7056 посетителей онлайн

Готовил теракт возле "Аллеи Славы Героям": задержан 16-летний агент РФ, который хотел взорвать взрывчатку в центре Житомира, - СБУ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Служба безопасности Украины совместно с Нацполицией задержали 16-летнего агента российских спецслужб, который планировал теракт в центре Житомира.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу СБУ.

СБУ предотвратила теракт в Житомире и задержала юношу
СБУ предотвратила теракт в Житомире и задержала юношу

Как отмечается, по заданию российских кураторов, юноша изготовил самодельное взрывное устройство (СВУ) по полученным инструкциям, замаскировал его в рюкзаке и выехал в город, находясь на постоянной связи с российским агентом. Взрыв должен был быть активирован дистанционно после сообщения о прибытии.

"По данным следствия, школьник сам изготовил СВУ по инструкции от российского куратора. Для маскировки взрывчатки он положил ее в кастрюлю, а для усиления поражающего действия - дополнительно начинил взрывчатку железными шурупами", - отмечают в пресс-службе.

СБУ предотвратила теракт в Житомире

Самодельное взрывное устройство должно было сработать вблизи "Аллеи Славы Героям" 28 февраля.

Однако контрразведка СБУ разоблачила замысел оккупантов и задержала злоумышленника "на горячем", когда тот направлялся к месту установки взрывчатки.

СБУ предотвратила теракт в Житомире и задержала юношу
СБУ предотвратила теракт в Житомире и задержала юношу

Сейчас задержанному готовят подозрение по ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258 Уголовного кодекса Украины (приготовление к совершению террористического акта). Ему грозит до 12 лет лишения свободы с конфискацией имущества.

Топ комментарии
+22
Надо ещё его родителей задержать, за то что вырастили такого **** дегенерата.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:58
+18
Із дебільних шоу в телевізорі, із " Томос- термос", " Сеньор- Голодомор", " Нєважно как назівається вуліца, если она заасфальтірована.."
показать весь комментарий
28.02.2025 18:08
+17
Поки не почнуть стріляти мразоту на місці- діла не буде!!!
показать весь комментарий
28.02.2025 17:59
Комментировать
Сортировать:
Надо ещё его родителей задержать, за то что вырастили такого **** дегенерата.
показать весь комментарий
28.02.2025 17:58 Ответить
а батьків ботів треба топити разом з їхнім екскрементом, що виріс і за 30 срібників продається..так?
показать весь комментарий
28.02.2025 20:26 Ответить
Не любишь порохоботов? Я их тоже если по чесноку не жалую.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:29 Ответить
бог все бачить а люди не все вибачають...скоро тобі враже буде
показать весь комментарий
28.02.2025 20:32 Ответить
Поки не почнуть стріляти мразоту на місці- діла не буде!!!
показать весь комментарий
28.02.2025 17:59 Ответить
Ну так блін. Чому не закликаєте стріляти корупціонерів на місці?
А якщо вас, чи когось з ваших рідних безпідставно звинуватять в схожому? Теж стріляти? Я не кажу що він не винен. Просто, хаос породжує тільки ще більший хаос.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:06 Ответить
Ви, добродію, маніпулюєте.

Для корупціонерів треба "партнер", тобто той, хто дає хабара. Перестаньте давати хабарі й побачите зміни.

Ці ж виродки діють як терористи. Тому фізичне їх знищення під час війни не спричинило б хаос. Радше навпаки.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:27 Ответить
Стосовно терористів згоден.
Однак стосовно корупціонерів Ви теж маніпулюєте. Коли існує гнила продажна система, вона сама створює умови для потенційних хабародавців, що унеможливлює взаємодію в рамках закону. Тому винні не лише ті, хто дає хабар, але й ті, хто отримує неправомірну вигоду. Гасло "не давай хабар, то й зникне корупція" (сама по собі, ага) годиться лише як передвиборчий слоган для дешевих популістів горлопанів.
Невідвортність справедливого покарання для усіх учасників, без винятку - це єдиний спосіб мінімізації корупції. Право діє там, де є сила.
показать весь комментарий
28.02.2025 19:32 Ответить
Немає тут маніпуляції. Не брав би хабарі, були б арештовані ті хто дає. Тих хто бере, меншість.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:22 Ответить
однозначно 100%
показать весь комментарий
28.02.2025 18:20 Ответить
яка ж ти кончена. ти інфу банально перевірила? може тебе обманули? а ти зразу розстрілювати почала. коли ж ви совки виздихаєте?
показать весь комментарий
28.02.2025 18:47 Ответить
То жирний мужик під бабським ніком...
показать весь комментарий
28.02.2025 19:08 Ответить
Реєстрація: 27.10.2024, топить за кацапських агентів, пійманих на гарячому і проти Української влади. Кацапський троль?
показать весь комментарий
28.02.2025 19:59 Ответить
в тебе з головою щось не в порядку. я НІКОЛИ не голосував за зе.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:00 Ответить
згоден з тобою - ти кацапська агентура і ти не голосував за президента сша.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:11 Ответить
Це зрозуміло - кацапська агентура не голосує за президента України.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:13 Ответить
ти голосував за Зеленського? напиши правду

це називається вилка, або ти дебіл, або ти кацапська агентура
показать весь комментарий
28.02.2025 20:14 Ответить
Це називається ще один прийом професійного троля - звинуватити у чомусь того, хто тебе, троля, викрив.
І ні, я не голосував за Зеленського. Тим не менше - він є президентом України.
І так, це не має жодного відношення до того, що ти захищаєш кацапських агентів.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:23 Ответить
ти дай відповідь на питання. ти голосував за зе, чи ти зрадник кремлівський?
показать весь комментарий
28.02.2025 20:25 Ответить
Ти ще й сліпе, тролляко кремлівська? Читай, що тобі пишуть, там є всі відповіді.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:42 Ответить
чи ти підтримуєш того парня з народу яий Червінського маринує вже декілька років? і який чонгар розмінував.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:01 Ответить
Я підтримую Україну і не підтримую кацапську наволоч, що продається за 30 срібників
показать весь комментарий
28.02.2025 20:12 Ответить
та всі вже побачили, що ти за чорт.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:13 Ответить
Стандартні прийомчики інтернет-троллів пішли? Перевод стрілок?
Це ж ти захищаєш запроданців, які за кацапські гроші пішли проти України.
Ти спалився, кацапська наволоч!
показать весь комментарий
28.02.2025 20:15 Ответить
де я і кого захищав, навіщо ти брешеш? Стандартні прийомчики інтернет-троллів пішли?
показать весь комментарий
28.02.2025 20:15 Ответить
Ти тут захищаєш цього 16річного підара, який продав свій народ вам, кацапам.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:19 Ответить
ти що, дзьобнутий? я не захищав ніяких чідарів.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:22 Ответить
Ти у своєму першому пості тут намагаєшся захищати цього підривника-терориста, що продався кацапам! У ***** навчився все заперечувати?
показать весь комментарий
28.02.2025 20:25 Ответить
яким чином я захищаю того хлопця? ану цитату сюди кинь.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:27 Ответить
" Федір Сидоренко

а докази, а суд? чи ти згадало свою молодість в совку, де розстрілювали кого хотіли

Федір Сидоренко

яка ж ти кончена. ти інфу банально перевірила? може тебе обманули? "
показать весь комментарий
28.02.2025 20:41 Ответить
де тут виправдання когось придурок?
показать весь комментарий
28.02.2025 20:48 Ответить
Придурок, це спроба пероевести ставлення до зрадника-терориста до "нє так всьо однозначно". Теж один з прийомчиків професійних тролів.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:53 Ответить
ти в курсі, що у нас презумпція невинуватості і ТІЛЬКИ суд може визнати людину винною? суд вже був? ану напиши, чмо, що цей пацанчик точно зрадник.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:56 Ответить
Кацапського агента взяли на горячому - прямо з вибухівкою і перепискою з куратором - а ти, кацапський тролль, пишеш "а докази"!
Всі докази наявні. Але для кацапського тролля "нє всьо так однозначно"!
показать весь комментарий
28.02.2025 20:59 Ответить
такі як ти Червінського вже пару років по в'язницям тягають, з доказами, на гарячому.
та навіть взяти "вбивцю" фаріонші, там теж 100% доказів було, тільки вже майже рік пройшов, а віз і нині там. клоун, тобі каструлю з шурупами сфоткали. навіть даун знає, що вибух піде вгору, каструлю не розірве. максимум саморізами дорогу закидало б під феєрверк.
показать весь комментарий
28.02.2025 21:02 Ответить
Ще один прийом професійних кацапських тролей. Називаєтсья від частного - до загального.
Ти прям вирішив весь свій професійний арсенал використати?
показать весь комментарий
28.02.2025 21:04 Ответить
якщо ти заперечуєш Конституцію України і презумпцію невинуватості, то кацап тут ти, і морально і фактично. не пиши мені більше, не подобається з дебілами спілкуватися.
показать весь комментарий
28.02.2025 21:07 Ответить
Ні, це ти заперечуєш наявність доказів злочину цього запроданця і терориста, кацапський троль.
показать весь комментарий
28.02.2025 21:13 Ответить
Давно слідкую за кремлівським тролем "Федір Сидоренко". Він тут 24/7 веде антиукраїнську пропаганду, спрямовану на поразку України
показать весь комментарий
28.02.2025 21:58 Ответить
показать весь комментарий
28.02.2025 17:59 Ответить
Клєтчатий?
показать весь комментарий
28.02.2025 18:23 Ответить
Срубил **** денжат по быстрому? Сильно хочет быть подрывником? Без проблем - отправить в одноразовые миноискатели. Хоть одну мину он найдет.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:04 Ответить
Звідки вони беруться?
показать весь комментарий
28.02.2025 18:04 Ответить
Із дебільних шоу в телевізорі, із " Томос- термос", " Сеньор- Голодомор", " Нєважно как назівається вуліца, если она заасфальтірована.."
показать весь комментарий
28.02.2025 18:08 Ответить
СБУ зірочки в премії напрацьовує.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:08 Ответить
ти теж з тих, хто готує підриви. для мене ти бот з рашки, бо реєстрація 26 лютого 25 р.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:23 Ответить
То кацапська хвойда свої 15 відробляє. Ну не дарма ж він 26 лютого 25 року зарегався на сайті))
показать весь комментарий
28.02.2025 18:37 Ответить
Ні, я з тих хто головою думає. Коли там вже 5-літніх диверсантів ловити будуть.
показать весь комментарий
28.02.2025 19:18 Ответить
То певне СБУ уже 4 рік бомбардерує багатоповерхівки в Україні?
показать весь комментарий
28.02.2025 18:34 Ответить
наймають там де і вас, іуди
показать весь комментарий
28.02.2025 20:27 Ответить
І що, ця "дитина" під@рська буде непідсудна?
показать весь комментарий
28.02.2025 18:05 Ответить
Звичайно. В нього знайдуть важку форму енурезу, гостру плоскостопість і маму-інваліда 1 групи, що потребує догляду.
показать весь комментарий
28.02.2025 19:35 Ответить
А чего ценник на кастрюльке прикрыли?Бомба из "серебрянки"+аммиачная селитра? Поражающие элементы из таких шурупов это ноу-хау во взрывном деле.Хотя бы пару тротиловых шашек положили рядом для серьёности, я бы поверил.Там открытое место,напротив в упор здание администрации с охраной и камерами,все как на ладони-и в этом месте класть на виду бомбу в серебристом незаметном казанке чтоб никто не заметил?Верю!Или пацан полный дебил.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:06 Ответить
Або залякали до усрачки.
Тут не важливо, вибухне чи ні, спіймають чи ні. Важливий психічний тиск. Бійтесь, у будь-якому місці може бути бомба.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:08 Ответить
Вполне возможно.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:15 Ответить
Ну все. Ну якшо " ти нєвєріш", це всьо, зливаємо воду і розбігаємося по хатах.
Вялікій ардінскій ікпєрд вісловив сваю ікспєрдну думку
показать весь комментарий
28.02.2025 18:12 Ответить
Ыстомына, ти кацапка драна, всі це знають
показать весь комментарий
28.02.2025 18:54 Ответить
Ну плювалку ти собі виростив дорослу.
А крім плювалки, у чепній коробці ще щось водиця?
показать весь комментарий
28.02.2025 20:01 Ответить
Ыстомына, напиши чий крим і як називають президента рашки нормальні люди.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:04 Ответить
Ти б, дурачок, знав як вибухає самороб з серебрянки не звиздів би тут!
показать весь комментарий
28.02.2025 18:37 Ответить
Складові вибухівки можна придбати в господарському магазині. Та й не усякої концентрації селітра годиться на амонал. Магазинна селітра годиться як добриво і ніяк як вибухівка А от детонатор в магазині не купиш. Тільки на ,,чорному ринку,, або вкрадеш у професійного підривника
показать весь комментарий
28.02.2025 19:38 Ответить
А де підліток мав би взяти тротилові шашки? До такого тільки ваше ФСБ може додуматись - підкидати що попало.
показать весь комментарий
28.02.2025 20:03 Ответить
А пам'ятаєте, як кацапи кожного дня ловили "укроДРГ" з паспортами і у вьєтнамках?

"16 літній агент-диверсант", це вже анекдот.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:07 Ответить
мальчік без трусіков
показать весь комментарий
28.02.2025 18:14 Ответить
Це звучить як -10річний професор філософії.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:31 Ответить
Це наслідки ніякої роботи держави з молодим поколінням під час війни,маємо по тв усяки розважальні програми,серіали хер про що та інше лайно,тому сросії легше вербувати малолітніх пропонуючи їм погратись у шпіона.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:08 Ответить
Це тупо цирк.... Не можна вірити всьому, що пишуть....
показать весь комментарий
28.02.2025 18:33 Ответить
Пристрелити після допита як при затриманні , та доповідати кожен раз у засоби масової інформації. Щоб ті шмаркачіт, наркомани та бомжі розуміли на що йдуть.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:16 Ответить
Слабость украинских законов и импотентность судов, при вынесении приговоров таким преступникам, только поощряют новых уродов на подобные действия.

Такой упырь стране не нужен, только пожизненное, вместе с родителями.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:17 Ответить
🤡🤡🤡🤡🤡
показать весь комментарий
28.02.2025 18:20 Ответить
Павлік Марозав , блд.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:22 Ответить
Законы в Украине принимает Верховна Рада, если не ошибаюсь? Вот интересно, когда до них там дойдет, что без крутых мер кацап из под них самих вырвет стулья? Этого "16летнего агента" нужно повесить на центральной площади Житомира, с трансляцией по тв и обязательным просмотром во всех школах страны. А родителей этого ******** лишить гражданства и выслать нахер на раисю.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:27 Ответить
а докази, а суд? чи ти згадало свою молодість в совку, де розстрілювали кого хотіли.
показать весь комментарий
28.02.2025 18:48 Ответить
узбагойся, чучело. Сначала суд, с доказательствами. Потом шибениця.
показать весь комментарий
28.02.2025 23:55 Ответить
у нас так, спочатку суд, потім тюрма. ми ж не кацапи, як ти.
показать весь комментарий
28.02.2025 23:56 Ответить
козломордое, ты читать не умеешь: Сначала суд, с доказательствами. Потом шибениця
показать весь комментарий
28.02.2025 23:58 Ответить
козломордоє тут ти, я уважно прочитав твій перший комент. пиши українською, якщо ти не кацап.
показать весь комментарий
28.02.2025 23:59 Ответить
гаразд, то ж читай, вiслюк: по перше суд, потiм шибениця. Так зрозумiв?
показать весь комментарий
01.03.2025 00:10 Ответить
Бидло з диванів за кордоном вимагае крові. Ви не в тому столітті народилися.
показать весь комментарий
28.02.2025 19:21 Ответить
Быдло смотрит на тебя, руснявую давалку, из зеркала. Я не крови требую, а интересуюсь когда ваша обосранная влада поймет, что без крутых мер во время войны ей не выжить. А вместе с ней не выживет и Украина.
показать весь комментарий
28.02.2025 23:57 Ответить
Это не крутые меры, это неадекватные меры. Впрочем, от мамкиных кровожадов ничего иного не ожидаешь. Вы же тайные фанаты тиранов и диктаторов.
показать весь комментарий
01.03.2025 00:11 Ответить
А какие же адекватные от либералов и стойких борцов за свободу и справедливость? Мальчику рассказать, что так делать не хорошо? Пусть другие детки видят, что за попытку подрыва ничего страшного не будет, зато при удаче удасться денежку заработать?
показать весь комментарий
01.03.2025 00:25 Ответить
Нарік? На фронт рити окопи
показать весь комментарий
28.02.2025 18:37 Ответить
Це не нарік, - нерозумне дитя, якому реально зберегли життя від, так званого самопідриву. Такі випадки треба попереджати зі школи, проводити бесіди, профілактику. Інфантіли є у будь-якому віці. Згадайте таких у 19 році - хуже не будет, лиж би не Порошенко!
показать весь комментарий
28.02.2025 18:43 Ответить
Сам зібрав, сам вирішив у 16 років. Ви там нормальні? Дитину завербували. Хіба не ясно?
показать весь комментарий
28.02.2025 18:53 Ответить
Звісно що завербували. Так, як вербують запроданців. Пропонуєте "панять і прастіть"? Хера з 2 - таке не прощають - за таке сидять за гратами. І жаліти таких Іуд не треба
показать весь комментарий
28.02.2025 20:17 Ответить
І знову ось той Житомир!
Да нарешті в тому місті проведуть тотальні обшуки та арешти про російських активістів та російського підпілля?!
Навіть не вдаючись до хронологічних подробецьпо публікаціях в інтернеті то місцяни колонами ходили відзначати 9 травня в 2014-2021 роки, то пишуть, що й до цього часу у місті діє якась ветеранська про-російська організація, що називається спілка радянських офіцерів, то викривають на гарячому комуністів на хабарництві та про-російській символіці, то була спроба підриву райвідділу поліції.
Та нарешті, покладіть всьому цьому там кінець!
Всі розуміють, жо Житомир і область є прикордонними з Білорусією.
Й ненароком якщо попруть звідти, то мабуть з цією областею буде не все просто.
Є багато засланих диверсантів!
Робіть щось з цим всим!!!
показать весь комментарий
28.02.2025 19:06 Ответить
Самого взорвать эту тварь на его же самодельном взрывном устройстве..
показать весь комментарий
28.02.2025 19:28 Ответить
Так його б куратор напевно і підірвав би коли той був(на постійному звязку).
показать весь комментарий
28.02.2025 19:36 Ответить
А чим займаєтся мінстерство освіти ,директори шкіл і педагоги ? які мали нести патріотичне виховання, розяснювати що таке рашизм про злочини рашистів,популяризувати наших героїв на жаль цього немає.
показать весь комментарий
28.02.2025 19:29 Ответить
Причём здесь директор школы и педагоги, основное воспитание он получает дома, а если его родители - обдолбанные совки, то никакая школа здесь не поможет их перевоспитать..
показать весь комментарий
28.02.2025 19:40 Ответить
Куй, писта + нечиста сила
Так нас вчителька навчила
А директор доказав
Всім нам куя показав
показать весь комментарий
28.02.2025 19:43 Ответить
кусок малолетнего тупого ********...........................................
показать весь комментарий
28.02.2025 20:05 Ответить
"Для маскування вибухівки він поклав її у каструлю"

Звісно, 16-річний хлопець з каструлею - звична картина в Житомирі. Як і сама каструля, залишена на Алеї Слави Героям. Десь хтось пересічних українців вважає за цілковитих дурнів...
показать весь комментарий
28.02.2025 20:54 Ответить
Смертна кара не на часі. Вийде в 28 років і буде більш обережно працювати на кацапів.
показать весь комментарий
28.02.2025 21:08 Ответить
публічно РОЗСТРІЛЯТИ
показать весь комментарий
28.02.2025 21:54 Ответить
Чому відразу не пристрелили? Чому?
показать весь комментарий
01.03.2025 05:56 Ответить