8802 посетителя онлайн

Госдеп США прекращает поддержку в восстановлении энергосистемы Украины, - NBC News

Госдеп США прекращает поддержку в восстановлении энергосистемы Украины

На этой неделе Государственный департамент США прекратил инициативу Агентства США по международному развитию (USAID), которая инвестировала сотни миллионов долларов в восстановление энергосистемы Украины после атак российских военных.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом NBC News сообщили два сотрудника USAID, которые работают в миссии Агентства в Украине.

Отмечается, что в некоторых регионах Украины из-за обстрелов энергетических объектов в течение ночи была отключена электроэнергия. Системы страны испытывают почти постоянное воздействие в течение трехлетней войны.

"Это существенно подрывает способность этой администрации вести переговоры о прекращении огня, и это будет сигналом для России, что мы не заботимся об Украине и наших прошлых инвестициях", - сказал один из чиновников USAID, который участвует в украинской миссии, в интервью NBC News.

Чиновник продолжил: "Россия ведет двустороннюю войну в Украине: Военную, а также экономическую. Они пытаются разрушить экономику, но USAID играет центральную роль в том, чтобы помочь ей быть устойчивой, [в том числе] укрепить энергетическую систему... Мы оказали огромную поддержку украинскому правительству, чтобы избежать макроэкономического кризиса".

Кроме завершения проекта "Энергетическая безопасность Украины", USAID также резко сокращает свое присутствие в Украине.

До последних шагов администрации Трампа в Украине от имени агентства работали 64 американских государственных служащих и подрядчика. После того, как администрация Трампа отправила остальной персонал в административный отпуск и приказала работникам, которые не считаются "критически важными", вернуться в США, только восемь из них останутся на местах в охваченной войной стране.

Оба чиновника предупредили, что вывод USAID из Украины сделает ее энергосистему уязвимой в разгар зимы, когда она будет подвергаться дальнейшим атакам российских ракет.

Оба чиновника также утверждают, что USAID играет главную роль в обеспечении того, чтобы финансовая помощь, предоставляемая Украине, расходовалась по назначению.

Согласно документу, полученному NBC News, Государственный департамент также распорядился прекратить программу, направленную на "деятельность по реформированию финансового сектора".

"Мы не будем видеть, куда ушли эти деньги за последние несколько лет", - сказал один из чиновников.

Топ комментарии
+17
готуйте генератори
хто там трампа чекав
показать весь комментарий
28.02.2025 22:13
+15
ейфорія від крутості Зеленського спаде з понеділка настане сіра похмура реальність. По людські Зеленський вірно відповів, з точки зору коли за тобою тисячі українців я хз😿. Він знав до кого їде, і що можуть бути провокації але знову зпрацював " комплекс Наполеона". А що з ф-16, з петріотами?? Взагалі з американською зброєю? Чи оцінять крутість солдати котрі зараз на захисті України? Може для США це бойовик, а для нас це питання життя. От коли хтось йде в банк за кредитом і задають провокаційні питання то теж починаєте кричати і показувати гонор?. Господи бережи Україну.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:19
+14
Я-ваш вирок, я, я, я... Україною може керувати всякий дебіл-зрадник, але не довго, бо вона не витримає...
показать весь комментарий
28.02.2025 22:21
Комментировать
Сортировать:
так це ж давно було
показать весь комментарий
28.02.2025 22:12 Ответить
Я-ваш вирок, я, я, я... Україною може керувати всякий дебіл-зрадник, але не довго, бо вона не витримає...
показать весь комментарий
28.02.2025 22:21 Ответить
это сейчас к чему? это не трампон приказал практически в первый день прихода к власти?
показать весь комментарий
28.02.2025 22:23 Ответить
Навіть студенти з Африканських стран за пів року вільно балакають та пишуть по Українськи,а в Україні єдосі настьльки малоразвинені що пишуть та балакають мовою тих хто їх вбиває,тьфу на вас безмозгих.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:59 Ответить
другие аргументы есть?
у меня высшее гуманитарное образование в КГУ и больше 30 лет работы с украинскими текстами, а читаю и говорю на украинском с 4 класса, если не ошибаюсь. и уж украинским владею, судя по Вашему тексту, намного лучше Вас. но мы живем в свободной стране, а не в кацапии и украинцы еще тем отличаются от многих народов, что они практически все двулингвы, поэтому на каком языке мне общаться ни у кого спрашивать не намерен.
кстати, если у Вас нет склероза, то должны помнить на каком языке был послан русский корабль по известному адресу.
показать весь комментарий
28.02.2025 23:08 Ответить
доходчиво
показать весь комментарий
28.02.2025 23:26 Ответить
От знаєте, в бригаді мого брата є щонайменше цілий батальйон тих, хто захищає українську мову. І немає жодного, хто захищає московську. Білінгви зараз, це лише ті, хто це обрав попри війну. Не кажіть за всіх.
показать весь комментарий
01.03.2025 06:16 Ответить
тепер трамп ста разом з буйлом грати в чотири руки на гуманітарній катастрофі в Україні

.
показать весь комментарий
01.03.2025 05:01 Ответить
ну ось...руда свиня гарне підгрунтя для перемовин і підписання угод підготувала
показать весь комментарий
28.02.2025 22:13 Ответить
- з твоєї кишені
показать весь комментарий
28.02.2025 22:14 Ответить
ні, йому заплатять як тре, 30 срібників
показать весь комментарий
28.02.2025 22:45 Ответить
Alex №602257 реєстрація: 16.02.2025
показать весь комментарий
28.02.2025 22:23 Ответить
Эбонитовыми палочками?
показать весь комментарий
28.02.2025 22:36 Ответить
Зеля виконав свою місію.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:13 Ответить
що ж ти таке тупориле? USAID розігнали ще пару тижнів назад
показать весь комментарий
28.02.2025 22:29 Ответить
не голосував за ЗЄлю, але "зруйновану часовню 13 сторіччя" на нього вішати не треба
показать весь комментарий
01.03.2025 05:03 Ответить
готуйте генератори
хто там трампа чекав
показать весь комментарий
28.02.2025 22:13 Ответить
та он кросфіренкі всякі, і інша *******, наголосували,дегенерати.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:18 Ответить
А вони всі хутко зникли.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:21 Ответить
ГУДБАЙ ОМЕРIКА, ОУУУУУУУУУУУУУУ!!!
показать весь комментарий
28.02.2025 22:13 Ответить
где небыл никагда
показать весь комментарий
28.02.2025 22:17 Ответить
все було сплановано раніше..
показать весь комментарий
28.02.2025 22:15 Ответить
І я думаю, ще в 90х роках.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:22 Ответить
Ну звісно, це ж ми самі - за словами рудого таргана - себе розвалили, і міста, і енергетику. Дядя трамп гамняний картьожник, а до шахиста - як пині до Сабоніса. Він гадає, що він грає у дурня за своїми правилами. Але в світі грають в преферанс.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:16 Ответить
Валіть на х#й, трампісти ******.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:16 Ответить
Мразота!!!
показать весь комментарий
28.02.2025 22:16 Ответить
виведення USAID з України зробить її енергосистему вразливою в розпал зими, Джерело: https://censor.net/ua/n3538566
- слава Богу зима скінчилася , переживем ... а от для командии Трампа це може стати черговим цвяхом в їх домовину .
показать весь комментарий
28.02.2025 22:16 Ответить
Який ***** "розпал зими"? Подивись в календар - завтра 1 березня...
показать весь комментарий
28.02.2025 22:19 Ответить
Ничего, после посадки Трампа, Штаты Украине новую энергосистему построят.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:16 Ответить
З цім і вітаю довбней в відвертих дебілів з категорвї '"хуже не будет", "хоть поржом", "баріга" тощо.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:16 Ответить
НЄВІНАВАТАЯЯЯЯЯЯАААА он раньше ета астанавііііл - Зе
показать весь комментарий
28.02.2025 22:18 Ответить
ну хоч поржалі
показать весь комментарий
28.02.2025 22:16 Ответить
Припинили підтримку ще до візиту вазеленського до Вашингтону. Все що треба знати про те, що планував трамп на ці переговори.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:17 Ответить
Будуть допомагати ***** відновлювати його НПЗ
показать весь комментарий
28.02.2025 22:17 Ответить
Поспішна заява. Завтра усі американці протверезвіють і нічого не буде відмінено. Домовляться про нову зустріч УКРАЇНА-США уже в ЄС, наприклвд, за тиждень у Парижі.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:18 Ответить
ейфорія від крутості Зеленського спаде з понеділка настане сіра похмура реальність. По людські Зеленський вірно відповів, з точки зору коли за тобою тисячі українців я хз😿. Він знав до кого їде, і що можуть бути провокації але знову зпрацював " комплекс Наполеона". А що з ф-16, з петріотами?? Взагалі з американською зброєю? Чи оцінять крутість солдати котрі зараз на захисті України? Може для США це бойовик, а для нас це питання життя. От коли хтось йде в банк за кредитом і задають провокаційні питання то теж починаєте кричати і показувати гонор?. Господи бережи Україну.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:19 Ответить
думаете, если бы он сглотнул всю ту путлеровскую хрень, которую ему трампон наваливал, завтра нас завалили бы ф16 и пэтриотами?
показать весь комментарий
28.02.2025 22:26 Ответить
Я не призидент, він взяв на себе відповідальність за народ України і за Україну в цілому. Якщо з голою сракою ми можемо гонор показувати то я так не вважаю. Щоб цей кульбіт ще не привів нас в обійми Китаю.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:30 Ответить
гонор в переговорах нельзя показывать ни в коем случае. видимо, в отличие от Вас, я смотрел не внимательно и пропустил этот момент. я видел только наезды трампа и попытки зели обьяснить истинную ситуацию. попытки сказать правду вызвали вопли его собеседников что он не уважает Америку. дешевый прием, но действенный - Вы сразу переключаетесь на обсуждение этичности оскорбления Америки, а не на то был ли мальчик...
показать весь комментарий
28.02.2025 22:39 Ответить
Ну якось так виходить, чарівним чином, що тільки Зеленський вляпується в " історії". Макрона взагалі ніхто не зустрів. Міністр Великобританії з рудим розмовляв, та навіть в Мюнхені не влаштували словесну перепалку. Може все таки причина в непрофесійаналізмі. Зеленський сам до Трампа без мила ліз..... Все підлабузнював.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:43 Ответить
а, может, причина именно в том, что это зелю нужно обвинить в нежелании мира с кацапией, а не Макрона?)))
показать весь комментарий
01.03.2025 00:07 Ответить
А що йому потрібно було віддати копалини в обмін на велику дулю? З іншого боку, якщо договір був не підготовлений, то навіщо було летіти у Штати?
По-третє, Трамп - неадекват. Одні заяви з приводу приєдняння Канади багато про що говорять.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:27 Ответить
Чому досі , навіть після цих " перемовин", Зеленський не виклав умови договору на загал? А якщо ви дійсно в Німеччині, а ми в Україні то не вам по підвалах бігати під час обстрілів.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:28 Ответить
З понеділка почнуться хороші новини для України. Європа допоможе, а також об'явить світу своє невичерпне джерело чистої енергії.
Кінець нафті й газу і нафто-газовим басам.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:31 Ответить
Ваші слова та до Бога.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:33 Ответить
До Макрона
показать весь комментарий
28.02.2025 22:37 Ответить
Ніякого страху. Володя Боневтік, той що Потужний і Міцний, закупив аж два російські енергоблоки і зробить для зебілів два гегабайта. Чекаємо відключення, але то таке, як там наші ЗСУ, про які забулися всі піарники Бубочки, описуючи його "подвиг", як він сміливий послав Трампа.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:19 Ответить
Пофіг!
Ми маємо "гігават Зеленського" !!!
Коли викупимо кацапський металобрухт у Болгарії, от тоді заживемо на зло США 🤡
показать весь комментарий
28.02.2025 22:22 Ответить
але є але... паливо мудрують амеровське
показать весь комментарий
28.02.2025 22:58 Ответить
Після сьогоднішнього спілкування нашого гаранта, все може змінитися в гіршу сторону.
Спочатку послали Єрмачка нах.й.
Сьогодні вже самого "найвеличнішого" послали нах.й.
Галущенко і Котіну наступні?
показать весь комментарий
28.02.2025 23:08 Ответить
А хто не підпише угоду про копалини, тому відключимо світло!
показать весь комментарий
28.02.2025 22:24 Ответить
Колись Клінтон просив Єльцина натиснути на Україну "енергетичною зброєю" ,що б "надихнути" Київ скоріше підписати документи по розброєнню та відмови володіти я\з.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:34 Ответить
почалось, результати потужних переговорів
показать весь комментарий
28.02.2025 22:24 Ответить
указ о закрытии этого агентства был подписан трампом в первый день прихода на пост президента. это так, для информации.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:28 Ответить
Отлично, перекрываем нефтепровод "дружба" не длительный ремонт. Очень длительный. Привет фицо и орбану от трампусика!
показать весь комментарий
28.02.2025 22:24 Ответить
Трамп в компанії ху йла та країн-ізгоїв.

24 лютого Генасамблея ООН прийняла резолюцію з засудженням рашистської агресії проти України. "ЗА" проголосували 93 країни.

Проголосували "ПРОТИ"
▪️Беларусь; ▪️Буркина-Фасо; ▪️Бурунди; ▪️ЦАР; ▪️ДР Конго; ▪️Экваториальная Гвинея; ▪️Эритрея; ▪️Гаити; ▪️Венгрия;
▪️Израиль; ▪️Мали; ▪️Маршалловы Острова; ▪️Никарагуа; ▪️Нигер; ▪️Палау; ▪️Россия; ▪️Судан; ▪️США.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:24 Ответить
Рыжий ублюдок-обиженка давно зарвался: плохо кончит... 🥴😤
показать весь комментарий
28.02.2025 22:33 Ответить
Нічого дивного після Будапештського договору.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:36 Ответить
Я не фанат Зеленського,не голосував,за нього ,навіть більше.Але я дивився ефір перемовин ще з американським перекладом
Трамп сходу наїзжати,типу аби була правильна політика України,війни б небуло(не прямої агресії росії,а саме війни).А потім що треба було перемир'я(капітуляцію)через три дні підписати,зберегли б багато життів(наче не було Бучі і Житомирського шосе)
Зеленський був дуже блідий,намагався виправдатись,я у 2020 підписав перемир'я,раша порушила.Потім рудий повів мову
про невдячність,ми вклали в допомогу 350(чи 250,поганий переклад)лярдів,а ви такі невдячні...Наскільки я зрозумів,так було задумано.
показать весь комментарий
28.02.2025 22:39 Ответить
Деякі дописувачі фундаментально помиляються - це не були переговори - це була пастка (засідка). Без шансів - у решті решт запропонували би відсмоктати…
показать весь комментарий
28.02.2025 23:00 Ответить
сам не проверял, но некоторые утверждают что в оригинале новость звучит: "рассматривают возможность прекращения поддержки..."
показать весь комментарий
01.03.2025 07:29 Ответить
Тарифи підняли у 4 рази, буцімто на відновлення. А виявляється усе оплачували американці. То де гроші?
показать весь комментарий
01.03.2025 09:17 Ответить