5004 посетителя онлайн

Трамп больше не союзник, он общается с нашими противниками, - экс-президент Франции Олланд

экс-президент Франции Олланд

Бывший президент Франции Франсуа Олланд считает, что США "больше не являются союзником" ЕС при президенте Дональде Трампе.

"Трамп больше не союзник, он общается с нашими противниками. Даже если американский народ останется нашим другом, сама администрация Трампа больше не является нашим союзником", - сказал экс-глава Франции в интервью газете Le Monde.

Олланд также прокомментировал слова Трампа о том, что президент Владимир Зеленский "диктатор без выборов", намерение провести прямые переговоры с российским диктатором Владимиром Путиным и голосование против проекта резолюции ООН, который осуждает вторжение России в Украину.

Все это, по словам экс-президента Франции, сигнализирует о возможном "разводе" между Европой и США на горизонте.

Олланд также заявил, что визит Эмманюэля Макрона в США и встреча с Трампом не дали "удовлетворительного результата", поскольку он находится "в здравом уме".

Топ комментарии
+8
показать весь комментарий
28.02.2025 17:32 Ответить
+7
діючі не можуть так через етикет.
це лиш трамп собі дозволяє таке.
але з таким різким підходом, як срачка, трамп може заробити третій імпічмент!!!!
може й останній....
бо перегинає кожен день.
він вже навіть з Канадою посрався
показать весь комментарий
28.02.2025 17:36 Ответить
+6
6 червня 1944 року було відкрито Західний фронт у Європі.

у сша завжди була, є і буде своя гра.
наші діти будуть віддячувати зе!поцу, за те що підписав капітуляцію перед сша, як ми вдячні кравчуку з кучмою за будапешт.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
28.02.2025 17:29 Ответить
діючі не можуть так через етикет.
це лиш трамп собі дозволяє таке.
але з таким різким підходом, як срачка, трамп може заробити третій імпічмент!!!!
може й останній....
бо перегинає кожен день.
він вже навіть з Канадою посрався
показать весь комментарий
28.02.2025 17:36 Ответить
А чим Мінські угоди тобі не подобаються?
показать весь комментарий
28.02.2025 17:44 Ответить
Вони , чомусь , ***** дуже подобались ... а чому ?
показать весь комментарий
28.02.2025 17:49 Ответить
ну ***** потім визнав, що завдяки мінським угодам Порошенко його обдурив.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:53 Ответить
Російський диктатор Володимир Путін поскаржився на економічному форумі ПМЕФ-2023 у Санкт-Петербурзі, що Мінськими домовленостями його «водили за носа», повідомляє «https://prm.ua/putin-skyhlyt-shcho-poroshenko-z-partneramy-vodyly-yoho-za-nosa-z-minskymy-uhodamy Прямий».
показать весь комментарий
28.02.2025 17:54 Ответить
якщо відкинути Твоє минуле згадування(Порошенко, Меркель, Олланд і Путін підтвердили курс на виконання Мінських домовленостей, - .18.04.17 09:57) .то в чому не правий Оланд в сьогоднішній дійсності???
показать весь комментарий
28.02.2025 17:53 Ответить
А якщо не відкидати ?
показать весь комментарий
28.02.2025 19:20 Ответить
показать весь комментарий
28.02.2025 17:32 Ответить
6 червня 1944 року було відкрито Західний фронт у Європі.

у сша завжди була, є і буде своя гра.
наші діти будуть віддячувати зе!поцу, за те що підписав капітуляцію перед сша, як ми вдячні кравчуку з кучмою за будапешт.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:32 Ответить
ЦРУ розвязує війни по всьому світу. Війна - це гроші. Одне не зрозуміло, чому вони не звергнули колумбійського Януковича?
показать весь комментарий
28.02.2025 17:35 Ответить
показать весь комментарий
28.02.2025 17:41 Ответить
Якщо США підтримували Майдан, то знали до чого це в кінці кінців призведе. Тому якщо бути послідовними, то вони мали надавати зброю нам зараз в необхідній кількості, а не бути лицемірами.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:46 Ответить
піндоси, та особисто обама байден мали данні, що кацапи нападуть, але піндоси, та особисто обама байден не розраховували що українці упруться та відчайдушно почнуть чинити опір!
вони прораховували як з молдовою та грузією, тому і крим, обама віддав не моргаючи чорним оком.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:56 Ответить
На вашу думку майдан це погана подія?
показать весь комментарий
28.02.2025 17:57 Ответить
Майдан це подія, яка відбулася і яка мала місце бути. Погана вона чи хороша хай вирішує для себе кожен, але рахунок як кажуть на табло. Як було би інакше ми вже точно не дізнаємося ніколи.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:06 Ответить
Європа проти США, рф і Китаю. Робіть ставки, панове.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:33 Ответить
Європа +Китай ПРОТИ США+Росія - це припущення від Лариси ВОЛОШИНОЇ

ще пару місяців тому після перших рухів кандидата , а потім президента ТРАМПА та його команди .
показать весь комментарий
28.02.2025 17:36 Ответить
саме так і станеться, як що до кінця року самозакоханий ананіст трамп буде президентом.
європа + китай проти сша.
кацапія вже немає ніякого значення!
показать весь комментарий
28.02.2025 17:58 Ответить
давайте візьмемо це на замітку - та почекаємо , на що спроможний ЄС та куди зарулить СІ
показать весь комментарий
28.02.2025 18:06 Ответить
скоріш за все помножать на нуль трампутіних.
з першої проби зачепили вухо і схоже на те що в нього знаходиться поміж вухами.
почекаємо що далі буде.
схоже що мавпи вийшли з під контролю і можуть наробити великого лиха, а це вже для головних володарів нашого глобуса не потрібно
показать весь комментарий
28.02.2025 18:00 Ответить
Краще б згадав жабоїд як тиснув на Україну у Мінську !!!
показать весь комментарий
28.02.2025 17:36 Ответить
капітуляція україни, це війна в азії, війна на близькому сході, війна в латинській америці, війна у африці.
так що, да, самозакоханий дегенерат трамп прямує, або до імпічменту, або до лінкольна з кенеді.
ніякий аутист ілона не врятує від старої піндоської гвардії.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:46 Ответить
У вас союзник государство или конкретная особа? Олланд и Макрон то же разные дядьки)
показать весь комментарий
28.02.2025 17:46 Ответить
сдача трампом Украины, это все что можно помнить всем, в тому числе и членам НАТО , Тайваню, Японии, Южной Кореи......... и что под дележ трампутина может попасть кто угодно. если трампу посулят гешефт
показать весь комментарий
28.02.2025 17:49 Ответить
сдали афган и ничего, мирового позора не случилось
показать весь комментарий
28.02.2025 18:51 Ответить
Як же швидко рудий орангутанг зруйнував те, що довгі роки будувалось. Не здивуюсь, якщо він почне постачати зброю кацапам, щоб швидше нас знищували.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:54 Ответить
показать весь комментарий
28.02.2025 17:57 Ответить
А той хто тут підтримує рудого орангутанга також грає на стороні росії
показать весь комментарий
28.02.2025 17:59 Ответить
Чем раньше Европа и все остальные цивилизованные страны поймут, что трамп действительно болен и невменяем, тем быстрее мир может сплотиться против действий сумасшедшей команды трампистов.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:20 Ответить
як давно цей Олланд з пуйлом в десна цілувалися?
показать весь комментарий
28.02.2025 18:42 Ответить
это дерьмо союзник ***** или что скорее завербованная консерва ещё в совковые годы