9215 відвідувачів онлайн

Трамп вигнав Зеленського,- Bild

Суперечка між президентом України та США Володимиром Зеленським та Дональдом Трампом у Білому домі, 28 лютого 2025 року

Президент США Дональд Трамп вигнав президента України Володимира Зеленського з Білого дому після перепалки, яка сталася між ними.

Про це пише німецьке видання Bild, інформує Цензор.НЕТ.

"Обидва президенти шукають спільне рішення щодо завершення війни в Україні, яка триває вже три роки. Однак візит Зеленського до Трампа закінчується скандалом, якого світ ще не бачив", - йдеться у статті. 

Журналісти пишуть, що після суперечки в Білому домі, Трамп "безжально виганяє" свого українського колегу.

Нагадаємо, у Білому домі у п'ятницю, 28 лютого, відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та президента України Володимира Зеленського.

Дональд Трамп та Володимир Зеленський почали сперечатися та перейшли на підвищенні тони під час зустрічі в Овальному кабінеті.

Президент України Володимир Зеленський достроково залишає Білий дім після зустрічі з Дональдом Трампом в Овальному кабінеті.

Топ коментарі
+49
Провокація рижого лідора була спланована.
показати весь коментар
28.02.2025 21:43 Відповісти
+34
показати весь коментар
28.02.2025 21:44 Відповісти
+32
Все говорят будто только только сегодня открыли что Трамп дегенерат. Он таким был и в первый срок. Он такой и сейчас с первого дня. Зачем было настаивать на встрече, которая не подготовлена и против которой был Трамп?
показати весь коментар
28.02.2025 21:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Звели двох баранів на вузькій стежині... от вони і побилися! Тільки у трампа є чим бикувати, а наш з голим задом лишиться.
показати весь коментар
28.02.2025 21:49 Відповісти
2 года от США ждать нечего, 2 года до промежуточных выборов там. Вся надежда на Европу, а она до того малохольная и соплежуйная, что даже тошно думать об этом.
показати весь коментар
28.02.2025 21:49 Відповісти
Який зиск для України від цієї події?
показати весь коментар
28.02.2025 21:50 Відповісти
Ніякий.
показати весь коментар
28.02.2025 22:02 Відповісти
Нехай Венс Трампу на ніч прочитає байку Хмельницького про чоловіка та вужа. Чоловік теж вигнав вужа, але для чоловіка це погано скінчилось.
показати весь коментар
28.02.2025 21:50 Відповісти
розкажіть)
показати весь коментар
01.03.2025 02:54 Відповісти
Стали колись Хмельницького
Ляхи підмовляти,
Щоби нашу Україну
З Польщею зєднати.
А Хмельницький їм говорить:
Сядьте, добрі люде!
Послухайте мою байку,
Чи правдива буде?..

Ото був собі господар,
Мав їдного сина,
І любив він його щиро,
Сказано, дитина…
Любив його, як дитину,
Годив, як паняті;
Але в того чоловіка
Був і вуж при хаті.

І бувало, як дитина
За обід сідає,
В тую пору ізпід печи
І вуж вилізає…
І що дитя йому кине,
Що само упаде,
Вуж полізе, позбирає,
Вуж і тому радий!..

Але раз дитя почало
Із вужем дрочитись;
Дрочило ся, дрочило ся,
Далі стало битись.

Вуж до піни розізлив ся,
Укусив дитину;
Аж надходить і господар
В ту лиху годину.

Як ударив по вужови,
То хвіст і остав ся,
А вуж живий, та безхвостий
У норі сховав ся…
Нема в хаті вже дитини,
І вужа не стало;
А тим часом господарство,
Як вода спливало.

В рік ісплила вся маєтність,
Всі його пожитки,
Тай вже на нім не осталось
Ні https://uk.wikisource.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D0%B1%D0%B5%D1%86%D1%8C рубця, ні нитки.
Іде бідний до ворожки;
Світить вона свічи,
Посиділа, погадала,
Каже: "Чоловіче!

Мав же, - каже, - чоловіче,
Ти вужа хатнього!
Все багатство, вся маєтність,
Все було від нього.
А як ти з ним посварив ся,
А може й побив ся,
То ото-ж ти через теє
Усього лишив ся!..

Повертається господар
До своєї хати,

Прислонив ся коло печи,
Тай став вужа звати…
Вилізає вуж безхвостий,
Тай став говорити:
"Ні вже, - каже, - чоловіче,
Разом нам не жити!

Коли ти на мене глянеш, -
Зараз пригадаєш,
Що до віку через мене
Ти сина не маєш!
Коли ж я на тебе гляну,
Зараз пригадаю,
Що до віку через тебе
Я хвоста не маю.

Буду тобі, чоловіче,
Все добро робити,
Але разом із тобою
Я не буду жити!.."
Оттак воно, добрі люде!
Польща - то дитина,
Король польський - то господар,
А вуж - Україна!..

18. IV. 1858.
показати весь коментар
01.03.2025 10:03 Відповісти
Трамп спровокував Зеленського , - На болісну тему . Тему понівеченного життя Українців які Просто хотіли хорошо Жити , дружити і любити . Но ти полюбив того хто розпинає Українців. .
показати весь коментар
28.02.2025 21:50 Відповісти
Тримайся Україно! Тримайся Президент! І трамп і х. уйло зовсім скоро будуть спілкуватись виключно з дияволом!
показати весь коментар
28.02.2025 21:50 Відповісти
звісно можна риготати, але ж.....
нам срака!

показати весь коментар
28.02.2025 21:51 Відповісти
Може хтось сказати конкретно що не так сказав Зеленський? Він десь збрехав?
показати весь коментар
28.02.2025 21:51 Відповісти
особисто для дебілів.
політика, це талант!
а, не брехати, чи не брехати!
показати весь коментар
28.02.2025 21:52 Відповісти
Значит у ЗЕ есть талант !
показати весь коментар
28.02.2025 22:11 Відповісти
Не що сказав, а ЯК сказав...
показати весь коментар
28.02.2025 21:57 Відповісти
Не зробив тричі "ку" перед трампоном.

показати весь коментар
28.02.2025 21:58 Відповісти
Він повівся як школярка на провокації.
показати весь коментар
01.03.2025 00:20 Відповісти
що мав робити? сидіти і мовча обтікати коли на нього кричали?
показати весь коментар
01.03.2025 02:55 Відповісти
Ти правий!!
Міг же й бійку влаштувати чи посцяти на упередження посеред кімнати.
А так да - дипломат з юридичною освітою, втримався. пишайся..
показати весь коментар
01.03.2025 03:40 Відповісти
відповідь на питання буде? чи варіант з посцяти лише?
показати весь коментар
01.03.2025 03:53 Відповісти
Іронія в тому, що лідери ЄС зараз підтримують зе, а росіяни (алкоголік мєдвєдєа) хвалять трампа (краснова).

Але треба визнати, що корисні ідіоти і кгб-шники переграли кварталівця. Тепер США буде важко уявити у ролі союзника часів Байдена.

"
Навіщо їм зброя і старлінк, вони ж не хочуть миру"
показати весь коментар
28.02.2025 21:51 Відповісти
трампон и не собирался быть союзником. теперь он не в маске латентного любителя балалаек, а со своей собственной рожей
показати весь коментар
28.02.2025 21:57 Відповісти
На боці України Велика Британія, Європейський союз, Канада, Японія, Південна Корея, Туреччина, Австралія.
показати весь коментар
28.02.2025 22:03 Відповісти
І хто з них готовий вступити у війну?
показати весь коментар
28.02.2025 23:00 Відповісти
В США були готові?
показати весь коментар
01.03.2025 01:23 Відповісти
Зе повинен піти у відставку. Цим він врятує Україну.
показати весь коментар
28.02.2025 22:03 Відповісти
Стефанчук врятує Україну? Бо ж виборів все одно не буде...
показати весь коментар
01.03.2025 01:26 Відповісти
Є, є ще шанс зберегти Україну. Це кращий вихід з тієї ситуації, яка склалася за останній місяць з перемовинами без України. Розрубаний гордієв вузол. Трамп поза грою і не вже може вести перемовини з кацапнею без України. Ця перепалка піде на руку лише Україні. Віримо.
показати весь коментар
28.02.2025 21:52 Відповісти
Криворізька школа дипломатії у всій своїй красі ! Нахіба ти туди поїхав, поц зелений? Між крапельок пройтись, чи побикувати? Що далі?
показати весь коментар
28.02.2025 21:52 Відповісти
интересно, в чем именно его быкование заключалось? я, конечно, не такой опытный дипломат, как Вы, но, мне кажется, сидеть и сглатывать все, что накидывает шизоидный почитатель путлера - это не верх дипломатии.
показати весь коментар
28.02.2025 22:00 Відповісти
как же надоело пялится на эту рыжую мразь-консерву чк! неужели же в такой великой и демократической стране США не найдётся смелого и отчаянного человека который завалит это рыжее дерьмо?! а демократы в конгрессе и сенате-неужели и они превратились в послушное стадо этой прокацапской твари?!я просто в полном **** от США!
показати весь коментар
28.02.2025 21:52 Відповісти
Завтра трампісти скажуть, що і не пам'ятають, що Зеленський до них приїжджав. Вони можуть.
показати весь коментар
28.02.2025 21:53 Відповісти
Більд - найжовтіша ґазетка Німеччини, як англійська Сан. Статті в стилі "Мальчіка нашлі в канавє, єво васпіталі ракі".

Люди, якшо ми давно вже не віримо політикам, то з якого банана маємо вірити журналіздам?
показати весь коментар
28.02.2025 21:53 Відповісти
Все правильно-зелень переграв трампа-в очах світу трамп тепер боягуз і союзник тиранів-його тепер весь світ тепер згноїть і змішає з гімном
показати весь коментар
28.02.2025 21:54 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2025 21:54 Відповісти
Согласен, что будет далее с Зе это другая тема, но то что он не сдал Украину своей подписью за это ему респект, Рыжий ему готовил договор протектората типо Чехословакии 2 мировой
показати весь коментар
28.02.2025 21:56 Відповісти
Добре, що хоч какашками не почали кидатися один в одного.
"І еті люді запрєщают нам ковиряцца в носу".

показати весь коментар
28.02.2025 21:55 Відповісти
Давно треба було послати трампа на хрін та не зв'язуватися з таким лайном. Як мати пришибленого у друзях, то краще геть не мати.
показати весь коментар
28.02.2025 21:57 Відповісти
У Трампа була голубая мєчта. Але Зеленський відмовився.

показати весь коментар
28.02.2025 22:05 Відповісти
Трамп - мародер, шулер і барига. А на його слова, що у Зеленського не має карт. Зеленський поставив рижого на місце: "Ми не в карти тут граємо".
показати весь коментар
28.02.2025 21:59 Відповісти
Лідор в найгіршому випадку осяде в Лондоні, заплатять за все українці новими могилами на кладовищах.
показати весь коментар
28.02.2025 22:00 Відповісти
Хоч триста лідорів зміни, а платити доведеться допоки русня не буде добита.
показати весь коментар
28.02.2025 22:04 Відповісти
Нічого страшного. Думаю дуже скоро буде знов запрошувати...
показати весь коментар
28.02.2025 22:01 Відповісти
шарлі едбо , трамп і рідкоземельні копалини
показати весь коментар
28.02.2025 22:01 Відповісти
Криворогульная дипломатия!
показати весь коментар
28.02.2025 22:03 Відповісти
Тепер із жалості переобрамо Зеленського на новий термін.
показати весь коментар
28.02.2025 22:03 Відповісти
Pamanash Ogly #601674, Можливо випад Зе і був на це розрахований, на свій "улюблений рейтинг"...
показати весь коментар
28.02.2025 22:10 Відповісти
Він і сам себе призначив на другий термін без виборів. А що буде з Україною? Бубочка герой, послав Трампа, а що далі? Хто буде допомагати нашим ЗСУ? Де ми будемо брати ракети до Петріот? Хто нас забезпечить знімками розположення військ ворогка-знімками супутників? Чи хтось думає, що укроборонпром зеленського-єрмака випустить ще сто тисяч бракованих мін і цього буде достатньо, щоб перемогти ворога?
показати весь коментар
28.02.2025 22:15 Відповісти
Поділля16 Про те, що буде з Україною, треба було думати ще в 2019 році. Він вискочив на виборах, як "чорт із табакерки" і викликав шквал емоцій - щось новеньке, симпатичне, веселеньке...На це і повелися... А щоб ухвалити правильне рішення, мозок повинен керувати емоціями, а не навпаки. Нажаль у нас трапилось так, тому що думати багатьом складніше, ніж реагувати. Ось як і зараз.
показати весь коментар
28.02.2025 22:31 Відповісти
Погоджуюся, пані Тетяно. Але моя совесть чиста, я у 2019 році голосував за "Армію, мову, віру, ЄС і НАТО". Із жахом дивився на своїх знайомих, які за якийсь короткий період захворіли на невиліковний ящур і нічого не бажали слухати. В повітрі була музика "слуга народу", Голобородько на лісапеді і ганьба "баризі", який ніби їх всіх пограбував і дурив з першого дня їх народження..., ображали тих, хто хотів їм відкрити очі і на все дивилися іншими очима. В повітру було: "геть "рошен"- тільки справеждивий "квартал". Сьогодні і завтра і ще років двадцять, якщо збережеться хоч в якихось кордонах Україна, нарід буде хавати те зелене, вороже до українців лайно. Ніяких виборів взже просто не буде. Демократія і свобода слова похоронені, хто тільки надумає щось писати - відразу ТЦК, повісьтка, "здоров" і в штурмовики в те пекло, яке для розправи з неугодними створив Боневтік і його акнтимайданні слуги єрмак, татаров та інші.
показати весь коментар
01.03.2025 09:34 Відповісти
Що буде? що буде. Буде Парагвай 21 століття. Будуть великі втрати, населення скоротиться на 60-70%. Економіка країни буде зруйнована і буде втрачено значні території. Та пішли ви всі нахрен. придурки. 32 роки дражнили кацапів, надувались як індики, "весь мир з нами, у нас таке повітря свободи, захочемо виберемо захочемо поміняємо, а тепер в жаху, хто допомагатиме ЗСУ?"
показати весь коментар
28.02.2025 23:19 Відповісти
Зеленський герой, самого Трампа, не побоявся.
показати весь коментар
28.02.2025 22:05 Відповісти
Як у анекдоті про 7-ме відчуття:
- Все нам кабздець...
- Ні, ще не кабздець! Плюнь йому у пику.
Тьфу!
- От тепер точно кабздець!
показати весь коментар
28.02.2025 22:06 Відповісти
Ну не шмогла я не шмогла.
показати весь коментар
28.02.2025 22:06 Відповісти
Зустрилися криворізька школа дипломатії і трампівська школа дипломатії. Вони однакові, піарні і брехливі, але війна-то в нас, а не в США і нам потрібно було вести себе дуже терпеливо і дипломатично, щоб втримати на своєму боці найбільшого фінансіста наших ЗСУ і підтримки України. Ну показав Володя Боневтік, що він крутий, а що далі?
показати весь коментар
28.02.2025 22:06 Відповісти
Далі можна і на вибори, бо для дятлів він знову герой. Не втік - герой і х...я, що сприяв вторгненню і окупації територій, з Трампом як на базарі поцапався - герой і х...я, що недипломатично просрав допомогу США. Всьо герой. Дятлам пох на результат, їх хлібом не корми - зрєліщ подавай.
показати весь коментар
28.02.2025 22:28 Відповісти
Хуцпа означает: «Дерзость, бесстыдство, нахальство, исключительная сила воли, самоуверенность плюс высокомерие... Ни в одном другом языке нет аналога, полностью передающего значение этого слова».
показати весь коментар
28.02.2025 22:07 Відповісти
Не моє але думки десь схожі:

Трамп у першу чергу цинічний і професійний шоумен. Те, що ми побачили у Білому домі у виконанні Трампа і Венса, не було експромтом. Це була холодно і професійно зрежисована вистава, метою якої було вивести українського президента на емоцію і виправдати провал переговорів. Всі поставлені цілі виконані.
показати весь коментар
28.02.2025 22:07 Відповісти
А также и то, что Президента США выставили самодуром и идиотом. Это тоже "профессионально" спланировали?
показати весь коментар
28.02.2025 22:09 Відповісти
Ну це така нова політика США. Як би ми до неї не ставились, але вони не стидаються того, що в них президент імбецил.
показати весь коментар
28.02.2025 22:14 Відповісти
Он сам таким себя выставил 🤪
показати весь коментар
28.02.2025 22:27 Відповісти
Тут як в анекдоті, вовочка йде по шкільному коридору і бубнить собі під ніс не бачу логіки, не бачу логіки. Директор побачивши це питає його в чому логіки не бачить? - Я пукнув, мене вигнали із класу а самі остались, каже Вовочка
показати весь коментар
28.02.2025 22:07 Відповісти
бильд-*************** помойка!
показати весь коментар
28.02.2025 22:09 Відповісти
Батл клоунади
показати весь коментар
28.02.2025 22:14 Відповісти
Трампу подобаються тільки "великі лідери Туреччини". )))

показати весь коментар
28.02.2025 22:16 Відповісти
Я ненавиджу боневтіка, як і більшість з вас, але це була огидна дешева провокація, просто плювок всім нам, українцям в обличчя.
показати весь коментар
28.02.2025 22:19 Відповісти
Згодна-це плювок в Украiну та украiнцiв! 😠 При всiй моei неповазi до зеленского, виставити презедента Украiни хлопчиком для биття, вигнать з хати... Це повний капець... США, до чого ви докотилися?! Принизили не нас, а себе...😏😠
показати весь коментар
28.02.2025 22:45 Відповісти
Зеленского есть, за что критиковать. Но в данной ситуации надо отдать ему должное: крепкий орешек, не по зубам оказался самоназванному "королю", не получилось у рыжего унизить Президента Украины! Напротив, Зеленский ПУБЛИЧНО начистил его наглую морду. РЕСПЕКТ! 👍👋 Особенно эта "перепалка" впечатлила на фоне предыдущих встреч в Овальном кабинете с заискивающими европейскими лидерами: Макроном, Стармером и тем же Дудой.
Что касается "сделки", то жадность Трампа пересилит: потенциальные миллиарды выгоды сработают, подпишет соглашение такое, на котором настаивает украинская сторона. Ждем...
Кому интересно, в наших СМИ эта новость бурно обсуждается. Не беру во внимание оценки политиков и политологов. Но на форумах практически 100%-я поддержка Зеленского.
Мы с Украиной! ❤️💙💛
показати весь коментар
28.02.2025 22:24 Відповісти
Дякуемо!❤️
показати весь коментар
28.02.2025 22:47 Відповісти
читаю тутешні коменти і розумію, що ця країна приречена. цьому народу не потрібна власна держава, потрібні шоу, матюкальні фрази, потрібна яскрава, бажано брутальна форма у виконанні очільника дердави, а чим це для дердави закінчиться, то какаяразніца... Це просто ППЦ!!! Всі в захваті від того, що реЗЕдент поїхав, побикував в кабінеті президента США, пересрався там, обісрав повністю і без того проблемні стосунки і тепер Україна лишиться без зброї та підтримки. А мудрий нарід аж з кальсонів вистрибує, як класно він йому сказанув!!!! Ідіоти, а чим тепер хлопцям на нулі відбиватися? Чим прикривати міста від балістики? Вашими тупими мізками??
показати весь коментар
28.02.2025 22:27 Відповісти
ну ми ж чемпіони зі срачу )))
показати весь коментар
01.03.2025 01:04 Відповісти
Ти б звісно обслюнявив Трампу мордочку і в ноги кинувся. Не все так у політиці просто. Повага за принципову позицію може ще зіграти на нашу користь. І можливо навіть в США.
показати весь коментар
01.03.2025 01:39 Відповісти
Не спiшить нас хоронити-Украiна здивувала в 22 роцi свiт та ще здивуе! З нами Господь, з нами правда та ЗСУ!🙏🙏🙏
показати весь коментар
28.02.2025 22:54 Відповісти
Господь не з нами. Якщо він взагалі є.
показати весь коментар
01.03.2025 02:57 Відповісти
Ну, як що ви не вiрете в iснування Господа, то Вiн не з вами...😏 Ви залишись сам на сам в цьому свiтi та в Вiчностi. Менi вас шкода...
показати весь коментар
02.03.2025 09:51 Відповісти
типова самовтіха дуже "віруючої людини". Як там путін сказав? ми помремо, а вони сдохнуть...ну ну
показати весь коментар
03.03.2025 00:15 Відповісти
По перше-я не путiн, а друге-Господь змiнив мое та мого сина життя i це не самовтixa, а реальнiсть, яку бачать моi друзi та оточуючи мене люди.
показати весь коментар
03.03.2025 06:45 Відповісти
змінив постійним бомбардуванням Сум і небезпекою прориву кордону?
показати весь коментар
03.03.2025 18:37 Відповісти
Я все сказала...😏 Пока, пока..
показати весь коментар
03.03.2025 19:03 Відповісти
А так продал бы Украину трамп навсегда. Браво президент отстоял наши интересы
показати весь коментар
01.03.2025 03:41 Відповісти
Трамп у себе. Зеля в гостях. Якщо не може себе вести - то гудбай.
Що тут складного?
За нашу делегацію соромно. Поганий приклад, і результат жахливий.
показати весь коментар
01.03.2025 09:17 Відповісти
Сторінка 2 з 2