитувати - на форумі з пенсіонерами . !
Таке треба питати у Тік Тоці ..
показать весь комментарий
24.02.2025 13:16 Ответить
сектор хвиля вч ?
показать весь комментарий
24.02.2025 15:30 Ответить
+
показать весь комментарий
24.02.2025 16:54 Ответить
показать весь комментарий
24.02.2025 13:04 Ответить
Командование "зеленых беретов", спецназа S.E.A.L., Корпуса Морской Пехоты США, CIA, FBI and NSA!!!
Вам публично кремлевские холуи на официальных должностях вокруг президента США насцали в рот!! Вам понравилось??
У Вас 24 часа на решение "этой рыжечубатой двуногой проблемы". До 15.00 по Европейскому времени.
p.s.
- Какая разница между мной и Дьяволом?
- ?
- Дьявол милосерд.
показать весь комментарий
24.02.2025 13:05 Ответить
вони без наказу нічого не роблять
там так виховують спецназ
це наші ще можуть відправити до трампа ліквідаційний гурт
але теж бояться сбу...
показать весь комментарий
24.02.2025 13:20 Ответить
бо сльози б котился б і в демона зла
А європа (і сша) мовчали
показать весь комментарий
25.02.2025 01:14 Ответить
Два брата- акробата, на лице схожі і обоє городять єресь!
показать весь комментарий
24.02.2025 13:06 Ответить
ну я психа на вулиці теж обзивати не буду. Буду звертатись поважно (чи тікати) та чекати на санітарів.
показать весь комментарий
24.02.2025 13:07 Ответить
Питання, хто кому платить репарації відпало само собою !
показать весь комментарий
24.02.2025 13:12 Ответить
Амєріка.... еее... еммм... ну, в общєм, ВСЬО ! (с)
показать весь комментарий
24.02.2025 13:15 Ответить
Гегсет хкуйло ла ла ла ла.Волтц хкуйло...
показать весь комментарий
24.02.2025 13:18 Ответить
Я так розумію, чинний президент Сполучених Штатів та ним призначені вищі держслужбовці виконують волю американського народу?
показать весь комментарий
24.02.2025 13:18 Ответить
Вам їхати або шашечки?
показать весь комментарий
24.02.2025 13:23 Ответить
По цих очільниках - коли не кацапи не напали на Украіну - то виходить шо це ми
показать весь комментарий
24.02.2025 13:23 Ответить
Ну, амери вже відкрито говорять що ми спровокували їхніх друзів кацапів...
показать весь комментарий
24.02.2025 13:26 Ответить
А Фінляндія не спровокувала? Чому зєльонскій таких питань не задає їм, щоб дебілами виставляти? Хоча, якщо сам такий, двох слів самостійно в логічну побудову тексту зв'язати не може...
показать весь комментарий
24.02.2025 14:43 Ответить
Та є ще варіант: то напав так званий армійський корпус лднр. Інакше не зрозуміти, про що він
показать весь комментарий
24.02.2025 13:36 Ответить
Ну схоже що так .! На їх погляд - - Зеленский с 4℅ поддержки населения захватил власть в Украине, потом напал на Россию, затем ограбил США на $150 млрдов, а теперь ещё и кинул США с редкоземельными металлами. .))
А ще -
..
показать весь комментарий
24.02.2025 13:46 Ответить
Яки огидні пики, особливо оте напомажене ...
показать весь комментарий
24.02.2025 13:26 Ответить
НА ЗАХИСТ ДОНАЛЬДА ТРАМПА
Чого зняли на сайті гвалт
Поети аморейський?
Ми ЗЕ обрали. Дональд Трамп -
Це майже наш Зеленський.
.
Зрів ,,мир у Путіна очах ''
Наш ЗЕ в минулім часі.
- Я вірю Путіну! - казав,
А Трампу цеє засі?
.
На ЗЕ у Трампа вся вина,
А Путін - ,,вища ліга ''.
ЗЕ говорив: ,,Іде війна,
Бо Порох є барига.''
.
На Трампа ЗЕ не схожий так,
Як з ожеледдю крига.
У ЗЕ є фаворит Єрмак.
У Трампа - Маск і ,,зіга.''
.
Уздріли тризуб та орел:
Моральних ніц кордонів.
Стосунки схожі в Трампа й ЗЕ
До правил та законів.
.
У перших сто правління днів
Химерних планів манну
Неїстівную ЗЕ створив.
І Трамп вчиня так само.
.
Запхни, колего, в рота кляп:
Чом битися в істериці?
Немає дива. Дональд Трамп -
Зеленський у Америці.
показать весь комментарий
24.02.2025 13:26 Ответить
Х.уйлошлюхи😡😡😡
показать весь комментарий
24.02.2025 13:27 Ответить
риже пуйло введе санкціїї проти України за супротив *****
показать весь комментарий
24.02.2025 13:27 Ответить
вони бачать у росії доллари, свю вигоду та зацікавеленність дружби з рашкою
показать весь комментарий
24.02.2025 13:31 Ответить
золотой телец
показать весь комментарий
24.02.2025 13:31 Ответить
нам незабаром втулять санкціі за нападєніє в 4 местах..а ви думали булбенфюра шуткував...
показать весь комментарий
24.02.2025 13:34 Ответить
Гегсет та Волтц - елітні кріпаки...
показать весь комментарий
24.02.2025 13:40 Ответить
"ЧЕЙ Крим?" - зайве питання і так все зрозуміло.
показать весь комментарий
24.02.2025 13:41 Ответить
Имеют право
Президент Украины Зеленский тоже не называл россию агрессором
Долго не называл
Да у нас многие в Украине до сих пор тихо поддерживают путина и россию
И этих людей больше всего в окружении президента Украины
Может- сначала с ними разберемся?
А американцы со своими политиками сами разберутся - без нас
Только вот чем отличаются американцы от
украинцев?
Они у украинцев ПОМОЩИ НЕ ПОПРОСЯТ!!!!!!!
показать весь комментарий
24.02.2025 13:46 Ответить
Їм треба нагадати: коли прийшли за сусідом зправа, я промовчав, коли прийшли за сусідом зліва, я промовчав, коли прийшли за сусідом знизу, я промовчав, коли прийшли за мною, вже не було нікого, хто б міг щось сказати.
показать весь комментарий
24.02.2025 13:49 Ответить
"Шістки короля Світу" в дії...
показать весь комментарий
24.02.2025 13:49 Ответить
Гарно пуйлу зализали... Справжні піндоси!!!
показать весь комментарий
24.02.2025 14:01 Ответить
Покидьки .
показать весь комментарий
24.02.2025 14:04 Ответить
Ну і чим Гегсет та Волтц відрізняються від бюрократів-демократів з "deepstate", з якими так енергійно бореться Трамп ? Такі ж самі безликі виконавці чужої волі, які сховали мораль в кишеню. Тепер зрозуміло, чому Трамп набирає в команду саме колишніх генералів : вони виконають приказ не питаючи, чи виграє від того хтось інший крім самого Трампа.

Тай в Україні так само.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:07 Ответить
Їх треба одружити на безуглій і савченко...фієричні пари вийдуть!
показать весь комментарий
24.02.2025 14:08 Ответить
І кожній парі по 10 тн. презервативів, що би не розмножувались.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:32 Ответить
Хочете що б ці потвори розмножилися , і чого ви такі злі ?
показать весь комментарий
24.02.2025 16:35 Ответить
Що там з героем який в тампона стріляв, якщо живий треба його поміняти, якщо помер вулицю у Львові назвати.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:17 Ответить
А що вони могли зробити якщо фсб дозволу не дає не тільки Трампу а і їм
показать весь комментарий
24.02.2025 14:17 Ответить
Мабуть збираються в гості до ***** на паску.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:19 Ответить
Ні , на попєдобєсіє , їм теж когось на дрючку дадуть поносити ))
показать весь комментарий
24.02.2025 16:37 Ответить
Мені доводилось тривалий час працювати і спілкуватись з американцями. Пару разів бував в Америці. В мене там дочка від першого шлюбу і навіть внука звуть О'Брайэн. Серед моїх знайомих американців немає жодного холуя. А тут прямо якийсь трампівський "ярмарок холуйства і марнославства." Невже ці дяді не усвідомлюють того як вони *********** несучи трампівську ахінею? Трампа смерть посцяти відпустила, але ж їм доведеться решту життя, а це багато років!, носити клеймо брехуна і холуя...
показать весь комментарий
24.02.2025 14:21 Ответить
В сенаті США були сумніви стосовно затвердження наданої Трампом кандидатури очільника Пентагону.
Голоси поділилися, і лише один голос віце-президента Венса створив перевагу на користь Гегсета.
Джерело: https://www.holosameryky.com/a/hegseth--senat-zatverdyv-na-posadu-ministra-oborony/7949978.html
показать весь комментарий
24.02.2025 16:35 Ответить
Значить вороги вже домовилися, зараз лише схиляють Зе до цієї угоди. Тобто все, що раіся хотіла + одразу ж зняти санкції (бо де ж буде вказано, що вона агресор?), про репарації - вже ясно, хто буде платити (називають це дуже вигідною угодою про рідкоземи). І одразу ж тісна співпраця США з раісією.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:22 Ответить
Наш нинешній нац. лідор теж не міг три роки зрозуміти, хто напав на нашу країну.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:29 Ответить
Холуї Трампа , а також кремля ,
чорти би їх побрали 🤬
показать весь комментарий
24.02.2025 14:44 Ответить
І це чудовий привід послати їх разом із Трамном ввічливо на йух.
показать весь комментарий
24.02.2025 14:44 Ответить
С одной стороны агент Краснов, а с другой агент Козырь.
Вот и рвут Украину со всех сторон.
А гарант говорит все одно и тоже: я не знал, я не видел, мне не сказали, я разберусь, я дал поручение, в общем сойдемся где-то посередине.
показать весь комментарий
24.02.2025 15:00 Ответить
АМЕРИКАНСЬКІ СЛУГИ РАШИСТСЬКОГО АГРЕСОРА.НІКОЛИ НЕ БУДУТЬ НАЗИВАТИ РАШИСТСЬКОГО АГРЕСОРА-АГРЕСОРОМ.
показать весь комментарий
24.02.2025 15:10 Ответить
Ще дві путєнські ************
показать весь комментарий
24.02.2025 16:08 Ответить
"Стоя прєд ліцом начальствующім імей від ліхой і прідурковатий, даби разумєнім своім нє смущать начальство!" (с)
показать весь комментарий
24.02.2025 16:17 Ответить