5068 посетителей онлайн

Трамп выгнал Зеленского,- Bild

Спор между президентом Украины и США Владимиром Зеленским и Дональдом Трампом в Белом доме, 28 февраля 2025 года

Президент США Дональд Трамп выгнал президента Украины Владимира Зеленского из Белого дома после перепалки, которая произошла между ними.

Об этом пишет немецкое издание Bild, информирует Цензор.НЕТ.

"Оба президента ищут общее решение по завершению войны в Украине, которая длится уже три года. Однако визит Зеленского к Трампу заканчивается скандалом, которого мир еще не видел", - говорится в статье.

Журналисты пишут, что после спора в Белом доме Трамп "безжалостно выгоняет" своего украинского коллегу.

Напомним, в Белом доме в пятницу, 28 февраля, состоялась встреча президента США Дональда Трампа и президента Украины Владимира Зеленского.

Дональд Трамп и Владимир Зеленский начали спорить и перешли на повышенные тона во время встречи в Овальном кабинете.

Президент Украины Владимир Зеленский досрочно покидает Белый дом после встречи с Дональдом Трампом в Овальном кабинете.

Топ комментарии
+49
Провокація рижого лідора була спланована.
показать весь комментарий
28.02.2025 21:43 Ответить
+34
показать весь комментарий
28.02.2025 21:44 Ответить
+32
Все говорят будто только только сегодня открыли что Трамп дегенерат. Он таким был и в первый срок. Он такой и сейчас с первого дня. Зачем было настаивать на встрече, которая не подготовлена и против которой был Трамп?
показать весь комментарий
28.02.2025 21:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Звели двох баранів на вузькій стежині... от вони і побилися! Тільки у трампа є чим бикувати, а наш з голим задом лишиться.
показать весь комментарий
28.02.2025 21:49 Ответить
2 года от США ждать нечего, 2 года до промежуточных выборов там. Вся надежда на Европу, а она до того малохольная и соплежуйная, что даже тошно думать об этом.
показать весь комментарий
28.02.2025 21:49 Ответить
Який зиск для України від цієї події?
показать весь комментарий
28.02.2025 21:50 Ответить
Ніякий.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:02 Ответить
Нехай Венс Трампу на ніч прочитає байку Хмельницького про чоловіка та вужа. Чоловік теж вигнав вужа, але для чоловіка це погано скінчилось.
показать весь комментарий
28.02.2025 21:50 Ответить
розкажіть)
показать весь комментарий
01.03.2025 02:54 Ответить
Стали колись Хмельницького
Ляхи підмовляти,
Щоби нашу Україну
З Польщею зєднати.
А Хмельницький їм говорить:
Сядьте, добрі люде!
Послухайте мою байку,
Чи правдива буде?..

Ото був собі господар,
Мав їдного сина,
І любив він його щиро,
Сказано, дитина…
Любив його, як дитину,
Годив, як паняті;
Але в того чоловіка
Був і вуж при хаті.

І бувало, як дитина
За обід сідає,
В тую пору ізпід печи
І вуж вилізає…
І що дитя йому кине,
Що само упаде,
Вуж полізе, позбирає,
Вуж і тому радий!..

Але раз дитя почало
Із вужем дрочитись;
Дрочило ся, дрочило ся,
Далі стало битись.

Вуж до піни розізлив ся,
Укусив дитину;
Аж надходить і господар
В ту лиху годину.

Як ударив по вужови,
То хвіст і остав ся,
А вуж живий, та безхвостий
У норі сховав ся…
Нема в хаті вже дитини,
І вужа не стало;
А тим часом господарство,
Як вода спливало.

В рік ісплила вся маєтність,
Всі його пожитки,
Тай вже на нім не осталось
Ні https://uk.wikisource.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D0%B1%D0%B5%D1%86%D1%8C рубця, ні нитки.
Іде бідний до ворожки;
Світить вона свічи,
Посиділа, погадала,
Каже: "Чоловіче!

Мав же, - каже, - чоловіче,
Ти вужа хатнього!
Все багатство, вся маєтність,
Все було від нього.
А як ти з ним посварив ся,
А може й побив ся,
То ото-ж ти через теє
Усього лишив ся!..

Повертається господар
До своєї хати,

Прислонив ся коло печи,
Тай став вужа звати…
Вилізає вуж безхвостий,
Тай став говорити:
"Ні вже, - каже, - чоловіче,
Разом нам не жити!

Коли ти на мене глянеш, -
Зараз пригадаєш,
Що до віку через мене
Ти сина не маєш!
Коли ж я на тебе гляну,
Зараз пригадаю,
Що до віку через тебе
Я хвоста не маю.

Буду тобі, чоловіче,
Все добро робити,
Але разом із тобою
Я не буду жити!.."
Оттак воно, добрі люде!
Польща - то дитина,
Король польський - то господар,
А вуж - Україна!..

18. IV. 1858.
показать весь комментарий
01.03.2025 10:03 Ответить
Трамп спровокував Зеленського , - На болісну тему . Тему понівеченного життя Українців які Просто хотіли хорошо Жити , дружити і любити . Но ти полюбив того хто розпинає Українців. .
показать весь комментарий
28.02.2025 21:50 Ответить
Тримайся Україно! Тримайся Президент! І трамп і х. уйло зовсім скоро будуть спілкуватись виключно з дияволом!
показать весь комментарий
28.02.2025 21:50 Ответить
звісно можна риготати, але ж.....
нам срака!

показать весь комментарий
28.02.2025 21:51 Ответить
Може хтось сказати конкретно що не так сказав Зеленський? Він десь збрехав?
показать весь комментарий
28.02.2025 21:51 Ответить
особисто для дебілів.
політика, це талант!
а, не брехати, чи не брехати!
показать весь комментарий
28.02.2025 21:52 Ответить
Значит у ЗЕ есть талант !
показать весь комментарий
28.02.2025 22:11 Ответить
Не що сказав, а ЯК сказав...
показать весь комментарий
28.02.2025 21:57 Ответить
Не зробив тричі "ку" перед трампоном.

показать весь комментарий
28.02.2025 21:58 Ответить
Він повівся як школярка на провокації.
показать весь комментарий
01.03.2025 00:20 Ответить
що мав робити? сидіти і мовча обтікати коли на нього кричали?
показать весь комментарий
01.03.2025 02:55 Ответить
Ти правий!!
Міг же й бійку влаштувати чи посцяти на упередження посеред кімнати.
А так да - дипломат з юридичною освітою, втримався. пишайся..
показать весь комментарий
01.03.2025 03:40 Ответить
відповідь на питання буде? чи варіант з посцяти лише?
показать весь комментарий
01.03.2025 03:53 Ответить
Іронія в тому, що лідери ЄС зараз підтримують зе, а росіяни (алкоголік мєдвєдєа) хвалять трампа (краснова).

Але треба визнати, що корисні ідіоти і кгб-шники переграли кварталівця. Тепер США буде важко уявити у ролі союзника часів Байдена.

"
Навіщо їм зброя і старлінк, вони ж не хочуть миру"
показать весь комментарий
28.02.2025 21:51 Ответить
трампон и не собирался быть союзником. теперь он не в маске латентного любителя балалаек, а со своей собственной рожей
показать весь комментарий
28.02.2025 21:57 Ответить
На боці України Велика Британія, Європейський союз, Канада, Японія, Південна Корея, Туреччина, Австралія.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:03 Ответить
І хто з них готовий вступити у війну?
показать весь комментарий
28.02.2025 23:00 Ответить
В США були готові?
показать весь комментарий
01.03.2025 01:23 Ответить
Зе повинен піти у відставку. Цим він врятує Україну.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:03 Ответить
Стефанчук врятує Україну? Бо ж виборів все одно не буде...
показать весь комментарий
01.03.2025 01:26 Ответить
Є, є ще шанс зберегти Україну. Це кращий вихід з тієї ситуації, яка склалася за останній місяць з перемовинами без України. Розрубаний гордієв вузол. Трамп поза грою і не вже може вести перемовини з кацапнею без України. Ця перепалка піде на руку лише Україні. Віримо.
показать весь комментарий
28.02.2025 21:52 Ответить
Криворізька школа дипломатії у всій своїй красі ! Нахіба ти туди поїхав, поц зелений? Між крапельок пройтись, чи побикувати? Що далі?
показать весь комментарий
28.02.2025 21:52 Ответить
интересно, в чем именно его быкование заключалось? я, конечно, не такой опытный дипломат, как Вы, но, мне кажется, сидеть и сглатывать все, что накидывает шизоидный почитатель путлера - это не верх дипломатии.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:00 Ответить
как же надоело пялится на эту рыжую мразь-консерву чк! неужели же в такой великой и демократической стране США не найдётся смелого и отчаянного человека который завалит это рыжее дерьмо?! а демократы в конгрессе и сенате-неужели и они превратились в послушное стадо этой прокацапской твари?!я просто в полном **** от США!
показать весь комментарий
28.02.2025 21:52 Ответить
Завтра трампісти скажуть, що і не пам'ятають, що Зеленський до них приїжджав. Вони можуть.
показать весь комментарий
28.02.2025 21:53 Ответить
Більд - найжовтіша ґазетка Німеччини, як англійська Сан. Статті в стилі "Мальчіка нашлі в канавє, єво васпіталі ракі".

Люди, якшо ми давно вже не віримо політикам, то з якого банана маємо вірити журналіздам?
показать весь комментарий
28.02.2025 21:53 Ответить
Все правильно-зелень переграв трампа-в очах світу трамп тепер боягуз і союзник тиранів-його тепер весь світ тепер згноїть і змішає з гімном
показать весь комментарий
28.02.2025 21:54 Ответить
показать весь комментарий
28.02.2025 21:54 Ответить
Согласен, что будет далее с Зе это другая тема, но то что он не сдал Украину своей подписью за это ему респект, Рыжий ему готовил договор протектората типо Чехословакии 2 мировой
показать весь комментарий
28.02.2025 21:56 Ответить
Добре, що хоч какашками не почали кидатися один в одного.
"І еті люді запрєщают нам ковиряцца в носу".

показать весь комментарий
28.02.2025 21:55 Ответить
Давно треба було послати трампа на хрін та не зв'язуватися з таким лайном. Як мати пришибленого у друзях, то краще геть не мати.
показать весь комментарий
28.02.2025 21:57 Ответить
У Трампа була голубая мєчта. Але Зеленський відмовився.

показать весь комментарий
28.02.2025 22:05 Ответить
Трамп - мародер, шулер і барига. А на його слова, що у Зеленського не має карт. Зеленський поставив рижого на місце: "Ми не в карти тут граємо".
показать весь комментарий
28.02.2025 21:59 Ответить
Лідор в найгіршому випадку осяде в Лондоні, заплатять за все українці новими могилами на кладовищах.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:00 Ответить
Хоч триста лідорів зміни, а платити доведеться допоки русня не буде добита.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:04 Ответить
Нічого страшного. Думаю дуже скоро буде знов запрошувати...
показать весь комментарий
28.02.2025 22:01 Ответить
шарлі едбо , трамп і рідкоземельні копалини
показать весь комментарий
28.02.2025 22:01 Ответить
Криворогульная дипломатия!
показать весь комментарий
28.02.2025 22:03 Ответить
Тепер із жалості переобрамо Зеленського на новий термін.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:03 Ответить
Pamanash Ogly #601674, Можливо випад Зе і був на це розрахований, на свій "улюблений рейтинг"...
показать весь комментарий
28.02.2025 22:10 Ответить
Він і сам себе призначив на другий термін без виборів. А що буде з Україною? Бубочка герой, послав Трампа, а що далі? Хто буде допомагати нашим ЗСУ? Де ми будемо брати ракети до Петріот? Хто нас забезпечить знімками розположення військ ворогка-знімками супутників? Чи хтось думає, що укроборонпром зеленського-єрмака випустить ще сто тисяч бракованих мін і цього буде достатньо, щоб перемогти ворога?
показать весь комментарий
28.02.2025 22:15 Ответить
Поділля16 Про те, що буде з Україною, треба було думати ще в 2019 році. Він вискочив на виборах, як "чорт із табакерки" і викликав шквал емоцій - щось новеньке, симпатичне, веселеньке...На це і повелися... А щоб ухвалити правильне рішення, мозок повинен керувати емоціями, а не навпаки. Нажаль у нас трапилось так, тому що думати багатьом складніше, ніж реагувати. Ось як і зараз.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:31 Ответить
Погоджуюся, пані Тетяно. Але моя совесть чиста, я у 2019 році голосував за "Армію, мову, віру, ЄС і НАТО". Із жахом дивився на своїх знайомих, які за якийсь короткий період захворіли на невиліковний ящур і нічого не бажали слухати. В повітрі була музика "слуга народу", Голобородько на лісапеді і ганьба "баризі", який ніби їх всіх пограбував і дурив з першого дня їх народження..., ображали тих, хто хотів їм відкрити очі і на все дивилися іншими очима. В повітру було: "геть "рошен"- тільки справеждивий "квартал". Сьогодні і завтра і ще років двадцять, якщо збережеться хоч в якихось кордонах Україна, нарід буде хавати те зелене, вороже до українців лайно. Ніяких виборів взже просто не буде. Демократія і свобода слова похоронені, хто тільки надумає щось писати - відразу ТЦК, повісьтка, "здоров" і в штурмовики в те пекло, яке для розправи з неугодними створив Боневтік і його акнтимайданні слуги єрмак, татаров та інші.
показать весь комментарий
01.03.2025 09:34 Ответить
Що буде? що буде. Буде Парагвай 21 століття. Будуть великі втрати, населення скоротиться на 60-70%. Економіка країни буде зруйнована і буде втрачено значні території. Та пішли ви всі нахрен. придурки. 32 роки дражнили кацапів, надувались як індики, "весь мир з нами, у нас таке повітря свободи, захочемо виберемо захочемо поміняємо, а тепер в жаху, хто допомагатиме ЗСУ?"
показать весь комментарий
28.02.2025 23:19 Ответить
Зеленський герой, самого Трампа, не побоявся.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:05 Ответить
Як у анекдоті про 7-ме відчуття:
- Все нам кабздець...
- Ні, ще не кабздець! Плюнь йому у пику.
Тьфу!
- От тепер точно кабздець!
показать весь комментарий
28.02.2025 22:06 Ответить
Ну не шмогла я не шмогла.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:06 Ответить
Зустрилися криворізька школа дипломатії і трампівська школа дипломатії. Вони однакові, піарні і брехливі, але війна-то в нас, а не в США і нам потрібно було вести себе дуже терпеливо і дипломатично, щоб втримати на своєму боці найбільшого фінансіста наших ЗСУ і підтримки України. Ну показав Володя Боневтік, що він крутий, а що далі?
показать весь комментарий
28.02.2025 22:06 Ответить
Далі можна і на вибори, бо для дятлів він знову герой. Не втік - герой і х...я, що сприяв вторгненню і окупації територій, з Трампом як на базарі поцапався - герой і х...я, що недипломатично просрав допомогу США. Всьо герой. Дятлам пох на результат, їх хлібом не корми - зрєліщ подавай.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:28 Ответить
Хуцпа означает: «Дерзость, бесстыдство, нахальство, исключительная сила воли, самоуверенность плюс высокомерие... Ни в одном другом языке нет аналога, полностью передающего значение этого слова».
показать весь комментарий
28.02.2025 22:07 Ответить
Не моє але думки десь схожі:

Трамп у першу чергу цинічний і професійний шоумен. Те, що ми побачили у Білому домі у виконанні Трампа і Венса, не було експромтом. Це була холодно і професійно зрежисована вистава, метою якої було вивести українського президента на емоцію і виправдати провал переговорів. Всі поставлені цілі виконані.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:07 Ответить
А также и то, что Президента США выставили самодуром и идиотом. Это тоже "профессионально" спланировали?
показать весь комментарий
28.02.2025 22:09 Ответить
Ну це така нова політика США. Як би ми до неї не ставились, але вони не стидаються того, що в них президент імбецил.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:14 Ответить
Он сам таким себя выставил 🤪
показать весь комментарий
28.02.2025 22:27 Ответить
Тут як в анекдоті, вовочка йде по шкільному коридору і бубнить собі під ніс не бачу логіки, не бачу логіки. Директор побачивши це питає його в чому логіки не бачить? - Я пукнув, мене вигнали із класу а самі остались, каже Вовочка
показать весь комментарий
28.02.2025 22:07 Ответить
бильд-*************** помойка!
показать весь комментарий
28.02.2025 22:09 Ответить
Батл клоунади
показать весь комментарий
28.02.2025 22:14 Ответить
Трампу подобаються тільки "великі лідери Туреччини". )))

показать весь комментарий
28.02.2025 22:16 Ответить
Я ненавиджу боневтіка, як і більшість з вас, але це була огидна дешева провокація, просто плювок всім нам, українцям в обличчя.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:19 Ответить
Згодна-це плювок в Украiну та украiнцiв! 😠 При всiй моei неповазi до зеленского, виставити презедента Украiни хлопчиком для биття, вигнать з хати... Це повний капець... США, до чого ви докотилися?! Принизили не нас, а себе...😏😠
показать весь комментарий
28.02.2025 22:45 Ответить
Зеленского есть, за что критиковать. Но в данной ситуации надо отдать ему должное: крепкий орешек, не по зубам оказался самоназванному "королю", не получилось у рыжего унизить Президента Украины! Напротив, Зеленский ПУБЛИЧНО начистил его наглую морду. РЕСПЕКТ! 👍👋 Особенно эта "перепалка" впечатлила на фоне предыдущих встреч в Овальном кабинете с заискивающими европейскими лидерами: Макроном, Стармером и тем же Дудой.
Что касается "сделки", то жадность Трампа пересилит: потенциальные миллиарды выгоды сработают, подпишет соглашение такое, на котором настаивает украинская сторона. Ждем...
Кому интересно, в наших СМИ эта новость бурно обсуждается. Не беру во внимание оценки политиков и политологов. Но на форумах практически 100%-я поддержка Зеленского.
Мы с Украиной! ❤️💙💛
показать весь комментарий
28.02.2025 22:24 Ответить
Дякуемо!❤️
показать весь комментарий
28.02.2025 22:47 Ответить
читаю тутешні коменти і розумію, що ця країна приречена. цьому народу не потрібна власна держава, потрібні шоу, матюкальні фрази, потрібна яскрава, бажано брутальна форма у виконанні очільника дердави, а чим це для дердави закінчиться, то какаяразніца... Це просто ППЦ!!! Всі в захваті від того, що реЗЕдент поїхав, побикував в кабінеті президента США, пересрався там, обісрав повністю і без того проблемні стосунки і тепер Україна лишиться без зброї та підтримки. А мудрий нарід аж з кальсонів вистрибує, як класно він йому сказанув!!!! Ідіоти, а чим тепер хлопцям на нулі відбиватися? Чим прикривати міста від балістики? Вашими тупими мізками??
показать весь комментарий
28.02.2025 22:27 Ответить
ну ми ж чемпіони зі срачу )))
показать весь комментарий
01.03.2025 01:04 Ответить
Ти б звісно обслюнявив Трампу мордочку і в ноги кинувся. Не все так у політиці просто. Повага за принципову позицію може ще зіграти на нашу користь. І можливо навіть в США.
показать весь комментарий
01.03.2025 01:39 Ответить
Не спiшить нас хоронити-Украiна здивувала в 22 роцi свiт та ще здивуе! З нами Господь, з нами правда та ЗСУ!🙏🙏🙏
показать весь комментарий
28.02.2025 22:54 Ответить
Господь не з нами. Якщо він взагалі є.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:57 Ответить
Ну, як що ви не вiрете в iснування Господа, то Вiн не з вами...😏 Ви залишись сам на сам в цьому свiтi та в Вiчностi. Менi вас шкода...
показать весь комментарий
02.03.2025 09:51 Ответить
типова самовтіха дуже "віруючої людини". Як там путін сказав? ми помремо, а вони сдохнуть...ну ну
показать весь комментарий
03.03.2025 00:15 Ответить
По перше-я не путiн, а друге-Господь змiнив мое та мого сина життя i це не самовтixa, а реальнiсть, яку бачать моi друзi та оточуючи мене люди.
показать весь комментарий
03.03.2025 06:45 Ответить
змінив постійним бомбардуванням Сум і небезпекою прориву кордону?
показать весь комментарий
03.03.2025 18:37 Ответить
Я все сказала...😏 Пока, пока..
показать весь комментарий
03.03.2025 19:03 Ответить
А так продал бы Украину трамп навсегда. Браво президент отстоял наши интересы
показать весь комментарий
01.03.2025 03:41 Ответить
Трамп у себе. Зеля в гостях. Якщо не може себе вести - то гудбай.
Що тут складного?
За нашу делегацію соромно. Поганий приклад, і результат жахливий.
показать весь комментарий
01.03.2025 09:17 Ответить
Страница 2 из 2